Transaksion Thesari 2019-2021

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

 • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
 • Ku shkojne fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
 • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
 • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
 • etj.

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate permbledhese

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
  Sp. Berati (0202) FARMA NET ALBANIA All 25,734,322.00 24 All => =>

  Transaksione
  *Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
  Sp. Berati (0202) FARMA NET ALBANIA Berat 16,473,228 2021-10-11 2021-10-18 60810130642021 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) 1013064 Spitali Rajonal Berat pajisje mjekesore per maternitetin, shkresa nr 142/3 dt 02.02.2021 miratim procedure, ft nr 3253 dt 24.09.2021 prverbal mrd 3644 dt 24.09.2021 flh 137 dt 29.09.2021 garanci punimesh kont. 3268 dt 27.08.2021
  Sp. Berati (0202) FARMA NET ALBANIA Berat 192,000 2021-08-04 2021-08-09 49410130642021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013064 Spitali Rajonal Berat blerje medikamente ft nr 568/2021 dt 21.07.2021 fl hyrje nr 111 dt 21.07.2021 kerkese nr 2446 dt 29.06.2021 up nr 1960 dt 08.06.2021 raporti perfundimtar
  Sp. Berati (0202) FARMA NET ALBANIA Berat 217,580 2021-05-25 2021-05-28 32310130642021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013064 Spitali Rajonal Berat ft nr 7/2021 dt 02.02.2021 fl hyrje nr 19 dt 02.02.2021 blerje medikamente kontrata nr 429 dt 01.02.2021
  Sp. Berati (0202) FARMA NET ALBANIA Berat 77,860 2021-05-12 2021-05-17 28310130642021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013064 Spitali, blerje medikamente ft nr 51/2021 dt 21.04.2021 fl hyrje 51 dt 21.04.2021 kontrata 4339 dt 28.12.2020 tender i ministrise s eshendtesise
  Sp. Berati (0202) FARMA NET ALBANIA Berat 19,271 2021-04-07 2021-04-12 22110130642021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013064 Spitali Rajonal Berat blerje medikamente ft nr 34/2021 dt 01.04.2021 fl hyrje nr 43 dt 01.04.2021 kontrata nr 1084 dt 23.03.2021 tender i ministrise se shendetesise
  Sp. Berati (0202) FARMA NET ALBANIA Berat 91,600 2021-03-24 2021-03-26 15810130642021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013064 Spitali, kontrate 4339 dt 28.12.2020 medikamente fat 21/2021 dt 16.03.2021
  Sp. Berati (0202) FARMA NET ALBANIA Berat 14,720 2021-02-16 2021-02-18 7210130642021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013064 Spitali Rajonal Berat blerje medikamente ft nr 8/2021 dt 03.02.2021 fl hyrje nr 21 dt 03.02.2021 kontrata nr 3744 dt 28.10.2020
  Sp. Berati (0202) FARMA NET ALBANIA Berat 98,900 2021-02-16 2021-02-18 7110130642021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013064 Spitali Rajonal Berat blerje medikamente ft nr 7/2021 dt 02.02.2021 fl hyrje nr 19 dt 02.02.2021, kontrate nr 429 tender nga Ministria
  Sp. Berati (0202) FARMA NET ALBANIA Berat 18,320 2020-12-30 2020-12-31 83110130642020 Ilaçe dhe materiale mjeksore Spitali berat 1013064,Kontrate 4339 dt 28.12.2020 fatura 14442 dt 28.12.2020 seria 94539592 flete hyrja 239 dt 28.12.2020 medikamente
  Sp. Berati (0202) FARMA NET ALBANIA Berat 7,786,800 2020-12-30 2020-12-31 81810130642020 Ilaçe dhe materiale mjeksore Spitali Berat 1013064,Kontrate 4311 dt 23.12.2020 fatura 14438 dt 23.12.2020 flete hyrja 236 dt 23.12.2020 pmd 23.12.2020 veshje mbrojtese ndak kovidit
  Sp. Berati (0202) FARMA NET ALBANIA Berat 7,360 2020-11-10 2020-11-13 68210130642020 Ilaçe dhe materiale mjeksore Spitali 1013064 kontrate 3744 dt 28.10.2020 medikamente fat 7182 dt 28.10.2020 seri 89600282
  Sp. Berati (0202) FARMA NET ALBANIA Berat 37,377 2020-08-24 2020-08-26 49710130642020 Ilaçe dhe materiale mjeksore Spitali 1013064 kontrata nr 2295 dt 03.07.2020 ft nr 7837 dt 05.08.2020 seri 90321937 fl hyrje nr 155 dt 05.08.2020 blerje medikamente tender Ministria e Shendetesise, raport perfundimtar, miratim procedure
  Sp. Berati (0202) FARMA NET ALBANIA Berat 22,080 2020-08-24 2020-08-26 49810130642020 Ilaçe dhe materiale mjeksore Spitali 1013064 kontrata nr 2543 dt 16.07.2020 ft nr 7838 dt 05.08.2020 seri 90321938 fl hyrje nr 154 dt 05.08.2020 medikamente tender nga Ministria e Shendetesise, raport perfundimtar, miratim procedure
  Sp. Berati (0202) FARMA NET ALBANIA Berat 19,505 2020-07-22 2020-07-27 43010130642020 Ilaçe dhe materiale mjeksore Spitali 1013064 kontrate nr 2293dt 03.07.2020 medikamente fat 6492 dt 06.07.2020 seri89385592
  Sp. Berati (0202) FARMA NET ALBANIA Berat 2,215 2020-07-22 2020-07-27 43110130642020 Ilaçe dhe materiale mjeksore Spitali 1013064 kontrate nr 2295 dt 03.07.2020 medikamente fat 6491 dt 06.07.2020 seri89385591
  Sp. Berati (0202) FARMA NET ALBANIA Berat 47,760 2020-07-15 2020-07-20 39710130642020 Ilaçe dhe materiale mjeksore Spitali 1013064,kontrata 2037 dt 16.06.2020 medikamente fat 6196 DT 16.06.2020 SERI 88807796
  Sp. Berati (0202) FARMA NET ALBANIA Berat 58,750 2020-06-22 2020-06-24 33010130642020 Ilaçe dhe materiale mjeksore Spitali 1013064,kontrate 1880 dt 01.06.2020 medikamente fat nr 6181 dt 01.06.2020 seri 88807781
  Sp. Berati (0202) FARMA NET ALBANIA Berat 39,245 2020-02-10 2020-02-11 6210130642020 Ilaçe dhe materiale mjeksore Spitali 1013064 kontrate 145 dt 15.01.2020 medikamente fat 64 dt 15.01.2020
  Sp. Berati (0202) FARMA NET ALBANIA Berat 144,196 2019-09-24 2019-09-25 63110130642019 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013064 Spitali 1013064, kontrata 3008 dt 13.09.2019 medikamente fat nr 21 dt 13.09.2019
  Sp. Berati (0202) FARMA NET ALBANIA Berat 47,760 2019-08-23 2019-08-26 56010130642019 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013064 Spitali 1013064, kontrata 3606 dt 18.06.2019 fat nr 85 dt 09.08.2019 medikamente