Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,915 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 7,469,039.00 357 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 4,194 2017-09-21 2017-09-22 87121220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MUAJI GUSHT 2017 NR.KLIENTI 752754, 750844, 752702 PROJEKTI:FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE KONTRATE QERAJE DT 04.01.2017 URDHER NR.612 DT 20.09.2017
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 28,443 2017-09-20 2017-09-21 85621220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE GUSHT 2017 NR.KLIENTI 750424, 750539, 752613, 751954, 750534, 750552, 750144, 750571
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 35,273 2017-09-20 2017-09-21 85721220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE GUSHT 2017 NR.KLIENTI 610488, 632620, 590000, 640209, 750806 NJ.ADM.MOLLAJ, BULGAREC, VOSKOPOJE, DRENOVE, MZSH
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 144 2017-09-13 2017-09-14 83721220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE GUSHT 2017 NR.KLIENTI 672994 PROJEKTI: STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES SE FAMILJE KONTRATE DT 29.12.2016 URDHER NR.582 DT 12.09.2017
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 4,901 2017-08-23 2017-08-24 77521220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE KORRIK 2017 NR.KLIENTI 752754, 750844, 752702 PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEV ROME DHE EGJIPTIANE MAREV.BASHKEPUNIMI DT 27.02.2015 KONTRATE QERAJE DT 04.01.2017
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 144 2017-08-23 2017-08-24 77121220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE KORRIK 2017 NR.KLIENTI 752910 PROJEKTI:FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE MAREVESHJE BASHKEPUNIMI DT 02.03.2016
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 7,684 2017-08-23 2017-08-24 77321220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE KORRIK 2017 NR.KLIENTI 750302, 752244, 652380, 752701 PROJEKTI :QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE MAREVESHJE BASHKEPUNIMI 27.02.2015, KONTRATE QERAJE 04.01.2017
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 41,533 2017-08-22 2017-08-23 76221220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE KORRIK 2017 NR.KLIENTI 750424, 750539, 752613, 751954, 750534, 750552, 750602, 750144, 750571
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 23,347 2017-08-22 2017-08-23 76321220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE KORRIK 2017 NR.KLIENTI 598717, 610488, 632620, 590000, 640209, 750806 NJ.ADM.VITHKUQ, MOLLAJ, BULGAREC, VOSKOPOJE, DRENOVE, MZSH
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 941 2017-08-17 2017-08-18 75121220012017 Uje BASHKIA KORCE UJE KORRIK 2017 NR.KLIENTI 672994, FATURA NR 4066380 DT 04.08.2017, PROJEKTI ''STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE'' MARREVESHJE DT 13.05.2016
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 660 2017-07-26 2017-07-27 67021220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE QERSHOR NR.KLIENTI 598717 DT 05.07.2017
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 3,132 2017-07-21 2017-07-24 66121220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE QERSHOR 2017 NR.KLIENTI 752910 PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE MAREVESHJE DT 02.03.2016
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 742 2017-07-21 2017-07-24 66421220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE QERSHOR 2017 KLIENTI NR.672994 PROJEKTI: STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE KONTRATE DT 29.12.2016
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 5,371 2017-07-21 2017-07-24 66821220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE QERSHOR 2017 KOD KLIENTI 752754, 750844, 752702 PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE KONTRATE 04.01.2017 URDHER NR.449 DT 20.07.2017
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 15,268 2017-07-21 2017-07-24 66621220012017 Uje 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) UJE QERSHOR 2017 NR.KLIENTI 752244, 652380, 752701, 750302 PROJEKTI: QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE KONTRATE 04.01.2017 URDHER NR.450 20.07.2017
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 49,990 2017-07-19 2017-07-20 63621220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE QERSHOR NR.KLIENTI 750424, 750539, 752613, 751954, 750534, 750552, 750602, 750144, 750571 UJE PRILL, MAJ KONTRATA NR.750571
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 15,912 2017-07-19 2017-07-20 63721220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE QERSHOR NR.KLIENTI 750806, 610488, 632620, 590000, 640209 MKZ, NJ.ADM.MOLLAJ, BULGAREC,VOSKOPOJE, DRENOVE
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 4,224 2017-06-23 2017-06-27 55921220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MAJ 2017 NR.KLIENTI 640209
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 144 2017-06-21 2017-06-23 54421220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MAJ 2017 NR.KLIENTI 752910 PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 14,551 2017-06-21 2017-06-23 54621220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MUAJI MAJ 2017 NR.KLIENTI 750302, 752244, 652380, 752701 PROJEKTI: QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE KONTRATE QERAJE DT 04.01.2017
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 3,961 2017-06-21 2017-06-23 54821220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MUAJI MAJ 2017 NR.KLIENTI 752754, 750844, 752702 PROJEKTI:FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE KONTRATE QERAJE 04.01.2017
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 12,204 2017-06-20 2017-06-21 53621220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MAJ 2017 NR.KLIENTI 750806, 610488, 632620, 590000, 598717
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 39,998 2017-06-19 2017-06-20 53121220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MAJ 2017 NR.KLIENTI 750424, 750539, 752613, 751954, 750534, 750552, 750602, 750144 FAT.DT 05.06.2017
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 144 2017-06-14 2017-06-15 52021220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MAJ 2017 NR.KLIENTI 672994 FAT.4010380 PROJEKTI: STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE KONTRATE QERAJE DT 29.12.2016
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 16,704 2017-05-23 2017-05-24 43521220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE PRILL 2017 NR.KLIENTI 750806, 610488, 632620, 640209, 590000, 598717 DT 04.05.2017
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 144 2017-05-18 2017-05-19 41921220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE PRILL 2017 NR.KLIENTI 752910 PROJEKTI FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE MAREVESHJE DT 02.03.2016 URDHER NR.273 DT 18.05.2017
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 5,606 2017-05-18 2017-05-19 42321220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE PRILL 2017 NR.KLIENTI 752754, 750844, 72702 PROJEKTI FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE MAREVESHJE 27.02.2015 KONTRATE QERAJE 04.01.2017 URDHER NR.277 DT 18.05.2017
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 17,251 2017-05-18 2017-05-19 42121220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE PRILL 2017 NR.KLIENTI 720302, 752244, 652380, 752701 PROJEKTI QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE MAREVESHJE DT 27.02.2015 KONTRATE QERAJE 04.01.2017 URDHER NR.276 DT 18.05.2017
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 940 2017-05-17 2017-05-18 40421220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE PRILL 2017 NR.KLIENTI 672994 PROJEKTI : STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE KONTRATE QERAJE DT 29.12.2016
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 63,643 2017-05-17 2017-05-18 41021220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE PRILL 2017 NR.KLIENTI 750424, 750539, 752593, 752613, 751954, 750534, 750552, 750602, 750144
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 3,479 2017-04-26 2017-04-27 34921220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE JANAR - MARS 2017 (3220 FATURIM + 259 KAMATVONESE) NR.KLIENTI 752910 DT 03.02.2017, 03.03.2017, 05.04.2017 SIPAS PROJEKTIT: QENDER KOMUNITARE MULTIFUNKSIONALE, FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 2,112 2017-04-26 2017-04-27 35021220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MARS 2017 NR.KLIENTI 640209 FAT.3956366 DT 05.04.2017
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 12,039 2017-04-24 2017-04-25 33521220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MARS 2017 NR.KLIENTI 750302, 752244, 652380, 752701 DT 05.04.2017 SIPAS PROJEKTIT : QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 7,488 2017-04-24 2017-04-25 33721220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MARS 2017 NR.KLIENTI 752754, 750844, 752702 DT 05.04.2017 SIPAS PROJEKTIT : QENDER DITORE PER FEMIJE, FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME / EGJIPTIANE
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 24,199 2017-04-21 2017-04-24 33121220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MARS 2017 NR.KLIENTI 750602, 750144, 598717
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 57,909 2017-04-19 2017-04-21 32821220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MARS 2017 NR.KLIENTI 750424, 750539, 752593, 752786, 751954, 750534, 750552, 752613, 632620, 610488, 590000
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 543 2017-04-18 2017-04-19 32021220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MARS 2017 NR.KLIENTI 672994 FAT.3954308 PROJEKTI "STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE"
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 13,820 2017-03-24 2017-03-27 25421220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE SHKURT 2017 NR.KLIENTI 750302, 752244, 652380, 752701 PROJEKTI"QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE"
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 4,195 2017-03-24 2017-03-27 25221220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE SHKURT 2017 NR.KLIENTI 752754, 750844, 752702 PROJEKTI "QENDER DITORE PER FEMIJET NE NEVOJE,FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME/EGJIPTIANE
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 47,237 2017-03-21 2017-03-23 23321220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE SHKURT 2017 NR.KLIENTI 750602, 750144, 610488, 632620, 750806
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave