Transaksion Thesari 2019- Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) (Mbi 4,187 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 6,743,917,449.00 4,187 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 25,500 2021-10-07 2021-10-13 97910100012021 Te tjera transferta tek individet Min.Fin.Kompensim shpen.trans. Shtator 2021,L.pag. Shtator 2021 dt., dt. 04.10.2021, urdh.nr 117, dt 24.10.2017, nr. 14793 prot, dt. 24.10.2017 nr. 91, dt. 09.04.2020, nr. 6450 prot, vendim nr.109 dt 13.02.2020 , nr.3332 prot dt.13.02.2020
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 56,000 2021-10-07 2021-10-13 97010100012021 Udhetim i brendshem Min.Fin.Dieta brenda vendit,L.pag. Dt.05.10.2021, u.sherbim,auto.nr.15654 dt.15.09.21,nr.16112 dt.22.09.21,nr.15942/1 dt.21.09.21,nr.15385 dt.08.09.21,nr.15624 dt.14.09.21,memo nr.15575 dt.13.09.21,nr.14930 dt.25.08.21,dt.04.06.21,fatura
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 35,181 2021-10-07 2021-10-12 97310100012021 Te tjera transferta tek individet Min.Fin.Kompensim shpenzim. telefonike,L.pagese dt.04.10.21,shkr.nr 5167 dt.18.03.21,vkm 673 dt 02.09.20,vkm 855 dt 04.11.20 ,fatura,kupona
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) UNION BANK SHA Tirane 23,898 2021-10-07 2021-10-12 98010100012021 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë Min.Fin.Pagat Shtator 2021,Liste pagese per muajin Shtator 2021, Përmbledhëse borderoje dt.06.10.2021
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 28,284 2021-10-07 2021-10-12 97510100012021 Te tjera transferta tek individet Min.Fin.Kompensim shpenzim. telefonike,L.pag. Dt.04.10.21, shkr.nr 5167 dt.18.03.21,vkm 673 dt 02.09.20,vkm 855 dt 04.11.20,fatura,kupona
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) FABIO ISUFAJ Tirane 43,975,290 2021-10-07 2021-10-12 95810100012021 Te tjera transferta tek individet Min.Fin.Ekzek.vendim nr.8087,dt.21.10.2015,nr.1862 dt.20.07.2017, ne favor te Z.Veri Satka, Urdher nr.152 dt.24.08.21 nr.6718/4,tab.llogarit.interes, shkr.nr.16126 dt.23.09.21,memo nr.6718/5 dt.22.09.21,dt.23.04.21,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 12,750 2021-10-07 2021-10-12 97810100012021 Te tjera transferta tek individet Min.Fin.Kompensim shpenzime transporti Shtator 2021,L.pag. Per muajin Shtator 2021, permbledhese dt.04.10.2021 urdher, nr. 312, dt. 23.12.2020, nr. 23953 prot
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 9,031 2021-10-07 2021-10-12 98110100012021 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë Min.Fin.Pagat Shtator 2021,Liste pagese per muajin Shtator 2021, Përmbledhëse borderoje dt.06.10.2021
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 151,460 2021-10-07 2021-10-12 97110100012021 Udhetim i brendshem Min.Fin.Dieta brenda vendit,L.pag. Dt.05.10.21, u.sherb. Autorzim nr.15654 dt.15.09.21,nr.16112 dt.22.09.21,nr.15385 dt.08.09.21,nr.15598 dt.13.09.21,nr.15942 dt.21.09.21,dt.16009 dt.21.09.21,nr.15624 dt.14.09.21
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 12,750 2021-10-07 2021-10-12 97710100012021 Te tjera transferta tek individet Min.Fin.Kompensim shpenzime transporti Shtator 2021,Liste pagese per muajin Shtator 2021, permbledhese dt.04.10.2021, urdher , 3419/2, dt. 19.03.20
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 50,820 2021-10-07 2021-10-12 96910100012021 Udhetim i brendshem Min.Fin.Dieta brenda vendit,L.pag.dt 05.10.2021,u.sherb. Autoriz.nr.15341 dt.07.09.20,nr.15623 dt.14.09.21,nr.15942/1 dt 21.09.21,memo nr.14930 dt.27.08.21,fatura
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) MENI Tirane 115,200 2021-10-07 2021-10-12 97610100012021 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative Min.Fin.Shpenz.zevend. parketit zyra Min,Memo nr.16588/2 dt.06.10.21,p.verbal nr.16588 dt.30.09.21,fat nr.42/2021 dt.05.10.2021,memo nr.16588/1 dt.04.10.21,miratim nr.16588/1 dt.04.10.21,p.verbal marrje dorez.dt.04.10.21
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 7,000 2021-10-07 2021-10-12 97410100012021 Te tjera transferta tek individet Min.Fin.Kompensim shpenzim. telefonike,L.pag. Dt. 04.10.2021,shkr.nr 5167 dt.18.03.21,vkm 673 dt 02.09.20,vkm 855 dt 04.11.20 ,fatura,kupona
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Ylli Dyli Tirane 1,500 2021-10-07 2021-10-12 92410100012021 Paradhenie per ankande, te vitit ne vazhdim,Te Dala Min.Fin.Kthim shume nga pejsemarrje ne ankand per blerjen e qenit Flaka,Rritje e autoriz.Deges Thesarit Tirane nr.532, dt.22.09.20, shkrese nr.15459/1 prot , dt. 20.09.20, kerkese nr.15459 dt.10.09.21
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) Besart Shehu Tirane 567,000 2021-10-07 2021-10-12 96710100012021 Shpenzime gjyqesore Min.Fin.Shpenz.gjyq.vendim nr.149,akti,dt.06.04.18, ndreqje gabimi I vendim.Nr.8821,dt.01.10.12,Urdh. Nr. 153, dt. 24.08.2021, nr. 6317/2, prot, memo nr. 6317, dt. 16.04.2021, shkr. Nr. 94/5, dt. 06.04.21,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 61,500 2021-10-07 2021-10-12 96810100012021 Udhetim i brendshem Min.Fin.Dieta brenda vendit,L.pag. Dt.05.10.2021, u.sherbim, autorizim nr.15654 dt.15.09.21,nr.16112 dt.22.09.21,nr.13598 dt.13.09.21,nr.15942 dt.21.09.21,nr.15624 dt.14.09.21,nr.16009 dt.21.09.21,memo nr.15575
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 48,411 2021-10-07 2021-10-12 97210100012021 Te tjera transferta tek individet Min.Fin.Kompensim shpenzim. telefonike,L.Pagese dt.04.10.2021,shkr.nr.5167 dt 18.03.21,vkm 673 dt 02.09.20,vkm 855 dt 04.11.20,kupona,fatura
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INFOSOFT SYSTEMS Tirane 654,552 2021-09-28 2021-10-08 92710100012021 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Mirembajtje infrastrukturore VDI ,Fat. Nr. 103/2021, dt.23.3.2021,p.verbal dt 31.3.21 rap.mujor 22.02.21-21.03.21. kont. Nr. 6642, dt. 22.11.18,u.prok.nr.615,dt.27.09.18,urdh.nr.15669,dt.30.08.19,nr.22775,dt.27.12.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 270,447 2021-10-04 2021-10-07 96110100012021 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min.Fin.Ekzek.vendim nr.136, dt. 02.03.2006 te KSHC A.Veterniku (Linza) (diference)Urdh. Nr. 168, dt. 24.09.2021, nr. 9509/2 prot, kerk . Nr. 9158. dt. 24.05.21, Urdh.nr.187,dt. 06.07.18, nr.12985prot,dt06.07.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ADVANCE BUSINESS SOLUTIONS - ABS Tirane 156,000 2021-09-28 2021-10-07 93210100012021 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Miremb.dhomes monit. te network e sistemi VoIP,Fat.nr.109/2021,dt.24.06.21,proc.verb.dt.30.06.21,rap.dt.24.06.21,shkr.nr 52 dt 24.06.21,konr.nr.4036, dt.17.08.18, form.oferte,urdher nr.196 dt 23.05.19, urdher nr.16358 dt 03.09.20
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 279,441 2021-10-04 2021-10-07 96210100012021 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Min.Fin.Ekzek.Vendim.nr.1567,dt.11.01.14, nr. 1517, dt. 25.06.15 (Remzi Refugjati) (15Dhjetor 14- 02-01-19) diference,Urdh. Nr. 168, dt. 24.09.2021, nr. 9509/2 prot, kerk . Nr. 9509, dt. 28.05.2021, Urdh.nr.40, dt. 07.02.19, nr. 1464/2
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INFOSOFT SYSTEMS Tirane 654,552 2021-09-28 2021-10-07 92810100012021 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Mirembajtje infrastru.VDI ,Fat. Nr. 147/2021, dt.22.4.2021,p.verbal dt 30.4.21 rap.mujor 22.03.21-21.04.21. kont. Nr. 2865, dt. 21.06.18, kont.bashk.opert.n rNr. 1725 rep, nr. 713 kol, dt. 22.05.18, prok.posac. nr. 1726 r
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ADVANCE BUSINESS SOLUTIONS - ABS Tirane 156,000 2021-09-28 2021-10-07 93110100012021 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Miremb.dhomes monit. te network e sistemi VoIP,Fat.nr.92/2021,dt.24.05.2021, proc.verb.30.06.21,rap.dt.24.05.21,shkr.nr 9197 dt 25.05.21,konr.nr.4036, dt.17.08.18, formu.oferte, urdher nr.196 dt 23.05.19, urdher nr.16358 dt 03.09.20
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 140,214 2021-10-04 2021-10-07 96610100012021 Sherbime telefonike Min.Fin.Shpenz. Tel. gusht2021 (Min.Fin),fat. Nr. 22068/2021, dt. 09.09.2021, nr. 424100600serial , kod identifikuaes 310001738092, kont.dt.12.12.2003, dt.08.01.2004, dt.23.04.2009, dt.24.08.2010, dt. 19.05.2011, dt.24.09.2012, vazhdim
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) PC STORE Tirane 264,480 2021-10-04 2021-10-07 90610100012021 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Riparim pajis. fotokopjuese e printerave MFE,Fat.nr.85/2021 dt.28.05.21,proc.verb.dt.16.06.21,kontr.nr.4511/1 dt.8.3.21,urdher nr.4511/2 dt.9.3.21,form.sherbi.urdher nr.12 dt.03.03.21,memo nr.3728/1
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS Tirane 2,845,493 2021-10-04 2021-10-07 96010100012021 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Loti 2 - Sherb.internet e intranet per instituc.publik.Seksion-Thesari,Fat.Nr.4465/2021 dt.01.09.21,fat nr.4474/2021 dt 01.09.21 rap mujor 01-31.08.21,p.verb,dt.29.09.21,shkr.nr.5638 dt.01.09.21,nr.5658/1,dt.21.09.21,kont.nr.819,dt.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INFOSOFT SYSTEMS Tirane 654,552 2021-09-28 2021-10-07 93410100012021 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin,Miremb. infrastruk.VDI,Fat. Nr. 218/2021, dt.22.06.2021,p.verbal dt 30.06.21 rap.mujor 22.05.21-21.06.21. kont. Nr. 2865, dt. 21.06.18, kont.bashk.opert.n rNr. 1725 rep, nr. 713 kol, dt. 22.05.18, prok.posac. nr. 1726 rep
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ADVANCE BUSINESS SOLUTIONS - ABS Tirane 600,000 2021-10-04 2021-10-07 95910100012021 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Sherb.miremb.sist. e perq.,kontr.,moni.dhe ristr.i network per TDO (16.08.21-15.09.21)Fat.nr.63/2021, dt. 16.09.2021,p. verb. Nr.14, dt. 22.09.21, shkr. nr. 15794, dt. 16.09.21,rap miremb,kontr.nr.5878, dt.30.09.19, shkr.nr 5934 dt.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ADVANCE BUSINESS SOLUTIONS - ABS Tirane 600,000 2021-09-28 2021-10-07 93010100012021 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Sherbim I mirembajtjes per sist. e perq.,kontr.,moni.dhe ristr.i network per TDO,Fat.nr.106/2021, dt.16.06.21,p. verb.nr.11,dt.25.06.21,shkr.nr.10722, dt.16.06.211,rap miremb 16.5.21-15.6.21, kontr.nr.5878, dt.30.09.19,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INFOSOFT SYSTEMS Tirane 3,856,997 2021-09-28 2021-10-07 93510100012021 Shpenz. per rritjen e AQ - koncesione, patenta, licenca, marka, te drejta e tjera Min.Fin.Blerje licensa Oracle ,Fat. Nr.548/2021 dt.07.09.21,proc.verbal dt.27.09.21,shkrese nr.15372 dt.08.09.21,shkr.dt.04.08.21,kontrate nr.5882 dt.04.11.20,prokure e posacme nr.rep.6005 dt.30.09.20,akt marrevesh.nr.rep.6004
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INTECH + Tirane 2,650,913 2021-10-04 2021-10-07 93610100012021 Shpenz. per rritjen e AQ - koncesione, patenta, licenca, marka, te drejta e tjera Min.Fin.Blerje licensa Oracle ,Fat. Nr.79/2021 dt.07.09.21,proc.verbal nr. 10, dt.27.09.21,,kontrate nr.5882 dt.04.11.20,prokure e posacme nr.rep.6005 dt.30.09.20,akt marrevesh.nr.rep.6004
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INFOSOFT SYSTEMS Tirane 654,552 2021-09-28 2021-10-07 92910100012021 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Mirembajtje infrastru.VDI ,Fat. Nr. 177/2021, dt.24.5.2021,p.verbal dt 28.5.21 rap.mujor 22.04.21-21.05.21. kont. Nr. 2865, dt. 21.06.18, kont.bashk.opert.n rNr. 1725 rep, nr. 713 kol, dt. 22.05.18, prok.posac.
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 4,500 2021-10-04 2021-10-07 96510100012021 Sherbime telefonike Min.Fin.Shpenz. Tel. Gusht 2021 (Min.Fin),fat. Nr.22537/2021, dt. 09.09.2021, nr. 424137525, serialm kod klienti 450000605680
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) SOFT & SOLUTION Tirane 1,140,461 2021-09-28 2021-10-07 93310100012021 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Miremb. sist.menaxh.dok.elektronike dhe arkives dixhit. te MFE,Fat.nr.205/2021,dt.15.06.21,p.verb dt.30.06.21,rap mujor 15.5.21-14.6.21,kont.nr. 269, dt.16.01.19, amend. kont. bashk.nr.3823 rep, nr. 725 kol dt. 24.05.19
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) ADVANCE BUSINESS SOLUTIONS - ABS Tirane 156,000 2021-09-22 2021-10-06 90110100012021 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Miremb.dhomes monitor. te network e sistemi VoIP,Fat.nr. 30/2021, dt. 24.08.2021, proc. verb. 31.08.2021, rap.dt.24.08.2021, shkr.nr 14718 dt 25.08.21,konr.nr.4036, dt.17.08.18
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) VERSO PER MREZNE TEHNOLOGIJE VERSO D.O.O Tirane 200,000 2021-09-27 2021-10-06 91410100012021 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Sherb.miremb.infrastr.networ e MFE e Degeve thesarit,Fat.nr 14/2021,dt.13.09.2021,p.verbal dt 22.09.2021 rap.13.08.21-12.09.21,shkr.nr.15773 dt.16.09.21,urdher 1786 dt 25.09.20, kont.nr.7184/18,dt.22.11.17
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) MC NETWORKING Tirane 1,218,000 2021-09-22 2021-10-06 90510100012021 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Miremba.siste. Permir.sigurise Informac.Fat. Nr. 495/2021, dt. 07.09.2021, p.verb dt. 16.09.21, rap.mujor (06.08.21-05.09.21), kont. Nr. 126, dt. 11.01.21, u.prok nr. 56, dt. 16.11.20,
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) INFOSOFT SYSTEMS Tirane 654,552 2021-09-22 2021-10-06 89710100012021 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Min.Fin.Miremb. infrastruk.VDI,Fat. Nr 463/2021, dt.23.08.2021,p.verbal dt 03.09.21 rap.mujor 22.07.21-21.08.21. kont. Nr. 6642, dt. 22.11.18, u.prok nr.615 dt.27.09.18.urdher nr.646 dt.14.01.2020
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 18,103 2021-09-28 2021-10-05 92510100012021 Sherbime telefonike Min.Fin.Shpenzime te telefonise celulare Gusht 2021,Fat Gusht 2021, nr 42419/2021 dt.06.09.21, nr. Regj. Abonenti 22439643581,Shkr.nr. 14503 dt, 31.07.19,VKM.nr.673 dt.02.09.20, nr. 855, dt. 04.11.20
Aparati Ministrise se Financave dhe Ekonomise (3535)/ish Aparati Ministrise se Financave (3535) BANKA CREDINS Tirane 758,165 2021-10-01 2021-10-04 94810100012021 Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi Min.Fin.Pagat Shtator 2021 (Aparati MFE, Drejt.Pergj.Thesar, Drejt.Pergj.CFCU, Drejt. Taks.Pasuri)Liste pagese per muajin Shtator 2021, Përmbledhëse borderoje dt.01.10.2021,Nr. i punonjesve me kontrate ne Credins Bank 22
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave