Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,322 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 7,971,634.00 308 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 5,874 2017-03-16 2017-03-17 20921220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PROJEKTI "STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE" KONTRATE 29.12.2016 URDHER NR.122 DT 15.03.2017 UB 30153
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 8,803 2017-02-17 2017-02-21 12421220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI JANAR 2017 PROJEKTI "QENDER DITORE PER FEMIJE,FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE" KONTRATE 04.01.2017URDHER NR.70 DT 16.02.2017 U.B 29997
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 28,050 2017-02-17 2017-02-21 12321220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI JANAR 2017 KONTRATE 04.01.2017URDHER NR.70 DT 16.02.2017
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 25,500 2017-02-17 2017-02-21 12221220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI JANAR 2017 KONTRATE 04.01.2017URDHER NR.70 DT 16.02.2017
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 21,250 2017-02-17 2017-02-21 12121220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI JANAR 2017 KONTRATE 04.01.2017URDHER NR.70 DT 16.02.2017
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2017-02-17 2017-02-21 12521220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI JANAR 2017 PROJEKTI "QENDER DITORE PER FEMIJE,FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE" KONTRATE 04.01.2017 URDHER NR.71 DT 16.02.2017
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 5,874 2017-02-16 2017-02-17 117521220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI JANAR 2017 PROJEKTI "STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE" KONTRATE DT 04.01.2017 U.B 29994
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 28,050 2017-01-18 2017-01-19 2421220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2122001-BASHKIA KORCE QERA AMBJENTI PER QENDREN KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE PER Z.J.QELIBARI URDHER NR.13 DT.16.01.2017 MUAJI DHJETOR 2016,SIPAS MARREVESHJES DT.27.02.2015 KONTRATE DT.05.01.2016
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 25,500 2017-01-18 2017-01-19 2221220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2122001-BASHKIA KORCE QERA AMBJENTI PER QENDREN KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE PER Znj..L.KAJMAKU MUAJI DHJETOR SIPAS MARREVESHJES DT.27.02.2015 ,URDHER NR..13 DT.16.01.2017 KONTRATE DT.05.01.2016
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2017-01-18 2017-01-19 2021220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2122001-BASHKIA KORCE QERA AMBJENTI PER QENDREN DITORE PER FEMIJE ROME E EGJIPTIANE ,URDHER NR.12 DT.16.01.2017 PER Z.Q.SATELLARI PER MUAJIN DHJETOR 2016
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 8,803 2017-01-18 2017-01-19 2121220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2122001-BASHKIA KORCE QERA AMBJENTI PER QENDREN DITORE PER FEMIJE ROME E EGJIPTIANE ,URDHER NR.12 DT.16.01.2017 PER MUAJIN DHJETOR 2016 SIPAS MAREVESHJES DT.27.02.2015
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 21,250 2017-01-18 2017-01-19 2321220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2122001-BASHKIA KORCE QERA AMBJENTI PER QENDREN KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE PER Znj..V DINELLA MUAJI DHJETOR SIPAS MARREVESHJES DT.27.02.2015 ,URDHER NR..13 DT.16.01.2017 KONTRATE DT.05.01.2016
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 8,803 2016-12-13 2016-12-14 126521220012016 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2122001 BASHKIA KORCE QERA NENTOR 2016 KONTRATE 01.01.2016 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 21,250 2016-12-13 2016-12-14 120721220012016 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2122001 BASHKIA KORCE QERA NENTOR 2016 KONTRATE 05.01.2016 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 25,500 2016-12-13 2016-12-14 126621220012016 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2122001 BASHKIA KORCE QERA NENTOR 2016 KONTRATE 05.01.2016 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 28,050 2016-12-13 2016-12-14 126821220012016 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2122001 BASHKIA KORCE QERA NENTOR 2016 KONTRATE 05.01.2016 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2016-12-13 2016-12-14 126421220012016 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2122001 BASHKIA KORCE QERA NENTOR 2016 KONTRATE 05.01.2016 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 28,050 2016-11-09 2016-11-10 113521220012016 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2122001 BASHKIA KORCE QERA TETOR 2016 KONTRATE 05.01.2016 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 21,250 2016-11-09 2016-11-10 113421220012016 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2122001 BASHKIA KORCE QERA TETOR 2016 KONTRATE 05.01.2016 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 8,803 2016-11-09 2016-11-09 113221220012016 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2122001 BASHKIA KORCE QERA TETOR 2016 KONTRATE 01.01.2016 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2016-11-09 2016-11-09 113121220012016 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2122001 BASHKIA KORCE QERA TETOR 2016 KONTRATE 05.01.2016 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 25,500 2016-11-09 2016-11-09 113321220012016 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2122001 BASHKIA KORCE QERA TETOR 2016 KONTRATE 05.01.2016 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 25,500 2016-10-24 2016-10-24 106821220012016 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2122001 BASHKIA KORCE QERA AMBIENTI QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE SHTATOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 21,250 2016-10-20 2016-10-21 104521220012016 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2122001 BASHKIA KORCE QERA AMBIENTI SHTATOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES (VERA DINELLA)
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 28,050 2016-10-20 2016-10-21 104521220012016 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2122001 BASHKIA KORCE QERA AMBIENTI SHTATOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES (JOSIF QELIBARI)
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 8,803 2016-10-20 2016-10-21 104821220012016 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2122001 BASHKIA KORCE QERA AMBIENTI SHTATOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2016-10-20 2016-10-21 104721220012016 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2122001 BASHKIA KORCE QERA AMBIENTI SHTATOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES (QERIM SATELLARI)
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 28,050 2016-09-13 2016-09-14 90521220012016 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2122001 BASHKIA KORCE QERA AMBIENTI QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE GUSHT 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2016-09-13 2016-09-14 90121220012016 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2122001 BASHKIA KORCE QERA AMBIENTI GUSHT SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 25,500 2016-09-13 2016-09-14 90321220012016 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2122001 BASHKIA KORCE QERA AMBIENTI QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE GUSHT 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 21,250 2016-09-13 2016-09-14 90421220012016 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2122001 BASHKIA KORCE QERA AMBIENTI QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE GUSHT 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 8,803 2016-09-13 2016-09-14 90221220012016 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2122001 BASHKIA KORCE QERA AMBIENTI QENDER DITARE PER FEMIJE GUSHT 2016
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 8,803 2016-08-12 2016-08-12 82321220012016 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2122001 BASHKIA KORCE QERA AMBIENTI QENDER DITARE PER FEMIJE KORRIK 2016
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 21,250 2016-08-12 2016-08-12 82021220012016 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2122001 BASHKIA KORCE QERA AMBIENTI QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE KORRIK 2016 SIPAS LISTE PAGESESE PER VERA DINELLA
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 28,050 2016-08-12 2016-08-12 82121220012016 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2122001 BASHKIA KORCE QERA AMBIENTI QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE KORRIK 2016 SIPAS LISTE PAGESESE PER JOSIF QELIBARI
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 25,500 2016-08-12 2016-08-12 81921220012016 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2122001 BASHKIA KORCE QERA AMBIENTI QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE KORRIK 2016 SIPAS LISTE PAGESESE PER LIMONE KAJMAKU
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2016-08-12 2016-08-12 82221220012016 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2122001 BASHKIA KORCE QERA AMBIENTI KORRIK 2016 QENDER DITORE PER FEMIJE SIPAS LISTEPAGESES PER QERIM SATELLARI
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 21,250 2016-07-15 2016-07-15 73421220012016 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI QERSHOR
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 28,050 2016-07-15 2016-07-15 73721220012016 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI QERSHOR
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 25,500 2016-07-15 2016-07-15 73821220012016 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI QERSHOR
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave