Transaksion Thesari 2012 - 2013 (Mbi 400,000 transaksione te regjistruara)

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.

Rezultate permbledhese

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All ALBANIAN EAGLE TOURS All 1,793,837.00 15 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Pershkrimi fatures
Reparti Ushtarak nr.4400 Tirane (3535) ALBANIAN EAGLE TOURS Tirane 375,200 2012-03-05 2012-03-20 5210171202012 602,REP 4400,BILETA,UMM 1809 D 8/11/11,UP 518/1 D 2/3/11,PV 5/3/11,FAT 2 D 5/3/11 S 6024652
Reparti Ushtarak nr.4400 Tirane (3535) ALBANIAN EAGLE TOURS Tirane 182,626 2012-04-05 2012-04-12 8110171202012 602,REP 4400,BILETA,UP 735/1 D 27/3/12,PV 5/4/12,FAT 7 D 5/4/12 S 6024657
Reparti Ushtarak nr.4400 Tirane (3535) ALBANIAN EAGLE TOURS Tirane 127,160 2012-04-03 2012-04-12 7810171202012 602,REP 4400,BILETA,UP 644/1 D 19/3/12,PV 3/4/12,FAT 5 D 3/4/12 S 6024655
Reparti Ushtarak nr.4400 Tirane (3535) ALBANIAN EAGLE TOURS Tirane 24,140 2012-04-12 2012-04-19 8610171202012 602,rep 4400,bileta,up 644/1 d 19/3/12,pv 9/4/12,fat 5 d 12/4/12 s 6024658
Reparti Ushtarak nr.4400 Tirane (3535) ALBANIAN EAGLE TOURS Tirane 228,296 2012-05-24 2012-06-06 12010171202012 602,REP 4400,BILETA AVIONI,UP 1302 D 22/5/12,PV 24/5/12,FAT 11 D 24/5/12 S 6024661
Reparti Ushtarak nr.4400 Tirane (3535) ALBANIAN EAGLE TOURS Tirane 60,200 2012-06-19 2012-06-29 14510171202012 602-REP 4400,bileta,up nr 1530 dt 19.06.2012,pv dt 19.06.2012,fat nr 10 dt 19.06.2012,seri 6021660
Reparti Ushtarak nr.4400 Tirane (3535) ALBANIAN EAGLE TOURS Tirane 69,090 2012-09-05 2012-09-11 20210171202012 602-REP 4400,bileta,up nr 1766/2 dt 24.08.2012,pv dt 24.08.2012,fat nr 30 dt 24.08.2012,seri 6024664
Reparti Ushtarak nr.4400 Tirane (3535) ALBANIAN EAGLE TOURS Tirane 52,500 2012-09-18 2012-09-21 22410171202012 602-REP 4400,bileta,up nr 2377 dt 14.09.2012,pv dt 14.09.2012,fat nr 20 dt 14.09.2012,seri 6024670
Reparti Ushtarak nr.4400 Tirane (3535) ALBANIAN EAGLE TOURS Tirane 187,440 2012-10-02 2012-10-05 22810171202012 602-REP 4400,bileta,up nr 2458 dt 24.09.2012,pv dt 24.09.2012,fat nr 24 dt 24.09.2012,seri 6024674
Reparti Ushtarak nr.4400 Tirane (3535) ALBANIAN EAGLE TOURS Tirane 46,150 2012-10-26 2012-10-29 24010171202012 602-REP 4400,biltae,up nr 2602/2 dt 15.10.2012,pv dt 15.10.2012,fat nr 40 dt 15.10.2012,seri 6024682
Reparti Ushtarak nr.4400 Tirane (3535) ALBANIAN EAGLE TOURS Tirane 125,630 2013-06-04 2013-06-14 10210171202013 602-REP 8001 bileta,up nr 1302 dt 31.05.2013,pv dt 31.05.2013,fat nr 25 dt 31.05.2013,seri 4928844
Reparti Ushtarak nr.4400 Tirane (3535) ALBANIAN EAGLE TOURS Tirane 63,635 2013-06-12 2013-06-19 11010171202013 602-REP 8001 bileta,up nr 586/2 dt 11.06.2013,pv dt 11.06.2013,fat nr 31 dt 11.06.2013,seri 4928848
Reparti Ushtarak nr.4400 Tirane (3535) ALBANIAN EAGLE TOURS Tirane 140,000 2013-08-07 2013-10-17 15310171202013 602-REP 8001 bileta,up nr 2615 dt 11.07.2013,pv dt 11.07.2013,fta nr 12 dt 12.07.2013,seri 4928889
Reparti Ushtarak nr.4400 Tirane (3535) ALBANIAN EAGLE TOURS Tirane 56,000 2013-08-14 2013-10-17 16710171202013 602-REP 8001 bileta,up nr 2885 dt 14.08.2013,pv dt 14.08.2013.fat nr 21 dt 14.08.2013,seri 4928897
Reparti Ushtarak nr.4400 Tirane (3535) ALBANIAN EAGLE TOURS Tirane 55,770 2013-09-09 2013-10-17 18110171202013 602-REP 8001 bileta,up nr 300 dt 21.08.2013,pv dt 21.08.2013,fat nr 24 dt 21.08.2013,seri 1928900
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >