Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) (Mbi 2,092 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 119,251,436.00 135 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 167,181 2017-09-04 2017-09-05 30210160012017 Paga baze MPB, listepagese paga m/gusht 2017, nr punonjesve plan 190 fakt 167
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 462,771 2017-09-04 2017-09-05 29910160012017 Paga baze MPB, listepagese paga m/gusht 2017, nr punonjesve plan 190 fakt 167
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,216,764 2017-09-04 2017-09-05 30010160012017 Paga baze MPB, listepagese paga m/gusht 2017, nr punonjesve plan 190 fakt 167
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 445,220 2017-09-04 2017-09-05 29810160012017 Paga baze MPB, listepagese paga m/gusht 2017, nr punonjesve plan 190 fakt 167
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 219,440 2017-09-04 2017-09-05 30310160012017 Paga baze MPB, listepagese paga m/gusht 2017, nr punonjesve me kontrate 5
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 29,944 2017-08-10 2017-08-15 26610160012017 Paga baze 1016001 MPB, listepagese page per periudhen 21-31.07.2017, urdher nr 699/1 dt 21.07.2017
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 470,158 2017-08-01 2017-08-02 25210160012017 Paga baze MPB, listepagese paga dt 01.08.2017, nr punonjesve plan 190, fakt 168
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 475,164 2017-07-03 2017-07-04 22510160012017 Paga baze MPB, listepagese paga muaji qershor 2017, nr punonjesve plan 190, fakt 172
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,412,025 2017-06-01 2017-06-02 18410160012017 Paga baze MPB, listepagese dt 01.06.2017, nr punonjesve plan 190, fakt 175
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 573,904 2017-06-01 2017-06-02 18210160012017 Paga baze MPB, listepagese dt 01.06.2017, nr punonjesve plan 190, fakt 175
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 219,440 2017-06-01 2017-06-02 18610160012017 Paga baze MPB, listepagese dt 01.06.2017, nr punonjesve me kontrate 5
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 167,819 2017-06-01 2017-06-02 18510160012017 Paga baze MPB, listepagese dt 01.06.2017, nr punonjesve plan 190, fakt 175
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 527,008 2017-05-02 2017-05-03 13710160012017 Paga baze MPB, listepagese dt 02.05.2017, muaji prill 2017, nr punonjesve plan 190, fakt 164
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 873,235 2017-03-01 2017-03-02 6510160012017 Paga baze MPB, listepagese paga muaji shkurt 2017, nr punonjesve plan 190, fakt 166
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 542,935 2017-03-01 2017-03-02 6410160012017 Paga baze MPB, listepagese paga muaji shkurt 2017, nr punonjesve plan 190, fakt 166
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 512,014 2017-02-01 2017-02-02 2210160012017 Paga baze MPB,listepagese m/janar 2017 plan 190 fakt 165
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,062,058 2017-02-01 2017-02-02 2410160012017 Paga baze MPB,listepagese m/janar 2017 plan 190 fakt 165
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 234,720 2017-02-01 2017-02-02 2510160012017 Paga baze MPB,listepagese m/janar 2017 plan 190 fakt 165
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 119,880 2017-01-26 2017-01-31 810160012017 Paga baze MPB, listepagese praktikante m/dhjetor 2016, nr i punonjesve me kontrate 5
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 874,958 2016-12-01 2016-12-01 45710160012016 Paga baze Min.Pun.Brend, listepagese nentor 2016 dt 01.12.2016, nr i punonjesve plan 190, fakt 160,
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 336,158 2016-12-01 2016-12-01 45510160012016 Paga baze Min.Pun.Brend, listepagese nentor 2016 dt 01.12.2016, nr i punonjesve plan 190, fakt 160,
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 159,620 2016-12-01 2016-12-01 46010160012016 Paga baze Min.Pun.Brend, listepagese nentor 2016 dt 01.12.2016, nr i punonjesve plan 190, fakt 160,
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 238,204 2016-11-01 2016-11-01 41810160012016 Paga baze Min.Pun.Brend, listepagese tetor 2016 dt 01.11.2016, nr i punonjesve plan 190, fakt 161,
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 6,644,154 2016-10-03 2016-10-04 36810160012016 Paga baze 1016001 Min.Pun.Brend listepagese paga m/shtator 2016 nr punonjesve Plan 160 Fakt 162
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 335,958 2016-10-03 2016-10-04 36910160012016 Paga baze 1016001 Min.Pun.Brend listepagese paga m/shtator 2016 nr punonjesve plan 190 fakt 162
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 624,792 2016-10-03 2016-10-04 37010160012016 Paga baze 1016001 Min.Pun.Brend listepagese paga m/shtator 2016 nr punonjesve plan 190 fakt 162
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 597,159 2016-09-01 2016-09-02 31910160012016 Paga baze 1016001 Min.Pun.Brend listepagese paga m/gusht 2016 nr punonjesve plan 190 fakt 160
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 201,041 2016-09-01 2016-09-02 32310160012016 Paga baze 1016001 Min.Pun.Brend listepagese paga m/gusht 2016 nr punonjesve plan 190 fakt 160
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 324,079 2016-09-01 2016-09-02 32210160012016 Paga baze 1016001 Min.Pun.Brend listepagese paga m/gusht 2016 nr punonjesve plan 190 fakt 160
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 201,041 2016-08-01 2016-08-02 29510160012016 Paga baze 1016001 Min.Pun.Brend listepagese paga m/korrik 2016 nr punonjesve plan 190, fakt 157
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 201,041 2016-07-01 2016-07-01 27110160012016 Paga baze 1016001 Min.Pun.Brend listepagese paga m/qershor 2016 nr punonjesve plan 190, fakt 154
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 323,851 2016-07-01 2016-07-01 27010160012016 Paga baze 1016001 Min.Pun.Brend listepagese paga m/qershor 2016 nr punonjesve plan 190, fakt 154
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 432,241 2016-07-01 2016-07-01 26710160012016 Paga baze 1016001 Min.Pun.Brend listepagese paga m/qershor 2016 nr punonjesve plan 190, fakt 154
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 6,821,613 2016-05-03 2016-05-04 17410160012016 Paga baze 1016001, apar min brendsh, pagat prill 2016, liste pagese numri plan 190/152
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 680,458 2016-05-03 2016-05-04 17710160012016 Paga baze 1016001, apar min brendsh, pagat prill 2016, liste pagese numri plan 190/152
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) PRO CREDIT BANK Tirane 81,072 2016-04-01 2016-04-04 12810160012016 Paga baze 1016001, apar min brendsh, pagat mars 2016, liste pagese numri plan 190/152
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) PRO CREDIT BANK Tirane 80,844 2016-03-01 2016-03-02 7710160012016 Paga baze 1016001, apar min brendsh, pagat shkurt 2016, liste pagese numri plan 188/154
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,003,638 2016-03-01 2016-03-01 7510160012016 Paga baze 1016001, apar min brendsh, pagat shkurt 2016, liste pagese numri plan 188/154
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,003,434 2016-02-02 2016-02-02 3210160012016 Paga baze 1016001, apar min brendsh, pagat janar 2016, liste pagese np 188/147
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 507,266 2016-02-02 2016-02-02 3010160012016 Paga baze 1016001, apar min brendsh, pagat janar 2016, liste pagese np 188/147
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave