Transaksion Thesari 2014- Ministria e Integrimit (3535) (Mbi 439 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 111,973,701.00 439 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Ministria e Integrimit (3535) SHQIP Tirane 7,000 2014-02-19 2014-02-19 2410780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 publikime shtyp shkres 2101/2 dt 27.12.13 ft 14 dt 8.01.2014 ser12938614
Ministria e Integrimit (3535) UNIVERS REKLAMA Tirane 150,000 2014-02-19 2014-02-19 3910780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 602baner pv emergjence 28.01.2014 ft 22 dt 28.01.2014 ser 10678300
Ministria e Integrimit (3535) COFFEE CLUB Tirane 26,000 2014-02-18 2014-02-19 2210780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 602kafe qumesht up 2 dt 15.01.2014 ref 15.01.14 njf 17.01.2014 ft 710 dt 17.01.14 ser 11736610
Ministria e Integrimit (3535) EAGLE MOBILE Tirane 170,551 2014-02-18 2014-02-19 4010780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 telefon celular dhjetor 2013janar 2014 kod ab 3286343 kl c1002310
Ministria e Integrimit (3535) HELIOS CATERING Tirane 11,520 2014-02-18 2014-02-19 4110780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 pritje percjellje urdher 32 dt 3.02.2014 program 3.02.2014 ft 14 dt 3.02.2014 ser 11770275
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 65,000 2014-02-17 2014-02-18 3510780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 606 perf financiar shp transporti janar 2014 lista
Ministria e Integrimit (3535) EAGLE MOBILE Tirane 6,070 2014-02-17 2014-02-18 3610780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 telefon celular janar 2014 kod ab 1007384
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 35,000 2014-02-17 2014-02-18 3410780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 606 perf financiar shp transporti janar 2014 lista
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 17,489 2014-02-17 2014-02-18 3110780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 telefon plus tetor 2013
Ministria e Integrimit (3535) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Tirane 5,880 2014-02-06 2014-02-07 2710780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 taksa aut shkrese 264 dt 30.01.2014 ft 40 dt 17.01.2014 ser 10571707
Ministria e Integrimit (3535) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Tirane 20,831 2014-02-06 2014-02-07 2610780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 taksa aut shkrese 264 dt 30.01.2014 ft 11916816 dt 16.01.2014
Ministria e Integrimit (3535) M Y R T O SECURITY Tirane 187,298 2014-02-06 2014-02-07 3010780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 roje shtese kontrate nr 1688 dt 31.12.13 ft 39 dt 31.01.2014 ser11927162
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 144,487 2014-02-03 2014-02-03 2110780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 PAGAT janar 2014 nr punonj pl 90 f 2
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,096,379 2014-02-03 2014-02-03 1810780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 PAGAT janar 2014 nr punonj pl 90 f 17
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 665,147 2014-02-03 2014-02-03 2010780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 PAGAT janar 2014 nr punonj pl 90 f 8
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 2,863,950 2014-02-03 2014-02-03 1910780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 PAGAT janar 2014 nr punonj pl 90 f 47
Ministria e Integrimit (3535) CEZ SHPERNDARJE Tirane 328,866 2014-01-30 2014-01-30 1710780012014 Unspecified 1078001 MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 energji nentor dhjetor 2013 nr kl TR1B080024110042
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 65,000 2014-01-27 2014-01-28 1510780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 606 perfitim financiar dhjetor 2013(shp transpoti ) lista dhjetor 2013
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 35,000 2014-01-27 2014-01-28 1610780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 606 perfitim financiar dhjetor 2013(shp transpoti ) lista dhjetor 2013
Ministria e Integrimit (3535) PLUS COMMUNICATION Tirane 16,199 2014-01-22 2014-01-22 1310780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 telefon dhjetor 2013 kod ab 95735
Ministria e Integrimit (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 36,120 2014-01-22 2014-01-22 1410780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 uje dhjetor 2013 nr fat 1312-159477-1-1
Ministria e Integrimit (3535) VALTER MARASHI Tirane 60,000 2014-01-20 2014-01-20 610780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 MAT PASTRIMI pv emergjence 30.12.13 ft 33 dt 30.12.13 ser 6294134 fh dt 30.12.13
Ministria e Integrimit (3535) AIR KOMPONENT Tirane 60,000 2013-12-31 2014-01-13 57310780012013 Unspecified 1078001 MINISTRIA E INTEGRIMIT 231 sh kondicioneri urdher 173 dt 27.12.13 kontr granti 27.09.13 ft 066 dt 18.12.13 ser 11303116
Ministria e Integrimit (3535) VALTER MARASHI Tirane 60,000 2013-12-31 2014-01-13 573107800120131 Unspecified 1078001 MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 mat pastrimi pv emergjence 30.12.13 ft 33 dt 30.12.13 ser 6294134 fh 102,103 dt 30.12.13
Ministria e Integrimit (3535) SILVANA SHAKA Tirane 18,200 2013-12-31 2014-01-10 57010780012013 Unspecified 1078001 MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 lavazh kontv 3.01.13 ft 469 dt 30.12.13 ser 07551
Ministria e Integrimit (3535) MAK ALBANIA Tirane 259,400 2013-12-31 2014-01-09 56410780012013 Unspecified 1078001 MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 pritje percjellje urdher 133 dt 11.11.13 progr 12.12.13 ft 15.11.13 ser 46632
Ministria e Integrimit (3535) SHQIP Tirane 140,000 2013-12-31 2014-01-09 56510780012013 Unspecified 1078001 MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 publikime ne shtyp shkrese 11.12.13 ft 384 dt 26.12.13 ser 11212037
Ministria e Integrimit (3535) C O L O M B O Tirane 21,000 2013-12-31 2014-01-09 57110780012013 Unspecified 1078001 MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 tonera up 113 dt 23.12.13 ref 24.12.13 ft 1412 dt 26.12.13 ser 12712893 fh 98 dt 26.12.13
Ministria e Integrimit (3535) BNT ELECTRONIC`S Tirane 4,000 2013-12-31 2014-01-08 57410780012013 Unspecified 1078001 MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 sh fotokopje pv emergjence 20.12.13 ft 1171 dt 20.12.13 ser 120050861
Ministria e Integrimit (3535) DOPPLER-AL Tirane 312,000 2013-12-31 2014-01-08 57510780012013 Unspecified 1078001 MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 rip ashensori up 114 dt 26.12.13 ref 27.12.13 ft 32 dt 30.12.13 ser 09405935 fh 101 dt 30.12.13
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 189,285 2013-12-31 2014-01-08 57610780012013 Unspecified 1078001 MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 bileta avioni up 5.12.13 ref 6.12.13 ft 9.12.13 nr 2945 ser 12808045
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 615,488 2014-01-07 2014-01-07 210780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 PAGAT DHJETOR 2013 plan 75 fakt 74 lista dhjetor 2013
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 134,591 2014-01-07 2014-01-07 310780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 PAGAT DHJETOR 2013 plan 75 fakt 74 lista dhjetor 2013
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,047,321 2014-01-07 2014-01-07 510780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 PAGAT DHJETOR 2013 plan 75 fakt 74 lista dhjetor 2013
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 2,527,638 2014-01-07 2014-01-07 110780012014 Unspecified MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 PAGAT DHJETOR 2013 plan 75 fakt 74 lista dhjetor 2013
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 9,581 2013-12-31 2014-01-06 56610780012013 Unspecified 1078001 MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 kthim gabim lista 30.12.13
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 5,341 2013-12-31 2014-01-06 56710780012013 Unspecified 1078001 MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 kthim gabim lista 30.12.13
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 17,039 2013-12-31 2014-01-06 56810780012013 Unspecified 1078001 MINISTRIA E INTEGRIMIT 600 kthim gabim lista 30.12.13
Ministria e Integrimit (3535) EUROPETROL DURRES ALBANIA Tirane 734,600 2013-12-31 2014-01-06 56910780012013 Unspecified 1078001 MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 karburant kontv 21.08.13 ft 1304 dt 27.12.13 ser 11387304 fh 27.12.13
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave