Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,322 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 7,971,634.00 308 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 11,747 2018-12-26 2019-01-07 124721220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI TETOR,NENTOR 2018, STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE, KONTRATE DT 22.08.2018, URDHER NR..763,824 DT 21.11/24.12.2018 LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 91,800 2018-12-26 2018-12-28 124421220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI TETOR,NENTOR 2018, PER QENDER DITORE PER FEMIJE,FUQ.I FEM.ROME DHE EGJIPTIANE,KONT.QERAJE DT 03.01.2018, URDHER NR.766,823 DT 22.11/24.12.2018 LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 3,995 2018-12-26 2018-12-28 124621220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI TETOR,NENTOR 2018, PER ZYRA TE PLEQESISE DHE POSTES NJ.ADM.MOLLAJ, MIRATIM PROC.RAP.PERMBLEDHES DT 21.06.2017,KONT.DT 03.07.2017,URDHER NR.738,825 DT 14.11/24.12.2018, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 100,980 2018-12-26 2018-12-27 124321220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI TETOR,NENTOR 2018, PER QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, KONT.QERAJE DT 08.08.2018,URDHER NR.762,822 DT 21.11/24.12.2018 LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 109,140 2018-12-26 2018-12-27 124221220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI TETOR,NENTOR 2018, PER QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, KONT.QERAJE DT 08.08.2018,URDHER NR.762,822 DT 21.11/24.12.2018 LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 104,040 2018-12-26 2018-12-27 124121220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI TETOR,NENTOR 2018, PER QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, KONT.QERAJE DT 08.08.2018,URDHER NR.762,822 DT 21.11/24.12.2018 LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 52,020 2018-10-18 2018-10-19 102721220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI SHTATOR 2018: QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, MAREV.BASHKEPUNIMI DT 09.07.2018, KONTRATE QERAJE DT 08.08.2018, URDHER NR.656 DT 18.10.2018, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2018-10-18 2018-10-19 102621220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI SHTATOR 2018: QENDER DITORE PER FEMIJE,FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHKEPUNIMI DHE KONTRATE DT 03.01.2018, URDHER NR.655 DT 18.10.2018, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 50,490 2018-10-18 2018-10-19 102821220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI SHTATOR 2018: QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, MAREV.BASHKEPUNIMI DT 09.07.2018, KONTRATE QERAJE DT 08.08.2018, URDHER NR.656 DT 18.10.2018, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,997 2018-10-18 2018-10-19 103021220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI SHTATOR 2018 PER ZYRAT E PLEQEISE DHE POSTES NJ.ADM.MOLLAJ, MIRATIM PROC.RAP.PERMBLEDHES DT 21.06.2017, KONTRATE DT 03.07.2017, URDHER NR.657 DT 18.10.2018
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 54,570 2018-10-18 2018-10-19 102921220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI SHTATOR 2018: QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, MAREV.BASHKEPUNIMI DT 09.07.2018, KONTRATE QERAJE DT 08.08.2018, URDHER NR.656 DT 18.10.2018, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 5,874 2018-10-18 2018-10-19 102421220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI SHTATOR 2018: STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE, MAREV.BASHKEPUNIM DT 02.05.2018, 22.08.2018, KONTRATE DT 22.08.2018, URDHER NR.654 DT 18.10.2018, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 8,803 2018-10-18 2018-10-19 102521220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI SHTATOR 2018: QENDER DITORE PER FEMIJE,FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHKEPUNIMI DHE KONTRATE DT 03.01.2018, URDHER NR.655 DT 18.10.2018, LISTE PAGESE, UB 34387 DT 18.10.2018
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 37,460 2018-09-26 2018-09-27 93321220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI SI QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE GUSHT 2018, MAREV.BASHK.DT 09.07.2018, KONTRATE QERAJE DT 08.08.2018, URDHER NR.564 DT 20.09.2018, VKB NR.74 DT 29.06.2018,SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 38,595 2018-09-26 2018-09-27 93121220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI SI QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE GUSHT 2018, MAREV.BASHK.DT 09.07.2018, KONTRATE QERAJE DT 08.08.2018, URDHER NR.564 DT 20.09.2018, VKB NR.74 DT 29.06.2018,SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 40,487 2018-09-26 2018-09-27 93221220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI SI QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE GUSHT 2018, MAREV.BASHK.DT 09.07.2018, KONTRATE QERAJE DT 08.08.2018, URDHER NR.564 DT 20.09.2018, VKB NR.74 DT 29.06.2018,SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 8,803 2018-09-18 2018-09-19 88721220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI : QENDER DITORE PER FEMIJE, FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREVESHJE BASHKEPUNIMI DHE KONTRATE DT 03.01.2018, URDHER NR.556 DT 17.09.2018, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2018-09-18 2018-09-19 88621220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI :QENDER DITORE PER FEMIJE, FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV,BASHKEPUNIMI DHE KONTRATE DT 03.01.2018, URDHER NR.556 DT 17.09.2018, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,997 2018-09-18 2018-09-19 88321220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI GUSHT 2018, MIRATIM PROC.RAP.PERMBLEDHES DT 21.06.2017, KONTRATE DT 03.07.2017, URDHER NR.548 DT 12.09.2018, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 5,874 2018-09-18 2018-09-19 88821220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI : STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE, MAREV.BASHKEPUNIMI DT 02.05.2018, 03.08.2016, 22.08.2018, KONTRATE DT 29.12.2016, 22.08.2018, URDHER NR.555 DT 17.09.2018, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 8,803 2018-08-14 2018-08-15 78721220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001)QERA AMBIENTI ME QELLIM: PERDORIMI SI QENDER DITORE PER FEMIJE, FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHKEPUNIMI DT 03.01.2018, KONTRATE DT 03.01.2018, URDHER NR.486 DT 09.08.2018, LISTE PAGESA KORRIK 2018
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2018-08-14 2018-08-15 78821220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI ME QELLIM: PERDORIMI SI QENDER DITORE PER FEMIJE, FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME E EGJIPTIANE, MAREV.BASHKEPUNIMI DT 03.01.2018, KONTRATE DT 03.01.2018, URDHER NR.486 DT 09.08.2018, LISTPAGESA KORRIK 2018
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,997 2018-08-14 2018-08-15 78521220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI, MIRATIM PROCEDURE, RAP.PERMB.DT 21.06.2017, KONTRATE DT 03.07.2017, URDHER NR.488 DT 09.08.2018, MUAJI KORRIK 2018
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 5,874 2018-08-14 2018-08-15 78621220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI ME QELLIM: STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE, MAREV.BASHKEPUNIMI DT 02.05.2018, KONTRATE DT 29.12.2016, URDHER NR.487 DT 09.08.2018, LISTE PAGESE KORRIK 2018 U B NR 33922 DT 14.08.201
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 8,803 2018-07-12 2018-07-13 64021220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI ME QELLIM: QENDER DITORE PER FEMIJE, FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHKEPUNIMI DT 03.01.2018, KONTRATE DT 03.01.2018, URDHER NR.421 DT 11.07.2018, LISTE PAGESA QERSHOR 2018
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 5,874 2018-07-12 2018-07-13 63821220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI ME QELLIM: STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE, MAREV.BASHKEPUNIMI DT 02.05.2018, KONTRATE DT 29.12.2016, URDHER NR.422 DT 11.07.2018, LISTE PAGESE QERSHOR 2018
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,997 2018-07-12 2018-07-13 64121220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI, MIRATIM PROCEDURE, RAP.PERMB.DT 21.06.2017, KONTRATE DT 03.07.2017, URDHER NR.423 DT 11.07.2018, MUAJI QERSHOR 2018
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2018-07-12 2018-07-13 63921220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI ME QELLIM: QENDER DITORE PER FEMIJE, FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHKEPUNIMI DT 03.01.2018, KONTRATE DT 03.01.2018, URDHER NR.421 DT 11.07.2018, LISTE PAGESA QERSHOR 2018
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2018-06-27 2018-06-28 56821220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI MAJ 2018, PROJEKTI:FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, KONTRATE DHE MAREV.BASHKEPUNIMI DT 03.01.2018, URDHER NR.388 DT 27.06.2018, LISTE PAGESA
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 8,803 2018-06-27 2018-06-28 56721220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI MAJ 2018, PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, KONTRATE DHE MAREV.BASHKEPUNIMI DT 03.01.2018, URDHER NR.388 DT 27.06.2018, LISTE PAGESE, UB 33590 DT 27.06.2018
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 5,874 2018-06-18 2018-06-19 52021220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI MAJ PROJEKTI: STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE, KONTRATE DT 29.12.2016, URDHER NR.352 DT 14.06.2018 SIPAS LISTE PAGESES, UB 33502 DT 18.06.2018
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,997 2018-06-18 2018-06-19 51921220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI ME QELLIM EPRDORIMI SI ZYRA TE PLEQESISE DHE POSTES NJ. ADM. MOLLAJ Z.POSTOL BELLO MAJ 2018,KONTR. DT 03.07.2017,URDHER NR.351 NR.3755 PROT. DT 14.06.2018 DHE 648 DT 03.10.2017,P.V DT 31.05.2018
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,997 2018-05-29 2018-05-30 47521220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PRILL, MIRATIM PROC.RAPORT PERMBLEDHES DT 21.06.2017, KONTRATE DT 03.07.2017, URDHER NR.323 DT 29.05.2018
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2018-05-17 2018-05-18 41221220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PRILL PROJEKTI: QENDER DITORE PER FEMIJE,FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, KONTRATE DT 03.01.2018, URDHER NR.295 DT 16.05.2018, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 5,874 2018-05-17 2018-05-18 41421220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PRILL PROJEKTI: STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE, KONTRATE DT 29.12.2016, URDHER NR.296 DT 16.05.2018 SIPAS LISTE PAGESES, UB 33216 DT 17.05.2018
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 8,803 2018-05-17 2018-05-18 41321220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PRILL PROJEKTI: QENDER DITORE PER FEMIJE,FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, KONTRATE DT 03.01.2018, URDHER NR.295 DT 16.05.2018, SIPAS LISTE PAGESES UB 33215 DT 17.05.2018
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,997 2018-04-24 2018-04-25 32821220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI MIRATIM PROC.RAP.PERMBLEDHES DT 21.06.2017, KONTRATE DT 03.07.2017, URDHER NR.234 DT 19.04.2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 5,874 2018-04-17 2018-04-18 29421220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PROJEKTI: STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE MARS 2018, KONTRATE DT 29.12.2016, URDHER NR.224 DT 16.04.2018 UB 32915 DT 17.04.2018
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2018-04-17 2018-04-18 29521220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE MARS 2018, KONTRATE DT 03.01.2018, URDHER NR.226 DT 16.04.2018
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 8,803 2018-04-17 2018-04-18 29621220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE MARS 2018, KONTRATE DT 03.01.2018, URDHER NR.226 DT 16.04.2018
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave