Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 4,007 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKAKOMBETAREEGREQISE 142,992,005.00 228 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 41,285 2015-09-02 2015-09-03 40421290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. per sa lik page gusht 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 34,220 2015-09-01 2015-09-02 37921290012015 Paga baze 2129001 BASHKIA LU. Nj.adm.Karbunare per sa lik.pagat e punonjesit gj.civile muaji korrik 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 442,493 2015-09-01 2015-09-02 37821290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.adm.Karbunare per sa lik.pagat e punonjesit muaji korrik 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 7,005,342 2015-08-13 2015-08-14 34721290012015 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LU. per sa lik ndime ekonomike vkb nr.9,101 dt.07.08.2015, maj+qershor 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 41,285 2015-08-05 2015-08-05 33921290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. per sa lik page korrik 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 20,000 2015-07-09 2015-07-09 29521290012015 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LU. per sa lik ndihme menjehershme sipas VKM NR.23 DT.27.04.2015 N/PREF.NR.346/1 DT.06.05.2015 per Brendon HAXHIU sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 41,285 2015-07-06 2015-07-07 29221290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. per sa lik page QERSHOR 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 215,000 2015-06-15 2015-06-16 23921290012015 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LU. per sa lik shperblime lindje sipas listepageses,shkresa Min.Brendshme nr.262/7 dt.03.02.2015
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 41,285 2015-06-03 2015-06-03 22921290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. per sa lik page maj 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 3,461,040 2015-06-02 2015-06-03 22421290012015 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LU. per sa lik ndime ekonomike vkb nr.34 dt.25.05.2015,shkr.n/pref nr.153/1 dt.06.03.2015 prill 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 20,000 2015-05-22 2015-05-22 21821290012015 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LU. per sa lik NDIME TE MENJEHERSHME (6021) SIPAS VKB NR.23 DT.27.04.2015 SHK.N/PREFEKTURES NR.346/1 DT.06.05.2015 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 330,000 2015-05-22 2015-05-22 21921290012015 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LU. per sa lik shperblime lindje sipas listepageses nr.12,shkresa Min.Brendshme nr.262/7 dt.03.02.2015
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 40,000 2015-05-20 2015-05-21 21321290012015 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LU. per sa lik NDIME TE MENJEHERSHME (6021) SIPAS VKB NR.23 DT.27.04.2015 SHK.N/PREFEKTURES NR.346/1 DT.06.05.2015 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 60,000 2015-05-14 2015-05-14 21121290012015 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.ndihme menjehershme sipas vkb nr.23 dt.27.04.2015.shk.n/pref nr.346/1 dt.06.05.2015 simbas listes
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 290,000 2015-05-11 2015-05-12 20121290012015 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LU. per sa lik shperblime lindje sipas listepageses nr.11,shkresa Min.Brendshme nr.262/7 dt.03.02.2015
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 240,000 2015-05-11 2015-05-12 20621290012015 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LU. per sa lik NDIME TE MENJEHERSHME (6021) SIPAS VKB NR.23 DT.27.04.2015 SHK.N/PREFEKTURES NR.346/1 DT.06.05.2015 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 3,876,941 2015-05-05 2015-05-05 15821290012015 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LU. per sa lik ndime ekonomike vkb nr.22dt.27.04.2015,shkr.n/pref nr.153/1 dt.06.03.2015 mars 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 31,089 2015-05-05 2015-05-05 15621290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. per sa lik page prill 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 230,000 2015-04-23 2015-04-23 13821290012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2129001 BASHKIA LU. per sa lik NDIME TE MENJEHERSHME (6021) SIPAS VKB NR.20.03.2015 SHK.N/PREFEKTURES NR.263/1 DT.07.04.2015
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 145,000 2015-04-16 2015-04-16 13521290012015 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LU. per sa lik shperblime lindje sipas listepageses,shkresa Min.Brendshme nr.262/7 dt.03.02.2015
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 3,205,060 2015-04-10 2015-04-10 13121290012015 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LU. per sa lik ndime ekonomike vkb nr.4 dt.25.02.2015,shkr.n/pref nr.153/1 dt.06.03.2015 shkurt 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 1,330,000 2015-04-10 2015-04-10 12721290012015 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LU. per sa lik shperblime lindje sipas listepageses,shkresa Min.Brendshme nr.262/7 dt.03.02.2015
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 2,815,000 2015-03-26 2015-03-26 11921290012015 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LU. per sa lik shperblime lindje sipas listepageses,shkresa Min.Brendshme nr.262/7 dt.03.02.2015
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 150,000 2015-03-25 2015-03-25 8921290012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2129001 BASHKIA LU. per sa lik .ndime menjehershme per 5 persona sipas VKB NR.06.02.2015 SHK.N/PREFEKTURES NR.153/1 DT.06.03.2015 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 120,000 2015-03-13 2015-03-13 7921290012015 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LU. per sa lik shperblim lindje sipas shkreses Min.Puneve Brendshme nr.262/7 dt.03.02.2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 3,129,360 2015-03-09 2015-03-09 7721290012015 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LU. per sa lik ndime ekonomike vkb nr.4 dt.25.02.2015,shkr.n/pref nr.153/1 dt.06.03.2015 janar 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 5,000 2015-03-04 2015-03-05 7521290012015 Kompensime speciale te tjera 2129001 BASHKIA LU. per sa lik shperblim lindje sipas shkreses Min.Puneve Brendshme nr.262/7 dt.03.02.2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 120,000 2015-03-03 2015-03-04 6921290012015 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LU. per sa lik shperblim lindje sipas shkreses Min.Puneve Brendshme nr.262/7 dt.03.02.2015 sipas listepageses
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave