Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,915 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 7,469,039.00 357 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 385 2019-08-30 2019-09-02 100921220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MUAJI KORRIK NR KLIENTI 672994 FAT 4753072 DT 05 08 2019 URDHER NR 719 DT 29 08 2019 URDHER NR 695 DT 14 08 2019 URDHER NR 326 DT 23 04 2019 URDHER NR 11 DT 10 01 2019
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 820 2019-08-30 2019-09-02 100421220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MUAJI KORRIK NR KLIENTI 752910 FAT NR 4766394 DT 05.08.2019 URDHER NR 731 NR 7547 PROT DT 29.08.2019 URDHERE NR 717 DT 29 08 2019 URDHER NR 11 DT 10 01 2019 URDHER NR 696 DT 14 08 2019
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 4,176 2019-08-30 2019-09-02 100621220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MUAJI KORRIK NR KLIENTI 752754 FAT 4756160 NR KLIENTI 750844 FAT 4759434 NR KLIENTI 752702 FAT 4766393 DT 05 08 2019 URDHER NR 717 DT 29 08 2019
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 16,415 2019-08-30 2019-09-02 100721220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MUAJI KORRIK NR KLIENTI 720302 FAT 4771127 NR KLIENTI 652380 FAT 4750354 NR KLIENTI 752701 FAT 4766392 NR 752244 FAT 4759433 DT 05 08 2019 URDHER NR 718 DT 29 08 2019
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 9,226 2019-08-22 2019-08-23 99421220012019 Uje 2122001 BASHKIA KORCE UJI MUAJI KORRIK 2019, NR KLIENTI 750144 FAT.NR.4765746 DT 05.08.2019
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 7,318 2019-08-21 2019-08-22 99021220012019 Uje 2122001-BASHKIA KORCE UJE KORRIK 2019 NJ.ADM.VOSKOPOJE,BULGAREC,VITHKUQ,MOLLAJ,VOSKOP,DRENOVE NR.KL.590000,632620,598717,610488,600362,640209 DT 05.08.2019
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 15,757 2019-08-20 2019-08-21 98621220012019 Uje 2122001-BASHKIA KORCE UJE KORRIK 2019 NR.KLIENTI 750806 DHE 750602, FAT. NR.4759526 DHE 4773043 DT 05.08.2019
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 64,766 2019-08-20 2019-08-21 98021220012019 Uje 2122001-BASHKIA KORCE UJE KORRIK 2019 NR.KLIENTI 752613 750257 750571 750534 751954 750552 750539 750424 DT 05.08.2019
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 8,736 2019-07-30 2019-07-31 89321220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MUAJI QERSHOR 2019, NR.KLIENTI 750144, FAT.NR.4736984 DT 05.07.2019
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 93,392 2019-07-29 2019-07-30 87621220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MUAJI PRILL,MAJ,QERSHOR DHE KAMATA, NR.KLIENTI A753087 FAT.NR.4730799 DT 05.07.2019, MARKATA E SHIJES, URDHER NR.632 DT 25.07.2019
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 17,481 2019-07-26 2019-07-29 88021220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE QERSHOR 2019, NR.KLIENTI 750302,652380,752701,752244, FAT.NR.4742363,4721613,4737630,4730695, PROJEKTI QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, MAREV.BASHK.DHE KONTRATE QERAJE DT 01.03.2019, URDHER NR.635 DT 26.7.19
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 4,666 2019-07-26 2019-07-29 88221220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE QERSHOR 2019, NR.KLIENTI 752754,750844,752702, FAT.NR.4724419, 4730696, 4737631,PROJEKTI FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHK.DHE KONT.QERAJE DT 03.01.2019, URDHER NR.637 DT 26.07.2019
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 168 2019-07-26 2019-07-29 88121220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE QERSHOR 2019, NR.KLIENTI 672994, FAT.NR.4724331, PROJEKTI STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE,MAREV.BASHK.DT 02.05.18,22.08.18,KONT.QERAJE DT 22.08.18,URDHER NR.636 DT 26.07.19
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 819 2019-07-26 2019-07-29 88321220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE QERSHOR 2019, NR.KLIENTI 752910, FAT.NR.4737632,PROJEKTI FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHK.03.01.2019, URDHER NR.638 DT 26.07.2019
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 70,631 2019-07-24 2019-07-25 86521220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE QERSHOR 2019, NR.KLIENTI 752613,750257,750571,750534,751954,750552,750539,750424, FAT.NR.4726181,4743080,4742998,4726099,4743116,4720835,4729428,4742993 DT 05.07.2019
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 168 2019-07-24 2019-07-25 86421220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE QERSHOR 2019, NR.KLIENTI A673225, FAT.NR.4737570 DT 05.07.2019, URDHER NR.613 DT 22.07.2019, BLLOKU I BANESAVE SOCIALE
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 22,274 2019-07-24 2019-07-25 86721220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE QERSHOR 2019, NR.KLIENTI 750806, 750602, FAT.NR.4730787, 4744279 DT 05.07.2019
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 9,706 2019-07-24 2019-07-25 86621220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE QERSHOR 2019, NR.KLIENTI 590000,632620,598717,610488,600362,640209, FAT.NR.4732266,4740092,4747086,4745826,4746708,4726393 DT 05.07.2019, NJ.ADM.VOSKOPOJE,BULGAREC,VITHKUQ,MOLLAJ,VOSKOP,DRENOVE
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 14,585 2019-06-27 2019-06-28 75321220012019 Uje 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) UJE MAJ 2019,NR.KONTRATE 720302,652380,752701,752244,FAT.NR.4713629,4692884,4708893,4701962,PROJEKTI QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE,MAREV.BASHK.DHE KONT.QERAJE DT 01.03.19,URDH.NR.531 DT 27.6.19
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 1,254 2019-06-27 2019-06-28 75621220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MAJ 2019,NR.KLIENTI 752910,FAT.NR.4708895, QENDER KOMUN.MULTIFUNKSIONALE,PROJEKTI FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHK.DT 03.01.2019,URDHER NR.532 DT 27.06.2019
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 168 2019-06-27 2019-06-28 74921220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MAJ 2019 NR.KLIENTI 672994,FAT.NR.4695601,PROJEKTI STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE,MAREV.BASHK.DT 02.05.18,22.08.18,KONT.QERAJE DT 22.08.18,URDHER NR.536 DT 27.06.2019
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 4,176 2019-06-27 2019-06-28 75821220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001)UJE MAJ 2019,NR.KLIENTI 752754,750844,752702,FAT.NR.4695689,4701963,4708894,QENDER KOMUN.DITORE PER FEMIJE PROJ.FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHK.DHE KONT.QERAJE DT 03.01.2019,URDH.NR.535 DT 27.6.19
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 5,112 2019-06-26 2019-06-27 74521220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE NR.KONT.A673175 PERIUDHA TETOR 2018 DERI MAJ 2019, NR.KONT.A673225 PERIUDHA PRILL 2019 DERI MAJ 2019, NR.KONT.A673194 PERIUDHA SHTATOR 2017 DERI MAJ 2019, BLLOKU I BANESAVE SOCIALE
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 15,590 2019-06-25 2019-06-26 74021220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MAJ 2019, NR.KLIENTI 750144, FAT.NR.4708248 DT 05.06.2019
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 14,671 2019-06-24 2019-06-25 72821220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MAJ 2019, NR.KLIENTI 750806, 750602, FAT.NR.4702054, 4715544 DT 05.06.2019
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 14,620 2019-06-24 2019-06-25 72921220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MAJ 2019, NR.KLIENTI 590000, 632620, 598717, 610488, 600362, 640209, FAT.NR.4703530, 4711355, 4718346, 4717086, 4717968, 4697661 DT 05.06.2019 NJ.ADM.VOSKOPOJE,BULGAREC,VITHKUQ,MOLLAJ,VOSKOP,DRENOVE
