Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) (Mbi 2,092 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 119,251,436.00 135 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,124,768 2018-12-03 2018-12-04 56510160012018 Paga baze MB, listepagese paga nentor 2018, nr punonjesve plan 177 fakt 154
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 342,362 2018-11-01 2018-11-02 50810160012018 Paga baze MB, listepagese paga tetor 2018, nr punonjesve plan 177 fakt 144
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 210,283 2018-11-01 2018-11-02 50710160012018 Paga baze MB, listepagese paga tetor 2018, nr punonjesve plan 177 fakt 144
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 61,965 2018-10-01 2018-10-03 44910160012018 Paga baze MB, listepagese paga shtator 2018, nr punonjesve plan 177 fakt 142
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 210,283 2018-10-01 2018-10-03 44510160012018 Paga baze MB, listepagese paga shtator 2018, nr punonjesve plan 177 fakt 142
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 61,761 2018-09-03 2018-09-04 40710160012018 Paga baze MB, listepagese paga gusht 2018, nr punonjesve plan 177 fakt 142
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 343,243 2018-09-03 2018-09-04 40410160012018 Paga baze MB, listepagese paga gusht 2018, nr punonjesve plan 177 fakt 142
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 126,599 2018-09-03 2018-09-04 40810160012018 Paga baze MB, listepagese paga gusht 2018, nr punonjesve me kontrate 3
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 93,178 2018-06-20 2018-06-25 25610160012018 Paga baze MB, listepagese paga maj 2018,
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 74,341 2018-06-08 2018-06-12 24510160012018 Paga baze MB, listepagese paga maj 2018,
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 173,169 2018-06-01 2018-06-04 23310160012018 Paga baze MB, listepagese paga maj 2018, nr punonjesve plan 215 fakt 161
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,532,652 2018-05-02 2018-05-04 15810160012018 Paga baze MB, listepagese paga prill 2018, nr punonjesve plan 215 fakt 149
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 74,103 2018-05-02 2018-05-04 15510160012018 Paga baze MB, listepagese paga prill 2018, nr punonjesve plan 215 fakt 149
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 346,191 2018-05-02 2018-05-04 15610160012018 Paga baze MB, listepagese paga prill 2018, nr punonjesve plan 215 fakt 149
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 61,761 2018-05-02 2018-05-04 15910160012018 Paga baze MB, listepagese paga prill 2018, nr punonjesve plan 215 fakt 149
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 345,990 2018-04-03 2018-04-05 13610160012018 Paga baze MB, listepagese paga dt 03.04.2018, numri i punonjesve plan 215, fakt 147
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,430,474 2018-04-03 2018-04-05 13810160012018 Paga baze MB, listepagese paga dt 03.04.2018, numri i punonjesve plan 215, fakt 147
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 60,709 2018-04-03 2018-04-05 13910160012018 Paga baze MB, listepagese paga dt 03.04.2018, numri i punonjesve plan 215, fakt 147
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 60,183 2018-03-01 2018-03-02 7010160012018 Paga baze MB, paga listepagese m/shkurt 2018, nr punonjesve plan 215, fakt 146
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 346,458 2018-03-01 2018-03-02 6710160012018 Paga baze MB, paga listepagese m/shkurt 2018, nr punonjesve plan 215, fakt 146
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 6,754,533 2018-02-01 2018-02-02 3110160012018 Paga baze MB, listepagese paga janar 2018, nr punonjesve plan 215 fakt 157
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 318,444 2018-01-12 2018-01-16 910160012018 Paga baze MB, listepagese paga dt 12.01.2018, nr punonjesve 4
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 103,427 2018-01-12 2018-01-16 1110160012018 Paga baze MB, listepagese paga dt 12.01.2018, nr punonjesve 1
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 66,610 2018-01-12 2018-01-16 1010160012018 Paga baze MB, listepagese paga dt 12.01.2018, nr punonjesve 1
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,431,744 2018-01-05 2018-01-08 510160012018 Paga baze MB, listepagese paga dt 05.01.2018, nr punonjesve plan 228 fakt 147
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 61,761 2018-01-05 2018-01-08 610160012018 Paga baze MB, listepagese paga dt 05.01.2018, nr punonjesve plan 228 fakt 147
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 81,777 2018-01-05 2018-01-08 810160012018 Paga baze MB, listepagese paga dt 05.01.2018, nr punonjesve plan 228 fakt 147
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,023,705 2018-01-05 2018-01-08 410160012018 Paga baze MB, listepagese paga dt 05.01.2018, nr punonjesve plan 228 fakt 147
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 89,486 2018-01-05 2018-01-08 710160012018 Paga baze MB, listepagese paga dt 05.01.2018, nr punonjesve plan 228 fakt 147
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 167,384 2017-12-01 2017-12-04 42210160012017 Paga baze MPB, listepagese paga m/nentor 2017, nr punonjesve plan 190, fakt 166
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 219,440 2017-11-01 2017-11-02 36610160012017 Paga baze MB,listepagese paga m/tetor 2017, numri i punonjesve me kontrate 5
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 167,384 2017-11-01 2017-11-02 36510160012017 Paga baze MB,listepagese paga m/tetor 2017, numri i punonjesve plan 190 fakt 169
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 466,166 2017-11-01 2017-11-02 36210160012017 Paga baze MB,listepagese paga m/tetor 2017, numri i punonjesve plan 190 fakt 169
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,200,207 2017-10-02 2017-10-04 33110160012017 Paga baze MB, listepagese muaji shtator 2017, nr punonjesve plan 190 fakt 174
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,419,796 2017-10-02 2017-10-04 33210160012017 Paga baze MB, listepagese muaji shtator 2017, nr punonjesve plan 190 fakt 174
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 196,898 2017-10-02 2017-10-04 33310160012017 Paga baze MB, listepagese muaji shtator 2017, nr punonjesve plan 190 fakt 174
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 466,166 2017-10-02 2017-10-04 33010160012017 Paga baze MB, listepagese muaji shtator 2017, nr punonjesve plan 190 fakt 174
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 219,440 2017-10-02 2017-10-04 33410160012017 Paga baze MB, listepagese muaji shtator 2017, punonjes me kontrate 5
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 24,603 2017-09-18 2017-09-27 31110160012017 Paga baze 1016001 MB, shpenzim telefoni, fature nr 216946631 dt 01.07.2017, nr 216971346 dt 01.08.2017, nr 216995981 dt 01.09.2017, nr abonenti 217410010252
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 29,944 2017-08-10 2017-09-15 26610160012017 Paga baze 1016001 MPB, listepagese page per periudhen 21-31.07.2017, urdher nr 699/1 dt 21.07.2017
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave