Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,618 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 7,072,920.00 335 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 14,259 2016-11-23 2016-11-24 120121220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL752701/3831448 KL.752244/3825142 KL.720302/3835818 KL.652380/3817103
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 24,130 2016-11-17 2016-11-18 117821220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL.750806/3825229 KL.752593/3836149 KL.750534/3821558 KL.750539/3823857 KL.750424/3836449 KL.750552/3816389 KL.751954/3836565 KL.752613/3821648 KL.752786/3838246 KL.590000/3826668
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 4,430 2016-10-26 2016-10-27 108121220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL.752702/3807303 KL.750844/3800714 KL.752754/3795530
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 16,805 2016-10-26 2016-10-27 108021220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL.752701/3807302 KL.752244/3800780 KL.652380/3792736 KL.720302/3811456
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 6,207 2016-10-25 2016-10-25 107321220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KORRIK-SHTATOR NJ.ADM,VOSKOPOJE NR.KLIENTI 590000,DT.04.08.2016,DT.05.09.2016, DT.05.10.2016
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 117,627 2016-10-21 2016-10-21 105721220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL.750798/3802290 KL.750796/3802288 KL.750154/3806553 KL.750799/3802291 KL.751281/3806680 KL.750797/3802289 KL.KL.751732/3806578 KL.752904/3806681 KL.750794/3802287
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 41,081 2016-10-12 2016-10-12 101821220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL.752613/3797283 KL.752593/3811787 KL.750534/3797193 KL.750539/3799495 KL.750424/3812087 KL.750552/3792022 KL.751954/3812203 KL.750602/3813363 KL.750144/3806682 KL.752786/3813884
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 2,932 2016-10-11 2016-10-11 100221220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL.750806/3800867
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 3,255 2016-09-28 2016-09-28 96921220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL.752754/3770581 KL.750844/3775810 KL.752702/3782267
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 12,590 2016-09-28 2016-09-28 97021220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL.720302/3786610 KL.752244/3775876 KL.652380/3767789 KL.752701/3782266
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 88,434 2016-09-23 2016-09-23 96521220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL.750806/3775963 KL.751954/3787357 KL.750552/3767075 KL.750539/3774591 KL.752593/3786941 KL.752786/3789037 KL.750144/3781652 KL.750602/3788516 KL.750534/3772240 KL.752613/3772330 KL.750424/3787241
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 62,539 2016-09-21 2016-09-21 94821220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI GUSHT KL/750154/750798/750796/750152/751281/752904/750799/750797/751732/750804/750794
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 12,096 2016-08-15 2016-08-15 83021220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL.750806/3751464
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 4,901 2016-08-15 2016-08-15 82721220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL.750844/3751311 KL.752754/3746079 KL.752702/3757661
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 9,758 2016-08-15 2016-08-15 82821220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL.752701/3757660 KL.752244/3751377 KL.652380/3743288 KL.720302/3761941
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 110,203 2016-08-15 2016-08-15 83121220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL.750534/3747737 KL.752613/3747827 KL.750424/3762572 KL.750552/3742574 KL.751954/3762688 KL.750539/3750093 KL.752593/3762272 KL.752786/3764366 KL.750144/3757045 KL.750602/3763847
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 3,168 2016-08-09 2016-08-10 79821220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL.673217/3734372 KL.673211/3734364
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 7,723 2016-07-15 2016-07-15 74621220012016 Uje BASHKIA KORCE UJE QERSHOR QENDRAT DITORE NR.KLIENTI 752754, 750844, 752702
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 14,249 2016-07-15 2016-07-15 74521220012016 Uje BASHKIA KORCE UJE QERSHOR QENDRAT KOMUNITARE NR.KLIENTI 752701, 652380, 720302, 752244
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 102,436 2016-07-13 2016-07-14 70521220012016 Uje BASHKIA KORCE UJE QERSHOR NR.KLIENTI 750552, 750539, 752593, 752786, 750144, 750602, 750534, 752613, 750424, 751954
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 138,380 2016-07-14 2016-07-14 72521220012016 Uje BASHKIA KORCE UJE QERSHOR NR.KLIENTI 750152, 751281, 752904, 750799, 750798, 750796, 750154, 750797, 751732, 750794, 750804, 751729
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 2,535 2016-07-13 2016-07-13 70921220012016 Uje BASHKIA KORCE UJE QERSHOR NR.KLIENTI 750806 FAT.3728362
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 5,372 2016-06-23 2016-06-23 65621220012016 Uje BASHKIA KORCE UJE MAJ PROJEKTI QENDRA DITORE NR.KLIENTI 752754, 750844, 752702
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 14,132 2016-06-23 2016-06-23 65721220012016 Uje BASHKIA KORCE UJE MAJ PROJEKTI QENDRA KOMUNITARE NR.KLIENTI 752701, 652380, 750302, 752244
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 105,024 2016-06-15 2016-06-15 62021220012016 Uje BASHKIA KORCE UJE MAJ NR.KLIENTI 750552, 750539, 752593, 752786, 750144, 750602, 750534, 752613, 750424, 751954
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 17,474 2016-06-14 2016-06-14 61421220012016 Uje BASHKIA KORCE UJE MAJ NR.KLIENTI 750806
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 2,261 2016-05-27 2016-05-27 54721220012016 Uje BASHKIA KORCE UJE PRILL NR.KLIENTI 752754 PROJEKTI QENDRA DITORE
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 3,345 2016-05-26 2016-05-26 54021220012016 Uje BASHKIA KORCE UJE PRILL PROJEKTI QENDRAT DITORE NR.KLIENTI 752702, 750844
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 13,188 2016-05-26 2016-05-26 53921220012016 Uje BASHKIA KORCE UJE PRILL PROJEKTI QENDRAT KOMUNITARE NR.KLIENTI 752701,652380, 750302, 752244
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 117,323 2016-05-23 2016-05-23 50921220012016 Uje BASHKIA KORCE UJE PRILL NR.KLIENTI 750789, 750791, 750790, 751210, 750495, 750794
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 16,080 2016-05-12 2016-05-13 45121220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL.750806/3683163
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 124,148 2016-05-12 2016-05-13 44921220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL.750602/3694690 KL.750552/3674781 KL.750539/3681796 KL.752593/3693111 KL.752786/3694740 KL.750144/3688545 KL.750534/3679931 KL.752613/3680021 KL.750424/3693412 KL.751954/3693533
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 7,035 2016-04-21 2016-04-22 39121220012016 Uje BASHKIA KORCE UJE MARS NR.KLIENTI 752701, 652380, 750302, 752244
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 181,462 2016-04-22 2016-04-22 38021220012016 Uje BASHKIA KORCE UJE MARS NR.KLIENTI 750789, 751210, 750631, 750924, 751729, 751771, 750546, 750495, 750034, 750628,750630
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 159,915 2016-04-22 2016-04-22 38121220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI MARS NR.KONTRATE 28912, 28800, 28801, 28907, 28920, 121857, 28919, 28802
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 5,841 2016-04-21 2016-04-22 39021220012016 Uje BASHKIA KORCE UJE MARS NR.KLIENTI 752702, 750844, 752754
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 23,314 2016-04-19 2016-04-20 37221220012016 Uje BASHKIA KORCE UJE JANAR-SHKURT NR.KLIENTI 752701, 652380, 720302, 752244
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 8,861 2016-04-19 2016-04-20 37121220012016 Uje BASHKIA KORCE UJE JANAR-SHKURT 2016 NR.KLIENTI 752702, 750844, 752754
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 123,936 2016-04-18 2016-04-18 35321220012016 Uje BASHKIA KORCE UJE MARS NR.KLIENTI 752613, 751954, 750602
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 38,003 2016-04-18 2016-04-18 35221220012016 Uje BASHKIA KORCE UJE MARS NR.KLIENTI 752593, 752786, 750144, 750806, 750534, 750424, 750552, 750539
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave