Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,618 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 7,072,920.00 335 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 39,998 2017-06-19 2017-06-20 53121220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MAJ 2017 NR.KLIENTI 750424, 750539, 752613, 751954, 750534, 750552, 750602, 750144 FAT.DT 05.06.2017
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 144 2017-06-14 2017-06-15 52021220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MAJ 2017 NR.KLIENTI 672994 FAT.4010380 PROJEKTI: STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE KONTRATE QERAJE DT 29.12.2016
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 16,704 2017-05-23 2017-05-24 43521220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE PRILL 2017 NR.KLIENTI 750806, 610488, 632620, 640209, 590000, 598717 DT 04.05.2017
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 144 2017-05-18 2017-05-19 41921220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE PRILL 2017 NR.KLIENTI 752910 PROJEKTI FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE MAREVESHJE DT 02.03.2016 URDHER NR.273 DT 18.05.2017
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 5,606 2017-05-18 2017-05-19 42321220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE PRILL 2017 NR.KLIENTI 752754, 750844, 72702 PROJEKTI FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE MAREVESHJE 27.02.2015 KONTRATE QERAJE 04.01.2017 URDHER NR.277 DT 18.05.2017
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 17,251 2017-05-18 2017-05-19 42121220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE PRILL 2017 NR.KLIENTI 720302, 752244, 652380, 752701 PROJEKTI QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE MAREVESHJE DT 27.02.2015 KONTRATE QERAJE 04.01.2017 URDHER NR.276 DT 18.05.2017
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 940 2017-05-17 2017-05-18 40421220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE PRILL 2017 NR.KLIENTI 672994 PROJEKTI : STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE KONTRATE QERAJE DT 29.12.2016
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 63,643 2017-05-17 2017-05-18 41021220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE PRILL 2017 NR.KLIENTI 750424, 750539, 752593, 752613, 751954, 750534, 750552, 750602, 750144
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 3,479 2017-04-26 2017-04-27 34921220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE JANAR - MARS 2017 (3220 FATURIM + 259 KAMATVONESE) NR.KLIENTI 752910 DT 03.02.2017, 03.03.2017, 05.04.2017 SIPAS PROJEKTIT: QENDER KOMUNITARE MULTIFUNKSIONALE, FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 2,112 2017-04-26 2017-04-27 35021220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MARS 2017 NR.KLIENTI 640209 FAT.3956366 DT 05.04.2017
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 12,039 2017-04-24 2017-04-25 33521220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MARS 2017 NR.KLIENTI 750302, 752244, 652380, 752701 DT 05.04.2017 SIPAS PROJEKTIT : QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 7,488 2017-04-24 2017-04-25 33721220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MARS 2017 NR.KLIENTI 752754, 750844, 752702 DT 05.04.2017 SIPAS PROJEKTIT : QENDER DITORE PER FEMIJE, FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME / EGJIPTIANE
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 24,199 2017-04-21 2017-04-24 33121220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MARS 2017 NR.KLIENTI 750602, 750144, 598717
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 57,909 2017-04-19 2017-04-21 32821220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MARS 2017 NR.KLIENTI 750424, 750539, 752593, 752786, 751954, 750534, 750552, 752613, 632620, 610488, 590000
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 543 2017-04-18 2017-04-19 32021220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MARS 2017 NR.KLIENTI 672994 FAT.3954308 PROJEKTI "STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE"
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 13,820 2017-03-24 2017-03-27 25421220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE SHKURT 2017 NR.KLIENTI 750302, 752244, 652380, 752701 PROJEKTI"QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE"
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 4,195 2017-03-24 2017-03-27 25221220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE SHKURT 2017 NR.KLIENTI 752754, 750844, 752702 PROJEKTI "QENDER DITORE PER FEMIJET NE NEVOJE,FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME/EGJIPTIANE
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 47,237 2017-03-21 2017-03-23 23321220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE SHKURT 2017 NR.KLIENTI 750602, 750144, 610488, 632620, 750806
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 57,039 2017-03-17 2017-03-20 22021220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE SHKURT 2017 NR.KLIENTI 750424, 750539, 752593, 752786, 751954, 750534, 750552, 752613, 640208, 640209, 590000, 598717
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 343 2017-03-16 2017-03-17 21121220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE SHKURT 2017 NR.KLIENTI 672994 PROJEKTI " STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE"
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 1,188 2017-03-02 2017-03-03 16121220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE DHJETOR 2016 NR.KLIENTI 636428, JANAR 2017 NR.KLIENTI 636428, 632620
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 3,961 2017-02-27 2017-02-28 14421220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE JANAR 2017 NR.KLIENTI 752754, 750844, 752702 FAT.DT 03.02.2017
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 13,013 2017-02-27 2017-02-28 14821220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE JANAR 2017 PROJEKTI "QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE" NR.KLIENTI 720302, 752244, 652380, 752701
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 18,958 2017-02-17 2017-02-21 12621220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE JANAR 2017 NR.KLIENTI 750602, 750806
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 2,304 2017-02-16 2017-02-17 116521220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE JANAR 2017 NR.KLIENTI 672994 PROJEKTI "STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE" KONTRATE DT 04.01.2017
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 65,545 2017-02-16 2017-02-17 11121220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE JANAR 2017 NR.KLIENTI 750424, 750539, 752593, 752786, 751954, 750534, 750552, 752613, 640208, 640209, 610488, 598717 DT 03.02.2017
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 660 2017-01-27 2017-01-30 5421220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE NR.KLIENTI 598717 FAT.38922404 DT 05.01.2017
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 10,928 2017-01-26 2017-01-27 4421220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE DHJETOR NR.KLIENTI 750302, 752244, 652380, 752701 FAT.3887812, 3876647, 3867532, 3883113 DT 05.01.2017
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 11,244 2017-01-24 2017-01-26 3821220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE DHJETOR NR.KLIENTI 750806, 750144 FAT,3876734, 3882492 DT 05.01.2017
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 3,959 2017-01-24 2017-01-26 4321220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE DHJETOR NR.KLIENTI 752754, 750844, 752702 DT 05.01.2017 FAT.3870335, 3876594, 3883114
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 40,931 2017-01-18 2017-01-19 1521220012017 Uje 2122001-BASHKIA KORCE UJE MUAJI DHJETOR 2016 NR.KLIENTI 750534,752613,750552,751954,750424,750539,752593,752786,750602,610488,610486
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 5,280 2017-01-18 2017-01-19 1621220012017 Uje 2122001-BASHKIA KORCE UJE MUAJI NENTOR 2016 NJ.ADM.DRENOVE NR.KLIENTI 640208,640209DT.05.12.2016, MUAJI DHJETOR NR.KLIENTI 640208,640209 DT.05.01.2017
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 1,980 2016-12-28 2016-12-29 136021220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KLIENTI NR.610488 FAT.NR.3864000 NR.KLIENTI 610486 FAT.3863998 DT.06.12.2016 NJ.ADM. MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 4,430 2016-12-22 2016-12-22 132621220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL.752754/3844399 KL.750844/3850142 KL.752702/3856471
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 10,108 2016-12-22 2016-12-22 132521220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL.720302/3860833 KL.752244/3850195 KL.652380/3841599 KL.752701/3856470
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 1,980 2016-12-20 2016-12-21 132021220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KLIENTI NR.590000 FAT.NR.3851723 DT.06.12.2016 NJ.ADM. VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 37,352 2016-12-20 2016-12-20 130821220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL.750806/3850285,KL.752786/3863260, KL.752613/3846152, KL.752593/3861164, KL.751954/3861580, KL.750552/3840885, KL.750539/3848922, KL.750534/3846062, KL.750424/3861464 NJ.ADM.BULGAREC
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 3,960 2016-12-20 2016-12-20 130921220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL.632620/3764656,3809372, 3858650, KL.636428/3833784,KL.636428/3858798,KL.634960/3858386 NJ.ADM.BULGAREC
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 1,056 2016-11-24 2016-11-24 120521220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL.634960/3833363
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 3,725 2016-11-23 2016-11-24 120021220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL.752702/3831449 KL.752754/3819895 KL.750844/3825076
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave