Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 2,686 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 18,632,522.00 86 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BNT ELECTRONIC`S Tirane 10,000 2018-04-25 2018-05-03 20610140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min Drejtesise, Mirmbajtje e sistemit dixhital te Arkives se Ministrise Drejtesise, Nentor 2017, kontrate nr.6721/11 dt 7.12.2016, pv dt 23.11.17, ft seri 56507528
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BNT ELECTRONIC`S Tirane 10,000 2018-04-25 2018-05-03 20410140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min Drejtesise, Mirmbajtje e sistemit dixhital te Arkives se Ministrise Drejtesise, Prill 2017, kontrate nr.6721/11 dt 7.12.2016, pv dt 24.04.17, ft seri 48185549
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BNT ELECTRONIC`S Tirane 10,000 2018-04-25 2018-05-03 20510140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min Drejtesise, Mirmbajtje e sistemit dixhital te Arkives se Ministrise Drejtesise, Dhjetor 2017, kontrate nr.6721/11 dt 7.12.2016, pv dt 24.04.17, ft seri 57500923
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) HELIUS SYSTEMS Tirane 508,286 2018-04-30 2018-05-02 23510140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise RNSH Mars 2018, kontr vazhdim nr 6492/7, dt 1.12.16, ft seri ( 50411691), pv realizimi 11.4.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) IKUBINFO Tirane 158,791 2018-04-30 2018-05-02 22010140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise ICMIS Mars 2018, UP 473 dt 20.1.17, kontr vazhdim nr 473/4 dt 24.3.17, Urdher grupit punes nr 473/5 dt 27.317, ft seri 57207262, pv m.dorezim dt 26.3.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) S.A.S (Special Albania Security) Tirane 42,000 2018-04-30 2018-05-02 23310140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise Mirmbajtje e databazes qendror me jashte, Mars 2018, kont. vazhdim nr 712/13 dt 27.7.15, ft 224067887, pv dt 30.03.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) S.A.S (Special Albania Security) Tirane 42,000 2018-04-24 2018-04-25 19110140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise Mirmbajtje e databazes qendror me jashte, Mars 2017, kont. vazhdim nr 712/13 dt 27.7.15, ft seri 44691865, pv dt 30.03.17
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) S.A.S (Special Albania Security) Tirane 42,000 2018-04-24 2018-04-25 19810140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise Mirmajtje e databazes qentrore me jashte,tetor 2017, kot vazhdim nr 712/13 dt 27.7.15, ft 224066380, pv dt 30.10.17
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) S.A.S (Special Albania Security) Tirane 42,000 2018-04-24 2018-04-25 19510140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise Mirmajtje e databazes qendror me jashte, korrik 2017, kont. vazhdim nr 712/13 dt 27.7.15, ft 224065546, pv dt 31.07.17
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) S.A.S (Special Albania Security) Tirane 42,000 2018-04-24 2018-04-25 18710140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise Mirmbajtje e databazes qendror me jashte, Shkurt 2018, kont. vazhdim nr 712/13 dt 27.7.15, ft 224067276, pv dt 28.02.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) S.A.S (Special Albania Security) Tirane 42,000 2018-04-24 2018-04-25 18810140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise Mirmbajtje e databazes qendror me jashte, Janar 2018, kont. vazhdim nr 712/13 dt 27.7.15, ft 224067276, pv dt 30.01.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) S.A.S (Special Albania Security) Tirane 42,000 2018-04-24 2018-04-25 18910140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise Mirmbajtje e databazes qendror me jashte, Janar 2017, kont. vazhdim nr 712/13 dt 27.7.15, ft seri 27901499, pv dt 30.01.17
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) S.A.S (Special Albania Security) Tirane 42,000 2018-04-24 2018-04-25 19210140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise Mirmbajtje e databazes qendror me jashte, Prill 2017, kont. vazhdim nr 712/13 dt 27.7.15, ft seri 446924128, pv dt 30.04.17
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) S.A.S (Special Albania Security) Tirane 42,000 2018-04-24 2018-04-25 20010140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise Mirmajtje e databazes qentrore me jashte, kot vazhdim nr 712/13 dt 27.7.15, ft 224066956, pv dt 30.12.17
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) S.A.S (Special Albania Security) Tirane 42,000 2018-04-24 2018-04-25 19410140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise Mirmbajtje e databazes qendror me jashte, qershor 2017, kont. vazhdim nr 712/13 dt 27.7.15, ft 224065269, pv dt 30.06.17
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) S.A.S (Special Albania Security) Tirane 42,000 2018-04-24 2018-04-25 19910140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise Mirmajtje e databazes qentrore me jashte,Nentor 2017, kot vazhdim nr 712/13 dt 27.7.15, ft 224066664, pv dt 30.11.17
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) S.A.S (Special Albania Security) Tirane 42,000 2018-04-24 2018-04-25 19610140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise Mirmajtje e databazes qentrore me jashte, Gusht 2017, kont. vazhdim nr 712/13 dt 27.7.15, ft 224065820, pv dt 30.08.17
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) S.A.S (Special Albania Security) Tirane 42,000 2018-04-24 2018-04-25 19010140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise Mirmbajtje e databazes qendror me jashte, Shkurt 2017, kont. vazhdim nr 712/13 dt 27.7.15, ft seri 44691598, pv dt 28.02.17
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) S.A.S (Special Albania Security) Tirane 42,000 2018-04-24 2018-04-25 19310140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise Mirmbajtje e databazes qendror me jashte, Maj 2017, kont. vazhdim nr 712/13 dt 27.7.15, ft seri 44692405, pv dt 30.05.17
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) IKUBINFO Tirane 158,791 2018-04-17 2018-04-20 175101400120181 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise ICMIS Dhjetor 2017, UP 473 dt 20.1.17, kontr vazhdim nr 473/4 dt 24.3.17, Urdher grupit punes nr 473/5 dt 27.317, ft seri 45272158, pv m.dorezim dt 12.1.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) HELIUS SYSTEMS Tirane 508,286 2018-04-18 2018-04-20 17110140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise RNSH Nentor 2017, kontr vazhdim nr 6492/7, dt 1.12.16, ft seri ( 50411659, 50411660), pv realizimi 1.12.17
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) HELIUS SYSTEMS Tirane 508,286 2018-04-18 2018-04-20 17210140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise RNSH Shkurt 2018, kontrat 6492/7 dt 1.12.2016, ft seri ( 50411685, 50411686), pv realiz sherbimi dt 5.3.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) IKUBINFO Tirane 158,791 2018-04-17 2018-04-20 17610140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise ICMIS Janar 2018, UP 473 dt 20.1.17, kontr vazhdim nr 473/4 dt 24.3.17, Urdher grupit punes nr 473/5 dt 27.317, ft seri 45272190, pv m.dorezim dt 9.2.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) IKUBINFO Tirane 158,791 2018-04-17 2018-04-20 17710140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise ICMIS Shkurt 2018, UP 473 dt 20.1.17, kontr vazhdim nr 473/4 dt 24.3.17, Urdher grupit punes nr 473/5 dt 27.317, ft seri 45272227, pv m.dorezim dt 9.3.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) SOFT & SOLUTION Tirane 1,800,000 2018-03-29 2018-04-04 14010140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise rikonceptim permisimit sistemit ALBIS, up 7260/6 dt 5.12.16, kontrat 7260/13 9.2.2017, ft seri48656220, pv dt 6.6.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) HELIUS SYSTEMS Tirane 508,286 2018-02-27 2018-03-01 7510140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise permisimi i zhvillimit dhe mirbajtje e RNSH, Janar 2018, kont.6492/7 dt 1.12.2016, ft serial 50411677, 50411678, UM 6492/8 01.12.16, pv dt 01.02.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) HELIUS SYSTEMS Tirane 508,286 2018-02-07 2018-02-09 3610140012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise permisimi i zhvillimit dhe mirbajtje e RNSH, Dhjetor 2017, kont.6492/7 dt 1.12.2016, ft serial 50411672, 50411671, UM 6492/8 01.12.16, pv dt 03.01.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Dega Semos Al Tirane 298,800 2018-01-30 2018-01-31 560110140012017 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise mirmbajtje e sist. "HA" tetor 2017, kont 855/8 dt 26.4.17, um 855/9 2.5.17, pv 15.11.17, serial 44663459
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) IKUBINFO Tirane 158,791 2018-01-30 2018-01-31 618110140012017 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise ICMIS Nentor 2017, kont 473/4 dt.24.3.17, um 473/5 27.03.17, pv 27.12.17, serial 45272118
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) IKUBINFO Tirane 158,791 2018-01-30 2018-01-31 546110140012017 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise ICMIS, kont 473/4 dt.24.3.17, um 473/5 27.03.17, pv 4.12.17, serial 45272457
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) HELIUS SYSTEMS Tirane 508,286 2018-01-30 2018-01-31 543110140012017 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise perm zhvillim RNSH, kont 6492/7 dt 1.12.16, um 6497/8 dt 1.12.16, pv 3.11.2017 ft serial 28419741, 28419742
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Dega Semos Al Tirane 300,000 2018-01-30 2018-01-31 551110140012017 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise trjanim high ivabiliti, kont 855/8 dt 26.4.17, UM 855/9 dt 2.5.17, pv dt 25.7.17, ft serial 44663455
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Dega Semos Al Tirane 298,800 2018-01-30 2018-01-31 559110140012017 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise mirmbajtje e sist. "HA" gusht 2017, kont 855/8 dt 26.4.17, um 855/9 2.5.17, pv 8.9.17, serial 44663457
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Dega Semos Al Tirane 298,800 2018-01-30 2018-01-31 562110140012017 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise mirmbajtje e sist. "HA" shtator 2017, kont 855/8 dt 26.4.17, um 855/9 2.5.17, pv 9.10.17, serial 44663458
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) HELIUS SYSTEMS Tirane 451,706 2018-01-30 2018-01-31 541110140012017 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise RNSH, kon 6492/7 dt 1.12.2016, um 6492/8 1.12.16, pv dt 8.9.2017, serial ft 28419735, 28419730
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Dega Semos Al Tirane 597,600 2018-01-30 2018-01-31 561110140012017 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise mirmbajtje e sist. "HA" nentor-dhjetor 2017, kont 855/8 dt 26.4.17, um 855/9 2.5.17, pv 28.12.17, serial 44663462,
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) IKUBINFO Tirane 428,804 2018-01-30 2018-01-31 548110140012017 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise zhvillim perm ICMIS, kont 1766/14 dt 5.11.2015, UM 1766/15 dt 6.11.2015 pv 20.12.17, serial ft 45272499
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) HELIUS SYSTEMS Tirane 508,286 2017-12-26 2017-12-29 54010140012017 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise permisimi zhvillimi i RNSH-se, Korrik 2017, kontrat vazhdim nr.6492/7, dt 01.12.2017, ft seri 28419731, ft seri 28419732, pv dt 8.9.17
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) HELIUS SYSTEMS Tirane 536,576 2017-12-26 2017-12-29 539101400012017 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise permisimi zhvillimi i RNSH-se, Mars 2017, kontrat vazhdim nr.6492/7, dt 01.12.2017, ft seri 28419705, ft seri 28419706, pv dt 2.5.2017
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) HELIUS SYSTEMS Tirane 508,286 2017-12-26 2017-12-29 53810140012017 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise permisimi zhvillimi i RNSH-se, Qershor 2017, kontrat vazhdim nr.6492/7, dt 01.12.2017, ft seri 28419733, ft seri 28419734, pv dt 08.09.17
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave