Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 4,007 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKAKOMBETAREEGREQISE 142,992,005.00 228 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 2,309,504 2017-12-11 2017-12-12 81721290012017 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme ekonomike VKB nr.91 dt.30.11.2017,muaji nentor 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 171,434 2017-12-04 2017-12-05 81221290012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji nentor 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 2,253,824 2017-11-09 2017-11-10 75921290012017 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme ekonomike VKB nr.81 dt.30.10.2017,muaji tetor 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 41,200 2017-11-09 2017-11-10 76021290012017 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme ekonomike (te rinj) VKB nr.81 dt.30.10.2017,muaji tetor 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 171,434 2017-11-01 2017-11-03 74921290012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji tetor 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 100,000 2017-10-16 2017-10-17 72021290012017 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme e menjehershme per Leonard Selmanaj dhe Ali Ramazan Sharka,VKB nr.71 dt.27.09.2017,shkr.Pref.Fier nr.1015/2 dt.10.10.2017,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 30,200 2017-10-04 2017-10-05 68821290012017 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme ekonomike (te rinj) VKB nr.70 dt.27.09.2017,muaji shtator 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 2,246,576 2017-10-04 2017-10-05 68721290012017 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme ekonomike VKB nr.70 dt.27.09.2017,muaji shtator 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 171,434 2017-10-02 2017-10-04 68121290012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji shtator 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 2,283,864 2017-09-07 2017-09-08 62221290012017 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme ekonomike VKB nr.69 dt.30.08.2017,muaji gusht 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 3,900 2017-09-07 2017-09-08 62321290012017 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme ekonomike (te rinj) VKB nr.69 dt.30.08.2017, muaji gusht 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 171,434 2017-09-04 2017-09-06 61421290012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji gusht 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 2,316,068 2017-08-04 2017-08-07 56321290012017 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme ekonomike VKB nr.60 dt.26.07.2017,muaji korrik 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 2,600 2017-08-04 2017-08-07 56421290012017 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme ekonomike (te rinj) VKB nr.60 dt.26.07.2017, muaji korrik 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 171,434 2017-08-01 2017-08-03 54921290012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji korrik 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 21,488 2017-07-04 2017-07-05 48521290012017 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme ekonomike (te rinj) VKB nr.58 dt.20.06.2017,shkr.pref.nr.640/1 dt.21.06.2017 muaji qershor 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 2,396,924 2017-07-04 2017-07-05 48421290012017 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme ekonomike VKB nr.58 dt.20.06.2017,shkr.pref.nr.640/1 dt.21.06.2017, muaji qershorj 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 171,221 2017-07-03 2017-07-04 47821290012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji qershor 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 100,000 2017-06-19 2017-06-20 46021290012017 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagese ndihme per Fatmir Turku dhe Ilir Billo sipas VKB nr.56 dt.29.05.2017,shkr.Pref.nr.557/2 dt.13.06.2017,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 20,000 2017-06-19 2017-06-20 46521290012017 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagese ndihme per Mirjana Memaj dhe Ida Kallajxhiu sipas VKB nr.56 dt.29.05.2017,shkr.Pref.nr.557/2 dt.13.06.2017,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 71,070 2017-06-09 2017-06-12 41621290012017 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik detyrime gjyqesore Trifon Shani (lik.perf.),vendim nr.503 dt.12.12.2013,kerkese nr.665 dt.24.02.2014,nr.9882 dt.21.12.2015,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 73,400 2017-06-08 2017-06-09 40521290012017 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme ekonomike (te rinj) VKB nr.46 dt.29.05.2017 muaji maj 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 2,412,597 2017-06-08 2017-06-09 40421290012017 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme ekonomike VKB nr.46 dt.29.05.2017 muaji maj 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 171,221 2017-06-01 2017-06-02 39521290012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji maj 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 100,000 2017-05-19 2017-05-22 37821290012017 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik. ndihme e menjehershme per Daniela Kiptiu dhe Ilir Buxheli VKB nr.36 dt.27.04.2017,shkr.pref.Fier nr.412/4 dt.12.05.2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 50,000 2017-05-10 2017-05-12 31721290012017 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik detyrime gjyqesore Trifon Shani,vendim nr.503 dt.12.12.2013,kerkese nr.665 dt.24.02.2014,nr.9882 dt.21.12.2015,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 36,900 2017-05-10 2017-05-12 32821290012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik perf. detyrime gjyqesore Aurel Sinani,vendimi nr.341 dt.22.04.2013,nr.1457 dt.01.06.2016,shkresa nr.8683/1 dt.01.11.2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 35,164 2017-05-08 2017-05-09 30421290012017 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme ekonomike (te rinj) VKB nr.34 dt.27.04.2017 muaji prill 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 2,437,432 2017-05-08 2017-05-09 30321290012017 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme ekonomike VKB nr.34 dt.27.04.2017 muaji prill 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 172,828 2017-05-02 2017-05-04 29321290012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji prill 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 50,000 2017-04-11 2017-04-13 23821290012017 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik detyrime gjyqesore Trifon Shani,vendim nr.503 dt.12.12.2013,kerkese nr.665 dt.24.02.2014,nr.9882 dt.21.12.2015,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 20,000 2017-04-11 2017-04-13 25021290012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik detyrime gjyqesore Aurel Sinani,vendimi nr.341 dt.22.04.2013,nr.1457 dt.01.06.2016,shkresa nr.8683/1 dt.01.11.2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 2,485,960 2017-04-07 2017-04-11 22121290012017 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme ekonomike VKB nr.21 dt.28.03.2017 muaji mars 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 8,500 2017-04-07 2017-04-11 22221290012017 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme ekonomike (te rinj) VKB nr.21 dt.28.03.2017 muaji mars 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 216,563 2017-04-04 2017-04-05 21121290012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji mars 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 50,000 2017-04-04 2017-04-05 21821290012017 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme e menjehershme per Lindita Shani nga Lefter Shani,VKB nr.15 dt.27.02.2017,shkr.pref.Fier nr.231/1 dt.07.03.2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 20,000 2017-03-27 2017-03-29 19121290012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik detyrime gjyqesore Aurel Sinani,vendimi nr.341 dt.22.04.2013,nr.1457 dt.01.06.2016,shkresa nr.8683/1 dt.01.11.2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 50,000 2017-03-27 2017-03-29 17721290012017 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik detyrime gjyqesore Trifon Shani,vendim nr.503 dt.12.12.2013,kerkese nr.665 dt.24.02.2014,nr.9882 dt.21.12.2015,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 30,000 2017-03-24 2017-03-28 16221290012017 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme Anxhela Arben Vendresha,VKB nr.9 dt.25.01.2017,shkr.Pref.nr.119/1 dt.10.02.2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 2,495,644 2017-03-09 2017-03-10 14421290012017 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme ekonomike VKB nr.14 dt.27.02.2017 muaji shkurt 2017 sipas listepageses
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave