Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 4,007 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKAKOMBETAREEGREQISE 142,992,005.00 228 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 211,854 2018-08-02 2018-08-03 51221290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin korrik 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 297,300 2018-08-02 2018-08-03 51921290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.ndihme ekonomike ekzistues nga 6% VKB nr.78 dt.20.07.2018 sipas listepageses qershor 2018
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 561,800 2018-07-06 2018-07-09 44221290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime per ndihme ekonomike ekzistues muaji qershor 2018 ,VKB nr.64 dt.20.06.2018,shkr.pref.nr.983/1 dt.08.06.2018,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 15,780 2018-07-06 2018-07-09 44321290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime per ndihme ekonomike te rinj muaji qershor 2018 ,VKB nr.64 dt.20.06.2018,shkr.pref.nr.983/1 dt.08.06.2018,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 211,854 2018-07-02 2018-07-03 43021290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin qershor 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 63,200 2018-07-02 2018-07-03 43521290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime per ndihme ekonomike ekzistues muaji maj 2018 ,VKB nr.66 dt.20.06.2018,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 301,600 2018-07-02 2018-07-03 43821290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime per ndihme ekonomike ekzistues muaji maj 2018 ,VKB nr.66 dt.20.06.2018,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 7,460 2018-06-08 2018-06-12 36521290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime per ndihme ekonomike te rinj muaji maj 2018 ,VKB nr.53 dt.18.05.2018,shkr.nr.805/1 dt.30.05.2018,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 558,000 2018-06-08 2018-06-12 36421290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime per ndihme ekonomike ekzistues muaji maj 2018 ,VKB nr.53 dt.18.05.2018,shkr.nr.805/1 dt.30.05.2018,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 211,854 2018-06-01 2018-06-04 34621290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin maj 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 66,200 2018-05-29 2018-05-30 33121290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime per ndihme ekonomike ekzistues nga 6% e grantit te pakushtezuar muaji prill 2018 ,VKB nr.55 dt.18.05.2018,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 294,800 2018-05-29 2018-05-30 33421290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime per ndihme ekonomike ekzistues nga 6% Fondit Rezerve muaji prill 2018 ,VKB nr.55 dt.18.05.2018,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 7,000 2018-05-29 2018-05-30 33521290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime per ndihme ekonomike nga 6% Fondit Rezerve muaji prill 2018 ,VKB nr.55 dt.18.05.2018,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 16,860 2018-05-07 2018-05-08 29021290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime per ndihme ekonomike (te rinj) muaji prill 2018 ,VKB nr.40 dt.20.04.2018,sipas listepageses nxjerre nga sistemi i pikezimit derguar nga Qarku Fier
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 619,400 2018-05-07 2018-05-08 28921290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime per ndihme ekonomike (ekzistues) muaji prill 2018 ,VKB nr.40 dt.20.04.2018,sipas listepageses nxjerre nga sistemi i pikezimit derguar nga Qarku Fier
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 211,854 2018-05-02 2018-05-03 27621290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin prill 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 70,200 2018-05-02 2018-05-03 28321290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime per ndihme ekonomike ekzistues nga 6% e grantit te pakushtezuar muaji mars 2018 ,VKB nr.42 dt.20.04.2018,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 280,700 2018-05-02 2018-05-03 28721290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime per ndihme ekonomike ekzistues nga 6% e Fondit Rezerve muaji mars 2018 ,VKB nr.42 dt.20.04.2018,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 4,000 2018-05-02 2018-05-03 28421290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime per ndihme ekonomike te rinj nga 6% e grantit te pakushtezuar muaji mars 2018 ,VKB nr.42 dt.20.04.2018,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 10,300 2018-05-02 2018-05-03 28821290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime per ndihme ekonomike nga 6% e Fondit Rezerve muaji mars 2018 ,VKB nr.42 dt.20.04.2018,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 592,060 2018-04-10 2018-04-11 21021290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime per ndihme ekonomike ekzistues muaji mars 2018 ,VKB nr.32 dt.20.03.2018,sipas listepageses bashkelidhur nxjerre nga sistemi i pikezimit derguar nga Qarku Fier
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 98,540 2018-04-10 2018-04-11 21121290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime per ndihme ekonomike te rinj muaji mars 2018 ,VKB nr.32 dt.20.03.2018,sipas listepageses bashkelidhur nxjerre nga sistemi i pikezimit derguar nga Qarku Fier
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 20,000 2018-04-03 2018-04-04 20321290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime per ndihme ekonomike te rinj nga 6% muaji janar,shkurt 2018 ,VKB nr.38 dt.20.03.2018,shkr.pref.nr.390/1 dt.27.03.2018sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 512,600 2018-04-03 2018-04-04 20621290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime per ndihme ekonomike ekzistues nga 6% nga Fondi Rezerve muaji janar,shkurt 2018 ,VKB nr.38 dt.20.03.2018,shkr.pref.nr.390/1 dt.27.03.2018sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 114,800 2018-04-03 2018-04-04 20221290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime per ndihme ekonomike ekzistues nga 6% muaji janar,shkurt 2018 ,VKB nr.38 dt.20.03.2018,shkr.pref.nr.390/1 dt.27.03.2018sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 211,854 2018-04-03 2018-04-04 19521290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin mars 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 81,000 2018-04-03 2018-04-04 20721290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime per ndihme ekonomike te rinj nga 6% nga Fondi Rezerve muaji janar,shkurt 2018 ,VKB nr.38 dt.20.03.2018,shkr.pref.nr.390/1 dt.27.03.2018sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 479,080 2018-03-06 2018-03-08 130121290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime per ndihme ekonomike muaji shkurt 2018 ,VKB nr.24 dt.20.02.2018,sipas listepageses nxjerre nga sistemi i pikezimit derguar nga Qarku Fier
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 160,900 2018-03-06 2018-03-08 131121290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime per ndihme ekonomike (te rinj) muaji shkurt 2018 ,VKB nr.24 dt.20.02.2018,sipas listepageses nxjerre nga sistemi i pikezimit derguar nga Qarku Fier
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 211,854 2018-03-02 2018-03-05 12121290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin shkurt 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 346,540 2018-02-22 2018-02-23 109121290012018. Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme ekonomike ekzistues muaji janar 2018 per bashkine lushnje sipas listepageses bashkelidhur nxjerre nga sistemi i pikezimit,akt marrveshje me posten nr.4832 dt.23.05.2017
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 193,740 2018-02-22 2018-02-23 110121290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme ekonomike (te rinj) muaji janar 2018 per bashkine lushnje sipas listepageses bashkelidhur nxjerre nga sistemi i pikezimit,akt marrveshje me posten nr.4832 dt.23.05.2017
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 211,854 2018-02-01 2018-02-05 3721290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin janar 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 171,888 2018-01-08 2018-01-09 621290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin dhjetor 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 97,340 2017-12-26 2017-12-27 86821290012017 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme ekonomike (te rinj) VKB nr.93 dt.15.12.2017,muaji dhjetor 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 26,350 2017-12-21 2017-12-27 85821290012017 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpronesime Fatmir Guci dhe Rubije Tora,VKM nr.597 dt.18.10.2017,shkr.nr.9835 dt.19.12.2017, sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 2,319,848 2017-12-26 2017-12-27 86721290012017 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme ekonomike VKB nr.93 dt.15.12.2017,muaji dhjetor 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 50,000 2017-12-22 2017-12-26 86121290012017 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shperblim ndihma ekonomike VKM nr.746 dt.13.12.2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 1,072,000 2017-12-22 2017-12-26 86021290012017 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shperblim ndihma ekonomike VKM nr.746 dt.13.12.2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 75,968 2017-12-11 2017-12-12 81821290012017 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme ekonomike (te rinj) VKB nr.91 dt.30.11.2017,muaji nentor 2017 sipas listepageses
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave