Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,915 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 7,469,039.00 357 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 14,249 2016-07-15 2016-07-15 74521220012016 Uje BASHKIA KORCE UJE QERSHOR QENDRAT KOMUNITARE NR.KLIENTI 752701, 652380, 720302, 752244
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 102,436 2016-07-13 2016-07-14 70521220012016 Uje BASHKIA KORCE UJE QERSHOR NR.KLIENTI 750552, 750539, 752593, 752786, 750144, 750602, 750534, 752613, 750424, 751954
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 138,380 2016-07-14 2016-07-14 72521220012016 Uje BASHKIA KORCE UJE QERSHOR NR.KLIENTI 750152, 751281, 752904, 750799, 750798, 750796, 750154, 750797, 751732, 750794, 750804, 751729
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 2,535 2016-07-13 2016-07-13 70921220012016 Uje BASHKIA KORCE UJE QERSHOR NR.KLIENTI 750806 FAT.3728362
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 5,372 2016-06-23 2016-06-23 65621220012016 Uje BASHKIA KORCE UJE MAJ PROJEKTI QENDRA DITORE NR.KLIENTI 752754, 750844, 752702
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 14,132 2016-06-23 2016-06-23 65721220012016 Uje BASHKIA KORCE UJE MAJ PROJEKTI QENDRA KOMUNITARE NR.KLIENTI 752701, 652380, 750302, 752244
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 105,024 2016-06-15 2016-06-15 62021220012016 Uje BASHKIA KORCE UJE MAJ NR.KLIENTI 750552, 750539, 752593, 752786, 750144, 750602, 750534, 752613, 750424, 751954
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 17,474 2016-06-14 2016-06-14 61421220012016 Uje BASHKIA KORCE UJE MAJ NR.KLIENTI 750806
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 2,261 2016-05-27 2016-05-27 54721220012016 Uje BASHKIA KORCE UJE PRILL NR.KLIENTI 752754 PROJEKTI QENDRA DITORE
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 3,345 2016-05-26 2016-05-26 54021220012016 Uje BASHKIA KORCE UJE PRILL PROJEKTI QENDRAT DITORE NR.KLIENTI 752702, 750844
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 13,188 2016-05-26 2016-05-26 53921220012016 Uje BASHKIA KORCE UJE PRILL PROJEKTI QENDRAT KOMUNITARE NR.KLIENTI 752701,652380, 750302, 752244
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 117,323 2016-05-23 2016-05-23 50921220012016 Uje BASHKIA KORCE UJE PRILL NR.KLIENTI 750789, 750791, 750790, 751210, 750495, 750794
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 16,080 2016-05-12 2016-05-13 45121220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL.750806/3683163
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 124,148 2016-05-12 2016-05-13 44921220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ UJI KL.750602/3694690 KL.750552/3674781 KL.750539/3681796 KL.752593/3693111 KL.752786/3694740 KL.750144/3688545 KL.750534/3679931 KL.752613/3680021 KL.750424/3693412 KL.751954/3693533
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 7,035 2016-04-21 2016-04-22 39121220012016 Uje BASHKIA KORCE UJE MARS NR.KLIENTI 752701, 652380, 750302, 752244
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 181,462 2016-04-22 2016-04-22 38021220012016 Uje BASHKIA KORCE UJE MARS NR.KLIENTI 750789, 751210, 750631, 750924, 751729, 751771, 750546, 750495, 750034, 750628,750630
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 159,915 2016-04-22 2016-04-22 38121220012016 Uje 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI MARS NR.KONTRATE 28912, 28800, 28801, 28907, 28920, 121857, 28919, 28802
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 5,841 2016-04-21 2016-04-22 39021220012016 Uje BASHKIA KORCE UJE MARS NR.KLIENTI 752702, 750844, 752754
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 23,314 2016-04-19 2016-04-20 37221220012016 Uje BASHKIA KORCE UJE JANAR-SHKURT NR.KLIENTI 752701, 652380, 720302, 752244
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 8,861 2016-04-19 2016-04-20 37121220012016 Uje BASHKIA KORCE UJE JANAR-SHKURT 2016 NR.KLIENTI 752702, 750844, 752754
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 123,936 2016-04-18 2016-04-18 35321220012016 Uje BASHKIA KORCE UJE MARS NR.KLIENTI 752613, 751954, 750602
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 38,003 2016-04-18 2016-04-18 35221220012016 Uje BASHKIA KORCE UJE MARS NR.KLIENTI 752593, 752786, 750144, 750806, 750534, 750424, 750552, 750539
Bashkia Korce (1515) ND/JA UJSJELLSI FSHAT Korēe 900 2016-03-18 2016-03-18 25521220012016 Uje BASHKIA KORCE UJE FAT.217 DT 30.06.15 NJ.ADM.BULGAREC
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 56,112 2016-03-18 2016-03-18 25421220012016 Uje BASHKIA KORCE UJE MAJ 2015 NR.KLIENTI 752539 FAT.3437393 NJ.ADM.BULGAREC
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 10,832 2016-03-17 2016-03-17 24021220012016 Uje BASHKIA KORCE UJE SHKURT 2016 NR.KLIENTI 673217 FAT.3644023
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 145,206 2016-03-16 2016-03-16 23021220012016 Uje BASHKIA KORCE UJE SHKURT NR.KLIENTI 750534, 750539, 750424, 750552, 751954, 752593, 752613, 752786, 750806, 750144, 750602
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 180,232 2016-03-15 2016-03-16 22821220012016 Uje BASHKIA KORCE UJE SHKURT NR. KLIENTI 750798, 750796, 750154, 750797, 751732, 750794, 750799, 751281
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 86,644 2016-02-09 2016-02-09 8821220012016 Uje BASHKIA KORCE UJE MUAJI JANAR NR.KLIENTI 750534, 750539, 750424, 750552, 751954, 752593, 752613, 752786, 750806, 750144, 750602
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 5,371 2016-01-27 2016-01-27 4321220012016 Uje BASHKIA KORCE UJE DHJETOR NR.KLIENTI 752702, 750844, 752754
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 7,905 2016-01-27 2016-01-27 3821220012016 Uje BASHKIA KORCE UJE DHJETOR NR.KLIENTI 752244, 652380, 752701, 720302
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 41,335 2016-01-26 2016-01-26 3421220012016 Uje BASHKIA KORCE UJE DHJETOR NR.KLIENTI 750534,752613,750424, 751954,750552, 750539, 752593, 752786, 750144
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 6,120 2016-01-26 2016-01-26 4221220012016 Uje BASHKIA KORCE PMNZSH UJE DHJETOR NR.KLIENTI 750806
Bashkia Korce (1515) ND/JA UJSJELLSI FSHAT Korēe 3,300 2015-12-31 2015-12-31 114621220012015 Uje BASHKIA KORCE (NJ.ADM. DRENOVE) UJE NENTOR NR.KONTRATE 100015
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 4,196 2015-12-29 2015-12-29 112521220012015 Uje BASHKIA KORCE UJE NENTOR NR.KLIENTI 752754, 750844, 752702
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 9,416 2015-12-29 2015-12-29 112421220012015 Uje BASHKIA KORCE UJE NENTOR NR.KLIENTI 720302, 752244, 652380, 752701
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 36,754 2015-12-09 2015-12-10 99521220012015 Uje BASHKIA KORCE UJE NENTOR NR.KLIENTI 750534, 752613, 750424, 751954, 750552, 750539, 752593, 752786, 750602
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 33,422 2015-12-01 2015-12-02 97021220012015 Uje BASHKIA KORCE UJE TETOR NR.KLIENTI 750534, 752613, 750424, 751954, 750552, 750539, 752593, 752786
Bashkia Korce (1515) ND/JA UJSJELLSI FSHAT Korēe 4,440 2015-12-01 2015-12-02 97321220012015 Uje BASHKIA KORCE NJ.ADM.BULGAREC UJE TETOR FAT.192 DT 23.11.15
Bashkia Korce (1515) ND/JA UJSJELLSI FSHAT Korēe 3,300 2015-12-01 2015-12-02 97121220012015 Uje BASHKIA KORCE NJ.ADM.DRENOVE UJE TETOR FAT.194 DT 23.11.15
Bashkia Korce (1515) ND/JA UJSJELLSI FSHAT Korēe 3,300 2015-11-20 2015-11-23 94221220012015 Uje BASHKIA KORCE NJ.ADM.BULGAREC UJE SHTATOR FAT.167 DT 30.10.15
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave