Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) (Mbi 3,036 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 69,558,224.00 142 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 103,628 2018-12-03 2018-12-04 124710130012018 Paga baze 1013001 Min Shend pagat per muajin nentor listpagesa 30 nentor 2018
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,450,772 2018-12-03 2018-12-04 124110130012018 Paga baze 1013001 Min Shend pagat per muajin nentor listpagesa 30 nentor 2018
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA E TIRANES Tirane 31,168 2018-12-03 2018-12-04 124410130012018 Paga baze 1013001 Min Shend pagat per muajin nentor listpagesa 30 nentor 2018, punonjes me kontrate
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 65,195 2018-12-03 2018-12-04 124810130012018 Paga baze 1013001 Min Shend pagat per muajin nentor listpagesa 30 nentor 2018
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 264,093 2018-12-03 2018-12-04 124910130012018 Paga baze 1013001 Min Shend pagat per muajin nentor listpagesa 30 nentor 2018
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,221,983 2018-11-01 2018-11-02 108310130012018 Paga baze 1013001 Min Shend Pagat per periudhen Tetor 01.10.2018-31.10.2018
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA E TIRANES Tirane 31,168 2018-11-01 2018-11-02 108110130012018 Paga baze 1013001 Min Shend Pagat per periudhen Tetor 01.10.2018-31.10.2018
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 65,195 2018-11-01 2018-11-02 108510130012018 Paga baze 1013001 Min Shend Pagat per periudhen Tetor 01.10.2018-31.10.2018
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 103,628 2018-11-01 2018-11-02 108410130012018 Paga baze 1013001 Min Shend Pagat per periudhen Tetor 01.10.2018-31.10.2018
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 188,138 2018-11-01 2018-11-02 108610130012018 Paga baze 1013001 Min Shend Pagat per periudhen Tetor 01.10.2018-31.10.2018
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 68,978 2018-10-01 2018-10-02 68410130012018 Paga baze 1013001 Min Shend Pagat per muajin Shtator 2018
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 99,845 2018-10-01 2018-10-02 68510130012018 Paga baze 1013001 Min Shend Pagat per muajin Shtator 2018
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA E TIRANES Tirane 31,168 2018-10-01 2018-10-02 68110130012018 Paga baze 1013001 Min Shend Pagat per muajin Shtator 2018
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Tirane 123,457 2018-10-01 2018-10-02 68610130012018 Paga baze 1013001 Min Shend Pagat per muajin Shtator 2018
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA CREDINS Tirane 33,334 2018-09-06 2018-09-07 55610130012018 Paga baze 1013001 Min Shendetesis Paga per muain Gusht 2018
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,420,070 2018-09-03 2018-09-04 54610130012018 Paga baze 1013001 Min Shend pagat per muajin gusht 2018, listpagesa per periudhen 1-31.08.2018
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 99,845 2018-09-03 2018-09-04 55310130012018 Paga baze 1013001 Min Shendet Mrojtjes Sociale Pagat e punonjesve per periudhen Gusht 2018 sip listes
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA E TIRANES Tirane 31,168 2018-09-03 2018-09-04 54910130012018 Paga baze 1013001 Min Shend pagat per muajin gusht 2018, listpagesa per periudhen 1-31.08.2018
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 68,978 2018-09-03 2018-09-04 55210130012018 Paga baze 1013001 Min Shendet Mrojtjes Sociale Pagat e punonjesve per periudhen Gusht 2018 sip listes
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 37,223 2018-08-13 2018-08-14 51210130012018 Paga baze 1013001 Min Shend paga per muajin korrik 2018
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA E TIRANES Tirane 31,168 2018-08-01 2018-08-02 45810130012018 Paga baze 1013001 Min Shend paga baze per muajin korrik 2018
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 93,225 2018-08-01 2018-08-02 48810130012018 Paga baze 1013001 Min Shend paga baze per muajin korrik 2018
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,261,696 2018-07-02 2018-07-03 40210130012018 Paga baze 1013001 Min Shend paga per muajin qershor 2018
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA E TIRANES Tirane 31,168 2018-07-02 2018-07-03 40010130012018 Paga baze 1013001 Min Shend paga per muajin qershor 2018
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 26,267 2018-07-02 2018-07-03 40310130012018 Paga baze 1013001 Min Shend paga per muajin qershor 2018
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 34,104 2018-07-02 2018-07-03 40410130012018 Paga baze 1013001 Min Shend paga per muajin qershor 2018
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 26,267 2018-06-01 2018-06-04 30810130012018 Paga baze 1013001 Min Shend pagat per muajin maj 2018, listpagesa 1-31.05.2018
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA E TIRANES Tirane 31,168 2018-06-01 2018-06-04 30510130012018 Paga baze 1013001 Min Shend pagat per muajin maj 2018, listpagesa 1-31.05.2018
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 25,836 2018-06-01 2018-06-04 30910130012018 Paga baze 1013001 Min Shend pagat per muajin maj 2018, listpagesa 1-31.05.2018
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,418,199 2018-05-02 2018-05-03 22010130012018 Paga baze 1013001 Min Shend paga baze prill 2018 , listpagesa 1-30.04.2018
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA E TIRANES Tirane 31,168 2018-05-02 2018-05-03 21810130012018 Paga baze 1013001 Mon Shend paga baze prill 2018 , listpagesa 1-30.04.2018
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 944,925 2018-05-02 2018-05-03 21910130012018 Paga baze 1013001 Min Shend paga baze prill 2018 , listpagesa 1-30.04.2018
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 27,291 2018-05-02 2018-05-03 22210130012018 Paga baze 1013001 Mon Shend paga baze prill 2018 , listpagesa 1-30.04.2018
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 26,267 2018-05-02 2018-05-03 22110130012018 Paga baze 1013001 Mon Shend paga baze prill 2018 , listpagesa 1-30.04.2018
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 26,267 2018-04-03 2018-04-04 16910130012018 Paga baze 1013001 Min Shend Pagat mars 2018 listepagesa per periudhen 1-31.03.2018 Plan 148 fakt 134
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 27,291 2018-04-03 2018-04-04 17010130012018 Paga baze 1013001 Min Shend Pagat mars 2018 listepagesa per periudhen 1-31.03.2018 Punonjes me kontrate
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA E TIRANES Tirane 31,168 2018-04-03 2018-04-04 16610130012018 Paga baze 1013001 Min Shend Pagat mars 2018 listepagesa per periudhen 1-31.03.2018 Punonjes me kontrate
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 67,833 2018-02-19 2018-02-28 3910130012018 Paga baze 1013001 Min Shend pagese per leje te 2017 sipas urdherit 607 dt 22.02.2017, urdheri nr 370, dt 26.09.207
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA CREDINS Tirane 84,197 2018-02-15 2018-02-19 3810130012018 Paga baze 1013001 Min Shend paga baze urdher nr.541 dt 04.12.2017
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 140,711 2018-02-02 2018-02-07 2510130012018 Paga baze 1013001 Min.Shend. Paga per leje te zakonshme
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave