Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,322 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 7,971,634.00 308 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 5,874 2019-08-14 2019-08-15 94421220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI QERS HOR, PROJEKTI STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE, MAREV.BASHK.DT 02.05.2018,22.08.2018,KONT.QERAJE DT 22.08.2018, URDHER NR.689 DT 14.08.2019, LISTE PAGESE UB 36719 DT 14.08.2019
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,998 2019-07-05 2019-07-08 80421220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI MAJ 2019 PER ZYRAT E PLEQESISE DHE POSTES NJ.ADM.MOLLAJ, MIRATIM PROC.RAP.PERMBLEDHES DT 21.06.2017,KONTRATE DT 03.07.2017,URDHER NR.521 DT 26.06.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 5,874 2019-06-21 2019-06-24 71821220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI MAJ 2019, PROJEKTI STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE, MAREV.BASHK.DT 02.05.2018,22.08.2018,KONT.QERAJE DT 22.08.2018, URDHER NR.491 DT 19.06.2019, LISTE PAGESE UB 36366 DT 21.06.2019
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 25,500 2019-06-21 2019-06-24 71721220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI MAJ 2019, PROJEKTI QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, MAREV.BASHK.DHE KONTRATE QERAJE DT 01.03.2019, URDHER NR.493 DT 19.06.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 28,050 2019-06-21 2019-06-24 71521220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI MAJ 2019, PROJEKTI QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, MAREV.BASHK.DHE KONTRATE QERAJE DT 01.03.2019, URDHER NR.493 DT 19.06.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 8,803 2019-06-21 2019-06-24 71921220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI MAJ 2019, PROJEKTI QENDER DITORE PER FEMIJE,FUQ.I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHK.DHE KONTRATE DT 03.01.2019, URDHER NR.492 DT 19.06.2019, LISTE PAGESE, UB 36367 DT 21.06.2019
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 21,250 2019-06-21 2019-06-24 71621220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI MAJ 2019, PROJEKTI QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, MAREV.BASHK.DHE KONTRATE QERAJE DT 01.03.2019, URDHER NR.493 DT 19.06.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 91,800 2019-06-21 2019-06-24 72021220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PRILL MAJ 2019, PROJEKTI QENDER DITORE PER FEMIJE,FUQ.I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHK.DHE KONTRATE DT 03.01.2019, URDHER NR.391,492 DT 14.05.2019,19.06.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 28,050 2019-06-13 2019-06-14 67921220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PRILL 2019 PER QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, MAREV.BASHKEPUNIMI, KONTRATE QERAJE DT 03.01.2019, URDHER NR.392 DT 14.05.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 11,747 2019-05-29 2019-05-30 63921220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PRILL 2019, MAREV.BASHK.DT 02/22.08.2018, KONT.DT 22.08.2018,URDHER NR.439 DT 27.05.19, PROJEKTI STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE, LISTE PAGESE, UB 36112 DT 29.05.19
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,998 2019-05-21 2019-05-22 60321220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PRILL 2019 PER ZYRAT E PLEQESISE DHE POSTES NJ.ADM.MOLLAJ, MIRATIM PROC.RAP.PERMB.DT 21.06.2017, KONTRATE DT 03.07.2017, URDHER NR.406 DT 16.05.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 8,803 2019-05-15 2019-05-16 57521220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PRILL 2019,QENDER DITORE PER FEMIJE,FUQ.I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHK.DHE KONTRATE QERAJE DT 03.01.2019,URDHER NR.391 DT 14.05.2019,LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 25,500 2019-05-15 2019-05-16 57121220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PRILL 2019, QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, MAREV.BASHK.KONTRATE QERAJE DT 01.03.2019, URDHER NR.392 DT 14.05.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 21,250 2019-05-15 2019-05-16 57221220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PRILL 2019, QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, MAREV.BASHK.KONTRATE QERAJE DT 01.03.2019, URDHER NR.392 DT 14.05.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,998 2019-04-24 2019-04-25 47121220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI MARS 2019 PER ZYRAT E PLEQESISE NJ.ADM.MOLLAJ, MIRATIM RPOC.RAP.PERMBLEDHES DT 21.06.2017, KONTRATE DT 03.07.2017,URDHER NR.328 DT 23.04.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 67,863 2019-04-19 2019-04-23 447121220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PER QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, MAREV.BASHK.DHE KONTRATE QERAJE DT 01.03.2019,URDHER NR.307,308,309 DT 16.04.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 25,500 2019-04-17 2019-04-18 43821220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI SI QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, MAREV.BASHK.DHE KONTRATE QERAJE DT 01.03.2019, URDHER NR.308 DT 16.04.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 8,911 2019-04-17 2019-04-18 43721220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI SI QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, MAREV.BASHK.DHE KONTRATE QERAJE DT 01.03.2019, URDHER NR.309 DT 16.04.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 8,803 2019-04-17 2019-04-18 44321220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI SI QENDER DITORE PER FEMIJE,FUQ.I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHK.DHE KONTRATE QERAJE DT 03.01.2019, URDHER NR.311 DT 16.04.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 10,694 2019-04-17 2019-04-18 43621220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI SI QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, MAREV.BASHK.DHE KONTRATE QERAJE DT 01.03.2019, URDHER NR.309 DT 16.04.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 21,250 2019-04-17 2019-04-18 43921220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI SI QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, MAREV.BASHK.DHE KONTRATE QERAJE DT 01.03.2019, URDHER NR.308 DT 16.04.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 21,250 2019-04-17 2019-04-18 44121220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI SI QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, MAREV.BASHK.DHE KONTRATE QERAJE DT 01.03.2019, URDHER NR.307 DT 16.04.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2019-04-17 2019-04-18 44221220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI SI QENDER DITORE PER FEMIJE,FUQ.I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHK.DHE KONTRATE QERAJE DT 03.01.2019, URDHER NR.311 DT 16.04.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 25,500 2019-04-17 2019-04-18 44021220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI MARS 2019 SI QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, MAREV.BASHK.DHE KONTRATE QERAJE DT 01.03.2019, URDHER NR.307 DT 16.04.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,998 2019-04-08 2019-04-09 40121220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI ME QELLIM PERDORIMI ZYRAT E PLEQESISE DHE POSTES SHKURT 2019, MIRAT.PROC.RAP.PERMB.DT 21.06.2017, KONTRATE DT 03.07.2017, URDHER NR.263 DT 05.04.2019
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2019-03-25 2019-03-26 33021220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PROJEKTI:FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE SHKURT 2019,MAREV.BASHKEPUNIM DHE KONTRATE DT 03.01.2019,URDHER NR.211 DT 21.03.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 5,874 2019-03-25 2019-03-26 32921220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PROJEKTI:STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE SHKURT 2019,MAREV,BASHK.DT 22.08.2018, KONTRATE DT 22.08.2018, URDHER NR.210 DT 21.03.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 8,803 2019-03-25 2019-03-26 33121220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PROJEKTI:FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE SHKURT 2019,MAREV.BASHKEPUNIM DHE KONTRATE DT 03.01.2019,URDHER NR.211 DT 21.03.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 8,803 2019-03-12 2019-03-13 27921220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI JANAR 2019 PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHK.DT 03.01.2019, KONTRATE DT 03.01.2019, URDHER NR.176 DT 08.03.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2019-03-12 2019-03-13 27821220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI JANAR 2019 PROJEKTI: FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHK.DT 03.01.2019, KONTRATE DT 03.01.2019, URDHER NR.176 DT 08.03.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,998 2019-03-12 2019-03-13 27621220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI JANAR 2019, MIRATIM PROC.RAP.PERMBLEDHES DT 21.06.2017, KONTRATE DT 03.07.2017, URDHER NR.174 DT 08.03.2019 LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 5,874 2019-03-12 2019-03-13 27721220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI JANAR 2019 STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE, MAREV.BASHK.DT 02.05.2018, KONTRATE DT 22.08.2018, URDHER NR.175 DT 08.03.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 54,570 2019-02-08 2019-02-11 13321220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI :QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE DHJETOR 2018, MAREV.BASHK.DT 09.07.2018, KONTRATE DT 08.08.2018, URDHER NR.70 DT 07.02.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 45,900 2019-02-08 2019-02-11 13121220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI :QENDER DITORE PER FEMIJE,FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE DHJETOR 2018, MAREV.BASHK.DHE KONTRATE DT 03.01.2018, URDHER NR.69 DT 07.02.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 8,803 2019-02-08 2019-02-11 13021220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI :QENDER DITORE PER FEMIJE,FUQIZIMI I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE DHJETOR 2018, MAREV.BASHK.DHE KONTRATE DT 03.01.2018, URDHER NR.69 DT 07.02.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 5,874 2019-02-08 2019-02-11 12921220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI :STREHEZA EMERGJENTE PER VIKTIMAT E DHUNES NE FAMILJE DHJETOR 2018, MAREV.BASHK. DHE KONTRATE DT 22.08.2018, URDHER NR.68 DT 07.02.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 52,020 2019-02-08 2019-02-11 13221220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI :QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE DHJETOR 2018, MAREV.BASHK.DT 09.07.2018, KONTRATE DT 08.08.2018, URDHER NR.70 DT 07.02.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,998 2019-02-08 2019-02-11 12821220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PER PERDORIM ZYRA PLEQESIE DHE POSTES NJ.ADM.MOLLAJ, MIRATIM PROC.RAP.PERMBLEDHES DT 21.06.2017, KONTRATE DT 03.07.2017, URDHER NR.77 DT 07.02.2019
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE E GREQISE Korēe 50,490 2019-02-08 2019-02-11 13421220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI :QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE DHJETOR 2018, MAREV.BASHK.DT 09.07.2018, KONTRATE DT 08.08.2018, URDHER NR.70 DT 07.02.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) ENTI I BANESAVE(K54104008S) Korēe 17,605 2018-12-26 2019-01-07 124521220012018 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI TETOR,NENTOR 2018, PER QENDER DITORE PER FEMIJE,FUQ.I FEM.ROME DHE EGJIPTIANE,KONT.QERAJE DT 03.01.2018, URDHER NR.766,823 DT 22.11/24.12.2018 LISTE PAGESE
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave