Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,322 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 7,971,634.00 308 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,997 2018-03-15 2018-03-16 18521220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI ME QELLIM PERDORIMI: ZYRA TE PLEQESISE DHE POSTES NJ.ADM.MOLLAJ, MIRATIM PROCEDURE,RAP.PERMBLEDHES DT 21.06.2017,KONTRATE DT 03.07.2017, URDHER NR.160 DT 13.03.2018, LISTE PAGESA SHKURT 2018
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 21,250 2018-03-15 2018-03-16 18821220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI ME QELLIM PERDORIMI: QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, ANEKS KONTRATE DT 03.01.2018, URDHER NR.157 DT 13.03.2018, LISTE PAGESA SHKURT 2018
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 5,874 2018-03-15 2018-03-16 18221220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI ME QELLIM: STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE SHKURT 2018, KONTRATE DT 29.12.2016, URDHER NR.156 DT 13.03.2018, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2018-03-15 2018-03-16 18421220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI ME QELLIM PERDORIMI: QENDER DITORE PER FEMIJE,FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE SHKURT 2018, KONTRATE DT 03.01.2018, URDHER NR.158 DT 13.03.2018, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 8,803 2018-03-15 2018-03-16 18321220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI ME QELLIM PERDORIMI: QENDER DITORE PER FEMIJE,FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE SHKURT 2018, KONTRATE DT 03.01.2018, URDHER NR.158 DT 13.03.2018, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 28,050 2018-03-15 2018-03-16 18621220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI ME QELLIM PERDORIMI: QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, ANEKS KONTRATE DT 03.01.2018, URDHER NR.157 DT 13.03.2018, LISTE PAGESA SHKURT 2018
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 25,500 2018-03-15 2018-03-16 18721220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI ME QELLIM PERDORIMI: QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, ANEKS KONTRATE DT 03.01.2018, URDHER NR.157 DT 13.03.2018, LISTE PAGESA SHKURT 2018
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 51,000 2018-02-16 2018-02-19 9821220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI DHJETOR 2017, JANAR 2018 PER PROJEKTIN QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE KONTRATE DT 04.01.2017, ANEKS KONTRATE DT 03.01.2018, URDHER NR.86, 91 DT 15.02.2018
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 91,800 2018-02-16 2018-02-19 10121220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI DHJETOR 2017, JANAR 2018 PER PROJEKTIN QENDER DITORE PER FEMIJE,FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE KONTRATE DT 04.01.2017, KONTRATE DT 03.01.2018, URDHER NR.85, 92 DT 15.02.2018
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 42,500 2018-02-16 2018-02-19 9921220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI DHJETOR 2017, JANAR 2018 PER PROJEKTIN QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE KONTRATE DT 04.01.2017, ANEKS KONTRATE DT 03.01.2018, URDHER NR.86, 91 DT 15.02.2018
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 17,606 2018-02-16 2018-02-19 10221220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI DHJETOR 2017, JANAR 2018 PER PROJEKTIN QENDER DITORE PER FEMIJE,FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE KONTRATE DT 04.01.2017, KONTRATE DT 03.01.2018, URDHER NR.85, 92 DT 15.02.2018
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,997 2018-02-16 2018-02-19 10321220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI DHJETOR 2017, JANAR 2018 PER ZYRAT E PLEQESISE DHE POSTES NJ.ADM.MOLLAJ, MIRATIM PROCEDURE, RAP.PERMBLEDHES DT 21.06.2017, KONTRATE DT 03.07.2017, URDHER NR.89 DT 15.02.2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 56,100 2018-02-16 2018-02-19 10021220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI DHJETOR 2017, JANAR 2018 PER PROJEKTIN QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE KONTRATE DT 04.01.2017, ANEKS KONTRATE DT 03.01.2018, URDHER NR.86, 91 DT 15.02.2018
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 11,748 2018-02-16 2018-02-19 9721220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI DHJETOR 2017, JANAR 2018 PER PROJEKTIN STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE KONTRATE DT 29.12.2016, URDHER NR.90, 93 DT 15.02.2018 UB 32553 DT 16.02.2018
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,997 2018-02-08 2018-02-09 7521220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI MIRATIM PROCEDURE, RAP.PERMBLEDHES DT 21.06.2017, KONTRATE DT 03.07.2017, URDHER NR.70 DT 07.02.2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,997 2017-12-19 2017-12-20 115721220012017. Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI NENTOR 2017 ME QELLIM PERDORIMI ZYRA TE PLEQESISE DHE POSTES, MIRATIM PROCEDURE DHE RAP.PERMBLEDHES DT 21.06.2017, KONTRATE DT 03.07.2017, URDHER NR.842 DT 04.12.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 25,500 2017-12-19 2017-12-20 115221220012017. Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI NENTOR 2017, PROJEKTI: QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, KONTRATE DT.04.01.2017, URDHER NR.845 DT 12.12.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 21,250 2017-12-19 2017-12-20 115321220012017. Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI NENTOR 2017, PROJEKTI: QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, KONTRATE DT.04.01.2017, URDHER NR.845 DT 12.12.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 8,803 2017-12-19 2017-12-20 115621220012017. Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI NENTOR 2017, PROJEKTI: QENDER DITORE PER FEMIJE, FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, KONTRATE DT.04.01.2017, URDHER NR.844 DT 12.12.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 28,050 2017-12-19 2017-12-20 115421220012017. Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI NENTOR 2017, PROJEKTI: QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, KONTRATE DT.04.01.2017, URDHER NR.845 DT 12.12.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2017-12-19 2017-12-20 115521220012017. Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI NENTOR 2017, PROJEKTI: QENDER DITORE PER FEMIJE, FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, KONTRATE DT.04.01.2017, URDHER NR.844 DT 12.12.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 5,874 2017-12-19 2017-12-20 115121220012017. Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI NENTOR 2017, PROJEKTI: STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE, KONTRATE QERAJE DT.29.12.2016, URDHER NR.843 DT 12.12.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 25,500 2017-11-16 2017-11-17 105121220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PROJEKTI: QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE KONTRATE DT 04.01.2017 URDHER NR.779 DT 14.11.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 28,050 2017-11-16 2017-11-17 105321220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PROJEKTI: QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE KONTRATE DT 04.01.2017 URDHER NR.779 DT 14.11.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,997 2017-11-16 2017-11-17 105621220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PER ZYRAT E PLEQESISE DHE POSTES NJ.ADM.MOLLAJ MIRATIM PROC.RAP.PERMBLEDHES DT 21.06.2017, KONTRATE DT 03.07.2017, URDHER NR.776 DT 14.11.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 8,803 2017-11-16 2017-11-17 105521220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PROJEKTI: QENDER DITORE PER FEMIJE, FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE KONTRATE DT 04.01.2017 URDHER NR.778 DT 14.11.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 5,874 2017-11-16 2017-11-17 104821220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PROJEKTI : STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE KONTRATE DT 29.12.2016 URDHER NR.777 DT 14.11.2017
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 21,250 2017-11-16 2017-11-17 105221220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PROJEKTI: QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE KONTRATE DT 04.01.2017 URDHER NR.779 DT 14.11.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2017-11-16 2017-11-17 105421220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PROJEKTI: QENDER DITORE PER FEMIJE, FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE KONTRATE DT 04.01.2017 URDHER NR.778 DT 14.11.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 5,874 2017-10-20 2017-10-23 95021220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PROJEKTI: STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE, KONTRATE DT 29.12.2016 URDHER NR.5 DHE 693 DT 05.01.2017 DHE 18.10.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,997 2017-10-17 2017-10-18 94121220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PROJEKTI:ZYRA E PLEQESISE DHE E POSTES NJ ADM MOLLAJ KONTRATE DT 03.07.2017 URDHER NR.657 DT 06.10.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 8,803 2017-10-12 2017-10-13 92921220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PROJEKTI: QENDER DITORE PER FEMIJE, FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, KONTRATE DT 04.01.2017 URDHER NR.658 DT 06.10.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 21,250 2017-10-12 2017-10-13 92521220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PROJEKTI: QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, KONTRATE DT 04.01.2017 URDHER NR.659 DT 06.10.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2017-10-12 2017-10-13 92821220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PROJEKTI: QENDER DITORE PER FEMIJE, FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, KONTRATE DT 04.01.2017 URDHER NR.658 DT 06.10.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 25,500 2017-10-12 2017-10-13 92621220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PROJEKTI: QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, KONTRATE DT 04.01.2017 URDHER NR.659 DT 06.10.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 28,050 2017-10-12 2017-10-13 92721220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PROJEKTI: QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, KONTRATE DT 04.01.2017 URDHER NR.659 DT 06.10.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 2,992 2017-09-20 2017-09-21 86021220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI KORRIK (DIFERENCE), GUSHT 2017 MIRATIM PROCEDURE, RAP.PERMBLEDHES DT 21.06.2017, P.V DT 21.06.2017, KONTRATE DT 03.07.2017 URDHER NR.607 DT 19.09.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 5,874 2017-08-14 2017-09-15 74121220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE QERA AMBJENTI ME QELLIM PERDORIMI SI ''STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE'' KORRIK 2017, KONTRATE DT 29.12.2016, URDHER NR 5 DHE 508 DT 05.01.2017 DHE 14.08.2017, RAPORTI DT 01.08.2017
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 21,250 2017-09-13 2017-09-14 83221220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PER QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE MUAJI GUSHT 2017, KONTRATE DT 04.01.2017, URDHER NR.576 DT 12.09.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2017-09-13 2017-09-14 83421220012017 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PER QENDER DITORE PER FEMIJE,FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE MUAJI GUSHT 2017, KONTRATE DT 04.01.2017, URDHER NR.577 DT 12.09.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave