Transaksion Thesari 2019-2021

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

 • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
 • Ku shkojne fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
 • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
 • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
 • etj.

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate permbledhese

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
  All GREEN FARM SHPK All 55,108,311.00 45 All => =>

  Transaksione
  *Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
  Bashkia Lushnje (0922) GREEN FARM SHPK Lushnje 1,666,860 2021-09-14 2021-09-16 52121290012021 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 Bashkia Lushnje, Sa lik.Kont.nr.10300,dt.31.12.2020 per Sherbim gjelberimi sipas fat.fiskaliz nr.25 dt.03.08.2021, situacioni Korrik 2021
  Bashkia Lushnje (0922) GREEN FARM SHPK Lushnje 1,705,706 2021-08-18 2021-08-20 45421290012021 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 Bashkia Lushnje, Sa lik.Kont.nr.10300,dt.31.12.2020 per Sherbim gjelberimi sipas fat.fiskaliz nr.24 dt.03.08.2021, situacioni Qershor 2021
  Nd-ja Komunale Banesa (3737) GREEN FARM SHPK Vlore 1,819,440 2021-07-26 2021-07-27 16721460172021 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) blerje peme dekorative komunalja 2146017 kont 155/21 dt 24.05.2021 u.prok 6 dt 25.02.2021 fat 19/2021 dt 18.06.2021 f.hyrje 34 dt 18.06.2021 pv.marrje ne dorezim dhe pv kolaudimi dt 18.06.2021
  Bashkia Lushnje (0922) GREEN FARM SHPK Lushnje 1,400,000 2021-06-18 2021-06-21 34721290012021 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 Bashkia Lushnje, Sa lik.Kont.nr.10300,dt.31.12.2020 per Sherbim gjelberimi sipas fat.fiskaliz nr.16 dt.18.05.2021, situacioni Prill 2021
  Nd-ja Komunale Banesa (3737) GREEN FARM SHPK Vlore 3,552,240 2021-06-15 2021-06-16 13821460172021 Shpenz. per rritjen e AQT - lulishtet blerje peme dekorative komunalja 2146017 kont 155/21 dt 24.05.2021 u.prok 6 dt 25.02.2021 fat 17/2021 dt 04.06.2021 f.hyrje 30 dt 04.06.2021
  Bashkia Lushnje (0922) GREEN FARM SHPK Lushnje 79,956 2021-05-18 2021-05-19 28721290012021 Sherbime te tjera 2129001 Bashkia Lushnje,Sa lik.Urdh.Prok.nr.16,dt.11.05.2021 Zhvillim panairi me femije per projektin e PAK, fat.fiskal.nr.15,dt.17.05.2021,pcv marr dorezim dt.17.05.2021
  Bashkia Lushnje (0922) GREEN FARM SHPK Lushnje 1,311,879 2021-04-19 2021-04-21 21921290012021 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 Bashkia Lushnje, Sa lik.Kont.nr.10300,dt.31.12.2020 per Sherbim gjelberimi sipas fat.elektr. nr.13 dt.14.04.2021, situacioni Mars 2021
  Drejtoria e Rajonit Jugor (Gjirokaster) (1111) GREEN FARM SHPK Gjirokaster 119,028 2021-04-19 2021-04-20 12810060672021 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve specifike 1016066, Drejtoria e Rajonit Jugor sistemim gjelberim territori fat nr 9/2021 dt 30.03.2021 fh nr 11 dt 30.03.2021 up nr 14 dt 29.03.2021
  Bashkia Lushnje (0922) GREEN FARM SHPK Lushnje 1,188,310 2021-03-17 2021-03-19 14421290012021 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 Bashkia Lushnje, Sa lik.Kont.nr.10300,dt.31.12.2020 per Sherbim gjelberimi sipas fat.elektr. nr.4 dt.05.03.2021, situacioni shkurt 2021
  Bashkia Lushnje (0922) GREEN FARM SHPK Lushnje 1,350,000 2021-02-09 2021-02-15 6721290012021 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 Bashkia Lushnje, Sa lik.Kont.nr.10300,dt.31.12.2020 per Sherbim gjelberimi sipas fat.elektr. nr. 1,dt.30.01.2021, situacion Janar 2021
  Bashkia Lushnje (0922) GREEN FARM SHPK Lushnje 1,500,360 2021-02-09 2021-02-10 6621290012021 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 Bashkia Lushnje, Sa lik.Kont.nr.6089,dt.14.08.2020 per Sherbim gjelberimi sipas fat.nr. 72412347,dt.31.12.2020, situacion Dhjetor 2020
  Bashkia Lushnje (0922) GREEN FARM SHPK Lushnje 539,406 2020-12-28 2020-12-29 82821290012020 Shpenzime per mirembajtjen e tokave dhe aktiveve natyrore 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik u.prok.30 dt.20.11.2020 FV fidane pishe per pyllezim, sipas fature nr.serial 72412344 dt.17.12.2020, pc.vb.date 17.12.2020,situacion sherbimi
  Bashkia Lushnje (0922) GREEN FARM SHPK Lushnje 1,378,691 2020-12-10 2020-12-11 77221290012020 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik sherbimi gjelberimit, fat.nr.72412342 dt.30.11.2020, kontr.nr.6089 dt.14.08.2020
  Nd-ja Komunale Banesa (3737) GREEN FARM SHPK Vlore 753,000 2020-11-17 2020-11-18 33621460172020 Te tjera materiale dhe sherbime speciale blerje PLEH KIMIK DHE HUMUS up nr 62 dt 02.10.20,ftese per oferte,fat nr 14 dt 28.10.20,fh nr 75 dt 28.10.20,komunale 2146017
  Nd-ja Komunale Banesa (3737) GREEN FARM SHPK Vlore 687,540 2020-11-17 2020-11-18 33421460172020 Te tjera materiale dhe sherbime speciale blerje bime dekorative dhe lule up nr 63 dt 06.10.20,ftese per oferte,fat nr 12 dt 28.10.20,fh nr 74 dt 28.10.20,komunale 2146017
  Bashkia Lushnje (0922) GREEN FARM SHPK Lushnje 1,530,000 2020-11-16 2020-11-17 72421290012020 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik sherbimi gjelberimit, fat.nr.72412340 dt.30.10.2020, kontr.nr.6089 dt.14.08.2020
  Nd-ja Komunale Banesa (3737) GREEN FARM SHPK Vlore 180,000 2020-11-16 2020-11-17 33321460172020 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2146017 KOMUNALE BLERJE LULE SEZONALE DHE LULE PER BUQETA FAT NR 13 DT 28.10.2020 F.H NR 73 DT 28.10.2020 U.PROK NR 65 DT 12.10.2020
  Bashkia Lushnje (0922) GREEN FARM SHPK Lushnje 1,547,410 2020-10-14 2020-10-16 65921290012020 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik sherbimi gjelberimit, fat.nr.72412335 dt.30.09.2020, kontr.nr.6089 dt.14.08.2020
  Bashkia Lushnje (0922) GREEN FARM SHPK Lushnje 780,353 2020-10-08 2020-10-12 63621290012020 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik sherbimi gjelberimit, fat.nr.72412330 dt.31.08.2020, kontr.nr.6089 dt.14.08.2020
  Bashkia Lushnje (0922) GREEN FARM SHPK Lushnje 1,527,000 2020-08-19 2020-08-20 53021290012020 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik sherbimi gjelberimit, fat.nr.72412326 dt.13.08.2020, kontr.nr.11154 dt.31.12.2019