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 41,743 2019-06-24 2019-06-25 72721220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MAJ 2019, NR.KLIENTI 752613, 750257, 750571, 750534, 751954, 750552, 750539, 750424, FAT.NR.4697449, 4714346, 4714263, 4697368, 4714383, 4692105, 4700697, 4714258
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 386 2019-05-28 2019-05-29 63621220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MARS 2019, NR.KLIENTI 672994,FAT.NR.4638144, KONT.QERAJE DT 22.08.18, MAREV.BASHK.DT 02.05.18,22.08.2018, URDHER NR.440 DT 27.05.19, PROJEKTI STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 168 2019-05-27 2019-05-28 62921220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE PRILL 2019, NR.KLIENTI 672994, FAT.NR.4666868, PROJEKTI STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE, KONT.QERAJE DHE MAREV.BASHK.DT 22.08.2018, URDHER NR.423 DT 22.05.2019
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 5,163 2019-05-24 2019-05-27 61521220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MUAJI PRILL 2019, NR.KLIENTI 750602, FAT.NR.4686810
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 9,074 2019-05-21 2019-05-22 59921220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE PRILL 2019, NR.KLIENTI 750806, FAT.NR.4673326
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 13,356 2019-05-21 2019-05-22 59821220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE PRILL 2019, NR.KLIENTI 590000,632620,598717,610488, 600362,640209, FAT.NR.4674801, 4682620, 4689612, 4688352, 4689234,4668927
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 58,034 2019-05-20 2019-05-21 59621220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE PRILL 2019, NR.KLIENTI 752613,750257,750571,750534,751954,750552,750539,750424 FAT.NR.4668715,4685609,4685526,4668634,4685647,4663374,4671962,4685521
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 13,089 2019-05-20 2019-05-21 59021220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE PRILL 2019,NR.KLIENTI 720302,652380,752701,752244, FAT.NR.4684892,4664152,4680161,4673233,KONT.QERAJE DHE MAREV.BASHK.DT 01.03.2019,URDHER NR.405 DT 16.05.19,PROJEKTI QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 603 2019-05-20 2019-05-21 58721220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE PRILL 2019, NR.KLIENTI 752910, FAT.NR.4680163, PROJEKTI FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHK.DT 03.01.2019, URDHER NR.408 DT 16.05.2019
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 6,378 2019-05-20 2019-05-21 59121220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE PRILL 2019,NR.KLIENTI 752754,750844,752702 FAT.NR.4666956,4673234,4680162,KONT.QERAJE DHE MAREV.BASHK.DT 03.01.2019,URDHER NR.407 DT 16.05.19,PROJEKTI QENDER DITORE PER FEMIJET NE NEVOJE
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 602 2019-04-25 2019-04-26 50121220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MARS 2019, NR.KLIENTI 752910, FAT.NR.4651431 DT 04.04.2019, PROJEKTI FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE GJIPTIANE,MAREV.BASHK.DT 03.01.2019, URDHER NR.340 DT 25.04.2019
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 15,105 2019-04-24 2019-04-26 48021220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MARS 2019, NR.KLIENTI 750144, 750806 FAT.NR.4650786, 4644603
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 12,030 2019-04-24 2019-04-26 46921220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MARS 2019 NR.KLIENTI 720302,652380,752701,752244, FAT.NR.4656161,4635430,4651429,4644510 PROJEKTI QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, KONT.QERAJE DT 01.03.2019
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 2,953 2019-04-25 2019-04-26 48421220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MARS 2019,NR.KLIENTI 752754,750844,752702, FAT.NR.4638232,4644511,4651430, PROJEKTI QENDER KOMUNITARE DITORE PER FEMIJE, KONT.QERAJE DT 03.01.2019,URDHER NR.337 DT 24.04.2019
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave