Transaksion Thesari

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

 • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
 • Ku shkojne fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
 • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
 • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
 • etj.

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate permbledhese

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) O.ES. DISTRIMED All 290,001,595.00 68 All => =>

  Transaksione
  *Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) O.ES. DISTRIMED Tirane 9,487,800 2014-05-14 2014-05-14 48110130492014 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 QSUT 602 barna,kon vazh 4591/6 d 13/9/13,fat 906 d 6/11/13 s 11747312,fh 2266 d 6/11/13
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) O.ES. DISTRIMED Tirane 1,260,000 2014-05-14 2014-05-14 48810130492014 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 QSUT 602 barna,kon vazh 4031/3 d 22/7/13,fat 671 d 13/9/13 s 10665723,fh 2007 d 13/9/13
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) O.ES. DISTRIMED Tirane 979,920 2014-05-14 2014-05-14 48510130492014 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 QSUT 602 barna,kon vazh 4591/6 d 13/9/13,fat 951 d 20/11/13 s 117473157,fh 2311 d 22/11/13
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) O.ES. DISTRIMED Tirane 3,529,800 2014-05-14 2014-05-14 49110130492014 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 QSUT 602 barna,kon vazh 4031/3 d 22/7/13,fat 935 d 13/11/13 s 11747341,fh 2283 d 13/11/13
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) O.ES. DISTRIMED Tirane 2,649,600 2014-05-14 2014-05-14 48210130492014 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 QSUT 602 barna,kon vazh 4591/6 d 13/9/13,fat 900 d 5/11/13 s 117747306,fh 2249 d 5/11/13
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) O.ES. DISTRIMED Tirane 280,800 2014-05-14 2014-05-14 47310130492014 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 QSUT 602 barna,kon vazh 1172/3 d 7/3/13,fat 207 d 2/4/13 s 08018607,fh 1350 d 2/4/13
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) O.ES. DISTRIMED Tirane 3,103,233 2014-05-14 2014-05-14 47810130492014 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 QSUT 602 barna,kon vazh 2691/1 d 30/4/13,fat 355 d 28/5/13 s 09114951,fh 1572 d 28/5/13
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) O.ES. DISTRIMED Tirane 2,683,800 2014-05-14 2014-05-14 47610130492014 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 QSUT 602 barna,kon vazh 3489/3 d 13/6/13,fat 423 d 25/6/13 s 09433774,fh 1709 d 28/6/13
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) O.ES. DISTRIMED Tirane 2,080,440 2014-05-14 2014-05-14 471101304920141 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 QSUT 602 barna,kon vazh 2237/8 d 30/7/12,fat 403 d 14/8/12 s 03399114,fh 620 d 17/8/12
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) O.ES. DISTRIMED Tirane 2,419,680 2014-05-14 2014-05-14 48410130492014 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 QSUT 602 barna,kon vazh 4591/6 d 13/9/13,fat 923 d 121/11/13 s 11747329,fh 2274 d 12/11/13
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) O.ES. DISTRIMED Tirane 2,742,360 2014-05-14 2014-05-14 48310130492014 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 QSUT 602 barna,kon vazh 4591/6 d 13/9/13,fat 1006 d 27/11/13 s 11747202,fh 2369 d 3/12/13
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) O.ES. DISTRIMED Tirane 4,328,967 2014-05-14 2014-05-14 47910130492014 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 QSUT 602 barna,kon vazh 2691/1 d 30/4/13,fat 298 d 14/5/13 s 08018698,fh 1511 d 14/5/13
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) O.ES. DISTRIMED Tirane 10,979,285 2014-05-14 2014-05-14 47210130492014 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 QSUT 602 barna,kon vazh 4592/1 d 16/9/13,fat 901 d 5/11/13 s 11747307,fh 2270 d 11/11/13
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) O.ES. DISTRIMED Tirane 2,568 2014-05-14 2014-05-14 49210130492014 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 QSUT 602 barna,kon vazh 2691/4 d 30/4/13,f 1052 d 12/12/13 s 11747248,fh 2419 d 12/12/13
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) O.ES. DISTRIMED Tirane 2,520,000 2014-05-14 2014-05-14 48710130492014 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 QSUT 602 barna,kon vazh 4031/3 d 22/7/13,fat 672 d 13/9/13 s 10665724,fh 2008 d 13/9/13
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) O.ES. DISTRIMED Tirane 2,641,680 2014-05-14 2014-05-14 47510130492014 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 QSUT 602 barna,kon vazh 2691/1 d 30/4/13,f 268 d 2/5/13 s 08018668,fh 1472 d 2/5/13
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) O.ES. DISTRIMED Tirane 1,903,200 2014-05-14 2014-05-14 47410130492014 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 QSUT 602 barna,kon vazh 1172/3 d 7/3/13,fat 200 d 28/3/13 s 07200950,fh 1333 d 29/3/13
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) O.ES. DISTRIMED Tirane 2,442,203 2014-04-24 2014-04-25 32910130492014 Ilaçe dhe materiale mjeksore QSUT 602 barna,up 10/3/14,kontr 1318/10 d 12/3/14,fat 231 d 13/3/14 s 13592576,fh 2728 d 17/3/14
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) O.ES. DISTRIMED Tirane 2,577,360 2014-04-22 2014-04-23 304101304920141 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 QSUT 602 barna,u p 1288 d 7/3/14,kontr shtese 1288/3 d 7/3/14,ft 297 d 31/3/14 s 13592643,fh 2829 d 2/4/14
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) O.ES. DISTRIMED Tirane 967,080 2014-04-22 2014-04-23 30610130492014 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 QSUT 602 barna,kontr shtese vazh 961/3 d 21/2/14,fat 222 d 12/3/14 s 13592567,fh 2719 d 12/3/14