Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) (Mbi 3,609 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 8,775,091,442.00 3,609 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 599,200 2019-08-16 2019-08-20 44710110012019 Bursa - Sherbimet bankare MASR burse ekselence ( Seli LULAJ, USD 5400 kursi 110,5) Urdh nr 422,prot.7615 dt 06/08/2019,Akt-Mareveshja nr 7952 dt 16/08/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 4,193,696 2019-08-16 2019-08-20 44510110012019 Bursa MASR burse ekselence ( Ines BICI, USD 37952 kursi 110,5) Urdh nr 422,prot.7615 dt 06/08/2019,Akt-Mareveshja nr 7615/4 dt 09/08/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,716,946 2019-08-16 2019-08-20 44310110012019 Bursa MASR burse ekselence ( Enea SHARXHI GBP 20130 kursi 134,97) Urdh nr 422,prot.7615 dt 06/08/2019,Akt-Mareveshja nr 7615/7 dt 09/08/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 3,727,871 2019-08-16 2019-08-20 44410110012019 Bursa MASR burse ekselence ( Enxhi SHARXHI GBP 27620 kursi 134,97) Urdh nr 422,prot.7615 dt 06/08/2019,Akt-Mareveshja nr 7615/6 dt 09/08/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 9,399 2019-08-16 2019-08-20 45210110012019 Sherbime telefonike MASR shpenz telefoni celular M/ Korrik 2019 ,Nr klient 55161717 (Oltjon Muzaka), Fat nr 279458971 dt 01/08/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 5,570 2019-08-13 2019-08-14 43310110012019 Udhetim i brendshem MASR punonjes dieta Urdh nr 319,prot.5917 dt 06/06/2019,Aut nr5 5918 dt 06/06/2019,Aut nr 6078 dt 10/06/2019,aut nr 6565 dt 24/06/2019, bordero dt 07/08/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) BANKA CREDINS Tirane 44,200 2019-08-09 2019-08-14 42810110012019 Shpenzime per honorare MASR,Honorare vleresuesit e tekssteve 2019(Recensues tekstesh klasa 5-te viti shkoll 2019-2020), Urdh nr 737,prot.11488 dt 02/11/2018,VKM nr 841 dt 13/12/2006,Vendimi i komis dt 27/06/2019,Bordero dt 05/08/2019,Tatim i mbajtur ne burim
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) BANKA CREDINS Tirane 8,680 2019-08-13 2019-08-14 43410110012019 Udhetim i brendshem MASR punonjes dieta Urdh nr 319,prot.5917 dt 06/06/2019,Aut nr5 5918 dt 06/06/2019,Aut nr 6078 dt 10/06/2019,aut nr 6565 dt 24/06/2019, bordero dt 07/08/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 57,810 2019-08-13 2019-08-14 43610110012019 Udhetim i brendshem MASR punonjes dieta Urdh nr 319,prot.5917 dt 06/06/2019,Aut nr5 5918 dt 06/06/2019,Aut nr 6078 dt 10/06/2019,aut nr 6565 dt 24/06/2019, bordero dt 07/08/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 5,750 2019-08-13 2019-08-14 43510110012019 Udhetim i brendshem MASR punonjes dieta Urdh nr 319,prot.5917 dt 06/06/2019,Aut nr5 5918 dt 06/06/2019,Aut nr 6078 dt 10/06/2019,aut nr 6565 dt 24/06/2019, bordero dt 07/08/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 45,050 2019-08-09 2019-08-14 43110110012019 Shpenzime per honorare MASR,Honorare vleresuesit e tekssteve 2019(Recensues tekstesh klasa 5-te viti shkoll 2019-2020), Urdh nr 737,prot.11488 dt 02/11/2018,VKM nr 841 dt 13/12/2006,Vendimi i komis dt 27/06/2019,Bordero dt 05/08/2019,Tatim i mbajtur ne burim
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 169,150 2019-08-09 2019-08-14 42910110012019 Shpenzime per honorare MASR,Honorare vleresuesit e tekssteve 2019(Recensues tekstesh klasa 5-te viti shkoll 2019-2020), Urdh nr 737,prot.11488 dt 02/11/2018,VKM nr 841 dt 13/12/2006,Vendimi i komis dt 27/06/2019,Bordero dt 05/08/2019,Tatim i mbajtur ne burim
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 22,950 2019-08-09 2019-08-14 43010110012019 Shpenzime per honorare MASR,Honorare vleresuesit e tekssteve 2019(Recensues tekstesh klasa 5-te viti shkoll 2019-2020), Urdh nr 737,prot.11488 dt 02/11/2018,VKM nr 841 dt 13/12/2006,Vendimi i komis dt 27/06/2019,Bordero dt 05/08/2019,Tatim i mbajtur ne burim
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) Banka OTP Albania Tirane 16,500 2019-08-13 2019-08-14 43710110012019 Udhetim i brendshem MASR punonjes dieta Urdh nr 319,prot.5917 dt 06/06/2019,Aut nr5 5918 dt 06/06/2019,Aut nr 6078 dt 10/06/2019,aut nr 6565 dt 24/06/2019, bordero dt 07/08/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 505,750 2019-08-09 2019-08-14 42710110012019 Shpenzime per honorare MASR,Honorare vleresuesit e tekssteve 2019(Recensues tekstesh klasa 5-te viti shkoll 2019-2020), Urdh nr 737,prot.11488 dt 02/11/2018,VKM nr 841 dt 13/12/2006,Vendimi i komis dt 27/06/2019,Bordero dt 05/08/2019,Tatim i mbajtur ne burim
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "M. LEZHA" Tirane 5,158,680 2019-08-07 2019-08-13 41810110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre MASR blerje paisje mobilerie per Arsimin Parauniversit,Kontrata ne vazhdim nr 5473 dt 22/05/2019,P.Verbal i grupit menazh kontrates dt 25/07/19,Fat nr 28 dt 10/07/2019 seri 64996363,Fl hyrja nr 2 dt 10/07/2019 ZVA Kukes
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 45,135 2019-08-08 2019-08-13 42310110012019 Shpenzime per honorare MASR, honorare M/ Korrik 2019, Projekti e-Twinning(EPP-1-2019-1-AL-E-PPKA1-ETWINS2019-41/ETWINNING NSS, me komis. Europian),Urdh nr 85 protk. 1914 dt 15/02/2019, Raport pune dt 01/08/2019, bordero dt 05/08/2019, Tatim i mbajtur ne burim
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 65,989 2019-08-09 2019-08-13 43210110012019 Sherbime te printimit dhe publikimit - Sherbimet bankare MASR transferte euro 482,75 kursi 122.4 (Hofi Studio Prage) Printim materjale E-twinn School pakete, Urdh nr 85 protk1914 dt 15/02/2019,(Projekti e-twinning) Invoic CZ 24746614 dt 04/07/2019 dt 04/07/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) EXPLORER TRAVEL & TOURS Tirane 148,300 2019-08-07 2019-08-13 41410110012019 Udhetim jashte shtetit MASR blerje bilete udhetimi,U.Prok (Sistemi dinamik i blerje se biletave) nr.47dt 25/06/2019,Ftese per ofert nr 6609/1 dt 25/06/20199,P.Verb zhvill proced dt 26/06/2019 Fat nr nr 215 dt 26/06/2019,seri 78481065 ,Urdh nr 362 dt 25/06/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "M. LEZHA" Tirane 6,857,340 2019-08-07 2019-08-13 42010110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre MASR blerje paisje mobilerie per Arsimin Parauniversit,Kontrata ne vazhdim nr 5473 dt 22/05/2019,P.Verbal i grupit menazh kontrates dt 25/07/19,Fat nr 29 dt 12/07/2019 seri 64996364,Fl hyrja nr 9 dt 12/07/2019 ZVA Mirdite
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "M. LEZHA" Tirane 4,961,640 2019-08-07 2019-08-13 42110110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre MASR blerje paisje mobilerie per Arsimin Parauniversit,Kontrata ne vazhdim nr 5473 dt 22/05/2019,P.Verbal i grupit menazh kontrates dt 25/07/19,Fat nr 32 dt 16/07/2019 seri 64996367,Fl hyrja nr 5 dt 16/07/2019 ZVA Malesi e Madhe
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 12,920 2019-08-08 2019-08-13 42410110012019 Shpenzime per honorare MASR, honorare M/ Korrik 2019, Projekti e-Twinning(EPP-1-2019-1-AL-E-PPKA1-ETWINS2019-41/ETWINNING NSS, me komis. Europian),Urdh nr 85 protk. 1914 dt 15/02/2019, Raport pune dt 01/08/2019, bordero dt 05/08/2019, Tatim i mbajtur ne burim
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 53,200 2019-08-06 2019-08-13 41210110012019 Udhetim jashte shtetit MASR blerje bilete udhetimi,U.Prok (Sistemi dinamik i blerje se biletave) nr.45,protk 6118 dt 11/06/19,Ftese per ofer 6118/1 dt 18/01/19,P.Verb zhvill proced dt 18/0/2019 Fat nr nr 793 dt 18/06/2019 seri 76240893,Urdh nr 331 dt 07/06/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) LEONARD MUHAMETI Tirane 510,960 2019-08-06 2019-08-13 40610110012019 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MASR sherbim riparim mirmbajt automjet.,Urdh Prok nr 38,Prot.5257 dt 16/05/2019,Ftese per oferte nr 5257/1 dt 16/05/2019,P.Verb mbi realiz e proced. dt 01/07/2019,fat nr 17 dt 18/06/2019 seri 62748867
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "M. LEZHA" Tirane 1,927,140 2019-08-07 2019-08-13 42210110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre MASR blerje paisje mobilerie per Arsimin Parauniversit,Kontrata ne vazhdim nr 5473 dt 22/05/2019,P.Verbal i grupit menazh kontrates dt 25/07/19,Fat nr 35 dt 16/07/2019 seri 64996370,Fl hyrja nr 5 dt 16/07/2019 ZVA Librazhd
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) GIOAD Tirane 480,000 2019-08-06 2019-08-13 40510110012019 Shpenzime per pjesmarrje ne konferenca MASR aktivitet (seremonia e ndarjes se cmimeve) projekt e-twinn, (Marveshj EPP-1-2019-1-AL-E-EPPKA2-ETWINS),Urdh nr 85 prot.1914 dt 15/02/19,Raport pune dt 18/07/19,Fat nr 3 dt 05/07/2019 seri 79468303
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 17,680 2019-08-08 2019-08-13 42510110012019 Shpenzime per honorare MASR, honorare M/ Korrik 2019, Projekti e-Twinning(EPP-1-2019-1-AL-E-PPKA1-ETWINS2019-41/ETWINNING NSS, me komis. Europian),Urdh nr 85 protk. 1914 dt 15/02/2019, Raport pune dt 01/08/2019, bordero dt 05/08/2019, Tatim i mbajtur ne burim
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) BANKA CREDINS Tirane 8,670 2019-08-08 2019-08-13 42610110012019 Shpenzime per honorare MASR, honorare M/ Korrik 2019, Projekti e-Twinning(EPP-1-2019-1-AL-E-PPKA1-ETWINS2019-41/ETWINNING NSS, me komis. Europian),Urdh nr 85 protk. 1914 dt 15/02/2019, Raport pune dt 01/08/2019, bordero dt 05/08/2019, Tatim i mbajtur ne burim
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) DORINA KARAISKAJ Tirane 44,700 2019-08-06 2019-08-13 40710110012019 Udhetim jashte shtetit MASR ,akomodim U.Prok 48 protk 6677 dt 27/06/19 (blerje bilete O.Muzaka) Urdh nr 366 dt 27/06/2019 Fat nr 221 dt 15/07/2019 seri 75274935
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "M. LEZHA" Tirane 3,203,400 2019-08-07 2019-08-13 41910110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre MASR blerje paisje mobilerie per Arsimin Parauniversit,Kontrata ne vazhdim nr 5473 dt 22/05/2019,P.Verbal i grupit menazh kontrates dt 25/07/19,Fat nr 27 dt 10/07/2019 seri 64996362,Fl hyrja nr 12 dt 10/07/2019 ZVA Has
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) KELVIN TRAVEL Tirane 52,110 2019-08-07 2019-08-13 41310110012019 Udhetim jashte shtetit MASR blerje bilete udhetimi,U.Prok (Sistemi dinamik i blerje se biletave) nr.50,prot 6755 dt 01/07/2019,Ftese per ofer.nr 6755/1 dt 01/07/19,P.Verb zhvill proced dt 01/07/19 Fat nr 235 dt 01/07/19 seri 78151535 ,Urdh nr 332 dt 11/06/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,062,472 2019-08-07 2019-08-08 41610110012019 Bursa - Sherbimet bankare MASR burse ekselence(Ksandros Apostoli, CHF 18157,4) Urdh nr 390,prot.7094/1 dt 12/07/2019,Aktmareveshja nr 7314 dt 22/07/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 4,135,017 2019-08-07 2019-08-08 41710110012019 Bursa - Sherbimet bankare MASR burse ekselence(Ani Pole, GBP 30831,56) Urdh nr 390,prot.7094/1 dt 12/07/2019,Aktmareveshja nr 7313 dt 22/07/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,941,528 2019-08-07 2019-08-08 41510110012019 Bursa MASR burse ekselence(Olger Magilaj CHF 17212,13) Urdh nr 390,prot.7094/1 dt 12/07/2019,Aktmareveshja nr 7315 dt 22/07/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) "M. LEZHA" Tirane 2,417,340 2019-08-05 2019-08-07 40910110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre MASR blerje paisje mobilerie per Arsimin Parauniversit,Kontrata ne vazhdim nr 5473 dt 22/05/2019,P.Verbal i grupit menazh kontrates dt 17/07/19,Fat nr 20 dt 14/06/2019 seri 64996354,Fl hyrja nr 2 dt 14/06/2019 9ZVA Vore
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) DORINA KARAISKAJ Tirane 125,460 2019-08-05 2019-08-07 41010110012019 Udhetim jashte shtetit MASR blerje bilete udhetimi,U.Prok 52, protk 6757 dt 01/07/2019 (Siste dinamik i bler. se bile) Ftese per oferte nr 6757/1 dt 01/07/19,P.Verb.mbi zhvill e proced. dt 08/07/19,Fat nr 206 dt 02/07/2019 seri 7527492, Urdh nr 334 dt 12/06/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) DORINA KARAISKAJ Tirane 430,500 2019-08-05 2019-08-07 41110110012019 Udhetim jashte shtetit MASR blerje bilete udhetimi,U.Prok 51, protk 6757 dt 01/07/2019 (Siste dinamik i bler. se bile) Ftese per oferte nr 6757/1 dt 01/07/19,P.Verb.mbi zhvill e proced. dt 08/07/19,Fat nr 207 dt 02/07/2019 seri75274921, Urdh nr 334 dt 12/06/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) KALLFA Tirane 92,349 2019-08-05 2019-08-07 40810110012019 Sherbime te printimit dhe publikimit MASR sherbim dhe mirmb printim,fotokopje dhe skanim U.Prok nr 9 dt 01/10/2018,,Mareve. kuader ne vazh.nr 11680 dt 08/11/2018,Kontr.sherbim ne vazhd.nr 11680/1 dt 08/11/18,P.Verb i grup punes dt 22/07/19,Fat nr1103 dt 02/07/19 seri 79301386
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 2,135,808 2019-08-01 2019-08-02 38910110012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Sherbime telefonike - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune - Te tjera transferta tek individet MASR punonjes pagat M/ Korrik 2019,Permbledhese page 01-31 Korrik 2019,Nr planif 134,Nr faktik 30,Bordero dt 01/08/2019
Aparati i Ministrise se Arsimit, Sportit dhe Rinise (3535)/ish Aparati Ministrise Arsimit e Shkences (3535) NDERM. TRAJTIMIT STUDENTAVE Tirane 1,483,861 2019-08-01 2019-08-02 40210110012019 Te tjera transferime korrente MASR, transferim fondi grand M/ Qershor 2019, Aut nr protk 6835/2 dt 30/07/2019, shkresa percjell nr 63 dt 02/07/2019 (situac shpenzimesh M/ Qershor 2019)
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave