Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,915 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 7,469,039.00 357 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 57,039 2017-03-17 2017-03-20 22021220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE SHKURT 2017 NR.KLIENTI 750424, 750539, 752593, 752786, 751954, 750534, 750552, 752613, 640208, 640209, 590000, 598717
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 343 2017-03-16 2017-03-17 21121220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE SHKURT 2017 NR.KLIENTI 672994 PROJEKTI " STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE"
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 1,188 2017-03-02 2017-03-03 16121220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE DHJETOR 2016 NR.KLIENTI 636428, JANAR 2017 NR.KLIENTI 636428, 632620
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 3,961 2017-02-27 2017-02-28 14421220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE JANAR 2017 NR.KLIENTI 752754, 750844, 752702 FAT.DT 03.02.2017
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 13,013 2017-02-27 2017-02-28 14821220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE JANAR 2017 PROJEKTI "QENDRA KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE" NR.KLIENTI 720302, 752244, 652380, 752701
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 18,958 2017-02-17 2017-02-21 12621220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE JANAR 2017 NR.KLIENTI 750602, 750806
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 2,304 2017-02-16 2017-02-17 116521220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE JANAR 2017 NR.KLIENTI 672994 PROJEKTI "STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE" KONTRATE DT 04.01.2017
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 65,545 2017-02-16 2017-02-17 11121220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE JANAR 2017 NR.KLIENTI 750424, 750539, 752593, 752786, 751954, 750534, 750552, 752613, 640208, 640209, 610488, 598717 DT 03.02.2017
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 660 2017-01-27 2017-01-30 5421220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE NR.KLIENTI 598717 FAT.38922404 DT 05.01.2017
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 10,928 2017-01-26 2017-01-27 4421220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE DHJETOR NR.KLIENTI 750302, 752244, 652380, 752701 FAT.3887812, 3876647, 3867532, 3883113 DT 05.01.2017
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 11,244 2017-01-24 2017-01-26 3821220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE DHJETOR NR.KLIENTI 750806, 750144 FAT,3876734, 3882492 DT 05.01.2017
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 3,959 2017-01-24 2017-01-26 4321220012017 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE DHJETOR NR.KLIENTI 752754, 750844, 752702 DT 05.01.2017 FAT.3870335, 3876594, 3883114
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 40,931 2017-01-18 2017-01-19 1521220012017 Uje 2122001-BASHKIA KORCE UJE MUAJI DHJETOR 2016 NR.KLIENTI 750534,752613,750552,751954,750424,750539,752593,752786,750602,610488,610486
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 5,280 2017-01-18 2017-01-19 1621220012017 Uje 2122001-BASHKIA KORCE UJE MUAJI NENTOR 2016 NJ.ADM.DRENOVE NR.KLIENTI 640208,640209DT.05.12.2016, MUAJI DHJETOR NR.KLIENTI 640208,640209 DT.05.01.2017
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 1,980 2016-12-28 2016-12-29 136021220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KLIENTI NR.610488 FAT.NR.3864000 NR.KLIENTI 610486 FAT.3863998 DT.06.12.2016 NJ.ADM. MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 4,430 2016-12-22 2016-12-22 132621220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL.752754/3844399 KL.750844/3850142 KL.752702/3856471
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 10,108 2016-12-22 2016-12-22 132521220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL.720302/3860833 KL.752244/3850195 KL.652380/3841599 KL.752701/3856470
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 1,980 2016-12-20 2016-12-21 132021220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KLIENTI NR.590000 FAT.NR.3851723 DT.06.12.2016 NJ.ADM. VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 37,352 2016-12-20 2016-12-20 130821220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL.750806/3850285,KL.752786/3863260, KL.752613/3846152, KL.752593/3861164, KL.751954/3861580, KL.750552/3840885, KL.750539/3848922, KL.750534/3846062, KL.750424/3861464 NJ.ADM.BULGAREC
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 3,960 2016-12-20 2016-12-20 130921220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL.632620/3764656,3809372, 3858650, KL.636428/3833784,KL.636428/3858798,KL.634960/3858386 NJ.ADM.BULGAREC
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 1,056 2016-11-24 2016-11-24 120521220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL.634960/3833363
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 3,725 2016-11-23 2016-11-24 120021220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL.752702/3831449 KL.752754/3819895 KL.750844/3825076
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 14,259 2016-11-23 2016-11-24 120121220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL752701/3831448 KL.752244/3825142 KL.720302/3835818 KL.652380/3817103
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 24,130 2016-11-17 2016-11-18 117821220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL.750806/3825229 KL.752593/3836149 KL.750534/3821558 KL.750539/3823857 KL.750424/3836449 KL.750552/3816389 KL.751954/3836565 KL.752613/3821648 KL.752786/3838246 KL.590000/3826668
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 4,430 2016-10-26 2016-10-27 108121220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL.752702/3807303 KL.750844/3800714 KL.752754/3795530
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 16,805 2016-10-26 2016-10-27 108021220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL.752701/3807302 KL.752244/3800780 KL.652380/3792736 KL.720302/3811456
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 6,207 2016-10-25 2016-10-25 107321220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KORRIK-SHTATOR NJ.ADM,VOSKOPOJE NR.KLIENTI 590000,DT.04.08.2016,DT.05.09.2016, DT.05.10.2016
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 117,627 2016-10-21 2016-10-21 105721220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL.750798/3802290 KL.750796/3802288 KL.750154/3806553 KL.750799/3802291 KL.751281/3806680 KL.750797/3802289 KL.KL.751732/3806578 KL.752904/3806681 KL.750794/3802287
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 41,081 2016-10-12 2016-10-12 101821220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL.752613/3797283 KL.752593/3811787 KL.750534/3797193 KL.750539/3799495 KL.750424/3812087 KL.750552/3792022 KL.751954/3812203 KL.750602/3813363 KL.750144/3806682 KL.752786/3813884
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 2,932 2016-10-11 2016-10-11 100221220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL.750806/3800867
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 3,255 2016-09-28 2016-09-28 96921220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL.752754/3770581 KL.750844/3775810 KL.752702/3782267
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 12,590 2016-09-28 2016-09-28 97021220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL.720302/3786610 KL.752244/3775876 KL.652380/3767789 KL.752701/3782266
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 88,434 2016-09-23 2016-09-23 96521220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL.750806/3775963 KL.751954/3787357 KL.750552/3767075 KL.750539/3774591 KL.752593/3786941 KL.752786/3789037 KL.750144/3781652 KL.750602/3788516 KL.750534/3772240 KL.752613/3772330 KL.750424/3787241
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 62,539 2016-09-21 2016-09-21 94821220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI GUSHT KL/750154/750798/750796/750152/751281/752904/750799/750797/751732/750804/750794
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 12,096 2016-08-15 2016-08-15 83021220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL.750806/3751464
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 4,901 2016-08-15 2016-08-15 82721220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL.750844/3751311 KL.752754/3746079 KL.752702/3757661
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 9,758 2016-08-15 2016-08-15 82821220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL.752701/3757660 KL.752244/3751377 KL.652380/3743288 KL.720302/3761941
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 110,203 2016-08-15 2016-08-15 83121220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL.750534/3747737 KL.752613/3747827 KL.750424/3762572 KL.750552/3742574 KL.751954/3762688 KL.750539/3750093 KL.752593/3762272 KL.752786/3764366 KL.750144/3757045 KL.750602/3763847
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 3,168 2016-08-09 2016-08-10 79821220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL.673217/3734372 KL.673211/3734364
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 7,723 2016-07-15 2016-07-15 74621220012016 Uje BASHKIA KORCE UJE QERSHOR QENDRAT DITORE NR.KLIENTI 752754, 750844, 752702
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave