Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 2,686 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 18,632,522.00 86 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) SOFT & SOLUTION Tirane 150,000 2018-12-19 2018-12-21 70810140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise rikonceptim permiresim i sistemit ALBIS Nentor, up 7260/6 dt 5.12.16, kontrat 7260/13 9.2.2017, fat. nr.331 dt.03.12.18 serial 69139560, PV marrje dorezim sherbimi dt.12.12.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) S.A.S (Special Albania Security) Tirane 42,000 2018-12-14 2018-12-18 68010140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise Mirmbajtje e databazes qendror me jashte, Shtator 2018, kont. vazhdim nr 712/13 dt 27.7.15, ft nr 224069842, pv dt 02.10.18,detyrim i prapambetur ditar 17649
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) S.A.S (Special Albania Security) Tirane 42,000 2018-12-14 2018-12-18 68210140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise Mirmbajtje e databazes qendror me jashte, Nentor 2018, kont. vazhdim nr 712/13 dt 27.7.15, ft nr 224070507, pv dt 26.11.18,
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) S.A.S (Special Albania Security) Tirane 42,000 2018-12-14 2018-12-18 68110140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise Mirmbajtje e databazes qendror me jashte, Tetor 2018, kont. vazhdim nr 712/13 dt 27.7.15, ft nr 224070178, pv dt 31.10.18,detyrim i prapambetur dt 31.10.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) SOFT & SOLUTION Tirane 150,000 2018-12-12 2018-12-14 67210140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise rikonceptim permiresim i sistemit ALBIS, up 7260/6 dt 5.12.16, kontrat 7260/13 9.2.2017, fat. nr.315 serial 55559794, PV marrje dorezim sherbimi dt.13.11.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) IKUBINFO Tirane 158,791 2018-11-16 2018-11-20 637110140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise ICMIS Tetor 2018, kontrate ne vazhdim 473/4 dt 24.3.17, urdher 8605 dt 03.08.18 (grupi te punes), fat. 1545 serial 65769555, pv m.dorezim dt 09.11.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) SOFT & SOLUTION Tirane 150,000 2018-10-25 2018-10-29 59010140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise rikonceptim permiresim i sistemit ALBIS, up 7260/6 dt 5.12.16, kontrat 7260/13 9.2.2017, fat. nr.494 dt.25.09.18 serial 55559772, PV marrje dorezim sherbimi dt.24.10.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) SOFT & SOLUTION Tirane 150,000 2018-10-25 2018-10-29 59110140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise rikonceptim permiresim i sistemit ALBIS, up 7260/6 dt 5.12.16, kontrat 7260/13 9.2.2017, fat. nr.507 dt.22.10.18 serial 55559786, PV marrje dorezim sherbimi dt.24.10.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) IKUBINFO Tirane 158,791 2018-10-24 2018-10-26 58310140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise ICMIS Shtator 2018, kontrat vazhdim 473/4 dt 24.3.17, urdher 8605 dt 03.08.18 (grupi te punes), ft 1514 serial 62968572, pv m.dorezim dt 23.10.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) HELIUS SYSTEMS Tirane 508,286 2018-10-24 2018-10-26 58510140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise RNSH Shtator 2018, kontr vazhdim nr 6492/7, dt 1.12.16, ft seri ( 60774048), pv realizimi 01.10.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) HELIUS SYSTEMS Tirane 508,187 2018-10-03 2018-10-05 56410140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise RNSH gusht 2018, kontrat 6492/7 dt 1.12.2016, ft nr 131,serial ( 60774037), pv realiz sherbimi dt 03.09.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) S.A.S (Special Albania Security) Tirane 42,000 2018-09-19 2018-09-21 53510140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise Mirmbajtje e databazes qendror me jashte, Korrik 2018, kont. vazhdim nr 712/13 dt 27.7.15, ft 22406506, pv dt 30.08.18, detyrim i prapambetur ditar nr.12954
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) IKUBINFO Tirane 158,791 2018-09-19 2018-09-21 53710140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise ICMIS Gusht 2018, UP 473 dt 20.1.17, kontr vazhdim nr 473/4 dt 24.3.17, Urdher grupit punes nr 473/5 dt 27.317, ft nr.1378 seri 62968537 , pv m.dorezim dt 12.9.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) S.A.S (Special Albania Security) Tirane 42,000 2018-09-19 2018-09-21 53610140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise Mirmbajtje e databazes qendror me jashte, Gusht 2018, kont. vazhdim nr 712/13 dt 27.7.15, ft 22406506, pv dt 30.08.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) IKUBINFO Tirane 158,791 2018-09-19 2018-09-21 53010140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise ICMIS Korrik 2018, UP 473 dt 20.1.17, kontr vazhdim nr 473/4 dt 24.3.17, Urdher grupit punes nr 473/5 dt 27.317, ft nr.1332 seri 57484545, pv m.dorezim dt 24.7.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) HELIUS SYSTEMS Tirane 508,166 2018-09-14 2018-09-20 52910140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise RNSH Korrik 2018, kontrat 6492/7 dt 1.12.2016, ft nr 129 seri ( 60774035), pv realiz sherbimi dt 14.08.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) IKUBINFO Tirane 158,791 2018-07-25 2018-07-30 454101400120181 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise ICMIS Qershor 2018, UP 473 dt 20.1.17, kontr vazhdim nr 473/4 dt 24.3.17, Urdher grupit punes nr 473/5 dt 27.317, ft nr 1308 seri 57484517, pv m.dorezim dt 24.07.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) S.A.S (Special Albania Security) Tirane 84,000 2018-07-25 2018-07-27 45310140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise Mirmbajtje e databazes qendror me jashte detyrim i prapambetur prill-maj 2018 ( ditari nr.10007)2018, kont. vazhdim nr 712/13 dt 27.7.15, ft 224068202 dt.30.04.18, pv dt 30.04.18;fat.224068513 dt.30.05.18, pv dt.30.05.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) S.A.S (Special Albania Security) Tirane 42,000 2018-07-25 2018-07-27 45110140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise Mirmbajtje e databazes qendror me jashte, Qershor 2018, kont. vazhdim nr 712/13 dt 27.7.15, ft 224068837 dt.30.06.18, pv dt 30.06.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) HELIUS SYSTEMS Tirane 508,286 2018-07-17 2018-07-18 44510140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise RNSH Qershor 2018, kontr vazhdim nr 6492/7, dt 1.12.16, ft nr 113 dt.02.07.2018 serial 60774016, pv realizimi 10.07.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) IKUBINFO Tirane 158,791 2018-06-20 2018-06-25 363101400120181 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise ICMIS Maj 2018, UP 473 dt 20.1.17, kontr vazhdim nr 473/4 dt 24.3.17, Urdher grupit punes nr 473/5 dt 27.317, ft nr 1262 seri 57484572, pv m.dorezim dt 18.06.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) HELIUS SYSTEMS Tirane 508,286 2018-06-21 2018-06-25 36610140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise RNSH Maj 2017, kontr vazhdim nr 6492/7, dt 1.12.16, ft nr 105 dt.01.06.2018 serial 60774008, pv realizimi 05.06.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) IKUBINFO Tirane 158,791 2018-06-13 2018-06-21 33610140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise ICMIS Tetor 2017, UP 473 dt 20.1.17, kontr vazhdim nr 473/4 dt 24.3.17, Urdher grupit punes nr 473/5 dt 27.317, ft nr 1293 seri 45272491, pv. realizim sherbimi 4.12.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) IKUBINFO Tirane 158,791 2018-06-20 2018-06-21 357101400120181 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise ICMIS Prill 2018, UP 473 dt 20.1.17, kontr vazhdim nr 473/4 dt 24.3.17, Urdher grupit punes nr 473/5 dt 27.317, ft nr 1240 seri 57207298, pv m.dorezim dt 22.05.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) 4 K TRADING Albania Tirane 15,000 2018-06-13 2018-06-19 34410140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise sherbim konstatim defekti printeri/fotokopje, UP per blerje nen 100.000 lek, pv m.dorezim dt 28.05.2018, ft nr 233993282 dt 28.5.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) HELIUS SYSTEMS Tirane 508,286 2018-05-23 2018-05-24 30110140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise RNSH Prill 2018, kontr vazhdim nr 6492/7, dt 1.12.16, ft nr 97 seri 50411699, pv realizimi 8.05.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BNT ELECTRONIC`S Tirane 10,000 2018-05-17 2018-05-21 29410140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min Drejtesise, Mirmbajtje e sistemit dixhital te Arkives se Ministrise Drejtesise, Mars 2018, kontrate nr.6721/11 dt 7.12.2016, pv dt 03.05.18, ft seri 61356688
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BNT ELECTRONIC`S Tirane 10,000 2018-05-17 2018-05-21 28910140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min Drejtesise, Mirmbajtje e sistemit dixhital te Arkives se Ministrise Drejtesise, Maj 2017, kontrate nr.6721/11 dt 7.12.2016, pv dt 23.05.17, ft seri 49103238
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BNT ELECTRONIC`S Tirane 10,000 2018-05-17 2018-05-21 28610140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min Drejtesise, Mirmbajtje e sistemit dixhital te Arkives se Ministrise Drejtesise, Janar 2017, kontrate nr.6721/11 dt 7.12.2016, pv dt 24.01.17, ft seri 38256078
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BNT ELECTRONIC`S Tirane 10,000 2018-05-17 2018-05-21 29210140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min Drejtesise, Mirmbajtje e sistemit dixhital te Arkives se Ministrise Drejtesise, Janar 2018, kontrate nr.6721/11 dt 7.12.2016, pv dt 26.01.18, ft seri 58287557
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BNT ELECTRONIC`S Tirane 10,000 2018-05-17 2018-05-21 29310140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min Drejtesise, Mirmbajtje e sistemit dixhital te Arkives se Ministrise Drejtesise, Shkurt 2018, kontrate nr.6721/11 dt 7.12.2016, pv dt 03.05.18, ft seri 61356687
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BNT ELECTRONIC`S Tirane 10,000 2018-05-17 2018-05-21 28810140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min Drejtesise, Mirmbajtje e sistemit dixhital te Arkives se Ministrise Drejtesise, Mars 2017, kontrate nr.6721/11 dt 7.12.2016, pv dt 23.03.17, ft seri 47565328
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BNT ELECTRONIC`S Tirane 10,000 2018-05-17 2018-05-21 29010140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min Drejtesise, Mirmbajtje e sistemit dixhital te Arkives se Ministrise Drejtesise, Qershor 2017, kontrate nr.6721/11 dt 7.12.2016, pv dt 23.06.17, ft seri 50574043
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BNT ELECTRONIC`S Tirane 10,000 2018-05-17 2018-05-21 295110140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min Drejtesise, Mirmbajtje e sistemit dixhital te Arkives se Ministrise Drejtesise, Prill 2018, kontrate nr.6721/11 dt 7.12.2016, pv dt 08.05.18, ft seri 61356672
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BNT ELECTRONIC`S Tirane 10,000 2018-05-17 2018-05-21 28710140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min Drejtesise, Mirmbajtje e sistemit dixhital te Arkives se Ministrise Drejtesise, Shkurt 2017, kontrate nr.6721/11 dt 7.12.2016, pv dt 24.02.17, ft seri 45961945
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BNT ELECTRONIC`S Tirane 10,000 2018-05-17 2018-05-21 29110140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min Drejtesise, Mirmbajtje e sistemit dixhital te Arkives se Ministrise Drejtesise, Korrik 2017, kontrate nr.6721/11 dt 7.12.2016, pv dt 24.07.17, ft seri 51786761
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) S.A.S (Special Albania Security) Tirane 42,000 2018-05-08 2018-05-10 26610140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise Mirmajtje e databazes qentrore me jashte,Shtator 2017, kot vazhdim nr 712/13 dt 27.7.15, ft 224066094, pv dt 30.09.17
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) HELIUS SYSTEMS Tirane 536,675 2018-05-03 2018-05-10 25310140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise RNSH Shkurt 2017, kontr vazhdim nr 6492/7, dt 1.12.16, ft nr 2 dhe nr.3 dt 30.3.2017, pv realizimi 20.03.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) HELIUS SYSTEMS Tirane 56,580 2018-05-07 2018-05-10 25610140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise RNSH Tetor 2017 Diference fature, kontr vazhdim nr 6492/7, dt 1.12.16, ft seri ( 50411653,50411654), pv realizimi 3.11.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) HELIUS SYSTEMS Tirane 508,286 2018-05-03 2018-05-10 25410140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise RNSH Prill 2017, kontr vazhdim nr 6492/7, dt 1.12.16, ft nr 11 dhe nr. 12 seri (28419711, 28419711), pv realizimi 4.05.2017
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave