Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,298 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 7,959,365.00 392 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 168 2019-03-27 2019-03-28 34921220012019 Uje 2122001 BASHKIA KORCE UJE SHKURT 2019 NR.KLIENTI 672994 FAT.NR.4609411 PROJEKTI:STREHEZA EMERGJ.PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE, KONT.QERAJE DHE MAREV.BASHK.DT 22.08.2018, URDHER NR.233 DT 27.03.2019
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 25,433 2019-03-25 2019-03-26 32321220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE SHKURT 2019, NR.KLIENTI 750144, 750806, 750602, 750424 FAT.NR.4622050, 4615872, 4629342, 4628051
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 19,112 2019-03-25 2019-03-26 32521220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE SHKURT 2019, NR.KLIENTI 590000, 632620, 598717, 610488, 600362, 640209 FAT.NR.4617344, 4625146, 4632154, 4630893, 4631775, 4611471
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 32,887 2019-03-20 2019-03-21 31621220012019 Uje 2122001 BASHKIA KORCE UJE SHKURT 2019, NR.KLIENTI 752613, 750257,750571, 750534,751954,750552,750539 FAT.NR.4611259,4628139,4628056,4611178,4628178,4605919,4614507
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 3,933 2019-02-27 2019-02-28 21021220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE JANAR 2019 NR.KLIENTI 752754, 750844, 752702, FAT.NR.4580775, 4587061, 4593975, PROJEKTI:FUQIZ.I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHK.KONT.QERAJE DT 03.01.2019, URDHER NR.130 DT 26.02.2019
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 385 2019-02-27 2019-02-28 21121220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE JANAR 2019 NR.KLIENTI 752910, NR.FAT.4593976 PROJEKTI:FUQIZ.I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHK. DT 02.03.2016, URDHER NR.134 DT 26.02.2019
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 168 2019-02-27 2019-02-28 21221220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE JANAR 2019 NR.KLIENTI 672994, NR.FAT.4580687 PROJEKTI:STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE, KONT.QERAJE DT 22.08.2018, URDHER NR.132 DT 26.02.2019
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 65,152 2019-02-26 2019-02-27 20721220012019 Uje 2122001 BASHKIA KORCE UJE JANAR 2019 NR.KLIENTI 752613 750257 750571 750534 751954 750552 750539 750602 750424 DT 05.02.2019
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 5,353 2019-02-25 2019-02-26 20321220012019 Uje 2122001 BASHKIA KORCE UJE JANAR 2019 NR.KLIENTI 640209 FAT.NR.4582748 NR KL 600362 FAT 4603055 NR KL 590000 FAT NR 4588623 NR KL 610488 FAT 4602173 NR KL 632620 FAT NR 4596425 NR KL 598717 FAT NR 4603434 DT 05.02.2019
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 14,672 2019-02-25 2019-02-26 20421220012019 Uje 2122001 BASHKIA KORCE UJE JANAR 2019 NR.KLIENTI 750144 FAT.NR.4593330 DT 05.02.2019 NR KLIENTI 750806 FAT 4603055 FAT NR 4587152 DT 05.02.2019
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 14,274 2019-02-08 2019-02-11 14221220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE DHJETOR 2018, NR.KLIENTI 750302, 652380, 752701, 752244, FAT.NR.4569961, 4549235, 4565239, 4558324, PROJEKTI: QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, KONT.QERAJE DT 08.08.2018, URDHER NR.75 DT 07.02.2019
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 820 2019-02-08 2019-02-11 13721220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE DHJETOR 2018, NR.KLIENTI 752910 FAT.NR.4565241 DT 05.01.2019, PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHK.DT 02.03.2016, URDHER NR.73 DT 07.02.2019
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 168 2019-02-08 2019-02-11 13521220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE DHJETOR 2018 NR..KLIENTI 672994, FAT.NR.4551951 DT 05.01.2019, PROJEKTI: STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE, KONTRATE QERAJE DT 22.08.2018, URDHER NR.71 DT 07.02.2019
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 4,420 2019-02-08 2019-02-11 14021220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE DHJETOR 2018, NR.KLIENTI 752754, 750844, 752702, FAT.NR.4552039, 4558325, 4565240, PROJEKTI:FUQIZ.I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, KONT.QERAJE DT 03.01.2018, URDHER NR.74 DT 07.02.2019
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 5,915 2019-01-30 2019-01-31 7221220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE DHJETOR 2018, NR.KLIENTI 590000, 632620, 598717, 610488, 600362, 640209, FAT.NR.4559887, 4567688, 4574699, 4573438, 4574320, 4554010 NJ.ADM.VOSKOPOJE, DRENOVE,BULGAREC,VITHKUQ, MOLLAJ,VOSKOP
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 17,060 2019-01-30 2019-01-31 7021220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE DHJETOR 2018, NR.KLIENTI 750144, 750806, FAT.NR.4564595, 4558415
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 43,608 2019-01-30 2019-01-31 7121220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE DHJETOR 2018, NR.KLIENTI 750156, FAT.NR.4564608
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 62,111 2019-01-30 2019-01-31 6921220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE DHJETOR 2018, NR.KLIENTI 752613, 750257, 750571, 750534, 751954, 750552, 750539, 750602, 750424, FAT.NR.4553798,4570683,4570599,4553717,4570722,4548485,4557049,4571888,4570594
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 30,833 2018-12-17 2018-12-18 120521220012018 Subvencione per diference cmimi per furnizimin me uje te pijshem - Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE NENTOR 2018, NR.KONTRATE 750806, 752613, 750257, 750424, 750571, 750534, 751954, 750552, 750539 FAT.NR.4529706,4525085,4541965,4541872,4541877,4525004,4542004,4519748,4528337
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 820 2018-11-26 2018-11-27 115921220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE TETOR 2018, NR.KLIENTI 752910 FAT.NR.4507798, PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE,MAREV.BASHKEP.DT 02.03.2016, URDHER NR.768 DT 23.11.2018
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 3,685 2018-11-26 2018-11-27 116021220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE TETOR 2018, NR.KLIENTI 752754, 750844,752702 FAT.NR.4494599,4500889,45077997 PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE,MAREV.BASHKEP.DT 03.01.2018,KONT.QERAJE DT 03.01.2018, URDHER NR.769 DT 23.11.2018
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 168 2018-11-26 2018-11-27 116221220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE TETOR 2018, NR.KLEINTI 672994, FAT.NR.4494150, PROJEKTI:STREHEZA EMERGJ.PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE, KONT.QERAJE DHE MAREV.BASHK.DT 22.08.2018, URDHER NR.772 DT 23.11.2018
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 23,741 2018-11-26 2018-11-27 116121220012018 Uje 2122001 BASHKIA KORCE 2122001 ENERGJI TETOR 2018,NR.KLIENTI A627831,A28290, A626426,A628076 FAT.NR.29039628,290145265,289912159,290396292 PROJEKTI:FUQ.I FEMIJ.ROME DHE EGJIPT.,MAREV.BASHKEP.DHE KONT.QERAJE DT 03.01.2018,URDHER NR.769 DT 23
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 12,180 2018-11-26 2018-11-27 116321220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE TETOR 2018, NR.KLEINTI 750302, 652380, 752701, 752244, FAT.NR.4512523,4491794,4507796,4500888, PROJEKTI:QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, KONT.QERAJE DT 08.08.2018, URDHER NR.770 DT 23.11.2018
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 541 2018-11-23 2018-11-26 115121220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE TETOR 2018, NR.KLIENTI 640209, NR.FAT.4496569 DT 06.11.2018
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 5,163 2018-11-22 2018-11-23 114721220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE TETOR 2018 NR.KLIENTI 750602 FAT.NR.4514449 DT 06.11.2018
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 5,374 2018-11-22 2018-11-23 114621220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE TETOR 2018 NR.KLIENTI 590000, 632620, 598717, 610488, 600362 FAT.NR.4502446, 4510246, 4517259, 4516001, 4516885 NJ.ADM.VOSKOPOJE, BULGAREC, VITHKUQ, MOLLAJ, VOSKOP
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 81,442 2018-11-22 2018-11-23 114521220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE TETOR 2018 NR.KLIENTI 750806, 752613, 750257, 750424, 750571, 750534, 751954, 750552, 750539 FAT.NR.4500979, 4496357, 4513245, 4513152, 4513157, 4496276, 4513284, 4491013, 4499609
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 3,686 2018-10-29 2018-10-30 109021220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE SHTATOR 2018, NR.KLIENTI 752754, 750844, 752702 PROJEKTI: QENDER KOMUNIT.DITORE PER FEMIJE, FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASH.KONTRATE QERAJE DT 03.01.2018, URDHER NR.694 DT 25.10.2018
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 602 2018-10-29 2018-10-30 108721220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE SHTATOR 2018, NR.KLIENTI 752910 PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE , MAREV.BASHK.DT 02.03.2016, URDHER NR.696 DT 25.10.2018
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 10,689 2018-10-29 2018-10-30 108621220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE SHTATOR 2018, NR.KLIENTI 750302, 652380, 752701, 752244 PROJEKTI: QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, MAREV.BASHK.DT 09.07.2018, KONTRATE QERAJE DT 08.08.2018, URDHER NR.695 DT 25.10.2018
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 963 2018-10-26 2018-10-29 107721220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE SHTATOR 2018, NR.KLIENTI 640209 NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 168 2018-10-26 2018-10-29 108021220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE SHTATOR 2018, NR.KLIENTI 672994 PROJEKTI: STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE, KONTRATE QERAJE DT 22.08.2018, URDHER NR.697 DT 25.10.2018
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 23,408 2018-10-26 2018-10-29 107821220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE SHTATOR 2018, NR.KLIENTI 750257
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 20,319 2018-10-25 2018-10-26 106421220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE SHTATOR 2018, NR.KLIENTI 750602, 750144
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 53,473 2018-10-24 2018-10-25 104821220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE SHTATOR 2018, NR.KLIENTI 750806, 752613, 750424, 750571, 750534, 751954, 750552, 750539
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 5,654 2018-10-24 2018-10-25 105121220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE SHTATOR 2018,NR.KLIENTI 590000, 632620, 598717, 610488, 600362
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 10,328 2018-09-27 2018-09-28 94121220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE GUSHT 2018, NR.KLIENTI 750302, 652380, 752701, 752244, PROJEKTI QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, KONTRATE QERAJE DT 08.08.2018, URDHER NR.590 DT 26.09.2018
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 820 2018-09-27 2018-09-28 95521220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE GUSHT 2018 NR.KLIENTI 752910, PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHKEPUNIMI DT 02.03.2016, URDHER NR.591 DT 26.09.2018
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 4,421 2018-09-27 2018-09-28 95621220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE GUSHT 2018 NR.KLIENTI 752754, 750844, 752702 PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHKEPUNIMI DT 03.01.2018,KONT.QERAJE DT 03.01.2018, URDHER NR.589 DT 26.09.2018
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave