Transaksion Thesari 2019-2022

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

 • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
 • Ku shkojne fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
 • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
 • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
 • etj.

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate permbledhese

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
  All LUVA GROUP All 1,724,780.00 33 All => =>

  Transaksione
  *Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
  Bashkia Ura Vajgurore (0202) LUVA GROUP Berat 43,200 2021-11-26 2021-12-02 79221670012021 Sherbime te tjera 2167001 Bashkia Ure ,sherbim interneti kontrata nr 4/11 dt 10.03.2021 fat 133 dt 11.03.2021
  Bashkia Ura Vajgurore (0202) LUVA GROUP Berat 43,200 2021-10-28 2021-11-01 71221670012021 Sherbime te tjera 2167001 Bashkia Ure,sherbim interneti kontrata nr 4/11 dt 10.03.2021 fat 70 dt04.08.2021
  Bashkia Ura Vajgurore (0202) LUVA GROUP Berat 43,200 2021-10-28 2021-11-01 71321670012021 Sherbime te tjera 2167001 Bashkia Ure,sherbim interneti kontrata nr 4/11 dt 10.03.2021 fat 90 dt 06.09.2021
  Bashkia Ura Vajgurore (0202) LUVA GROUP Berat 43,200 2021-10-28 2021-11-01 71121670012021 Sherbime te tjera 2167001 Bashkia Ure,sherbim interneti kontrata nr 4/11 dt 10.03.2021 fat 50 dt 06.07.2021
  Bashkia Ura Vajgurore (0202) LUVA GROUP Berat 43,200 2021-07-14 2021-07-16 43621670012021 Sherbime te tjera 2167001 Bashkia Ure, kontrata nr.4/11, dt.10.03.2021, up nr.04, dt.24.02.2021, fatura nr.36/2021, dt.04.06.2021, sherbime interneti
  Bashkia Ura Vajgurore (0202) LUVA GROUP Berat 43,200 2021-07-14 2021-07-16 43421670012021 Sherbime te tjera 2167001 Bashkia Ure, kontrata nr.4/11, dt.10.03.2021, up nr.04, dt.24.02.2021, fatura nr.27/2021, dt.07.04.2021, sherbime interneti
  Bashkia Ura Vajgurore (0202) LUVA GROUP Berat 43,200 2021-07-14 2021-07-16 43521670012021 Sherbime te tjera 2167001 Bashkia Ure, kontrata nr.4/11, dt.10.03.2021, up nr.04, dt.24.02.2021, fatura nr.28/2021, dt.01.05.2021, sherbime interneti
  Sp. Kucove (0217) LUVA GROUP Kuçove 119,400 2021-06-01 2021-06-02 11510130742021 Sherbime te tjera 1013074 sherbime te tjera,riparim dhe miremb.sistemi kamerave fat.35/2021 dt.19.05.2021
  Bashkia Memaliaj (1134) LUVA GROUP Tepelene 90,000 2021-03-18 2021-03-19 8421430012021 Sherbime telefonike internet ft nr 498 dt 26.12.2021 Bashki Memaliaj
  Bashkia Memaliaj (1134) LUVA GROUP Tepelene 100,200 2020-09-09 2020-09-10 24721430012020 Sherbime telefonike ft nr 465 dt 14.08.2020 up nr 3 dt 14.02.2020 internet ne njesite administrative Bashki Memaliaj
  Sp. Kucove (0217) LUVA GROUP Kuçove 116,500 2020-04-16 2020-04-17 7410130742020 Sherbime te tjera 1013074 sherbime mirmbajtje sistemi i kamerave fat nr 417/63357117 dt 19.03.2020
  Zyra Arsimore Kucovë (0217) LUVA GROUP Kuçove 38,684 2020-02-03 2020-02-04 2510110882020 Sherbime te tjera 1011088 sherbim interneti fat nr 383/63357033 dt 08.12.2019 kontr nr 218 dt 20.02.2019
  Bashkia Memaliaj (1134) LUVA GROUP Tepelene 22,320 2019-12-26 2019-12-27 57321430012019 Sherbime telefonike internet nentor ft nr 382 dt 08.12.2019 bashki Memaliaj
  Zyra Arsimore Kucovë (0217) LUVA GROUP Kuçove 57,000 2019-12-20 2019-12-23 28110110882019 Sherbime te tjera 1011088 sherbim interneti fat nr 381/63357031 dt 08.12.2019 kontr nr 218 dt 20.02.2019
  Zyra Arsimore Kucovë (0217) LUVA GROUP Kuçove 57,000 2019-11-21 2019-11-22 25810110882019 Sherbime te tjera 1011088 sherbim interneti fat nr 368/63357018 dt 09.11.2019 kontr nr 218 dt 20.02.2019
  Bashkia Memaliaj (1134) LUVA GROUP Tepelene 22,320 2019-11-19 2019-11-20 50421430012019 Sherbime telefonike INTERNET FT NR 336 DT 01.08.2019 BASHKI MEMALIAJ
  Bashkia Memaliaj (1134) LUVA GROUP Tepelene 22,320 2019-11-19 2019-11-20 50221430012019 Sherbime telefonike INTERNET FT NR 359 DT 02.10.2019 BASHKI MEMALIAJ
  Bashkia Memaliaj (1134) LUVA GROUP Tepelene 22,320 2019-11-19 2019-11-20 50121430012019 Sherbime telefonike INTERNET FT NR 370 DT 09.11.2019 BASHKI MEMALIAJ
  Bashkia Memaliaj (1134) LUVA GROUP Tepelene 22,320 2019-11-19 2019-11-20 50321430012019 Sherbime telefonike INTERNET FT NR 347 DT 02.09.2019 BASHKI MEMALIAJ
  Zyra Arsimore Kucovë (0217) LUVA GROUP Kuçove 57,000 2019-10-21 2019-10-22 22510110882019 Sherbime te tjera 1011088 sherbim interneti fat nr 361/63357011 dt 02.10.2019 kontr nr 218 dt 20.02.2019