Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) (Mbi 2,092 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 50,548,634.00 136 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 693,604 2018-11-19 2018-11-21 55310160012018 Elektricitet 1016001 MB, energji elektrike tetor 2018, kontrate A107840, fature nr 290249343 dt 31.10.2018 shkrese 9391 dt 14.11.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 3,107 2018-11-19 2018-11-21 55410160012018 Elektricitet 1016001 MB, energji elektrike tetor 2018, kontrate A 53413, fature nr 290239281 dt 31.10.2018 shkrese 9391 dt 14.11.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 825,316 2018-10-22 2018-10-24 48910160012018 Elektricitet 1016001 MB, energji elektrike shtator 2018, kontrate A107840, fature nr 289456808 dt 30.09.2018 shkrese 8361 dt 15.10.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 6,618 2018-10-22 2018-10-24 49010160012018 Elektricitet 1016001 MB, energji elektrike shtator 2018, kontrate A 53413, fature nr 289437014 dt 30.09.2018 shkrese 8361 dt 15.10.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 12,599 2018-09-26 2018-10-01 43710160012018 Elektricitet 1016001 MB, energji elektrike gusht 2018, kontrate A53413, fature nr 288360479 dt 31.08.2018 shkrese 7433 dt 19.09.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 903,268 2018-09-26 2018-10-01 43610160012018 Elektricitet 1016001 MB, energji elektrike gusht 2018, kontrate A107840, fature nr 288531477 dt 31.08.2018 shkrese 7433 dt 19.09.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 841,444 2018-08-28 2018-08-30 38810160012018 Elektricitet 1016001 MB, energji elektrike korrik 2018, kontrate A107840, fature nr 287571032 dt 31.07.2018 shkrese 6948 dt 28.08.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 11,759 2018-08-28 2018-08-30 38910160012018 Elektricitet 1016001 MB, energji elektrike korrik 2018, kontrate A53413, fature nr 287648004 dt 31.07.2018 shkrese 6948 dt 28.08.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 763,492 2018-07-19 2018-07-24 33910160012018 Elektricitet 1016001 MB, energji kontrate nr A107840 dt 30.06.2018 seri 254313923,shkrese nr 5988 dt 16.07.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 11,984 2018-07-19 2018-07-24 34010160012018 Elektricitet 1016001 MB, energji kontrate nr A53413 dt 30.06.2018 seri 254186065,shkrese nr 5988 dt 16.07.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 811,876 2018-06-26 2018-07-02 27810160012018 Elektricitet 1016001 MB, energji elektrike maj 2018, kontrate A107840, fature nr 253147553 dt 31.05.2018 shkrese 5236 dt 18.06.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 340 2018-06-26 2018-07-02 27910160012018 Elektricitet 1016001 MB, energji elektrike maj 2018, kontrate A53413, fature nr 253331971 dt 30.05.2018 shkrese 5236 dt 18.06.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 9,642 2018-05-18 2018-05-22 22310160012018 Elektricitet 1016001 MB, energji elektrike prill 2018, kontrate A53413, fature nr 251947467 dt 30.04.2018 shkrese 4267 dt 16.05.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 591,460 2018-05-18 2018-05-22 22210160012018 Elektricitet 1016001 MB, energji elektrike prill 2018, kontrate A107840, fature nr 251887251 dt 30.04.2018 shkrese 4267 dt 16.05.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 1,056,484 2018-04-26 2018-04-30 14410160012018 Elektricitet 1016001 MB,energji elektrike mars 2018, kontrate A 107840 fat nr 250800172 dt 31.03.2018, shkrese nr 3177 dt 16.04.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 30,609 2018-04-26 2018-04-30 14310160012018 Elektricitet 1016001 MB,energji elektrike shkurt 2018, kontrate A 53413 fat nr 249631987 dt 28.02.2018, shkrese nr 2494 dt 21.03.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 876,388 2018-04-26 2018-04-30 14210160012018 Elektricitet 1016001 MB,energji elektrike shkurt 2018, kontrate A107840 fat nr 249811706 dt 28.02.2018, shkrese nr 2494 dt 21.03.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 23,654 2018-04-26 2018-04-30 14510160012018 Elektricitet 1016001 MB,energji elektrike mars 2018, kontrate A 53413 fat nr 250736277 dt 29.03.2018, shkrese nr 3177 dt 16.04.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 564,580 2018-02-19 2018-02-20 4610160012018 Elektricitet 1016001 MB, shpenzim energji elektrike, kontrate A107840, fat nr 248392641 dt 31.01.2018, janar 2018, shkrese nr 1325 dt 14.02.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 28,693 2018-02-19 2018-02-20 4710160012018 Elektricitet 1016001 MB, shpenzim energji elektrike, kontrate A53413, fat nr 248378408 dt 31.01.2018, janar 2018, shkrese nr 1325 dt 14.02.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 448,996 2018-02-06 2018-02-09 4110160012018 Elektricitet 1016001 MB, shpenzim energji elektrike, kontrate A107840, fat nr 247182655 dt 31.12.2017, shkrese nr 426 dt 17.01.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 16,144 2018-02-06 2018-02-09 4210160012018 Elektricitet 1016001 MB, shpenzim energji elektrike, kontrate A 53413, fat nr 247029669 dt 31.12.2017, shkrese nr 426 dt 17.01.2018
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 12,532 2017-12-21 2017-12-27 46510160012017 Elektricitet 1016001 MPB, shpenzim energji elektrike, kontr nr A53413 fat 245979163 dt 30.11.2017 shkrese nr 9410 dt 14.12.2017
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 263,524 2017-12-21 2017-12-27 46410160012017 Elektricitet 1016001 MPB, shpenzim energji elektrike, kontr nr A107840 fat 246060342 dt 30.11.2017 shkrese nr 9410 dt 14.12.2017
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 298,468 2017-12-01 2017-12-06 389110160012017 Elektricitet 1016001 MB, energji elektrike, kontrate nr A107840 fat nr 244850896 dt 31.10.2017, m/tetor 2017 shkrese nr 8541 dt 14.11.2017
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 3,712 2017-12-01 2017-12-06 390110160012017 Elektricitet 1016001 MB, energji elektrike, kontrate nr A53413 fat nr 244642371 dt 31.10.2017, m/tetor 2017 shkrese nr 8541 dt 14.11.2017
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 3,594 2017-10-27 2017-10-31 35610160012017 Elektricitet 1016001 MB,energji elektrike muaji shtator 2017, kontrate nr A53413, fature nr 243537040 dt 30.09.2017, shkrese nr 7624 dt 12.10.2017
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 156,004 2017-10-27 2017-10-31 35510160012017 Elektricitet 1016001 MB,energji elektrike muaji shtator 2017, kontrate nr A107840, fature nr 243479675 dt 30.09.2017, shkrese nr 7624 dt 12.10.2017
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 8,953 2017-09-27 2017-10-02 32010160012017 Elektricitet 1016001 MB,energji elektrike m/gusht 2017, kontrate nr A 53413 fature nr 242350876 dt 30.08.2017, shkrese nr 6744 dt 15.09.2017
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 1,569,892 2017-09-27 2017-10-02 31910160012017 Elektricitet 1016001 MB,energji elektrike m/gusht 2017, kontrate nr A107840 fature nr 242412786 dt 31.08.2017, shkrese nr 6744 dt 15.09.2017
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 1,728,484 2017-09-18 2017-09-21 30810160012017 Elektricitet 1016001 MB, shpenzim energji elektrike m/korrik 2017, kontrate nr A107840, fature nr 240986342 dt 31.07.2017, shkrese nr 6333 dt 25.08.2017
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 11,541 2017-09-18 2017-09-21 30910160012017 Elektricitet 1016001 MB, shpenzim energji elektrike m/korrik 2017, kontrate nr A53413, fature nr 240943089 dt 31.07.2017, shkrese nr 6333 dt 25.08.2017
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 8,365 2017-08-10 2017-09-15 26310160012017 Elektricitet 1016001 MPB, energji elektrike m/qershor 2017, kontrate nr A53413 fature nr 239896053 dt 30.06.2017, shkrese nr 5796 dt 20.07.2017
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 1,438,180 2017-08-10 2017-09-15 26210160012017 Elektricitet 1016001 MPB, energji elektrike m/qershor 2017, kontrate nr A107840 fature nr 239808787 dt 30.06.2017, shkrese nr 5796 dt 20.07.2017
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 8,365 2017-08-10 2017-08-15 26310160012017 Elektricitet 1016001 MPB, energji elektrike m/qershor 2017, kontrate nr A53413 fature nr 239896053 dt 30.06.2017, shkrese nr 5796 dt 20.07.2017
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 1,438,180 2017-08-10 2017-08-15 26210160012017 Elektricitet 1016001 MPB, energji elektrike m/qershor 2017, kontrate nr A107840 fature nr 239808787 dt 30.06.2017, shkrese nr 5796 dt 20.07.2017
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 722 2017-06-28 2017-06-30 21910160012017 Elektricitet 1016001 MPB, energji elektrike m/maj 2017, kontrate nr C 53413, fature nr 655485769 dt 31.05.2017, shkrese nr 5074 dt 19.06.2017
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 1,223,140 2017-06-28 2017-06-30 21810160012017 Elektricitet 1016001 MPB, energji elektrike m/maj 2017, kontrate nr A107840, fature nr 655549642 dt 31.05.2017, shkrese nr 5074 dt 19.06.2017
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 6,165 2017-05-18 2017-05-23 16710160012017 Elektricitet 1016001 MPB, shpenzim energjie m/prill 2017, shkrese nr 4061 dt 18.05.2017, kontrate nr A53413, fature nr 654124383 dt 30.04.2017
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 1,516,132 2017-05-18 2017-05-23 16610160012017 Elektricitet 1016001 MPB, shpenzim energjie m/prill 2017, shkrese nr 4061 dt 18.05.2017, kontrate nr A107840, fature nr 654341636 dt 30.04.2017
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave