Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3,750 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKAKOMBETARETREGTARE 311,343,459.00 432 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,486,467 2015-08-17 2015-08-17 24621110012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Korrik Libofshe Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,664,692 2015-08-17 2015-08-17 24721110012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Korrik Qender Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 449,312 2015-08-13 2015-08-14 23721110012015 Ndihme ekonomike - Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 nd ek Korrik njesia administ Qender Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,897,388 2015-08-13 2015-08-14 23621110012015 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 Paaftesi Korrik njesia administ Qender Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 514,000 2015-08-13 2015-08-14 23521110012015 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 Invalid Pune Korrik njesia administ Qender Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 377,242 2015-08-12 2015-08-13 22921110012015 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Korrik Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 6,880,808 2015-08-12 2015-08-13 22521110012015 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Korrik Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 289,538 2015-08-12 2015-08-13 22821110012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Korrik Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 216,230 2015-08-12 2015-08-13 22721110012015 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 paga Korrik Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 132,114 2015-08-12 2015-08-13 23021110012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Korrik Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 105,638 2015-07-16 2015-07-16 20721110012015 Shpenzime te tjera personeli Bashkia Fier 2111001 shperblim KZAZ nr 58 Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 332,350 2015-07-06 2015-07-07 19521110012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagesa keshilltare Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 6,916,843 2015-07-03 2015-07-03 18721110012015 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Qershor Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 132,114 2015-07-03 2015-07-03 19021110012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Qershor Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 284,511 2015-07-03 2015-07-03 18821110012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Qershor Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 448,961 2015-07-03 2015-07-03 18921110012015 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Qershor Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 229,927 2015-07-03 2015-07-03 19121110012015 Paga baze Bashkia Fier 2111001 paga Qershor Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 332,350 2015-06-15 2015-06-16 16621110012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagesa keshilltare Maj Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 128,390 2015-06-12 2015-06-12 16021110012015 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 paga Maj Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 5,303,352 2015-06-04 2015-06-04 14821110012015 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Maj Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 263,804 2015-06-04 2015-06-04 15221110012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Maj Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 223,936 2015-06-04 2015-06-04 14921110012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Maj Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 332,350 2015-05-27 2015-05-27 13821110012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagesa keshilltare Prill
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 11,682 2015-05-04 2015-05-05 10721110012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Prill Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 332,350 2015-04-24 2015-04-24 9321110012015 Shpenzime per honorare PAGA KESHILLI MARS 2015 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 47,834 2015-04-03 2015-04-03 7521110012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Mars Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 312,800 2015-03-05 2015-03-06 5321110012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagesa keshilltare Shkurt Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 47,834 2015-03-04 2015-03-05 4721110012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Shkurt Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 100,000 2015-02-11 2015-02-11 2521110012015 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 ndihme e menjehershme Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 47,834 2015-02-03 2015-02-04 1721110012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune PAGA BASHKIA FIER JANAR 2015
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 703,800 2015-02-03 2015-02-04 2221110012015 Te tjera materiale dhe sherbime speciale PAGA KESHILLI BASHKIA FIER DHJETOR 2014 JANAR 2015
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 47,621 2015-01-09 2015-01-09 321110012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Dhjetor Fadil Taraj
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave