Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,322 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 7,971,634.00 308 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 5,874 2017-09-13 2017-09-14 83821220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PER PERDORIM: STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE MUAJI GUSHT 2017 SIPAS LISTE PAGESES KONTRATE DT 29.12.2016, URDHER NR.582 DT 12.09.2017
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 8,803 2017-09-13 2017-09-14 83521220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PER QENDER DITORE PER FEMIJE,FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE MUAJI GUSHT 2017, KONTRATE DT 04.01.2017, URDHER NR.577 DT 12.09.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 25,500 2017-09-13 2017-09-14 83121220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PER QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE MUAJI GUSHT 2017, KONTRATE DT 04.01.2017, URDHER NR.576 DT 12.09.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 28,050 2017-09-13 2017-09-14 83321220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PER QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE MUAJI GUSHT 2017, KONTRATE DT 04.01.2017, URDHER NR.576 DT 12.09.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 5,874 2017-08-14 2017-08-15 74121220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE QERA AMBJENTI ME QELLIM PERDORIMI SI ''STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE'' KORRIK 2017, KONTRATE DT 29.12.2016, URDHER NR 5 DHE 508 DT 05.01.2017 DHE 14.08.2017, RAPORTI DT 01.08.2017
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 28,050 2017-08-10 2017-08-11 73121220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI KORRIK 2017 PROJEKTI: QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE MARREV.BASHKEPUNIMI DT 27.02.2017 KONTRATE DT 04.01.2017 URDHER NR.498 DT 08.08.2017 SIPAS LISTPAGESAVE
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2017-08-10 2017-08-11 73221220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI KORRIK 2017 PROJEKTI: QENDER DITORE PER FEMIJE,FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE MARREV.BASHKEPUNIMI DT 27.02.2015 KONTRATE DT 04.01.2017 URDHER NR.498 DT 08.08.2017
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 8,803 2017-08-10 2017-08-11 73321220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI KORRIK 2017 PROJEKTI: QENDER DITORE PER FEMIJE,FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE MARREV.BASHKEPUNIMI DT 27.02.2015 KONTRATE DT 04.01.2017 URDHER NR.498 DT 08.08.2017 URDHER BLERJE NR 31170
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 25,500 2017-08-10 2017-08-11 73021220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI KORRIK 2017 PROJEKTI: QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE MARREV.BASHKEPUNIMI DT 27.02.2017 KONTRATE DT 04.01.2017 URDHER NR.498 DT 08.08.2017 SIPAS LISTPAGESAVE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,003 2017-08-10 2017-08-11 73421220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PER ZYREN E PLEQESISE MUAJI KORRIK 2017 URDHER NR 353 DT 12.06.PROCESVE DT 03.07.2017 MIRATIM PROCED RAPORT PERMBLEDHES DT 21.06.2017 KONTRATE DT 03.07.17 URDHER NR 487 DT 03.08 17 SIPAS LISTPAGESAVE
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 21,250 2017-08-10 2017-08-11 72921220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI KORRIK 2017 PROJEKTI: QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE MARREV.BASHKEPUNIMI DT 27.02.2017 KONTRATE DT 04.01.2017 URDHER NR.498 DT 08.08.2017 SIPAS LISTPAGESAVE
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 5,874 2017-07-21 2017-07-24 66221220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PROJEKTI: STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE QERSHOR 2017 KONTRATE 04.07.2017 URDHER NR.451 DT 20.07.2017
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 8,803 2017-07-13 2017-07-14 621221220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI QERSHOR 2017 PROJEKTI: QENDER DITORE PER FEMIJE, FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE KONTRATE 04.01.2017 URDHER NR.416 11.07.2017
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 28,050 2017-07-13 2017-07-14 619221220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PROJEKTI: QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE KONTRATE 04.01.2017 URDHER NR.417 DT 11.07.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2017-07-13 2017-07-14 620221220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI QERSHOR 2017 PROJEKTI: QENDER DITORE PER FEMIJE, FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE KONTRATE 04.01.2017 URDHER NR.416 11.07.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 21,250 2017-07-13 2017-07-14 618221220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PROJEKTI: QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE KONTRATE 04.01.2017 URDHER NR.417 DT 11.07.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 25,500 2017-07-13 2017-07-14 617221220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PROJEKTI: QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE KONTRATE 04.01.2017 URDHER NR.417 DT 11.07.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2017-06-14 2017-06-15 51621220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI MAJ 2017 PROJEKTI: QENDER DITORE PER FEMIJE,FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE MAREV.BASHKEPUNIMI DT 27.02.2015 KONTRATE DT 04.01.2017 URDHER NR.350 DT 12.06.2017
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 8,803 2017-06-14 2017-06-15 51721220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI MAJ 2017 PROJEKTI: QENDER DITORE PER FEMIJE,FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE MAREV.BASHKEPUNIMI DT 27.02.2015 KONTRATE DT 04.01.2017 URDHER NR.350 DT 12.06.2017
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 28,050 2017-06-14 2017-06-15 51521220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI MAJ 2017 PROJEKTI: QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE MAREV.BASHKEPUNIMI DT 27.02.2017 KONTRATE DT 04.01.2017 URDHER NR.349 DT 12.06.2017
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 25,500 2017-06-14 2017-06-15 51321220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI MAJ 2017 PROJEKTI: QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE MAREV.BASHKEPUNIMI DT 27.02.2017 KONTRATE DT 04.01.2017 URDHER NR.349 DT 12.06.2017
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 21,250 2017-06-14 2017-06-15 51421220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI MAJ 2017 PROJEKTI: QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE MAREV.BASHKEPUNIMI DT 27.02.2017 KONTRATE DT 04.01.2017 URDHER NR.349 DT 12.06.2017
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 5,874 2017-06-14 2017-06-15 51821220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI MAJ 2017 PROJEKTI: STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE MAREV.BASHKEPUNIMI DT 13.05.2016 KONTRATE DT 29.12.2016 URDHER NR.348 DT 12.06.2017
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 5,874 2017-05-17 2017-05-18 40521220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PRILL 2017 PROJEKTI: STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE KONTRATE 29.12.2016 URDHER NR.260 DT 15.05.2017
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2017-05-11 2017-05-12 28521220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI MUAJI PRILL 2017 PROJEKTI:QENDER DITORE PER FEMIJE, FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE KONTRATE 04.01.2017 URDHER NR.246 DT 08.05.2017
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 25,500 2017-05-11 2017-05-12 28221220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI MUAJI PRILL 2017 PROJEKTI:QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE KONTRATE 04.01.2017 URDHER NR.245 DT 08.05.2017
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 21,250 2017-05-11 2017-05-12 28321220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI MUAJI PRILL 2017 PROJEKTI:QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE KONTRATE 04.01.2017 URDHER NR.245 DT 08.05.2017
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 8,803 2017-05-11 2017-05-12 38621220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PROJEKTI: QENDER DITORE PER FEMIJE, FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE MUAJI PRILL 2017 KONTRATE 04.01.2017 URDHE RNR.246 DT 08.05.2017 UB 30552 DT 11.05.2017
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 28,050 2017-05-11 2017-05-12 28421220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI MUAJI PRILL 2017 PROJEKTI:QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE KONTRATE 04.01.2017 URDHER NR.245 DT 08.05.2017
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 5,874 2017-04-18 2017-04-19 31721220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI "STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE" KONTRATE 29.12.2016 URDHER 193 DT 14.04.2017
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 25,500 2017-04-13 2017-04-14 30721220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PROJEKTI :QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE PERIUDHA MARS 2017 KONTRATE 04.01.2017
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 21,250 2017-04-13 2017-04-14 30821220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PROJEKTI :QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE PERIUDHA MARS 2017 KONTRATE 04.01.2017
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2017-04-13 2017-04-14 31021220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PROJEKTI :QENDER DITORE PER FEMIJE,FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE PERIUDHA MARS 2017 KONTRATE 04.01.2017
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 28,050 2017-04-13 2017-04-14 30921220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PROJEKTI :QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE PERIUDHA MARS 2017 KONTRATE 04.01.2017
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 8,803 2017-04-13 2017-04-14 31121220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PROJEKTI : QENDER DITORE PER FEMIJE, FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE PERIUDHA MARS 2017 KONTRATE 04.01.2017
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 21,250 2017-03-17 2017-03-20 22721220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PROJEKTI "QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE" KONTRATE 04.01.2017
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 25,500 2017-03-17 2017-03-20 22621220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PROJEKTI "QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE" KONTRATE 04.01.2017
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 28,050 2017-03-17 2017-03-20 22321220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PROJEKTI "QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE" KONTRATE 04.01.2017
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 8,803 2017-03-17 2017-03-20 22521220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PROJEKTI "QENDER DITORE PER FEMIJE ,FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE" KONTRATE 04.01.2017
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2017-03-17 2017-03-20 22421220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PROJEKTI "QENDER DITORE PER FEMIJE ,FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE" KONTRATE 04.01.2017
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave