Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,013 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 7,592,319.00 366 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 6,120 2016-01-26 2016-01-26 4221220012016 Uje BASHKIA KORCE PMNZSH UJE DHJETOR NR.KLIENTI 750806
Bashkia Korce (1515) ND/JA UJSJELLSI FSHAT Korēe 3,300 2015-12-31 2015-12-31 114621220012015 Uje BASHKIA KORCE (NJ.ADM. DRENOVE) UJE NENTOR NR.KONTRATE 100015
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 4,196 2015-12-29 2015-12-29 112521220012015 Uje BASHKIA KORCE UJE NENTOR NR.KLIENTI 752754, 750844, 752702
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 9,416 2015-12-29 2015-12-29 112421220012015 Uje BASHKIA KORCE UJE NENTOR NR.KLIENTI 720302, 752244, 652380, 752701
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 36,754 2015-12-09 2015-12-10 99521220012015 Uje BASHKIA KORCE UJE NENTOR NR.KLIENTI 750534, 752613, 750424, 751954, 750552, 750539, 752593, 752786, 750602
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 33,422 2015-12-01 2015-12-02 97021220012015 Uje BASHKIA KORCE UJE TETOR NR.KLIENTI 750534, 752613, 750424, 751954, 750552, 750539, 752593, 752786
Bashkia Korce (1515) ND/JA UJSJELLSI FSHAT Korēe 4,440 2015-12-01 2015-12-02 97321220012015 Uje BASHKIA KORCE NJ.ADM.BULGAREC UJE TETOR FAT.192 DT 23.11.15
Bashkia Korce (1515) ND/JA UJSJELLSI FSHAT Korēe 3,300 2015-12-01 2015-12-02 97121220012015 Uje BASHKIA KORCE NJ.ADM.DRENOVE UJE TETOR FAT.194 DT 23.11.15
Bashkia Korce (1515) ND/JA UJSJELLSI FSHAT Korēe 3,300 2015-11-20 2015-11-23 94221220012015 Uje BASHKIA KORCE NJ.ADM.BULGAREC UJE SHTATOR FAT.167 DT 30.10.15
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 10,607 2015-11-20 2015-11-23 93821220012015 Uje BASHKIA KORCE UJE TETOR NR.KLIENTI 752244, 652380, 752702, 720302
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 6,782 2015-11-20 2015-11-23 93921220012015 Uje BASHKIA KORCE UJE TETOR NR.KLIENTI 752701, 750844, 752754
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 4,526 2015-11-18 2015-11-18 91121220012015 Uje BASHKIA KORCE UJE TETOR NR.KLIENTI 750602
Bashkia Korce (1515) ND/JA UJSJELLSI FSHAT Korēe 3,300 2015-11-12 2015-11-12 87821220012015 Uje BASHKIA KORCE UJE SHTATOR NR.100015 FAT.174
Bashkia Korce (1515) ND/JA UJSJELLSI FSHAT Korēe 6,600 2015-11-05 2015-11-06 85121220012015 Uje BASHKIA KORCE (NJ.ADM.BULGAREC & DRENOVE) UJE GUSHT NR.KONTRATE 100015, 100051
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 8,592 2015-10-21 2015-10-22 78521220012015 Uje BASHKIA KORCE UJE SHATATOR PROJEKTI QENDER KOMUNITARE NR.KLIENTI 720302, 752244, 652380, 752702
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 4,195 2015-10-21 2015-10-22 78621220012015 Uje BASHKIA KORCE UJE SHTATOR PROJEKTI QENDER DITORE PER FEMIJE NR.KLIENTI 752754, 750844, 752701
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 61,001 2015-10-13 2015-10-14 74421220012015 Uje BASHKIA KORCE UJE SHTATOR NR.KLIENTI 750534, 752613, 750424, 751954, 750602, 752786, 750552, 750539, 752593, 750144
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 34,563 2015-09-23 2015-09-25 68321220012015 Uje BASHKIA KORCE UJE GUSHT NR.KLIENTI 750534, 752613, 750424, 751954, 752786, 750552, 750539, 752593, 750144
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 10,718 2015-09-22 2015-09-23 67621220012015 Uje BASHKIA KORCE UJE GUSHT NR.KLIENTI 720302, 752244, 652380, 752702
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 5,842 2015-09-22 2015-09-23 67721220012015 Uje BASHKIA KORCE UJE GUSHT NR.KLIENTI 752754, 750844, 752701
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 50,045 2015-08-19 2015-08-19 55721220012015 Uje BASHKIA KORCE UJE KORRIK NR.KLIENTI 750534, 752613, 750424, 751954, 750552, 750539, 752593, 750144, 750602, 752786
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 5,136 2015-08-17 2015-08-17 54321220012015 Uje BASHKIA KORCE UJE MUAJI KORRIK NR.KLIENTI 752754, 750844, 752701 FAT.3473061, 3478076, 3483498
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 10,954 2015-08-13 2015-08-14 53421220012015 Uje BASHKIA KORCE UJE KORRIK NR.KLIENTI 720302, 752244, 652380, 752702 FAT.3491937, 3479280, 2475835, 3483499
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 7,110 2015-07-16 2015-07-16 47221220012015 Uje BASHKIA KORCE SHPENZ UJI QERSHOR NR.KL.752701,750844 FAT.3461123,3455703 PROJEKTI QENDRA DITORE PER FEMIJE
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 11,077 2015-07-16 2015-07-16 47021220012015 Uje BASHKIA KORCE SHPENZ UJI QERSHOR PROJEKTI QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE NR KL.752244,752702,652380,720302 FAT.3456908,3461124,3453462,3469549
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 43,072 2015-07-15 2015-07-16 46421220012015 Uje BASHKIA KORCE UJE QERSHOR KL.750534,752613,750424,751954,750552,750539,752593,750602,752786,750144 FAT.3451608,3449026,3469180,3470177,3448964,3459702,3468905,3465857,3467622,3459755
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 28,123 2015-06-18 2015-06-18 37521220012015 Uje BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL.720302 NR.3447159 KL.752244 NR.3434532 KL.652380 NR.3431099 KL.752701 NR.3438759
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 2,404 2015-06-17 2015-06-17 37021220012015 Uje BASHKIA KORCE SHPENZ UJI MAJ KL.752702 NR.3438760 KL.750844 NR.3433312
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 38,691 2015-06-17 2015-06-17 36621220012015 Uje BASHKIA KORCE SHPENZ UJE MAJ KL.750534 NR.3429246 KL.752613 NR.3426664 KL.750424 NR.3446789 KL.751954 NR.3447786 KL.750522 NR.3426602 KL.750539 NR.3437334 KL.752593 NR.3446514 KL.752786 NR.3445231 KL.750144 NR.3437391 KL.750602 NR.3443468
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 4,708 2015-05-29 2015-05-29 33421220012015 Uje BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL.720302 NR.3424813 KL.752701 NR.3416428
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 2,426 2015-05-29 2015-05-29 33221220012015 Uje BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL.750844 NR.3410982 KL.752702 NR.3416429
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 5,656 2015-05-29 2015-05-29 33521220012015 Uje BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL.752244 NR.3412202 KL.652380 NR.3408769
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 6,518 2015-05-25 2015-05-26 32221220012015 Uje BASHKIA KORCE SHPENZ UJI PRILL KL.750602 NR.3421121
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 33,568 2015-05-18 2015-05-18 30021220012015 Uje BASHKIA KORCE SHPENZ UJI PRILL KL.750534 NR.3406917 KL.752613 NR.3404333 KL.750424 NR.3424443 KL.751954 NR.3425438 KL.750552 NR.3404271 KL.750539 NR.3415002 KL.752593 NR.3424168 KL.752786 NR.3422884 KL.750144 NR.3415059
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 3,367 2015-04-27 2015-04-28 25821220012015 Uje BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL.750844 NR.3388666 KL.752702 NR.3394113
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 6,984 2015-04-27 2015-04-28 25921220012015 Uje BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL752244 NR.3389886 KL.752701 NR.3394112 KL.720302 NR.3402480
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 4,544 2015-04-17 2015-04-17 22821220012015 Uje BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL.750602 NR.3398785
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 35,524 2015-04-17 2015-04-17 22421220012015 Uje BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL. 750534 NR.3384594 KL.752613 NR.3382009 KL.750424 NR.3402111 KL.751954 NR.3403105 KL.750552 NR.3381946 KL. 750539 NR.3392685 KL.752593 NR.3401843 KL.752786 NR.34000549 KL.750144 NR.3392741
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 243,690 2015-04-14 2015-04-15 221220012015 Uje BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL.750789, 750034, 750178, 750495, 750546, 750628, 751219, 750630, 750631, 750632, 750790, 750791, 750804, 750924, 751771, 751210, 750046, 752068, 750798, 750796, 750154, 750799, 751281, 751732 DATE 03.04.2015
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 3,554 2015-03-27 2015-03-30 17721220012015 Uje BASHKIA NKORCE SHPENZ UJI KL.752244 NR.3367550, KL.720302 NR.3380130, KL.752701 NR.3371767
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave