Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,494 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 7,423,834.00 281 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2015-12-16 2015-12-16 106321220012015 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 8,803 2015-11-13 2015-11-13 89721220012015 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 25,500 2015-11-13 2015-11-13 89421220012015 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 28,050 2015-11-13 2015-11-13 89521220012015 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2015-11-13 2015-11-13 89621220012015 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 21,250 2015-11-13 2015-11-13 89321220012015 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 52,816 2015-10-27 2015-10-28 83321220012015 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE QERA AMBIENTI PRILL-SHTATOR 2015
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 25,500 2015-10-14 2015-10-14 74921220012015 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2015-10-14 2015-10-14 75021220012015 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 28,050 2015-10-14 2015-10-14 75121220012015 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 21,250 2015-10-14 2015-10-14 74821220012015 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 28,050 2015-09-22 2015-09-23 66721220012015 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI GUSHT
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 21,250 2015-09-22 2015-09-23 66821220012015 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI GUSHT
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 25,500 2015-09-22 2015-09-23 66921220012015 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI GUSHT
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2015-09-22 2015-09-23 67021220012015 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI GUSHT
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 25,500 2015-08-13 2015-08-14 53121220012015 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 28,050 2015-08-13 2015-08-14 53321220012015 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 21,250 2015-08-13 2015-08-14 53221220012015 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2015-08-12 2015-08-12 52821220012015 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 28,050 2015-07-07 2015-07-08 43421220012015 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE 2122001 QERA AMBIENTI QERSHOR SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 21,250 2015-07-07 2015-07-08 43221220012015 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE 2122001 QERA AMBIENTI QERSHOR SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 25,500 2015-07-07 2015-07-08 43321220012015 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE 2122001 QERA AMBIENTI QERSHOR SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2015-07-07 2015-07-08 43521220012015 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE 2122001 QERA AMBIENTI QERSHOR SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2015-06-18 2015-06-18 38021220012015 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE 2122001 QERA AMBIENTI MAJ QENDER DITORE PER FEMIJE FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 28,050 2015-06-18 2015-06-18 38221220012015 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE 2122001 QERA AMBIENTI MAJ QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 21,250 2015-06-18 2015-06-18 38121220012015 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE 2122001 QERA AMBIENTI MAJ QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 25,500 2015-06-18 2015-06-18 37921220012015 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE 2122001 QERA AMBIENTI MAJ QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2015-05-15 2015-05-18 29821220012015 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE 2122001 QERA AMBIENTI ME QELLI QENDER DITORE PER FEMIJE FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE PRILL SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 25,500 2015-05-15 2015-05-15 28521220012015 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE QERA AMBIENTI PRILL ME QELLIM PERDORIMIN E QENDER KOMUNIT.PER MOSHEN E TRETE SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 28,050 2015-05-15 2015-05-15 28721220012015 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE QERA AMBIENTI PRILL ME QELLIM PERDORIMIN E QENDER KOMUNIT.PER MOSHEN E TRETE SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 21,250 2015-05-15 2015-05-15 28621220012015 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE QERA AMBIENTI PRILL ME QELLIM PERDORIMIN E QENDER KOMUNIT.PER MOSHEN E TRETE SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 25,500 2015-04-15 2015-04-16 20021220012015 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE QERA AMBIENTI QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE MARS 2015 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2015-04-15 2015-04-16 19821220012015 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE QERA AMBIENTI QENDER DITORE PER FEMIJET FUQIZIMI I FEMIJEVE RONE DHE EGJIPTIANE MARS 2015
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 28,050 2015-04-15 2015-04-16 20121220012015 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE QERA AMBIENTI QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE MARS 2015 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 21,250 2015-04-15 2015-04-16 19921220012015 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE QERA AMBIENTI QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE MARS 2015 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 25,500 2015-03-06 2015-03-09 12721220012015 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE QERA AMBIENTI QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETESHKURT 2015
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2015-03-06 2015-03-09 12921220012015 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE QERA AMBIENTI PER QENDER DITORE PER FEMIJET FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANEMUAJI SHKURT 2015
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 21,250 2015-03-06 2015-03-09 12621220012015 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE QERA AMBIENTI SHKURT 2015
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 28,050 2015-03-06 2015-03-09 12821220012015 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE QERA AMBIENTI PER QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE MUAJI SHKURT 2015
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 45,000 2015-02-09 2015-02-09 5721220012015 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE 2122001 QERA DHJETOR 2014 QENDRA KOMUNITARE PER TE MOSHUARIT
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave