Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,915 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 7,469,039.00 357 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 5,093 2018-03-27 2018-03-28 22921220012018 Uje 2122001 BASHKIA KORCE UJE MUAJI SHKURT 2018 NJESITE ADMINISTRATIVE NR KLIENTI 640209 632620 610488 5900000 598717 DT 07.03.2018
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 4,420 2018-03-20 2018-03-21 19821220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE SHKURT 2018, NR.KLIENTI 752754, 750844, 752702 PROJEKTI:FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, KONTRATE QERAJE DT 03.01.2018, URDHER NR.177 DT 19.03.2018
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 168 2018-03-20 2018-03-21 20221220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE SHKURT 2018, NR.KLIENTI 752910 PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHKEPUNIMI DT 03.01.2018, URDHER NR.177 DT 19.03.2018
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 11,110 2018-03-20 2018-03-21 20021220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE SHKURT 2018, NR.KLIENTI 750302, 752244, 652380, 752701 PROJEKTI:QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE,ANEKS KONTRATE QERAJE DT 03.01.2018, URDHER NR.175 DT 19.03.2018
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 385 2018-03-20 2018-03-21 19721220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE SHKURT 2018, NR.KLIENTI 672994 PROJEKTI: STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE , KONTRATE QERAJE DT 29.12.2016, URDHER NR.178 DT 19.03.2018
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 10,811 2018-02-23 2018-02-26 13421220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE JANAR 2018 NR.KLIENTI 750144 FAT.4247627
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 5,092 2018-02-23 2018-02-26 12521220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE JANAR 2018 NR.KLIENTI 640209, 632620, 610488, 590000, 598717
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 13,587 2018-02-23 2018-02-26 12621220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE JANAR 2018 PROJEKTI QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE NR.KLIENTI 750302, 752244, 652380, 752701 ANEKS KONTRATE QERAJE DT 03.01.2018 URDHER NR.111 DT 21.02.2018
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 4,421 2018-02-23 2018-02-26 12921220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE JANAR 2018 NR.KLIENTI 752754, 750844, 752702 PROJEKTI QENDER KOMUNITARE DITORE PER FEMIJET NE NEVOJE KONTRATE QERAJE DT 03.01.2018, URDHER NR.112 DT 21.02.2018
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 168 2018-02-23 2018-02-26 13021220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE JANAR 2018 NR.KLIENTI 752910 PROJEKTI QENDER KOMUNITARE MULTIFUNKSIONALE MAREVESHJE BASHKEPUNIMI DT 03.01.2018, URDHER NR.113 DT 21.02.2018
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 1,037 2018-02-23 2018-02-26 13221220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE JANAR 2018 NR. KLIENTI 672994, PROJEKTI STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE KONTRATE QERAJE DT 29.12.2016, URDHER NR.114 DT 21.02.2018
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 62,932 2018-02-20 2018-02-21 11521220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE JANAR 2018 NR.KLIENTI 750806, 750539, 752613, 751954, 750534, 750552, 750571, 752593, 750424, 750602
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 5,108 2018-02-08 2018-02-09 7321220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE DETYRIME PRINCIPAL DHE KAMATVONESA KONTRATA NR.752754, KAMATVONESA PER KONTRATAT NR.750534, 750424, 750552, 750571, 751954, 752613 URDHER NR.68 DT 06.02.2018
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 14,635 2018-01-29 2018-01-30 4521220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE DHJETOR 2017 NR.KLIENTI 720302, 752244, 652380, 752701 PROJEKTI:QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE KONTRATE QERAJE DT 04.01.2017, URDHER NR.38 DT 26.01.2018
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 3,960 2018-01-29 2018-01-30 4721220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE DHJETOR 2017 KOD KLIENTI 752754, 750844, 752702 PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE KONTRATE QERAJE DT 04.01.2017, URDHER NR.39 DT 26.01.2018
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 742 2018-01-29 2018-01-30 4221220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE DHJETOR 2017 NR.KLIENTI 672994 PROJEKTI: STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE KONTRATE QERAJE DT 29.12.2016, URHDER NR.41 DT 26.01.2018
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 144 2018-01-29 2018-01-30 4321220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE DHJETOR 2017 NR.KLIENTI 752910 PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE MAREVESHJE BASHKEPUNIMI DT 02.03.2016, URDHER NR.40 DT 26.01.2018
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 5,808 2018-01-22 2018-01-23 2721220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE DHJETOR 2017 NR.KLIENTI 640209, 632620, 610488, 590000, 598717
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 69,223 2018-01-22 2018-01-23 2621220012018 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE DHJETOR 2017 NR.KLIENTI 750806, 750539, 752613, 751954, 750534, 750552, 750571, 752593, 750424
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 144 2017-12-19 2017-12-20 114821220012017. Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE NENTOR 2017 NR.KLIENTI 752910 PROJEKTI:FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, URDHER NR.858 DT 18.12.2017
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 144 2017-12-19 2017-12-20 115021220012017. Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE NENTOR 2017 NR.KLIENTI 672994, PROJEKTI: STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE, KONTRATE QERAJE DT 29.12.2016, URDHER NR.843 DT 12.12.2017
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 14,773 2017-12-19 2017-12-20 114621220012017. Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE NENTOR 2017 NR.KLIENTI 750302, 752244, 652380 , 752701 PROJEKTI: QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, KONTRATE QERAJE DT 04.01.2017, URDHER NR.861 DT 18.12.2017
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 4,431 2017-12-19 2017-12-20 114421220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE NENTOR 2017 NR.KLIENTI 752754, 750844, 752702 PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, KONTRATE QERAJE DT 04.01.2017, URDHER NR.860 DT 18.12.2017
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 5,412 2017-12-18 2017-12-19 114221220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE NENTOR 2017 NR.KLIENTI 640209, 632620, 610488, 590000
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 67,492 2017-12-14 2017-12-15 113821220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE NENTOR 2017 NR.KLIENTI 750424, 750539, 752613, 751954, 750534, 750552, 750571, 752593, 598717, 750806 FAT.DT 05.12.2017
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 1,848 2017-11-23 2017-11-24 108521220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE TETOR 2017 NR.KLIENTI 598717, 640209
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 3,254 2017-11-21 2017-11-22 107721220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE TETOR 2017 NR. KLIENTI 752754, 750844, 752702 PROJEKTI: QENDER DITORE PER FEMIJET, FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE KONTRATE QERAJE DT 04.01.2017, URDHER NR.796 DT 20.11.2017
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 144 2017-11-21 2017-11-22 107821220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE TETOR 2017 NR. KLIENTI 752910 PROJEKTI: QENDER DITORE MULTIFUNKSIONALE, FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHKEPUNIMI DT 02.03.2016, URDHER NR.798 DT 20.11.2017
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 12,648 2017-11-21 2017-11-22 107521220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE TETOR 2017 NR. KLIENTI 750302, 752244, 652380, 752701 PROJEKTI: QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE KONTRATE QERAJE DT 04.01.2017 URDHER NR.797 DT 20.11.2017
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 57,673 2017-11-20 2017-11-21 106921220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE TETOR 2017 NR.KLIENTI 750424, 750539, 752613, 751954, 750534, 750552, 750571, 752593, 632620, 750806 FAT.DT 03.11.2017
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 1,737 2017-11-16 2017-11-17 105021220012017 Uje 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) UJE MUAJI TETOR 2017 NR.KLIENTI 672994 DT 03.11.2017 PROJEKTI: STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE KONTRATE QERAJE DT 29.12.2016, URDHER NR.777 DT 14.11.2017
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 18,988 2017-10-30 2017-10-31 98321220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE SHTATOR 2017 NR.KLIENTI 750302, 752244, 652380, 752701 KONTRATE QERAJE DT 04.01.2017 PROJEKTI QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 3,255 2017-10-30 2017-10-31 98421220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE SHTATOR 2017 NR.KLIENTI 752754, 750844, 752702 KONTRATE QERAJE DT 04.01.2017, PROJEKTI QENDER DITORE, FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 144 2017-10-30 2017-10-31 98521220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE SHTATOR 2017 NR.KLIENTI 752910 PROJEKTI QENDER KOMUNITARE MULTIFUNKSIONALE
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 19,380 2017-10-27 2017-10-30 96021220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE SHTATOR 2017 NR.KLIENTI 750806, 632620, 598717, 640209 MZSH,NJ.ADM.BULGAREC,VITHKUQ,DRENOVE
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 60,060 2017-10-27 2017-10-30 95921220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE SHTATOR 2017 NR.KLIENTI 750424, 750539, 752613, 751954, 750534, 750552, 750144, 750571, 752593
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 144 2017-10-20 2017-10-23 95421220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE SHTATOR 2017 NR.KLIENTI 672994 PROJEKTI: STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE KONTR DT 29.12.2016 URDHER NR.5 DHE 693 DT 05.01.2017 DHE 18.10.2017 RAPORT DT 03.10.2017, NR.KL 672994,FAT 04.10.2017
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 13,251 2017-09-21 2017-09-22 87021220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MUAJI GUSHT 2017 NR.KLIENTI 750302, 752244, 652380, 752701 PROJEKTI: QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE KONTRATE QERAJE DT 04.01.2017, URDHER NR.611 20.09.2017
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 543 2017-09-21 2017-09-22 87221220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MUAJI GUSHT 2017 NR.KLIENTI 752910 PROJEKTI:FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE URDHER NR.614 DT 20.09.2017
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 660 2017-09-21 2017-09-22 87521220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE GUSHT 2017 NR.KLIENTI 598717 NJ.ADM.VITHKUQ
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave