Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) (Mbi 3,036 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 69,558,224.00 142 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA E TIRANES Tirane 170,132 2018-02-02 2018-02-07 2810130012018 Paga baze 1013001 Min. Shend. Paga per leje te zakonshme
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 8,000 2018-02-02 2018-02-07 27101300120171 Paga baze 1013001 Min.Shend. Paga per leje te zakonshme (2710130012018
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA CREDINS Tirane 36,205 2018-02-02 2018-02-07 2610130012018 Paga baze 1013001 Min.Shend. Paga per leje te zakonshme
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,258,555 2018-02-01 2018-02-02 1810130012018 Paga baze 1013001 Min Shend. Paga per Janarin 2018 me nr. punonjesish Plan 148, Fakt 134
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 53,837 2018-01-10 2018-01-12 1710130012018 Paga baze 1013001 Min Shend. Paga per dhjetor 2017 sipas listepageses 01.12.2017-31.12.2017 punonjes me kontrate per msh
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,878,262 2017-12-28 2018-01-09 75310130012017 Paga baze 1013001 Min Shend page baze liste pagesa bashkengjitur shkresa 4191/18 4730/127 date 07.12.2017 shkresa 4300 435 date 17.10.2017
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 818,550 2017-12-28 2018-01-08 75510130012017 Paga baze 1013001 Min Shend page baze liste pagesa shkresa 4190/13 4191/14 date 07.12.2017
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA CREDINS Tirane 418,200 2017-12-28 2018-01-08 75410130012017 Paga baze 1013001 Min Shend page baze liste pagesa shkresa 4730/130 date 07.12.2017
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 510,574 2018-01-03 2018-01-05 2101300120181 Paga baze 1013001 Min Shend Paga per muajin dhjetor 2017 Listepagesa per periudhen 01.12.2017-31.12.2017 Plan 116 faktik 69 per punonjesit e mbrojtjes sociale
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 510,574 2018-01-04 2018-01-05 210130012018 Paga baze 1013001 Min Shend. Paga per dhjetor 2017 sipas listepageses 01.12.2017-31.12.2017 Plan 116 faktik 69
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA E TIRANES Tirane 84,325 2018-01-03 2018-01-05 410130012018 Paga baze 1013001 Min Shend Paga per muajin dhjetor 2017 Listepagesa per periudhen 01.12.2017-31.12.2017 Punonjes me kontrate
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 16,224 2017-12-13 2017-12-18 47110130012017 Paga baze 1013001 Min Shend shkresa numer 44/53 date 05.12.2017 listepagesa leje e zakonshme 01-12.12.2017 listepagesaa banka
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA E TIRANES Tirane 33,696 2017-12-12 2017-12-18 47010130012017 Paga baze 1013001 Min. Shend. Shkresa 44/53 date 05.12.2017 listepagese leje e zakonshme 01-26.12.2017 listepagesa banka 07.12.2017
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 3,934,933 2017-12-01 2017-12-05 65410130012017 Paga baze 1013001 Min. Shend. Paga nentor 2017, liste pagesa nentor 2017, nr i punonjesve plan 116 fakt 86
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 73,374 2017-12-01 2017-12-04 45510130012017 Paga baze 1013001 Min. Shend. Pagat Nentor 2017. Listepagesa per periudhen 1-30.11.2017. Plan 115, Faktik 101
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Tirane 73,374 2017-11-01 2017-11-02 39510130012017 Paga baze 1013001 Min. Shend. Pagat per tetor 2017, listepagesa pagave per periudhen 1-31.10.2017, listepagesa pagave dt 31.10.2017, nr. i punonjesve plan 115, fakt 99
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA E TIRANES Tirane 84,325 2017-10-02 2017-10-03 34410130012017 Paga baze 1013001 Min. Shend. Pagat Shtator 2017, listepagesa pagave per periudhen 1-30.09.2017, listepagesa banka 30.09.2017, punonjes me kontrate
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 443,477 2017-10-02 2017-10-03 34610130012017 Paga baze 1013001 Min. Shend. Pagat Shtator 2017, listepagesa pagave per periudhen 1-30.09.2017, listepagesa banka 30.09.2017, Nr. i punonjesve plan 115, fakt 102
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 33,664 2017-10-02 2017-10-03 34210130012017 Paga baze 1013001 Min. Shend. Pagat Shtator 2017, listepagesa pagave per periudhen 1-30.09.2017, listepagesa banka 30.09.2017, Nr. i punonjesve plan 115, fakt 102
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA E TIRANES Tirane 84,325 2017-09-04 2017-09-05 26710130012017 Paga baze 1013001 Min. Shend. Paga Gusht 2017, listepagese dt. 31.08.2017, punonjes me kontrat
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 86,526 2017-09-04 2017-09-05 26510130012017 Paga baze 1013001 Min. Shend. Paga Gusht 2017, listepagese dt. 31.08.2017, Nr i punonjesve plan 115, fakt 99
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 570,920 2017-08-01 2017-08-02 23310130012017 Paga baze 1013001 Min. Shend. pagat korrik 2017, liste pagesa pagave per periudhen 1-31.07.2017, listepagese e pagave dt 31.07.2017, numri i punonjesve plan 115, fakt 99
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA E TIRANES Tirane 84,325 2017-08-01 2017-08-02 23110130012017 Paga baze 1013001 Min. Shend. pagat korrik 2017, liste pagesa pagave per periudhen 1-31.07.2017, listepagese e pagave dt 31.07.2017, punonjes me kontrate
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA E TIRANES Tirane 84,325 2017-07-03 2017-07-04 20210130012017 Paga baze 1013001 Min. Shend. Paga per periudhen Qershor 2017, numri i punonjesve, punonjes me kontrate, liste pagesa e pagave per periudhen 1-30.06.2017, listepagese pagave 30.06.2017
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Tirane 86,526 2017-07-03 2017-07-04 20010130012017 Paga baze 1013001 Min. Shend. Paga per periudhen Qershor 2017, numri i punonjesve plan 115, fakt 99, liste pagesa e pagave per periudhen 1-30.06.2017, listepagese pagave 30.06.2017
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,097,998 2017-06-01 2017-06-02 16310130012017 Paga baze 1013001 Min. Shend. Paga muaji maj 2017, listepagesa pagave periudha 1-31.05.2017, listepagesa per periudha 31.05.2017, nr. i punonjesve plan 115, fakt 110
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA E TIRANES Tirane 84,325 2017-06-01 2017-06-02 16610130012017 Paga baze 1013001 Min. Shend. Paga maj 2017, liste pagesa pagave per periudhen 1-31.05.2017, liste pagese per periudhen 31.05.2017, punonjes me kontrate
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA CREDINS Tirane 534,871 2017-01-05 2017-01-06 110130012017 Paga baze 1013001 Min. Shend. Paga baze dhjetor 2016, list pagesa pagave per periudhen 1-31.12.2016, nr i punonjesve plan 114, fakt 98
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA E TIRANES Tirane 67,825 2017-01-04 2017-01-06 310130012017 Paga baze 1013001 Min. Shend. Paga baze dhjetor 2016, list pagesa pagave per periudhen 1-31.12.2016, punonjes me kontrate
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 787,199 2016-12-01 2016-12-01 39510130012016 Paga baze 1013001 Min. Shend. pagat nentor 2016, nr i punonjesve, plan 114 fakt 98, list pagese per periudhen 1-30.11.2016, listpagesa pagave 30.11.2016
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 559,061 2016-12-01 2016-12-01 39610130012016 Paga baze 1013001 Min. Shend. pagat nentor 2016, nr i punonjesve, plan 114 fakt 98, list pagese per periudhen 1-30.11.2016, listpagesa pagave 30.11.2016
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA E TIRANES Tirane 4,204,988 2016-11-01 2016-11-01 34810130012016 Paga baze Min. Shend. Pagat Muaji tetor, nr i punonjesve plan 114, fakt 98, list pagesa pagave periudha 1-31.10.2016, list pagesa banka 31.10.2016
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 787,199 2016-11-01 2016-11-01 35010130012016 Paga baze Min. Shend. Pagat Muaji tetor, nr i punonjesve plan 114, fakt 98, list pagesa pagave periudha 1-31.10.2016, list pagesa banka 31.10.2016
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA E TIRANES Tirane 56,717 2016-10-03 2016-10-03 30510130012016 Paga baze Min. Shend Paga baze shtator 2016, punonjes me kontrate, nr i punonjesve plan 3, fakt 3, list pagesa per muajin shtator 2016
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA E TIRANES Tirane 4,219,625 2016-08-01 2016-08-01 23210130012016 Paga baze Min. Shend. Pagat Korrik 2016
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA E TIRANES Tirane 41,958 2016-08-01 2016-08-01 23310130012016 Paga baze Min. Shend. Pagat Korrik 2016
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA E TIRANES Tirane 4,243,823 2016-07-01 2016-07-01 19610130012016 Paga baze Min.Shendetesise Paga personeli 1-30.06.2016.Liste pagesa 1-30.06.2016
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA CREDINS Tirane 393,810 2016-07-01 2016-07-01 19510130012016 Paga baze Min.Shendetesise Paga personeli 1-30.06.2016.Liste pagese 1-30.06.2016
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 674,376 2016-07-01 2016-07-01 19810130012016 Paga baze Min.Shendetesise Paga personeli 1-30.06.2016.Liste pagese 1-30.06.2016
Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 634,201 2016-07-01 2016-07-01 19910130012016 Paga baze Min.Shendetesise Paga personeli 1-30.06.2016.Liste pagese 1-30.06.2016
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave