Transaksion Thesari 2014- Ministria e Integrimit (3535) (Mbi 439 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 111,973,701.00 439 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Ministria e Integrimit (3535) START 2000 Tirane 147,793 2014-10-08 2014-10-09 40110780012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes Ministria e Integrimit Sherbim Roje shtator 2014 up.1 dt.23.01.2014 kont nr.1/13 dt.12.05.2014 ne vazhdim fat.868 dt.30.09.2014 seria 13611745 form.pub.dt.12.05.2014
Ministria e Integrimit (3535) VLLAZNIA SH.P.K. Tirane 192,000 2014-10-09 2014-10-09 40510780012014 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E INTEGRIMIT shpenzime pritje percjellje , urdher 112 dt.22.08.2014 program dt.25.08.2014 fat.424 dt.23.09.2014 seria 16077424
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 184,552 2014-10-07 2014-10-08 40310780012014 Sherbimet bankare MINISTRIA E INTEGRIMIT Shpenzime dieta j. vendit Xhilaka, Visha Serbo Ruci terheq Orest Sota nrp.028049626 1292eur*142.7leke urdh.133 dt.06.10.14 autoriz.07.10.2014 kerkes. valute 07.10.2014
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,092,145 2014-10-02 2014-10-03 39710780012014 Paga baze MINISTRIA e INTEGRIMIT PAGAT SHTATOR 2014 NR PUN.90-33
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 944,146 2014-10-02 2014-10-03 39810780012014 Shtese page per vjetersi ne pune MINISTRIA e INTEGRIMIT PAGAT SHTATOR 2014 NR PUN.90-21
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,108,726 2014-10-02 2014-10-02 39510780012014 Shtese page per vjetersi ne pune MINISTRIA e INTEGRIMIT PAGAT SHTATOR 2014 NR PUN.90-21
Ministria e Integrimit (3535) EAGLE MOBILE Tirane 27,021 2014-10-01 2014-10-02 39410780012014 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 telefon celular Korrik 2014seria 120510190 K.AB.C1002310 bordero gusht 2014
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,559,017 2014-10-02 2014-10-02 39610780012014 Paga baze MINISTRIA e integrimit PAGAT SHTATOR 2014 NR PUN.90-70
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 57,744 2014-10-02 2014-10-02 39910780012014 Paga baze MINISTRIA e INTEGRIMIT PAGAT SHTATOR 2014 NR PUN.90-1
Ministria e Integrimit (3535) HELIOS CATERING Tirane 33,300 2014-09-25 2014-09-25 39010780012014 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E INTEGRIMIT pritje percjellje fat.51 dt.19.06.2014 NRS 08941249 urdher 95 dt.18.06.2014 pv. emergjence dt.19.06.2014
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 198,246 2014-09-25 2014-09-25 39110780012014 Udhetim jashte shtetit MINISTRIA INTEGRIMIT Bileta avioni up.nr.80 dt.20.05.2014 pv. emergjente dt.21.05.2014 fat.3879 dt.26.05.2014 seria 17269880
Ministria e Integrimit (3535) VALTER MARASHI Tirane 15,000 2014-09-25 2014-09-25 38710780012014 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT shpenzime te paparashikuara riparim fat.22 dt.11.07.2014 seria 6294223 fh.49 dt.31.07.2014 pv. emergjence dt.11.07.2014
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 98,800 2014-09-24 2014-09-25 38910780012014 Udhetim jashte shtetit MINISTRI E INTEGRIMIT bileta avioni up.nr.46 dt.30.05.2014 pv emergjence dt.03.06.2014 fat.3563 dt.11.06.2014 seria 15279364
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 274,000 2014-09-24 2014-09-25 38810780012014 Udhetim jashte shtetit MINISTRI E INTEGRIMIT bileta avioni up.nr.60 dt.13.08.2014 ft. of.13.08.2014 nr. ref.50192-08-13 dt.13.08.2014 njof fit.14.08.2014 fat.3788 dt.25.08.2014 seria 1602649C
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 235,000 2014-09-24 2014-09-25 38510780012014 Udhetim jashte shtetit MINISTRI E INTEGRIMIT bileta avioni urdher 115 dt.29.08.2014 up.61 dt.29.08.2014 ft. of.29.08.2014 nr. ref.52056-08-29 dt.29.08.2014 njof fit.01.09.2014 fat.3819dt.10.09.2014 seria 17269824
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 88,725 2014-09-24 2014-09-25 38610780012014 Udhetim jashte shtetit MINISTRI E INTEGRIMIT bileta avioni up.nr.42 dt.21.05.2014 ft.21.05.2014 nr. ref.35195-05-21 dt.21.05.2014 njof fit.22.05.2014 fat.3482 dt.26.05.2014 seria 15279283 shkresa bashkengjitur
Ministria e Integrimit (3535) TIRKA 2000 Tirane 162,000 2014-09-23 2014-09-24 38410780012014 Shpenzime per pritje e percjellje MINISTRIA E INTEGRIMIT shpenzime transporti per pritje percjellje urdher 17 dt.02.09.2014 pv. emergjence dt.12.09.2014 fat44 dt.12.09.2014 seria 12729091
Ministria e Integrimit (3535) EAGLE MOBILE Tirane 35,000 2014-09-19 2014-09-22 37610780012014 Sherbime telefonike MINISTRIA E INTEGRIMIT Lik telefon cel gusht 2014 K. Gjosha klienti C1002310 Kodi abonenti 3286343
Ministria e Integrimit (3535) EAGLE MOBILE Tirane 35,000 2014-09-19 2014-09-22 36710780012014 Sherbime telefonike MINISTRIA E INTEGRIMIT telefon celular Shkurt 2014 K.Gjosha dt.01.03.2014 klienti c1002310 kodin abonentit 3286343
Ministria e Integrimit (3535) EAGLE MOBILE Tirane 8,079 2014-09-19 2014-09-22 37810780012014 Sherbime telefonike MINISTRIA E INTEGRIMIT telefon celular Shkurt 2014 K.Gjosha dt.01.03.2014 klienti c1002310 kodin abonentit 3286343
Ministria e Integrimit (3535) EAGLE MOBILE Tirane 5,520 2014-09-19 2014-09-22 37710780012014 Sherbime telefonike MINISTRIA E INTEGRIMIT Lik telefon cel gusht 2014 D. Cekani klienti I1007408 Kodi abonenti 3395060
Ministria e Integrimit (3535) F.L.E.SH. Tirane 48,000 2014-09-17 2014-09-18 37510780012014 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT Broshura ,urdher116 dt.01.09.2014 up.62 dt.01.09.2014 ft.01.09.2014 ref.52215-09.01.dt.01.09.2014 fituesi 02.09.2014 fat.04.09.2014 seria 15140948 fh.53 dt.10.09.2014
Ministria e Integrimit (3535) EAGLE MOBILE Tirane 35,000 2014-09-17 2014-09-18 36910780012014 Sherbime telefonike MINISTRIA E INTEGRIMIT telefon celular Prill 2014 K.Gjosha dt.01.05.2014 klienti c1002310 kodin abonentit 3286343
Ministria e Integrimit (3535) EAGLE MOBILE Tirane 35,000 2014-09-17 2014-09-18 37110780012014 Sherbime telefonike MINISTRIA E INTEGRIMIT telefon celular Qershor 2014 K.Gjosha dt.01.07.2014 klienti c1002310 kodin abonentit 3286343
Ministria e Integrimit (3535) EAGLE MOBILE Tirane 35,000 2014-09-17 2014-09-18 36810780012014 Sherbime telefonike MINISTRIA E INTEGRIMIT telefon celular Mars 2014 K.Gjosha dt.01.04.2014 klienti c1002310 kodin abonentit 3286343
Ministria e Integrimit (3535) EAGLE MOBILE Tirane 4,929 2014-09-17 2014-09-18 36610780012014 Sherbime telefonike MINISTRIA E INTEGRIMIT telefon celular Nentor 2013 fatura te sjella me vonese nga operatori sipas shk. se instituc K.Gjosha dt.01.12.2013 klienti c1002310 kodin abonentit 3286343
Ministria e Integrimit (3535) EAGLE MOBILE Tirane 35,000 2014-09-17 2014-09-18 37010780012014 Sherbime telefonike MINISTRIA E INTEGRIMIT telefon celular Maj 2014 K.Gjosha dt.01.06.2014 klienti c1002310 kodin abonentit 3286343
Ministria e Integrimit (3535) START 2000 Tirane 147,793 2014-09-16 2014-09-17 36510780012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 Sherbim roje kont ne vazhdim nr.1/3 dt.12.05.2014 fat.862 dt.31.08.2014 seria 13611739 form. publikimi njof. kont.12.05.2014
Ministria e Integrimit (3535) ALBERT SEZAIRI Tirane 17,760 2014-09-16 2014-09-17 37410780012014 Kancelari MINISTRIA E INTEGRIMIT 602 Blerje tonera urdher.63 dt.01.09.2014 ftese 01.09.2014 ref.52255-09-01 dt.01.09.2014 fituesi 02.09.2014 fat.1060 dt.04.09.2014 seria 17097960 fh.54 dt.10.09.2014
Ministria e Integrimit (3535) EAGLE MOBILE Tirane 35,000 2014-09-16 2014-09-17 37310780012014 Sherbime telefonike MINISTRIA E INTEGRIMIT telefon celular Korrik 2014 K.Gjosha dt.01.08.2014 klienti C1002310 kodi abonentit 3286343
Ministria e Integrimit (3535) EAGLE MOBILE Tirane 5,554 2014-09-16 2014-09-17 37210780012014 Sherbime telefonike MINISTRIA E INTEGRIMIT telefon celular Gusht 2014 seria 120541982 G.Elezi dt.01.09.2014 klienti 11007384
Ministria e Integrimit (3535) EAGLE MOBILE Tirane 8,605 2014-09-10 2014-09-11 36110780012014 Sherbime telefonike Min Integrimit Lik telefon fat 120526971 dt 01.08.2014 kl 11007713
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 110,370 2014-09-10 2014-09-11 36310780012014 Udhetim jashte shtetit Min Integrimit Bileta avioni (lik vonese se fat ka ardh dt 09.09.2014) up 58 dt 16.07.2014 fo 16.07.2014 njoft fit 31.07.2014 fat 3707 dt 21.07.2014 dt 16.07.2014
Ministria e Integrimit (3535) EAGLE MOBILE Tirane 5,760 2014-09-10 2014-09-11 36010780012014 Sherbime telefonike Min Integrimit Lik telefon fat 120524169 dt 01.08.2014 kl 11007408
Ministria e Integrimit (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 31,920 2014-09-09 2014-09-10 35810780012014 Posta dhe sherbimi korrier Min.Integrimit Lik posta fat 179 dt 31.08.2014 kontr 1210dt 16.06.2014
Ministria e Integrimit (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 18,570 2014-09-09 2014-09-10 35710780012014 Posta dhe sherbimi korrier Min.Integrimit Lik posta fat 156 dt 31.07.2014 kontr 1210dt 16.06.2014
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 52,091 2014-09-03 2014-09-04 35610780012014 Te tjera transferta tek individet MINISTRIA E INTEGRIMIT Page listpritje gusht 2014
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 968,305 2014-09-01 2014-09-02 35410780012014 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe MINISTRIA E INTEGRIMIT Pagat bordero gusht 2014 nr. pun.n 90-21
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,082,425 2014-09-02 2014-09-02 35310780012014 Shtese page per vjetersi ne pune MINISTRIA E INTEGRIMIT Pagat bordero gusht 2014 nr. pun.n 90-21
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 59,191 2014-09-01 2014-09-02 35110780012014 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Pagat bordero gusht 2014 nr. pun.n 90-1
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave