Transaksion Thesari 2019-2022

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

 • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
 • Ku shkojne fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
 • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
 • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
 • etj.

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate permbledhese

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
  All HIGJENA All 10,604,288.00 16 All => =>

  Transaksione
  *Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
  Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuçove 278,940 2020-02-19 2020-02-20 18121240012020 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2124001 sherbim pastrimi 01-16 prill 2019 NJ/adm perondi fat nr 70/71283306 dt 16.04.2019 kontr dt 15.04.2014
  Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuçove 525,120 2020-02-19 2020-02-20 17921240012020 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2124001 sherbim pastrimi shkurt 2019 NJ/adm perondi fat nr 68/71283304 dt 28.02.2019 kontr dt 15.04.2014
  Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuçove 577,860 2020-02-19 2020-02-20 18021240012020 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2124001 sherbim pastrimi mars 2019 NJ/adm perondi fat nr 69/71283305dt 31.03.2019 kontr dt 15.04.2014
  Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuçove 558,480 2019-10-02 2019-10-03 90721240012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2124001 sherbim pastrimi nj.adm perondi fat nr 67/71283303 dt 31.01.2019 kontr dt 15.04.2014
  Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuçove 625,500 2019-02-06 2019-02-07 11321240012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2124001 situacion pastrimi perondi fat nr 53/49263739 dt 31.07.2018 kontr dt 15.04.2014 afati 5 vjecare
  Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuçove 546,720 2019-02-06 2019-02-07 11521240012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2124001 situacion pastrimi perondi fat nr 59/49263745 dt 30.09.2018 kontr dt 15.04.2014 vitit 2018 afati 5 vjecare
  Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuçove 676,020 2019-02-06 2019-02-07 11421240012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2124001 situacion pastrimi perondi fat nr 55/49263742 dt 31.08.2018 kontr dt 15.04.2014 vitit 2018 afati 5 vjecare
  Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuçove 2,200,628 2019-02-05 2019-02-07 10421240012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2124001 situacion pastimi bashkia fat nr 55/49263741 dt 31.08.2018 kontr nr2577 dt 24.07.2018
  Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuçove 793,805 2019-02-05 2019-02-07 10721240012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2124001 situacion pastimi bashkia fat nr 62/49263748dt 26.10.2018 kontr nr2577 dt 24.07.2018
  Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuçove 1,559,375 2019-02-05 2019-02-07 10521240012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2124001 situacion pastimi bashkia fat nr 58/49263744 dt 30.09.2018 kontr nr2577 dt 24.07.2018
  Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuçove 560,700 2019-02-06 2019-02-07 11621240012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2124001 situacion pastrimi perondi fat nr 63/49263749 dt 31.10.2018 kontr dt 15.04.2014 vitit 2018 afati 5 vjecare
  Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuçove 308,388 2019-02-05 2019-02-06 10621240012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2124001 situacion pastimi kozare fat nr 54/49263740dt 31.07.2018 kontr nr2577 dt 24.07.2018
  Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuçove 35,020 2019-02-05 2019-02-06 11021240012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2124001 situacion pastimi bashkia fat nr 64/49263750dt 24.10.2018 kontr nr2577 dt 24.07.2018
  Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuçove 308,388 2019-02-05 2019-02-06 10821240012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2124001 situacion pastimi kozare fat nr 57/49263743 dt 31.08.2018 kontr nr2577 dt 24.07.2018
  Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuçove 705,046 2019-02-05 2019-02-06 10321240012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2124001 situacion pastimi bashkia fat nr 52/49263738 dt 31.07.2018 kontr nr2577 dt 24.07.2018
  Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuçove 344,298 2019-02-05 2019-02-06 10921240012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2124001 situacion pastimi kozare fat nr 60/49263746 dt 31.08.2018 kontr nr2577 dt 24.07.2018
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >