Transaksion Thesari 2019-2022

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

 • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
 • Ku shkojne fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
 • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
 • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
 • etj.

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate permbledhese

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
  Bashkia Librazhd (0821) ILIR QOSJA All 7,396,966.00 21 All => =>

  Transaksione
  *Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
  Bashkia Librazhd (0821) ILIR QOSJA Librazhd 687,550 2021-12-22 2021-12-23 146821280012021 Pjese kembimi, goma dhe bateri BASHKIA LIBRAZHD,LIK.FAT.NR.3/2021 DATE 10.12.2021, Kontrate Nr.6068 Prot.date 17.11.2021 Blerje goma, pjese xhenerike dhe mirembajtje mjetesh per vitin 2021.
  Bashkia Librazhd (0821) ILIR QOSJA Librazhd 562,000 2021-12-22 2021-12-23 147021280012021 Pjese kembimi, goma dhe bateri BASHKIA LIBRAZHD,LIK.FAT.NR.4/2021 DATE 10.12.2021, Kontrate Nr.6068 Prot.date 17.11.2021 Blerje goma, pjese xhenerike dhe mirembajtje mjetesh per vitin 2021.
  Bashkia Librazhd (0821) ILIR QOSJA Librazhd 554,500 2021-03-17 2021-03-19 26021280012021 Shpenz. per rritjen e AQT - mjete kunder zjarrit BASHKIA LIBRAZHD,LIK.FAT.NR.5,6 DATE 31.12.2020, Kontrate nr.5992 prot.date 29.12.2020 Blerje pjese kembimi per mjetin Nissan Terrano AA308Eo dhe riparim i defektit te paparashikuar per mjetin zjarrfikes benz te MZSH Bashkia Librazhd.
  Bashkia Librazhd (0821) ILIR QOSJA Librazhd 204,700 2021-03-17 2021-03-19 26121280012021 Pjese kembimi, goma dhe bateri BASHKIA LIBRAZHD,LIK.FAT.NR.4 DATE 31.12.2020, Kontrate nr.5992 prot.date 29.12.2020 Blerje pjese kembimi per mjetin Nissan Terrano AA308Eo dhe riparim i defektit te paparashikuar per mjetin zjarrfikes benz te MZSH Bashkia Librazhd.
  Bashkia Librazhd (0821) ILIR QOSJA Librazhd 92,665 2020-12-24 2020-12-28 153321280012020 Pjese kembimi, goma dhe bateri BASHKIA LIBRAZHD,LIK.FAT.NR.38,49,50 DATE 17.12.2020,Kontrata nr.2080 prot.date 28.05.2020 Blerje goma pjese xhenerike dhe mirembajtje mjetesh.
  Bashkia Librazhd (0821) ILIR QOSJA Librazhd 181,259 2020-12-23 2020-12-24 152321280012020 Pjese kembimi, goma dhe bateri BASHKIA LIBRAZHD,LIK.FAT.NR.44,47 DATE 23.11.2020,Kontrata nr.2080 prot.date 28.05.2020 Blerje goma pjese xhenerike dhe mirembajtje mjetesh.
  Bashkia Librazhd (0821) ILIR QOSJA Librazhd 83,140 2020-12-23 2020-12-24 152221280012020 Pjese kembimi, goma dhe bateri BASHKIA LIBRAZHD,LIK.FAT.NR.48 DATE 24.11.2020,Kontrata nr.2080 prot.date 28.05.2020 Blerje goma pjese xhenerike dhe mirembajtje mjetesh.
  Bashkia Librazhd (0821) ILIR QOSJA Librazhd 833,206 2020-11-04 2020-11-05 131221280012020 Pjese kembimi, goma dhe bateri BASHKIA LIBRAZHD,LIK.FAT.NR.32,33,34 DATE 06.10.2020 Kontrata nr.2080 prot.date 28.05.2020 Blerje goma pjese xhenerike dhe mirembajtje mjetesh.
  Bashkia Librazhd (0821) ILIR QOSJA Librazhd 407,252 2020-11-04 2020-11-05 131321280012020 Pjese kembimi, goma dhe bateri BASHKIA LIBRAZHD,LIK.FAT.NR.29,30,31 DATE 06.10.2020 Kontrata nr.2080 prot.date 28.05.2020 Blerje goma pjese xhenerike dhe mirembajtje mjetesh.
  Bashkia Librazhd (0821) ILIR QOSJA Librazhd 148,370 2020-09-10 2020-09-11 106121280012020 Pjese kembimi, goma dhe bateri BASHKIA LIBRAZHD,LIK.FAT.NR.15,16 DATE 10.08.2020 Kontrata nr.2080 prot.date 28.05.2020 Blerje goma pjese xhenerike dhe mirembajtje mjetesh.
  Bashkia Librazhd (0821) ILIR QOSJA Librazhd 907,091 2020-09-10 2020-09-11 106021280012020 Pjese kembimi, goma dhe bateri BASHKIA LIBRAZHD,LIK.FAT.NR.11,12,13,14,17,18,21,22,25 DATE 10.08.2020 Kontrata nr.2080 prot.date 28.05.2020 Blerje goma pjese xhenerike dhe mirembajtje mjetesh.
  Bashkia Librazhd (0821) ILIR QOSJA Librazhd 450,000 2020-02-20 2020-02-21 19521280012020 Pjese kembimi, goma dhe bateri BASHKIA LIBRAZHD,LIK.FAT.NR.39,40 DATE 26.11.2019,Kontrate Nr.1982 Prot.dt.01.04.2019 Goma,pjese xhenerike dhe mirembajtje mjetesh.
  Bashkia Librazhd (0821) ILIR QOSJA Librazhd 81,333 2019-12-20 2019-12-23 114221280012019 Pjese kembimi, goma dhe bateri BASHKIA LIBRAZHD,LIK.FAT.NR.33 DATE 01.11.2019,Kontrate Nr.1982 Prot.dt.01.04.2019 Goma,pjese xhenerike dhe mirembajtje mjetesh.
  Bashkia Librazhd (0821) ILIR QOSJA Librazhd 237,000 2019-12-20 2019-12-23 114421280012019 Pjese kembimi, goma dhe bateri BASHKIA LIBRAZHD,LIK.FAT.NR.31 DATE 23.10.2019,Kontrate Nr.1982 Prot.dt.01.04.2019 Goma,pjese xhenerike dhe mirembajtje mjetesh.
  Bashkia Librazhd (0821) ILIR QOSJA Librazhd 50,000 2019-12-20 2019-12-23 114321280012019 Pjese kembimi, goma dhe bateri BASHKIA LIBRAZHD,LIK.FAT.NR.32 DATE 25.10.2019,Kontrate Nr.1982 Prot.dt.01.04.2019 Goma,pjese xhenerike dhe mirembajtje mjetesh.
  Bashkia Librazhd (0821) ILIR QOSJA Librazhd 215,000 2019-12-20 2019-12-23 114521280012019 Pjese kembimi, goma dhe bateri BASHKIA LIBRAZHD,LIK.FAT.NR.31 DATE 21.10.2019,Kontrate Nr.1982 Prot.dt.01.04.2019 Goma,pjese xhenerike dhe mirembajtje mjetesh.
  Bashkia Librazhd (0821) ILIR QOSJA Librazhd 219,000 2019-11-01 2019-11-04 99321280012019 Pjese kembimi, goma dhe bateri BASHKIA LIBRAZHD,LIK.FAT.NR.27 DATE 21.10.2019,Kontrate Nr.1982 Prot.dt.01.04.2019 Goma,pjese xhenerike dhe mirembajtje mjetesh.
  Bashkia Librazhd (0821) ILIR QOSJA Librazhd 307,000 2019-11-01 2019-11-04 99421280012019 Pjese kembimi, goma dhe bateri BASHKIA LIBRAZHD,LIK.FAT.NR.26 DATE 16.10.2019,Kontrate Nr.1982 Prot.dt.01.04.2019 Goma,pjese xhenerike dhe mirembajtje mjetesh.
  Bashkia Librazhd (0821) ILIR QOSJA Librazhd 256,700 2019-11-01 2019-11-04 99221280012019 Pjese kembimi, goma dhe bateri BASHKIA LIBRAZHD,LIK.FAT.NR.25 DATE 01.10.2019,Kontrate Nr.1982 Prot.dt.01.04.2019 Goma,pjese xhenerike dhe mirembajtje mjetesh.
  Bashkia Librazhd (0821) ILIR QOSJA Librazhd 364,000 2019-02-06 2019-02-07 8621280012019 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit BASHKIA LIBRAZHD,LIKUJDIM FAT.NR.34 DT.03.01.2019,Kontrate Nr.7749/1 Prot.dt.27.12.2018 Riparim i difektit te paparishikueshem te mjetit Toyota Land Cruiser 4x4.