Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) (Mbi 3,036 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 69,558,224.00 142 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA E TIRANES Tirane 41,958 2016-07-01 2016-07-01 19710130012016 Paga baze Min.Shendetesise Paga personeli 1-30.06.2016.Liste pagese 1-30.06.2016
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 634,201 2016-06-02 2016-06-02 16510130012016 Paga baze Min. Shendetesise, pagat Maj 2016
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA E TIRANES Tirane 4,318,759 2016-06-02 2016-06-02 16210130012016 Paga baze Min. Shendetesise, Pagat per muajin Maj 2016
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA E TIRANES Tirane 64,256 2016-06-02 2016-06-02 16310130012016 Paga baze Min. Shendetesise, Pagat per muajin Maj 2016
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA CREDINS Tirane 382,103 2016-06-02 2016-06-02 16110130012016 Paga baze Min Shendetesise Pagat per muajin Maj 2016
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 696,004 2016-06-01 2016-06-02 16410130012016 Paga baze Mini. Shendetesise, Paga per muajin Maj 2016
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA E TIRANES Tirane 4,366,271 2016-05-03 2016-05-03 12810130012016 Paga baze 1013001 Min.Shendetsise Paga prill 2016 nr.punonjesve plan 108 fakt 96
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 646,669 2016-05-03 2016-05-03 13010130012016 Paga baze 1013001 Min.Shendetsise Paga prill 2016 nr.punonjesve plan 108 fakt 96
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA CREDINS Tirane 368,054 2016-05-03 2016-05-03 12710130012016 Paga baze 1013001 Min.Shendetsise Paga prill 2016 nr.punonjesve plan 108 fakt 96
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA CREDINS Tirane 368,054 2016-04-05 2016-04-06 8210130012016 Paga baze 1013001 Min.Shendetsise Paga mars 2016 nr.punonjesve plan 102 fakt 99
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 657,726 2016-04-01 2016-04-01 8510130012016 Paga baze 1013001 Min.Shendetsise Paga mars 2016 nr.punonjesve plan 102 fakt 99
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA E TIRANES Tirane 43,703 2016-04-01 2016-04-01 8410130012016 Paga baze 1013001 Min.Shendetsise Paga me kontrate mars 2016 nr.punonjesve plan 5 fakt 5
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA E TIRANES Tirane 368,054 2016-04-01 2016-04-01 8210130012016 Paga baze 1013001 Min.Shendetsise Paga mars 2016 nr.punonjesve plan 102 fakt 99
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 13,707 2016-03-17 2016-03-18 6310130012016 Paga baze 1013001 Min.Shendetsise Paga shkurt 2016 listpagesa dt. 16.03.2016 nr.punonjesve plan 102 fakt 99
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 663,107 2016-03-02 2016-03-02 5210130012016 Paga baze 1013001 Min.Shendetsise Paga shkurt 2016 nr.punonjesve plan 102 fakt 99
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 72,437 2016-03-02 2016-03-02 4910130012016 Paga baze 1013001 Min.Shendetsise Paga shkurt 2016 nr.punonjesve plan 102 fakt 99
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA CREDINS Tirane 333,735 2016-02-01 2016-02-02 2910130012016 Paga baze 1013001 Min.Shendetsise Paga janar 2016 nr.punonjesve plan 102 fakt 99
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 107,502 2016-02-01 2016-02-02 3110130012016 Paga baze 1013001 Min.Shendetsise Paga janar 2016 nr.punonjesve plan 102 fakt 99
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA E TIRANES Tirane 15,303 2016-02-01 2016-02-02 3210130012016 Paga baze 1013001 Min.Shendetsise Paga me kontrate janar 2016 nr.punonjesve plan 102 fakt 99
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 646,736 2016-02-01 2016-02-01 2810130012016 Paga baze 1013001 Min.Shendetsise Paga janar 2016 nr.punonjesve plan 102 fakt 99
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA E TIRANES Tirane 4,014,859 2016-01-07 2016-01-08 310130012016 Paga baze 1013001 Min.Shendetsise Paga dhjetor 2015 nr.punonjesve plan 102 fakt 99
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 613,188 2016-01-07 2016-01-08 610130012016 Paga baze 1013001 Min.Shendetsise Paga dhjetor 2015 nr.punonjesve plan 102 fakt 99
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA E TIRANES Tirane 55,811 2016-01-07 2016-01-08 410130012016 Paga baze 1013001 Min.Shendetsise Paga me kontrate dhjetor 2015 nr.punonjesve plan 5 fakt 5
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 107,502 2016-01-07 2016-01-08 210130012016 Paga baze 1013001 Min.Shendetsise Paga dhjetor 2015 nr.punonjesve plan 102 fakt 99
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA E TIRANES Tirane 55,811 2015-12-01 2015-12-02 42010130012015 Paga baze Ministr.Shendetsise paga me kontrate nendor 2015 nr punonjesve plan 5 fakt 3
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 107,502 2015-12-01 2015-12-01 41910130012015 Paga baze Ministr.Shendetsise paga nendor 2015 nr punonjesve plan 102 fakt 98
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA CREDINS Tirane 333,536 2015-11-02 2015-11-02 36010130012015 Paga baze Ministr.Shendetsise paga tetor 2015 nr punonjesve plan 102 fakt 98
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA E TIRANES Tirane 55,811 2015-11-02 2015-11-02 36410130012015 Paga baze Ministr.Shendetsise paga tetor 2015 nr punonjesve plan 102 fakt 98
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 107,502 2015-11-02 2015-11-02 36210130012015 Paga baze Ministr.Shendetsise paga tetor 2015 nr punonjesve plan 102 fakt 98
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA E TIRANES Tirane 96,066 2015-10-01 2015-10-01 32110130012015 Paga baze Ministr.Shendetsise paga me kontrate shtator 2015 nr punonjesve plan / fakt 5
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA CREDINS Tirane 333,536 2015-10-01 2015-10-01 32010130012015 Paga baze Ministr.Shendetsise paga shtator 2015 nr punonjesve plan 102 fakt 99
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 107,502 2015-10-01 2015-10-01 31910130012015 Paga baze Ministr.Shendetsise paga shtator 2015 nr punonjesve plan 102 fakt 99
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 107,502 2015-09-01 2015-09-01 28910130012015 Paga baze Ministr.Shendetsise paga gusht 2015 nr punonjesve plan 102 fakt 99
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA E TIRANES Tirane 71,863 2015-09-01 2015-09-01 29010130012015 Paga baze Ministr.Shendetsise paga me kontrate gusht 2015 nr punonjesve plan5/5
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA CREDINS Tirane 333,536 2015-09-01 2015-09-01 28810130012015 Paga baze Ministr.Shendetsise paga gusht 2015 nr punonjesve plan 102 fakt 99
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA E TIRANES Tirane 71,863 2015-08-03 2015-08-04 26610130012015 Paga baze Ministr.Shendetsise paga me kontrate korrik 2015 nr punonjesve plan 3 fakt3
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 107,502 2015-08-03 2015-08-04 26410130012015 Paga baze Ministr.Shendetsise paga korrik 2015 nr punonjesve plan 102 fakt 97
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA CREDINS Tirane 398,981 2015-08-03 2015-08-04 26310130012015 Paga baze Ministr.Shendetsise paga korrik 2015 nr punonjesve plan 102 fakt 97
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA E TIRANES Tirane 139,431 2015-07-03 2015-07-03 23710130012015 Paga baze Ministr.Shendetsise paga qershor 2015 nr punonjesve plan 102 fakt 101
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 107,502 2015-07-01 2015-07-02 23510130012015 Paga baze Ministr.Shendetsise paga qershor 2015 nr punonjesve plan 102 fakt 101
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave