Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) (Mbi 2,092 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 119,251,436.00 135 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 595,510 2016-02-02 2016-02-02 3110160012016 Paga baze 1016001, apar min brendsh, pagat janar 2016, liste pagese np 188/147
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 323,851 2016-02-02 2016-02-02 3310160012016 Paga baze 1016001, apar min brendsh, pagat janar 2016, liste pagese np 188/147
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) PRO CREDIT BANK Tirane 80,844 2016-01-07 2016-01-07 710160012016 Paga baze 1016001, apar min brendsh, pagat dhjetor 2015, liste pagese numri plan 188/143
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 242,462 2016-01-07 2016-01-07 810160012016 Paga baze 1016001, apar min brendsh, pagat dhjetor 2015, liste pagese numri plan 188/143
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 443,407 2015-12-02 2015-12-03 49210160012015 Paga baze 1016001, Aparati Min Puneve Brendshme, pagat nentor liste pagese , numri plan 188/144 fakt
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 953,375 2015-12-02 2015-12-02 49310160012015 Paga baze 1016001, Aparati Min Puneve Brendshme, pagat nentor liste pagese , numri plan 188/144 fakt
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 679,075 2015-12-02 2015-12-02 49010160012015 Paga baze 1016001, Aparati Min Puneve Brendshme, pagat nentor liste pagese , numri plan 188/144 fakt
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 6,064,295 2015-12-02 2015-12-02 48910160012015 Paga baze 1016001, Aparati Min Puneve Brendshme, pagat nentor liste pagese , numri plan 188/144 fakt
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 465,002 2015-12-02 2015-12-02 49110160012015 Paga baze 1016001, Aparati Min Puneve Brendshme, pagat nentor liste pagese , numri plan 188/144 fakt
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) PRO CREDIT BANK Tirane 67,572 2015-11-02 2015-11-03 44810160012015 Paga baze 1016001, Aparati Min Pun Brend, pagat tetor liste pagese numri plan 188/146
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 443,962 2015-11-02 2015-11-03 44510160012015 Paga baze 1016001, Aparati Min Pun Brend, pagat tetor liste pagese numri plan 188/146
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 347,686 2015-11-02 2015-11-03 44710160012015 Paga baze 1016001, Aparati Min Pun Brend, pagat tetor liste pagese numri plan 188/146
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,000,293 2015-11-02 2015-11-03 44610160012015 Paga baze 1016001, Aparati Min Pun Brend, pagat tetor liste pagese numri plan 188/146
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 663,675 2015-11-02 2015-11-03 44310160012015 Paga baze 1016001, Aparati Min Pun Brend, pagat tetor liste pagese numri plan 188/146
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 465,002 2015-11-02 2015-11-03 44410160012015 Paga baze 1016001, Aparati Min Pun Brend, pagat tetor liste pagese numri plan 188/146
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 6,093,393 2015-11-02 2015-11-02 44210160012015 Paga baze 1016001, Aparati Min Pun Brend, pagat tetor liste pagese numri plan 188/146
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 511,202 2015-10-01 2015-10-02 39210160012015 Paga baze 1016001, Aparati Min Pun Brend, pagat shtator liste pagese numri plan 199/149
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,052,820 2015-10-01 2015-10-02 39410160012015 Paga baze 1016001, Aparati Min Pun Brend, pagat shtator liste pagese numri plan 199/149
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 485,119 2015-10-01 2015-10-02 39310160012015 Paga baze 1016001, Aparati Min Pun Brend, pagat shtator liste pagese numri plan 199/149
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 689,980 2015-10-01 2015-10-02 39110160012015 Paga baze 1016001, Aparati Min Pun Brend, pagat shtator liste pagese numri plan 199/149
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) PRO CREDIT BANK Tirane 67,572 2015-10-01 2015-10-02 39610160012015 Paga baze 1016001, Aparati Min Pun Brend, pagat shtator liste pagese numri plan 199/149
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 237,235 2015-10-01 2015-10-02 39510160012015 Paga baze 1016001, Aparati Min Pun Brend, pagat shtator liste pagese numri plan 199/149
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 6,000,350 2015-10-01 2015-10-01 39010160012015 Paga baze 1016001, Aparati Min Pun Brend, pagat shtator liste pagese numri plan 199/149
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) PRO CREDIT BANK Tirane 67,572 2015-09-01 2015-09-02 36110160012015 Paga baze 1016001, Aparati Min Puneve Brendshme, pagat gusht 2015 liste pagese numri plan 188/147 fakt
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 457,520 2015-09-01 2015-09-02 35810160012015 Paga baze 1016001, Aparati Min Puneve Brendshme, pagat gusht 2015 liste pagese numri plan 188/147 fakt
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 730,682 2015-09-01 2015-09-02 35610160012015 Paga baze 1016001, Aparati Min Puneve Brendshme, pagat gusht 2015 liste pagese numri plan 188/147 fakt
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 237,031 2015-09-01 2015-09-02 36010160012015 Paga baze 1016001, Aparati Min Puneve Brendshme, pagat gusht 2015 liste pagese numri plan 188/147 fakt
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,024,196 2015-09-01 2015-09-02 35910160012015 Paga baze 1016001, Aparati Min Puneve Brendshme, pagat gusht 2015 liste pagese numri plan 188/147 fakt
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 475,317 2015-09-01 2015-09-02 35710160012015 Paga baze 1016001, Aparati Min Puneve Brendshme, pagat gusht 2015 liste pagese numri plan 188/147 fakt
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 6,111,998 2015-09-01 2015-09-01 35510160012015 Paga baze 1016001, Aparati Min Puneve Brendshme, pagat gusht 2015 liste pagese numri plan 188/147 fakt
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 40,681 2015-08-28 2015-08-28 34910160012015 Paga baze 1016001, Aparati Min Puneve Bren, lik page per 1-17.8.2015, listpag dt 27.8.2015
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) PRO CREDIT BANK Tirane 67,572 2015-08-03 2015-08-04 33410160012015 Paga baze 1016001, Aparati Min Puneve Brendshme, pagat korrik 2015 liste pagese numri plan 188/149 fakt
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 460,450 2015-08-03 2015-08-04 33010160012015 Paga baze 1016001, Aparati Min Puneve Brendshme, pagat korrik 2015 liste pagese numri plan 188/149 fakt
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA CREDINS Tirane 472,920 2015-08-03 2015-08-04 33110160012015 Paga baze 1016001, Aparati Min Puneve Brendshme, pagat korrik 2015 liste pagese numri plan 188/149 fakt
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,043,367 2015-08-03 2015-08-04 33210160012015 Paga baze 1016001, Aparati Min Puneve Brendshme, pagat korrik 2015 liste pagese numri plan 188/149 fakt
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 685,628 2015-08-03 2015-08-04 32910160012015 Paga baze 1016001, Aparati Min Puneve Brendshme, pagat korrik 2015 liste pagese numri plan 188/149 fakt
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 237,031 2015-08-03 2015-08-04 33310160012015 Paga baze 1016001, Aparati Min Puneve Brendshme, pagat korrik 2015 liste pagese numri plan 188/149 fakt
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 6,300,889 2015-08-03 2015-08-03 32810160012015 Paga baze 1016001, Aparati Min Puneve Brendshme, pagat korrik 2015 liste pagese numri plan 188/149 fakt
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA E TIRANES Tirane 453,741 2015-07-01 2015-07-02 28010160012015 Paga baze 1016001, Aparati Min Puneve Brendshme, pagat qershor 2015 liste pagese numri plan 188/152 fakt
Aparati i Ministrise se Brendshme (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,008,280 2015-07-01 2015-07-02 28210160012015 Paga baze 1016001, Aparati Min Puneve Brendshme, pagat qershor 2015 liste pagese numri plan 188/152 fakt
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave