Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,379 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 6,711,708.00 315 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 10,328 2018-09-27 2018-09-28 94121220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE GUSHT 2018, NR.KLIENTI 750302, 652380, 752701, 752244, PROJEKTI QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, KONTRATE QERAJE DT 08.08.2018, URDHER NR.590 DT 26.09.2018
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 820 2018-09-27 2018-09-28 95521220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE GUSHT 2018 NR.KLIENTI 752910, PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHKEPUNIMI DT 02.03.2016, URDHER NR.591 DT 26.09.2018
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 4,421 2018-09-27 2018-09-28 95621220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE GUSHT 2018 NR.KLIENTI 752754, 750844, 752702 PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHKEPUNIMI DT 03.01.2018,KONT.QERAJE DT 03.01.2018, URDHER NR.589 DT 26.09.2018
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 168 2018-09-25 2018-09-26 92721220012018 Uje 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) UJE GUSHT 2018, NR.KLIENTI 672994, KONTRATE QERAJE DT 29.12.2016, 22.08.2018, PROJEKTI: STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE, URDHER NR.580 DT 24.09.2018
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 12,933 2018-09-24 2018-09-25 91421220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE GUSHT 2018, NR.KLIENTI 750602, 750144
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 37,616 2018-09-24 2018-09-25 90821220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE GUSHT 2018, NR.KLIENTI 750806, 752613, 750424, 750571, 750534, 751954,750552, 750539
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 10,767 2018-09-24 2018-09-25 91321220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE GUSHT 2018, NR.KLIENTI 590000, 632620, 640209, 598717, 610488, 600362, UJE JANAR,SHKURT, MARS NR.KLIENTI 600362
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 13,368 2018-08-27 2018-08-28 82021220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE KORRIK 2018, NR.KLIENTI 750602, 750144
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 4,666 2018-08-24 2018-08-27 81521220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE KORRIK 2018 NR.KLIENTI 752754, 750844, 752702, PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHKEPUNIMI DT 03.01.2018, KONTRATE QERAJE DT 03.01.2018, URDHER NR.512 DT 23.08.2018
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 5,598 2018-08-24 2018-08-27 81421220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE KORRIK 2018 NR.KLIENTI 752910, PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHKEPUNIMI DT 03.01.2018, URDHER NR.513 DT 23.08.2018
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 4,230 2018-08-23 2018-08-24 80821220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE KORRIK 2018, NR.KLIENTI 590000, 632620, 4410470, 4431133,4429872,4430758 DT.06.08.2018
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 48,042 2018-08-16 2018-08-17 79121220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE KORRIK 2018 NR.KLIENTI 750806 NR 752752613 NR 750424 NR 750571 NR 750534 NR 751954 NR 750552 NR 750539 DT 06.08.2018
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 168 2018-08-16 2018-08-17 79921220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE KORRIK 2018 NR. KLIENTI 672994,PROJEKTI STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE KONTRATE QERAJE DT 29.12.2016, URDHER NR.199 DT 03.04.2018,URDHER NR.508 DT 15.08.2018, URDHER NR.256 DT 02.05.2018
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 4,665 2018-07-30 2018-07-31 70921220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE QERSHOR 2018 NR.KLIENTI 752754, 750844, 752702, PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, KONTRATE QERAJE DT 03.01.2018, MAREV.BASHK.DT 03.01.2018, URDHER NR.446 DT 27.07.2018
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 602 2018-07-30 2018-07-31 70821220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE QERSHOR 2018 NR.KLIENTI 752910, PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHK.DT 03.01.2018, URDHER NR.447 DT 27.07.2018
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 385 2018-07-26 2018-07-27 70721220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE QERSHOR 2018, NR.KLIENTI 672994, PROJEKTI: STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE , KONTRATE QERAJE DT 29.12.2016, MAREV.BASHK. DT 02.05.2018, URDHER NR.427 DT 13.07.2018
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 5,354 2018-07-25 2018-07-26 70421220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE QERSHOR 2018, NR.KLIENTI 590000, 632620, 640209, 598717, 610488, 600362
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 19,016 2018-07-23 2018-07-24 68021220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE QERSHOR 2018, NR.KLIENTI 750602, 750144
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 31,535 2018-07-20 2018-07-23 67021220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE QERSHOR 2018, NR.KLIENTI 750806, 752613, 750424, 750571, 750534, 751954, 750552, 750539
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 43,264 2018-06-26 2018-06-27 54921220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MAJ 2018 NR.KLIENTI 750806, 752613, 750424, 750571, 750534, 751954, 750552, 750539
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 10,509 2018-06-26 2018-06-27 55021220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MAJ 2018 NR.KLIENTI 590000, 632620, 598717, 610488, 600362 NJ.ADM.VOSKOPOJE, BULGAREC, DRENOVE, VITHKUQ,MOLLAJ,VOSKOP, ENERGJI PRILL 2018 NR.KLIENTI 600362 NJ.ADM.VOSKOP
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 168 2018-06-26 2018-06-27 56021220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MAJ 2018, NR.KLIENTI 752910, PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHKEPUNIMI DT 03.01.2018, URDHER NR.380 DT 25.06.2018
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 14,453 2018-06-26 2018-06-27 55121220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MAJ 2018 NR.KLIENTI 750602, 750144
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 168 2018-06-26 2018-06-27 55721220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MAJ 2018, NR.KLIENTI 672994, PROJEKTI: STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE, KONTRATE QERAJE DT 29.12.2016, MAREV.BASHKEPUNIMI DT 02.05.2018
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 4,911 2018-06-26 2018-06-27 55821220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MAJ 2018, NR.KLIENTI 752754, 750844, 752702, PROJEKTI:FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, KONTRATE QERAJE DHE MAREV.BASHKEPUNIMI DT 03.01.2018, URDHER NR.379 DT 25.06.2018
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 20,970 2018-05-28 2018-05-29 46321220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE PRILL 2018, NR.KLIENTI 750602, 750144
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 3,931 2018-05-28 2018-05-29 47121220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE PRILL 2018, NR.KLIENTI 752754, 750844, 752702, PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, KONTRATE QERAJE DT 03.01.2018, URDHER NR.318 DT 24.05.2018
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 168 2018-05-28 2018-05-29 47221220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE PRILL 2018, NR.KLIENTI 752910, PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREVESHJE BASHKEPUNIMI DT 03.01.2018, URDHER NR.316 DT 24.05.2018
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 168 2018-05-28 2018-05-29 46921220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE PRILL 2018, NR.KLIENTI 672994, PROJEKTI: STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE, KONTRATE QERAJE DT 29.12.2016, URDHER NR.315 DT 24.05.2018
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 91,699 2018-05-28 2018-05-29 46121220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE PRILL 2018, NR.KLIENTI 750806, 752613, 750424, 750571, 750534, 751954, 750552, 750539
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 7,339 2018-05-28 2018-05-29 46221220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE PRILL 2018, NR.KLIENTI 590000, 632620, 640209, 598717, 610488
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 5,234 2018-04-26 2018-04-27 35021220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MARS 2018 NR.KLIENTI 640209, 632620, 610488, 590000, 598717 NJ.ADM.DRENOVE,BULGAREC,MOLLAJ,VOSKOPOJE,VITHKUQ
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 91,917 2018-04-24 2018-04-25 32321220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MARS 2018 NR.KLIENTI 750806, 752613, 750424, 750571, 750534, 751954, 750552, 750539
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 14,672 2018-04-24 2018-04-25 32421220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MARS 2018 NR.KLIENTI 750602, 750144
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 1,471 2018-04-24 2018-04-25 32121220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MARS 2018 NR.KLIENTI 752910, PROJEKTI:FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREVESHJE DT 03.01.2018, URDHER NR.237 DT 19.04.2018
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 168 2018-04-24 2018-04-25 32021220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MARS 2018 NR.KLIENTI 672994, PROJEKTI: STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE, KONTRATE QERAJE DT 29.12.2016,URDHER NR.238 DT 19.04.2018
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 5,401 2018-04-24 2018-04-25 32221220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MARS 2018 NR.KLIENTI 752754, 750844, 752702, PROJEKTI:FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREVESHJE DT 03.01.2018,KONTRATE QERAJE DT 03.01.2018, URDHER NR.239 DT 19.04.2018
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 71,400 2018-03-27 2018-03-28 22821220012018 Uje 2122001 BASHKIA KORCE UJE MUAJI SHKURT 2018 NR KLIENTI 750806 750539 752613 751954 750534 750552 750751 750424 750602 750144
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 5,093 2018-03-27 2018-03-28 22921220012018 Uje 2122001 BASHKIA KORCE UJE MUAJI SHKURT 2018 NJESITE ADMINISTRATIVE NR KLIENTI 640209 632620 610488 5900000 598717 DT 07.03.2018
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 4,420 2018-03-20 2018-03-21 19821220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE SHKURT 2018, NR.KLIENTI 752754, 750844, 752702 PROJEKTI:FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, KONTRATE QERAJE DT 03.01.2018, URDHER NR.177 DT 19.03.2018
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave