Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) (Mbi 1,877 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 2,076,992,349.00 1,877 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) ECS ECO CLIMATE SOLUTION Tirane 707,517 2018-09-18 2018-09-20 280110030012018 Garanci te tjera, te vitit vazhdim,Te Dala 466 KM 5% garancise se punimeve Kont.nr.2710/2 dat.1.6.2016,Akt-Kolaudimi date 27.6.2016,PROC VERBAL M dorezim dt 27/12/2017Urdh. page dat. 17.8.2018
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 50,739 2018-09-13 2018-09-19 31310030012018 Sherbime telefonike 602 KM shpenz. cel vodafon gusht 2018, nr. ab. 1069797 seri 261677767,nr.ab.2254579852 seri 26103272,nr.ab.22481038951 seri 261694409, nr. ab.238558101 seri 261697610.nr.ab.2249690791 seri 261693817,nr.ab.212585822505 seri 261694755
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 94,577 2018-09-13 2018-09-19 31010030012018 Sherbime telefonike 602 KM shpenz.tel fix Gusht 2018 Nr. Klienti 310001719675 fat. dat.31.8.2018 seri 726195856
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 454,010 2018-09-17 2018-09-19 31810030012018 Shpenzime per pritje e percjellje 602 KM pritje-percjellje, Prog nga dat.1 deri 31gusht 2018 Urdh.Pagese dat.1 gusht 2018,Fat.nr.88 dat.31.8.2018 seri 64824661, Fat. nr.89 dat.31.8.2018 seri 64824662, Fat.nr.90 dat.31.8.2018 seri 64824663
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 1,774,405 2018-09-17 2018-09-19 31810030012018 Elektricitet 1003001 602 KM Shpenz.energj.gusht 2018,Kont.TR1B03011010031 seri 288490619,Kont.TR1B080034110039 seri 288652011,Kont.TR1B110111207590 seri 288367593,Kont.TR1B110111207591 seri 288407982,Kont.TR1B110055105874 seri 288609025,Kont.TR1B1100551
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 300,472 2018-09-17 2018-09-19 31410030012018 Shpenzime per pritje e percjellje 602 KM pritje-percjellje, Prog nga dat.1 deri 30 qershor 2018 Urdh.Pagese dat.1 qershor 2018,Fat.nr.84 dat.28.8.2018 seri 64824657
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 20,485 2018-09-13 2018-09-19 31110030012018 Posta dhe sherbimi korrier 602 KM sherbimi postar gusht 2018 fat. nr.3499 dat.26.8.2018 seri 58048599,fat.nr.3824 dat.26.8.2018 seri 58055924
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 206,240 2018-09-17 2018-09-19 31510030012018 Shpenzime per pritje e percjellje 602 KM pritje-percjellje, Prog nga dat.1 deri 31 maj 2018 Urdh.Pagese dat.1 maj 2018,Fat.nr.85 dat.28.8.2018 seri 64824658
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) CREDINS INVEST-sh.a-Shoqeri administruese e Fondeve te Pensionit dhe Sipermarrjeve te Investimeve Kolektive. Tirane 58,165 2018-09-13 2018-09-19 31210030012018 Paga baze 602 KM Pens.Vullnetar kont.nr.1013003 dat.18.2.2018,Kont.nr.1010701 dat.21.4.2018, Kont. nr.1013404 dat.25.4.2018 Kont.nr.1014004 dat.19.7.2018
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 30,990 2018-08-27 2018-08-30 30310030012018 Shpenzime per pritje e percjellje 602 KM pritje-percjellje Prog.dat 1-31 korrik 2018 Urdh-Pagese date 1 korrik 2018 fat. nr.78 dat 31.7.2018 seri 64824651,Fat.79 dat.31.7.2018 seri 64824652,Fat. nr.80 date 31.7.2018 seri 64824653
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 4,356 2018-08-27 2018-08-30 30210030012018 Sherbime telefonike 602 KM shpez.cel kodi ab.567214 seri 227900303 korik 2018
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 4,800 2018-08-27 2018-08-30 30110030012018 Sherbime telefonike 602 KM paguar LD korrik 2018 fat.90833011 seri 227252129 date 31.7.2018
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,637,394 2018-08-28 2018-08-29 30710030012018 Paga baze 600 KM paga te punonjesve te aparatit gusht 2018 Nr. i punonjesve Pl 150 fakti 17
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 114,947 2018-08-28 2018-08-29 30810030012018 Paga baze 600 KM paga te punonjesve te aparatit gusht 2018 Nr. i punonjesve Pl 150 fakti 1
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) BANKA CREDINS Tirane 2,870,557 2018-08-28 2018-08-29 30610030012018 Paga baze 600 KM paga te punonjesve te aparatit gusht 2018 Nr. i punonjesve Pl 150 fakti 32
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) PRO CREDIT BANK Tirane 138,734 2018-08-28 2018-08-29 30910030012018 Paga baze 600 KM paga te punonjesve te aparatit gusht 2018 Nr. i punonjesve Pl 150 fakti 1
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 3,455,062 2018-08-28 2018-08-29 30510030012018 Paga baze 600 KM paga te punonjesve te aparatit gusht 2018 Nr. i punonjesve Pl 150 fakti 47
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 5,065,813 2018-08-28 2018-08-29 30410030012018 Paga baze 600 Km paga te punonjesve te aparatit gusht 2018 Nr. i punonjesve Pl 150 fakti 62
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 525,000 2018-08-22 2018-08-27 28310030012018 Shpenzime per pritje e percjellje 602 KM pritje-percjellje prog.dat 13.6.2018,Urdh.Pagese dat.13.6.2018, fat. nr.80 dat 20.6.2018 seri 64824855
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 718,630 2018-08-22 2018-08-27 29010030012018 Shpenzime per pritje e percjellje 602 KM pritje-percjellje prog.dat 1 deri 31 korrik 2018,Urdh.Pagese dat.1.7.2018, fat. nr.81 dat 31.7.2018 seri 64824654
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 300 2018-08-22 2018-08-27 29110030012018 Shpenzime per pritje e percjellje 602 KM pritje-percjellje tel fix vila Durres fat.nr.28 dat. 22.6 2018, seri 27905492
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 16,025 2018-08-22 2018-08-27 29510030012018 Sherbime telefonike - Shpenzime per honorare - Udhetim i brendshem 602 Km paguar dieta,rimb.cel gusht 2018 Kom.Posaē gusht 2018,Prog. dat.28.6.2018 Autorizim dat.28.6.2018,Prog. dat.1.7.2018,Autorizim dat. 1.7.2018, fat.3835 seri 229084215 Kup.19 dat.1.8.2018shk.nr.3835 dat. 20.8.2018
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 294,240 2018-08-22 2018-08-27 27810030012018 Sherbime telefonike 602 KM shpenz. cel Aparati korrik 2018,kodi 546022 seri 0227889853 7
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) EUROPA TRAVEL &TOURS Tirane 852,424 2018-08-22 2018-08-27 29810030012018 Udhetim jashte shtetit 602 KM shpenzime udhetimi me jasht,Prog.nr.1079/5 prot., date 25.6.2018,Autorizim nr.1079/6 date 25.6.2018 Urdher Pagese date 25.6.2018 Fat. nr.293 seri 63920096 date 31.7.2018
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) BANKA CREDINS Tirane 27,000 2018-08-22 2018-08-27 29410030012018 Sherbime telefonike - Shpenzime per honorare - Udhetim i brendshem 602 Km paguar dieta,rimb.cel gusht 2018 Kom KKT gusht 2018,Prog. dat.28.6.2018 Autorizim dat.28.6.2018,Prog. dat.1.7.2018,Autorizim dat. 1.7.2018,Prog.dat. 6.7.2018,autorizim dat. 6.7.2018,fat.9702 seri 229084283 Kup.21 dat.2.8.20
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) SPEEDECO Tirane 330,953 2018-08-22 2018-08-27 27910030012018 Shpenzime per pritje e percjellje 602 KM shpenz pritje-percjellje DHL Prog. dat. 1,13,15,20,21,24,28 maj 2018 fat. nr.325 seri 57028826,nr.334 seri 57028835,nr.336 seri 57028837,nr.343 seri 57028844,nr.345 seri 57028846,nr.348 seri 57028849,nr.350 seri 64618001,nr.351 seri
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 100,800 2018-08-22 2018-08-27 28710030012018 Shpenzime per pritje e percjellje 602 KM pritje-percjellje prog.dat 22.5.2018,Urdh.Pagese dat.22.5.2018, fat. nr.53 dat 28.5.2018 seri 43095404
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 6,000 2018-08-22 2018-08-27 29610030012018 Udhetim i brendshem 602 Km paguar dieta, Prog. dat.28.6.2018 Autorizim dat.28.6.2018,Prog. dat.1.7.2018,Autorizim dat. 1.7.2018,
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 34,665 2018-08-22 2018-08-27 29210030012018 Sherbime telefonike - Shpenzime per honorare - Udhetim i brendshem 602 Km paguar dieta,rimb.cel gusht 2018 Kom posaēėm gusht 2018,Prog. dat.28.6.2018 Autorizim dat.28.6.2018,Prog. dat.1.7.2018,Autorizim dat. 1.7.2018,Prog.dat. 6.7.2018,autorizim dat. 6.7.2018,fat.90833776 seri 227252701 Kup.134 dat.10.8.20
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 150,000 2018-08-22 2018-08-27 28410030012018 Shpenzime per pritje e percjellje 602 KM pritje-percjellje prog.dat 26.6.2018,Urdh.Pagese dat.26.6.2018, fat. nr.98 dat 20.6.2018 seri 64824872
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 1,661,735 2018-08-22 2018-08-27 27410030012018 Elektricitet 1003001 602 KM Shpenz.energjie korrik 2018,Kont.TR1B030110110037 seri 287487627,Tr1 B080034110039 seri 287699616,TR1B110111207590 seri 287490286,TR1B110111207591 seri 28700976,TR1B110055105874 seri 287658515,TR 1B110055110040 seri 287700781
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 27,000 2018-08-22 2018-08-27 28510030012018 Shpenzime per pritje e percjellje 602 KM pritje-percjellje prog.dat 15.5.2018,Urdh.Pagese dat.15.5.2018, fat. nr.52 dat 25.5.2018 seri 430951176
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 642,010 2018-08-22 2018-08-27 28910030012018 Shpenzime per pritje e percjellje 602 KM pritje-percjellje prog.dat 1 deri 31maj 2018,Urdh.Pagese dat.1.5.2018, fat. nr.43 dat 28.5.2018 seri 43095167
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 61,920 2018-08-22 2018-08-27 28810030012018 Shpenzime per pritje e percjellje 602 KM pritje-percjellje prog.dat 27.5.2018,Urdh.Pagese dat.27.5.2018, fat. nr.55 dat 28.5.2018 seri 43095406
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 82,769 2018-08-22 2018-08-27 29710030012018 Posta dhe sherbimi korrier 602 KM shpenz ab.shtypi i brendshem kont sherbimi nr.25 prot., date 3.1.2018 fat. 376 dat.1.8.2018 seri 61412286,fat. nr.377 dat.1.8.2018 seri 61412287
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 95,349 2018-08-22 2018-08-27 27510030012018 Sherbime telefonike 602 KM shpenz. tel fix korrik 2018 Fat 07/18 dat. 31.7.2018 seri 726042474 nr.Kliientit 3100001719675
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 75,000 2018-08-22 2018-08-27 28210030012018 Shpenzime per pritje e percjellje 602 KM pritje-percjellje prog.dat 29.6.2018,Urdh.Pagese dat.29.6.2018, fat. nr.108 dat 30.6.2018 seri 64824882
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 483,422 2018-08-22 2018-08-27 28610030012018 Shpenzime per pritje e percjellje 602 KM pritje-percjellje prog.dat 20.5.2018,Urdh.Pagese dat.20.5.2018, fat. nr.51 dat 26.5.2018 seri 43095402
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 55,090 2018-08-22 2018-08-27 27610030012018 Posta dhe sherbimi korrier 602 KM shpenz. postar korrik 2018, Fat. nr.3002 dat.26.7.2018 seri 580055402
Aparati i Keshillit te Ministrave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 40,025 2018-08-22 2018-08-27 29310030012018 Sherbime telefonike - Shpenzime per honorare - Udhetim i brendshem 602 Km paguar dieta,rimb.cel korri 2018 Kom posaēėm gusht 2018,Prog. dat.28.6.2018 Autorizim dat.28.6.2018,Prog. dat.1.7.2018,Autorizim dat. 1.7.2018,Prog.dat. 6.7.2018,autorizim dat. 6.7.2018,fat.90828800 seri 227247498 Kup.60 dat.27.7.20
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave