Transaksion Thesari

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

 • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
 • Ku shkojne fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
 • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
 • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
 • etj.

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate permbledhese

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
  All INFINIT CONSTRUCTIONS All 190,239,841.00 35 All => =>

  Transaksione
  *Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
  Bashkia Berat (0202) INFINIT CONSTRUCTIONS Berat 3,780,109 2014-12-15 2014-12-16 72621020012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Bashkia Berat 2102001,likujdim fature nr 134.dt.14.12.2014
  Bashkia Tirana (3535) INFINIT CONSTRUCTIONS Tirane 10,146,219 2014-12-15 2014-12-16 116321010012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Bashkia Tirane sit pastrimi shktese kont ne vazhd 10477/6 dt 22.10.13 sit 69 dt 31.07.14 fat sr 02211836 dt 31.08.14
  Bashkia Berat (0202) INFINIT CONSTRUCTIONS Berat 2,000,000 2014-11-17 2014-11-18 66621020012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Bashkia Berat 2102001,likujdim fature nr.133.dt.07.11.2014
  Bashkia Tirana (3535) INFINIT CONSTRUCTIONS Tirane 8,758,358 2014-11-11 2014-11-12 104521010012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Bashkia TiranePASTRIM QYTETI SIT 68 DT 30.06.14 FAT 02211835 DT 30.07.14 KONT NE VAZHD 10477/6 DT 22.10.13
  Bashkia Tirana (3535) INFINIT CONSTRUCTIONS Tirane 9,367,239 2014-11-11 2014-11-12 103421010012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Bashkia TiranePASTRIM QYTETI SIT 67 DT 31.05.14 FAT 02211834 DT 13.06.2014 KONT NE VAZHD 10477/6 DT 22.10.13
  Bashkia Berat (0202) INFINIT CONSTRUCTIONS Berat 2,534,601 2014-11-10 2014-11-11 64721020012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Bashkia Berat ,likujdim fature 133.dt.07.11.2014
  Bashkia Tirana (3535) INFINIT CONSTRUCTIONS Tirane 8,367,779 2014-10-16 2014-10-17 88821010012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Bashkia Tirane PASTRIM prill 2014 SHKRESA 6156/1 DT 05.05.14 KONT 10477/6 DT 22.10.13 SIT 65 DT 01-30.04.14 FAT 02211833 dt 15.05.14
  Bashkia Berat (0202) INFINIT CONSTRUCTIONS Berat 4,710,799 2014-10-08 2014-10-09 59521020012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Bashkia Berat 2102001,likujdimfature nr 132.dt.06.10.2014
  Bashkia Berat (0202) INFINIT CONSTRUCTIONS Berat 4,573,822 2014-09-15 2014-09-17 53421020012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit bashkie berat lik fat shtator 2014 pagese sherbim pastrimi
  Bashkia Tirana (3535) INFINIT CONSTRUCTIONS Tirane 2,000,000 2014-09-10 2014-09-11 73521010012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Bashkia Tirane PASTRIM MARS 2014 SHKRESA 6156/1 DT 05.05.14 KONT 10477/6 DT 22.10.13 SIT 65 DT 01-31.03.14 FAT 02211832 DT 16.04.14
  Bashkia Berat (0202) INFINIT CONSTRUCTIONS Berat 4,720,992 2014-09-01 2014-09-03 50321020012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Bashkia Berat 2102001,likujdim fature nr 127.dt.29.08.2014
  Bashkia Tirana (3535) INFINIT CONSTRUCTIONS Tirane 8,535,716 2014-08-14 2014-08-14 67121010012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Bashkia Tirane PASTRIM shkurt 2014 SHKRESA 4787/1 DT 03.04.14 KONT NE VAZHD 10477/6 DT 22.10.13 SIT 64 DT 01-28.02.14 FAT 02211831 DT 28.03.14
  Bashkia Tirana (3535) INFINIT CONSTRUCTIONS Tirane 7,587,390 2014-08-14 2014-08-14 67921010012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Bashkia Tirane PASTRIM MARS 2014 SHKRESA 6156/1 DT 05.05.14 KONT 10477/6 DT 22.10.13 SIT 65 DT 01-31.03.14 FAT 02211832 DT 16.04.14
  Bashkia Berat (0202) INFINIT CONSTRUCTIONS Berat 4,549,913 2014-07-18 2014-07-22 45521020012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Bashkia Berat 2102001,likujdim fature nr.126.dt.17.07.2014
  Bashkia Tirana (3535) INFINIT CONSTRUCTIONS Tirane 8,000,000 2014-07-17 2014-07-18 55321010012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Bashkia Tirane sit pastrimi janar 2014 kont ne vazhd 10477/6 dt 22.10.13 sit 63 dt 01-31.01.2014 fat 02211830 dt 17.02.2014
  Bashkia Berat (0202) INFINIT CONSTRUCTIONS Berat 2,578,764 2014-06-17 2014-06-20 37421020012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Bashkia Berat 2102001,likujdim fature nr 125.dt.17.06.2014
  Bashkia Berat (0202) INFINIT CONSTRUCTIONS Berat 2,041,303 2014-06-17 2014-06-19 37321020012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Bashkia Berat 2102001,likujdim fature nr 125.dt.17.06.2014
  Bashkia Tirana (3535) INFINIT CONSTRUCTIONS Tirane 1,362,729 2014-06-13 2014-06-16 45521010012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Bashkia Tirane SIT PASTRIMI SHKTESE KONT 10477/6 DT 22.10.13 SIT 63 DT 01-31.01.2014 FAT 02211830 DT 17.02.2014
  Bashkia Tirana (3535) INFINIT CONSTRUCTIONS Tirane 8,026,243 2014-06-10 2014-06-10 45221010012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Bashkia Tirane SIT PASTRIMI DHJETOR 2013 SHTESE KONT NE VAZHD 10477/6 DT 22.10.13 SIT 62 DT 01.12.2013 FAT SR 02211829 DT 14.01.2014
  Bashkia Berat (0202) INFINIT CONSTRUCTIONS Berat 4,343,793 2014-05-21 2014-05-22 29621020012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Bashkia Berat 2102001,likujdim fature 124.dt.15.05.2014