Transaksion Thesari 2019-2022

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

 • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
 • Ku shkojne fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
 • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
 • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
 • etj.

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate permbledhese

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
  All TRIOS All 168,330,454.00 46 All => =>

  Transaksione
  *Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
  Ndermarja e punetoreve nr. 2 (3535) TRIOS Tirane 27,735,522 2021-12-23 2021-12-29 35221011552021 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj 2101155, DPRNricimit lik ft blerje l djegese termike nr 274 dt 13.12.21, fh 91 dt 13.12.21 pvmd 13.12.21 kontr vazhd 2891/8 dt 3.12.21
  Ndermarja e punetoreve nr. 2 (3535) TRIOS Tirane 1,594,000 2021-12-20 2021-12-23 33521011552021 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj 2101155, DPRNricimit lik ft blerje l djegese termike nr 142 dt 6.12.21, fh 85 dt 6.12.21 pvmd 6.12.21 kontr 2891/8 dt 3.12.21, u prok 22.9.21, njoft 21.10.21, fitues 2891/5 dt 16.11.21, rap permb 2.12.21
  Ndermarja e punetoreve nr. 2 (3535) TRIOS Tirane 1,594,000 2021-12-20 2021-12-23 33621011552021 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj 2101155, DPRNricimit lik ft blerje l djegese termike nr 263 dt 08.12.21, fh 86 dt 08.12.21 pvmd 08.12.21 kontr 2891/8 dt 3.12.21, u prok 22.9.21, njoft 21.10.21, fitues 2891/5 dt 16.11.21, rap permb 2.12.21
  Ndermarja e punetoreve nr. 2 (3535) TRIOS Tirane 1,488,290 2021-10-13 2021-10-18 23121011552021 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj 2101155, DPRNricimit lik ft lende djegese termik e indust nr 22/2021 dt 30.09.21 fh 56 dt 30.09.21 pvmd 30.09.21 kontr vazhd 830/9 dt 28.5.21
  Ndermarja e punetoreve nr. 2 (3535) TRIOS Tirane 1,468,722 2021-09-22 2021-09-24 21521011552021 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj 2101155, DPRNricimit lik ft lende djegese termik e indust nr 1111/2021 dt 17.09.21 fh 51 dt 17.09.21 pvmd 17.09.21 kontr vazhd 830/9 dt 28.5.21
  Ndermarja e punetoreve nr. 2 (3535) TRIOS Tirane 1,073,450 2021-09-14 2021-09-16 20721011552021 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj 2101155, DPRNricimit lik ft lende djegese termik e indust nr 1077/2021 dt 04.09.21 fh42 dt 04.09.21 pvmd 04.09.21 kontr vazhd 830/9 dt 28.5.21
  Ndermarja e punetoreve nr. 2 (3535) TRIOS Tirane 1,007,720 2021-08-27 2021-08-31 18421011552021 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj 2101155, DPRNricimit lik ft lende djegese termik e indust nr 1046/2021 dt 24.08.21 fh 33 dt 24.8.21 pvmd24.8.21 kontr vazhd 830/9 dt 28.5.21
  Ndermarja e punetoreve nr. 2 (3535) TRIOS Tirane 1,463,630 2021-08-18 2021-08-23 16921011552021 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj 2101155, DPRNricimit lik ft lende djegese termik e indust nr 1004/2021 dt 04.08.21 fh 29 dt 04.8.21 pvmd 04.8.21 kontr vazhd 830/9 dt 28.5.21
  Ndermarja e punetoreve nr. 2 (3535) TRIOS Tirane 1,166,888 2021-07-22 2021-07-26 14721011552021 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj 2101155, DPRNricimit lik ft lende djegese termik e indust nr 983/2021 dt 15.07.21 fh 25 dt 15.7.21 pvmd 15.7.21 kontr vazhd 830/9 dt 28.5.21
  Ndermarja e punetoreve nr. 2 (3535) TRIOS Tirane 1,450,040 2021-07-02 2021-07-05 12221011552021 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj 2101155, DPRNricimit lik ft lende djegese termik e indust nr 213/2021 dt 30.6.21 fh 18 dt 30.6.21 pvmd 30.6.21 kontr 830/9 dt 28.5.21, u prok 30.3.21, urdh komis 30.3.21, pvo 23.4.21, raport 18.5.21, fitues 18.5.21
  Ndermarja e punetoreve nr. 2 (3535) TRIOS Tirane 1,415,750 2021-06-30 2021-07-01 11721011552021 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj 2101155, DPRNricimit lik ft lende djegese termik e indust nr 317/2021 dt 18.6.21 fh 13 dt 18.6.21 pvmd 18.6.21 kontr 830/9 dt 28.5.21, u prok 30.3.21, urdh komis 30.3.21, pvo 23.4.21, raport 18.5.21, fitues 18.5.21
  Ndermarja e punetoreve nr. 2 (3535) TRIOS Tirane 14,500,000 2020-12-24 2020-12-29 60621011552020 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj 2101155, DPN2,lik ft lende djeg termik ind nr 732 dt 4.12.20 sr 80707932 fh 122 dt 4.12.20 pv 4.12.20 kontr 2597/9 dt 24.11.20 akt marv 2597/12 dt 4.12.20
  Ndermarja e punetoreve nr. 2 (3535) TRIOS Tirane 2,015,592 2020-12-18 2020-12-22 54921011552020 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj 2101155, DPN2, blerje lende djegese vazhdim kont nr 779/9 dt 7.5.20. ft 80577517 dt 4.12.20, fh 13 dt 4.12.20, pv 4.12.20
  Ndermarja e punetoreve nr. 2 (3535) TRIOS Tirane 7,968,695 2020-12-15 2020-12-21 54721011552020 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj 2101155, DPN2, blerje lende djegese vazhdim kont nr 779/9 dt 7.5.20. ft 80707931 dt 4.12.20, fh 121 dt 4.12.20, pv 4.12.20
  Ndermarja e punetoreve nr. 2 (3535) TRIOS Tirane 964,110 2020-12-03 2020-12-04 50921011552020 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj 2101155, DPN2, blerje lende djegese vazhdim kont nr 779/9 dt 7.5.20. ft 80707923 dt 28.11.20, fh 118 dt 28.11.20, pv 28.11.20
  Ndermarja e punetoreve nr. 2 (3535) TRIOS Tirane 1,627,579 2020-11-27 2020-12-03 50721011552020 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj 2101155, DPN2, blerje lende djegese vazhdim kont nr 779/9 dt 7.5.20. ft 80707916 dt 20.11.20, fh 111 dt 20.11.20, pv 20.11.20
  Ndermarja e punetoreve nr. 2 (3535) TRIOS Tirane 1,726,900 2020-11-20 2020-11-24 49621011552020 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj 2101155, DPN2, blerje lende djegese vazhdim kont nr 779/9 dt 7.5.20. ft 80707913 dt 12.11.20, fh 107 dt 12.11.20, pv 12.11.20
  Ndermarja e punetoreve nr. 2 (3535) TRIOS Tirane 1,747,652 2020-11-04 2020-11-06 44921011552020 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj 2101155, DPN2, blerje lende djegese vazhdim kont nr 779/9 dt 7.5.20. ft 80707908 dt 2.11.20, fh 98 dt 2.11.20, pv 2.11.20
  Ndermarja e punetoreve nr. 2 (3535) TRIOS Tirane 1,284,813 2020-10-27 2020-10-29 43621011552020 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj 2101155, DPN2, blerje lende djegese vazhdim kont nr 779/9 dt 7.5.20. ft 80577898 dt 24.10.20, fh 93 dt 24.10.20, pv 24.10.20
  Ndermarja e punetoreve nr. 2 (3535) TRIOS Tirane 1,503,951 2020-10-13 2020-10-14 41521011552020 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj 2101155, DPN2, blerje lende djegese vazhdim kont nr 779/9 dt 7.5.20. ft 80577505 dt 5.10.20, fh 85 dt 5.10.20, pv 5.10.20