Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) (Mbi 2,092 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 50,548,634.00 136 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 1,680,100 2017-04-26 2017-04-28 13210160012017 Elektricitet 1016001 MPB, energji elektrike m/mars 2017, kontrate nr A107840, fature nr 652579536 dt 31.03.2017, shkrese nr 3214 dt 19.04.2017
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 13,322 2017-04-26 2017-04-28 13310160012017 Elektricitet 1016001 MPB, energji elektrike m/mars 2017, kontrate nr A53413, fature nr 652660532 dt 31.03.2017, shkrese nr 3214 dt 19.04.2017
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 983,908 2017-03-17 2017-03-21 7110160012017 Elektricitet 1016001 MPB, energji elektrike, kontrate nr A107840, fature nr 65150217 dt 28.02.2017, m/shkurt 2017
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 57,656 2017-03-17 2017-03-21 7310160012017 Elektricitet 1016001 MPB, pagese kamate vonese per kontraten A 107843, shkrese nr 898 dt 03.02.2017, memo nr 898/1 dt 21.02.2017
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 25,737 2017-03-17 2017-03-21 7210160012017 Elektricitet 1016001 MPB, energji elektrike, kontrate nr A 53413, fature nr 651464660 dt 28.02.2017, m/shkurt 2017
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 1,456,996 2017-02-27 2017-02-28 6010160012017 Elektricitet 1016001 MPB, shpenzim energji elektrike m/janar 2017, fature nr 650552431 dt 31.01.2017, kontrate nr A107840
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 37,564 2017-02-27 2017-02-28 6110160012017 Elektricitet 1016001 MPB, shpenzim energji elektrike m/janar 2017, fature nr 65017179 dt 31.01.2017, kontrate nr C53413
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 1,268,836 2017-02-13 2017-02-15 3910160012017 Elektricitet 1016001 MPB, shpenzim energji elektrike, shkrese nr 1050/2 dt 13.02.2017, fature nr 649033495 dt 31.12.2016 kontrate A107840
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 738,628 2017-02-13 2017-02-15 4010160012017 Elektricitet 1016001 MPB, shpenzim energji elektrike, shkrese nr 1050/2 dt 13.02.2017, fature nr 649161558 dt 31.12.2016 kontrate A107843
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 28,458 2017-02-13 2017-02-15 4110160012017 Elektricitet 1016001 MPB, shpenzim energji elektrike, shkrese nr 1050/2 dt 13.02.2017, fature nr 649005313 dt 30.12.2016 kontrate C53413
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 1,169,380 2016-12-13 2016-12-15 48210160012016 Elektricitet 1016001 MPB, energji elektrike m/nentor 2016 fature nr 647997896 dt 30.11.2016, kontrate nr A107840, shkrese nr 8601 dt 13.12.2016
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 652,948 2016-12-13 2016-12-15 48310160012016 Elektricitet 1016001 MPB, energji elektrike m/nentor 2016 fature nr 648029860 dt 30.11.2016, kontrate nr A107843, shkrese nr 8601 dt 13.12.2016
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 22,746 2016-12-13 2016-12-15 48410160012016 Elektricitet 1016001 MPB, energji elektrike m/nentor 2016 fature nr 647925487 dt 29.11.2016, kontrate nr C53413, shkrese nr 8601 dt 13.12.2016
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 6,820 2016-11-25 2016-11-30 44910160012016 Elektricitet 1016001 Min.Pun.Brend, energji elektrike m/tetor 2016, fature nr 646442078 dt 29.10.2016, kontrate C53413, shkrese nr 7944/2 dt 25.11.2016
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 103,189 2016-11-25 2016-11-30 45010160012016 Elektricitet 1016001 Min.Pun.Brend, energji elektrike m/tetor 2016, fature nr 646440894 dt 31.10.2016, kontrate C53900, shkrese nr 7944/2 dt 25.11.2016
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 207,076 2016-11-25 2016-11-30 44810160012016 Elektricitet 1016001 Min.Pun.Brend, energji elektrike m/tetor 2016, fature nr 646442268 dt 31.10.2016, kontrate A107843, shkrese nr 7944/2 dt 25.11.2016
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 182,212 2016-10-17 2016-10-20 39010160012016 Elektricitet 1016001 Min.Pun.Brend shpenzime energji elektrike m/shtator 2016, kontrate nr C53900, fature nr 644930883 dt 30.09.2016, shkrese nr 6957 dt 14.10.2016
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 289,060 2016-10-17 2016-10-20 38810160012016 Elektricitet 1016001 Min.Pun.Brend shpenzime energji elektrike m/shtator 2016, kontrate nr A107843, fature nr 644927290 dt 30.09.2016, shkrese nr 6957 dt 14.10.2016
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 8,416 2016-10-17 2016-10-20 38910160012016 Elektricitet 1016001 Min.Pun.Brend shpenzime energji elektrike m/shtator 2016, kontrate nr C53413, fature nr 644929999 dt 30.09.2016, shkrese nr 6957 dt 14.10.2016
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 3,537 2016-10-17 2016-10-20 38710160012016 Elektricitet 1016001 Min.Pun.Brend shpenzime energji elektrike m/shtator 2016, kontrate nr A107840, fature nr 644926973 dt 30.09.2016, shkrese nr 6957 dt 14.10.2016
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 488 2016-09-22 2016-09-23 34610160012016 Elektricitet 1016001 Min.Pun.Brend shpenzime energji elektrike, fature nr 644468149 dt 31.08.2016, kontrate nr A107840, shkrese nr 5982/5 dt 21.09.2016
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 292,420 2016-09-22 2016-09-23 34910160012016 Elektricitet 1016001 Min.Pun.Brend shpenzime energji elektrike, fature nr 644470829 dt 31.08.2016, kontrate nr C53900, shkrese nr 5982/5 dt 21.09.2016
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 11,810 2016-09-22 2016-09-23 34810160012016 Elektricitet 1016001 Min.Pun.Brend shpenzime energji elektrike, fature nr 644052785 dt 31.08.2016, kontrate nr C53413, shkrese nr 5982/5 dt 21.09.2016
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 100 2016-09-22 2016-09-23 34710160012016 Elektricitet 1016001 Min.Pun.Brend shpenzime energji elektrike, fature nr 644468370 dt 31.08.2016, kontrate nr A107843, shkrese nr 5982/5 dt 21.09.2016
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 5,493 2016-08-18 2016-08-19 30510160012016 Elektricitet 1016001 Min.Pun.Brend energji elektrike m/korrik 2016 fature nr 643391704 dt 31.07.2016, kontrate nr C53413
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 662 2016-08-18 2016-08-19 30310160012016 Elektricitet 1016001 Min.Pun.Brend energji elektrike m/korrik 2016 fature nr 643388500 dt 31.07.2016, kontrate nr A107840
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 50,500 2016-08-18 2016-08-19 30410160012016 Elektricitet 1016001 Min.Pun.Brend energji elektrike m/korrik 2016 fature nr 643392620 dt 31.07.2016, kontrate nr A107843
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 289,060 2016-08-18 2016-08-19 30610160012016 Elektricitet 1016001 Min.Pun.Brend energji elektrike m/korrik 2016 fature nr 642231161 dt 31.07.2016, kontrate nr C53900
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 3,678 2016-07-13 2016-07-15 27810160012016 Elektricitet 1016001 Min.Pun.Brend energji elektrike m/qershor 2016, kontrate nr TR1C020021053413, fature nr 642230287 dt 30.06.2016
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 265,540 2016-07-13 2016-07-15 27910160012016 Elektricitet 1016001 Min.Pun.Brend energji elektrike m/qershor 2016, kontrate nr TR1C110018053900, fature nr 642231161 dt 30.06.2016
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 335,428 2016-07-13 2016-07-15 27710160012016 Elektricitet 1016001 Min.Pun.Brend energji elektrike m/qershor 2016, kontrate nr TR2A110031107843, fature nr 642227361 dt 30.06.2016
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 1,100 2016-07-13 2016-07-15 27610160012016 Elektricitet 1016001 Min.Pun.Brend energji elektrike m/qershor 2016, kontrate nr TR2A110078107840, fature nr 642227068 dt 30.06.2016
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 168,772 2016-06-13 2016-07-07 24110160012016 Elektricitet 1016001 Min.Pun.Brend energji elektrike m/maj 2016, kontrate nr TR1C110018053900, fature nr 641004289 dt 31.05.2016
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 4,720 2016-06-13 2016-07-07 24010160012016 Elektricitet 1016001 Min.Pun.Brend energji elektrike m/maj 2016, kontrate nr TR1C020021053413, fature nr 641003342 dt 31.05.2016
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 187,588 2016-06-13 2016-07-07 23910160012016 Elektricitet 1016001 Min.Pun.Brend energji elektrike m/maj 2016, kontrate nr TR2A110031107843, fature nr 641000388 dt 31.05.2016
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 29,176 2016-06-13 2016-06-15 23810160012016 Elektricitet 1016001 Min.Pun.Brend energji elektrike m/maj 2016, kontrate nr TR2A110078107840, fatur nr 641000051 dt 31.05.2016
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 198,340 2016-05-16 2016-05-17 19910160012016 Elektricitet 1016001 apar min brendsh, pagese energji prill, ft 639245372, kontr TR1C110018053900, SHkrese 3069 dt 13.5.16
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 340 2016-05-16 2016-05-17 19610160012016 Elektricitet 1016001 1016001, apar min brendsh, pagese energji prill, ft 639241014, kontr TR2A110078107840, SHkrese 3069 dt 13.5.16
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 4,518 2016-05-16 2016-05-17 19810160012016 Elektricitet 1016001 apar min brendsh, pagese energji prill, ft 639244496, kontr TR1C02002153413, SHkrese 3069 dt 13.5.16
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 182,548 2016-05-16 2016-05-17 19710160012016 Elektricitet 1016001 602-1016001, apar min brendsh, pagese energji prill, ft 639241358, kontr TR2A110031107843, SHkrese 3069 dt 13.5.16
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave