Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) (Mbi 2,092 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 50,548,634.00 136 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 216,148 2016-04-19 2016-04-20 15010160012016 Elektricitet 1016001 602, apar min brendsh, pagese energji mars 2016 kontr TR2A110031107843 FT 6381301362 DT 31.3.16
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 10,869 2016-04-19 2016-04-20 15110160012016 Elektricitet 1016001 602, apar min brendsh, pagese energji mars 2016 kontr TR1C020021053413 FT 638134980 DT 31.3.16
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 307,204 2016-04-19 2016-04-20 15210160012016 Elektricitet 1016001 602, apar min brendsh, pagese energji mars 2016 kontr TR1C110018053900 FT 638136128 DT 31.3.16
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 340 2016-04-19 2016-04-20 14910160012016 Elektricitet 1016001 602, apar min brendsh, pagese energji mars 2016 kontr TR2A110078107840 FT 638130984 DT 31.3.16
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 340 2016-03-30 2016-03-31 10610160012016 Elektricitet 1016001 602, apar min brendsh, pagese energji kontr TR2A110078107840 SR 636614595 DT 29.2.16
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 11,339 2016-03-30 2016-03-30 10810160012016 Elektricitet 1016001 602, apar min brendsh, pagese energji SHKURT 2016 kontr TR1C020021053413 SR 636617747 DT 29.2.16
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 208,084 2016-03-30 2016-03-30 10710160012016 Elektricitet 1016001 602, apar min brendsh, pagese energji SHKURT 2016 kontr TR2A110031107843 SR 636614868 DT 29.2.16
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 316,612 2016-03-30 2016-03-30 10910160012016 Elektricitet 1016001 602, apar min brendsh, pagese energji SHKURT 2016 kontr TR1C110018053900 SR 636618581 DT 29.2.16
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 16,883 2016-02-11 2016-02-12 5610160012016 Elektricitet 1016001 1016001-602, apar min brendsh, pagese energji kontr TR1C020021053413 ft 635763385 dt 30.1.16, janar
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 385,156 2016-02-11 2016-02-12 5710160012016 Elektricitet 1016001 1016001-602, apar min brendsh, pagese energji kontr TR1C110018053900 ft 635764215 dt 31.1.16, janar
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 340 2016-02-11 2016-02-12 5410160012016 Elektricitet 1016001 1016001, apar min brendsh, pagese energji kontr Tr2A110078107840 ft 635760177 dt 31.1.16, janar
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 264,868 2016-02-11 2016-02-12 5510160012016 Elektricitet 1016001 1016001-602, apar min brendsh, pagese energji kontr TR2A110031107843 ft 635760473 dt 31.1.16, janar
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 5,006 2016-01-25 2016-01-26 1010160012016 Elektricitet 1016001 1016001-602, apar min brendsh, pagese energji dhjetor kontr TR2A110078107840, ft 634668564 dt 31.12.15, shkrese 398 dt 20.1.16
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 12,230 2016-01-25 2016-01-26 1210160012016 Elektricitet 1016001 1016001-602, apar min brendsh, pagese energji dhjetor kontr TR1C020021053413, ft 634671132 dt 29.12.15, shkrese 398 dt 20.1.16
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 234,292 2016-01-25 2016-01-26 1110160012016 Elektricitet 1016001 1016001-602, apar min brendsh, pagese energji dhjetor kontr TR2A110031107843, ft 634668818 dt 30.12.15, shkrese 398 dt 20.1.16
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 303,172 2016-01-25 2016-01-26 1310160012016 Elektricitet 1016001 1016001, apar min brendsh, pagese energji dhjetor kontr TR1C110018053900, ft 634671750 dt 31.12.15, shkrese 398 dt 20.1.16
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 210,772 2015-12-21 2015-12-22 52710160012015 Elektricitet 1016001 Aparati MPB, pagese ft energji nentor, ft 633643990, dt 30.11.15 shkrese 8879/5 dt 16.12.15, kontr TR2A110031107843
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 3,948 2015-12-21 2015-12-22 52610160012015 Elektricitet 1016001 Aparati MPB, pagese ft energji nentor, ft 633643792, dt 30.11.15 shkrese 8879/5 dt 16.12.15, kontr TR2A110078107840
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 8,097 2015-12-21 2015-12-22 52810160012015 Elektricitet 1016001 Aparati MPB, pagese ft energji nentor, ft 633294170, dt 28.11.15 shkrese 8879/5 dt 16.12.15, kontr TR1C020021053413
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 285,028 2015-12-17 2015-12-18 51910160012015 Elektricitet 1016001 1016001, Aparati MPB, pagese ft energji nentor, ft 720928981/2716, dt 30.11.15 shkrese 8879/2 dt 16.12.15, kontr TR1C110018053900 ft 633646060 dt 30.11.15,
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 11,255 2015-11-25 2015-11-26 47910160012015 Elektricitet 1016001 1016001- 602, Aparati MPB, pagese energji kontr TR1C020021053413, ft 631963552 dt 29.10.15, shkrese nr 8441/4 dt 24.11.15
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 3,015 2015-11-25 2015-11-26 48010160012015 Elektricitet 1016001 1016001, 602, Aparati MPB, pagese energji kontr TR2A110078107840, ft 631963427 dt 30.10.15, shkrese nr 8441/4 dt 24.11.15
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 174,148 2015-11-25 2015-11-26 48110160012015 Elektricitet 1016001 602-1016001, Aparati MPB, pagese energji kontr TR1C110018053900, ft 632431139 dt 30.10.15, shkrese nr 8441/4 dt 24.11.15
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 155,668 2015-11-20 2015-11-20 47610160012015 Elektricitet 1016001 1016001, Aparati Min Pun Brend, pagese ft energji tetor shkrese 8441/3 dt 20.11.15, kontr TR2A110031107843 ft 631963407 dt 30.10.15
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 168,100 2015-10-27 2015-10-28 43610160012015 Elektricitet 1016001 1016001, Ap Min Pun Brend, pagese energji kontr tr2a110031107843 ft 631216802 dt 30.9.15 shkrese 7613/7 dt 26.10.15, shtator
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 267,556 2015-10-27 2015-10-28 43810160012015 Elektricitet 1016001 1016001-602, Ap Min Pun Brend, pagese energji kontr TR1C110018053900 ft 631217516 dt 30.9.15 shkrese 7613/7 dt 26.10.15, shtator
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 7,660 2015-10-27 2015-10-28 43710160012015 Elektricitet 1016001 1016001-602, Ap Min Pun Brend, pagese energji kontr TR1C020021053413 ft 631217027 dt 30.9.15 shkrese 7613/7 dt 26.10.15, shtator
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 340 2015-10-27 2015-10-28 43510160012015 Elektricitet 1016001 1016001,-602, Ap Min Pun Brend, pagese energji kontr TR2a110078107840 ft 631216830 dt 30.9.15 shkrese 7613/7 dt 26.10.15, shtator
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 225,892 2015-10-12 2015-10-13 40110160012015 Elektricitet 1016001 1016001, Aparati Min Pun Brend, pagese ft energji, shkrese 7613/1 dt 9.10.15, ft 629999306 dt 31.08.15, kontr TR1C110018053900
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 1,392,954 2015-09-18 2015-09-18 37710160012015 Elektricitet 1016001 1016001, Ap Min Puneve Brend, pagese energji kontra TR2A110078107840, shkrese 6924/1 dt 16.9.15 ft 629998932 dt 31.8.15
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 10,264 2015-09-18 2015-09-18 37910160012015 Elektricitet 1016001 1016001, Ap Min Puneve Brend, pagese energji kontra TR1C020021053413, shkrese 6924/1 dt 16.9.15 ft 629662710 dt 31.8.15
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 176,164 2015-09-18 2015-09-18 37810160012015 Elektricitet 1016001 1016001, Ap Min Puneve Brend, pagese energji kontra Tr2a110031107843, shkrese 6924/1 dt 16.9.15, ft 6299998907 dt 31.8.15
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 1,671,532 2015-08-27 2015-08-27 35010160012015 Elektricitet 1016001 1016001, Aparati Min Puneve Bren, lik ft energjie nr kontr TR110078107840
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 361,636 2015-08-27 2015-08-27 35110160012015 Elektricitet 1016001 1016001, Aparati Min Puneve Bren, lik ft energjie nr kontr TR110078107843
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 3,460 2015-08-27 2015-08-27 35210160012015 Elektricitet 1016001 1016001, Aparati Min Puneve Bren, lik ft energjie nr kontr TRic020021053413
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 5,056 2015-07-23 2015-07-23 31310160012015 Elektricitet 1016001 Aparati MPB, energji qershor, shkresa 5267/2 dt 20.7.15 fature 627328065 dt 29.06.15 kontrate A53413
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 151,972 2015-07-21 2015-07-21 31110160012015 Elektricitet 1016001 Aparati MPB, energji qershor, shkresa 5267/2 dt 20.7.15 fature 627327843 dt 30.06.15 kontrate A107843
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 1,671,532 2015-07-21 2015-07-21 31010160012015 Elektricitet 1016001 Aparati MPB, energji qershor, shkresa 5267/2 dt 20.7.15 fature 627327872 dt 30.06.15 kontrate TR2A110078107840
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 61,924 2015-06-24 2015-06-24 27110160012015 Elektricitet 1016001 Aparati MPB, energji maj, shkresa 4417/5 dt 23.06.15 fature 626367796 dt 30.05.15 kontrate TR2A110031107843
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 8,668 2015-06-24 2015-06-24 27210160012015 Elektricitet 1016001 Aparati MPB, energji maj, shkresa 4417/5 dt 23.06.15 fature 626367942 dt 28.05.15 kontrate TR1C020021053413
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave