Transaksion Thesari 2019-2022

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

 • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
 • Ku shkojne fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
 • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
 • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
 • etj.

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate permbledhese

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) LEKLI All 407,564,081.00 176 All => =>

  Transaksione
  *Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) LEKLI Tirane 1,378,780 2022-03-28 2022-03-29 62810130492022 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 QSUT 602- barna mk 1481/5 dt 12.06.2020 Amsh nr 1481/6 dt 15.06.2020 kontr 2457/6 dt 15.10.2021,fat 32/2022 dt 19.01.2022 ,fl hyr nr 20207 dt 19.01.2022
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) LEKLI Tirane 112,300 2022-03-28 2022-03-29 62910130492022 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 QSUT 602- barna mk 457/71 dt 05.6.2020 AMSH 457/72 dt 8.6.2020 kontr 2561/4 dt 18.10.2021 ,fat 25/2022 dt 19.01.2022 ,fl hyr nr 20208 dt 19.01.2022
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) LEKLI Tirane 22,900 2022-03-24 2022-03-25 58910130492022 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 QSUT 602-Lik barna mk 458/47 dt 17.06.2020 AMSH nr 458/48 dt 17.06.2020 kont nr 210/4 dt dt 19.01.2022 fat nr 72/2022 dt 21.01.2022 fh nr 20259 dt 21.01.2022
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) LEKLI Tirane 322,065 2022-03-10 2022-03-15 48810130492022 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 QSUT 602-barna mk 457/71 dt 5.6.20 AMSH 457/72 dt 8.6.20 kont nr 2712/4 dt29.10.2021 ,fat 54/2022 dt7.1.2022 ,fh nr 20122 dt 7.1.22
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) LEKLI Tirane 618,205 2022-03-03 2022-03-04 36710130492022 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 QSUT 602- barna mk 457/69 dt 05.06.2020 AMSH nr 457/72 dt 08.06.2020 kontrate 3123/4 dt 17.12.2021 ft 2896/2021 dt 21.12.2021 fh 19994 dt 21.12.2021
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) LEKLI Tirane 143,026 2022-02-28 2022-03-01 35710130492022 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 QSUT 602- barna mk 457/71 dt 05.06.2020 kontrate 2565/4 dt 15.10.2021 ft 2905/2021 dt 22.12.2021 fh 20005 dt 22.12.2021
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) LEKLI Tirane 206,122 2022-02-15 2022-02-18 23210130492022 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 QSUT 602-Barna kont vazhdim nr 2712/4 date 29.10.2021 fat nr 2906/2021 date 22.12.2021 fh nr 20007 date 22.12.2021
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) LEKLI Tirane 3,102,255 2022-02-15 2022-02-18 24410130492022 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 QSUT 602- shp blerje barna sipas kont ne vazhdim nr 2457/6 dt15.10.2021.fat nr2903/2021 dt 22.12.2021.fh nr 20009 dt 22.12.2021
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) LEKLI Tirane 372,000 2022-02-15 2022-02-18 23310130492022 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 QSUT 602- barna kont vazhdim nr 190/86 date 19.11.2021 fat nr 2904/2021 date 22.12.2021 fh nr 20006 date 22.12.2021
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) LEKLI Tirane 173,600 2021-12-25 2021-12-29 294210130492021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049-QSUT-602- lik barna sipas MK190/39 dt 20.5.21.kerk DSHF 190/82 dt 29.10.21.kont 190/86dt 19.11.21.fat nr2660/2021 dt23.11.21.fh nr 19777dt 23.11.2021
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) LEKLI Tirane 5,170,425 2021-12-21 2021-12-24 286010130492021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049-QSUT-602-shp blerje barna sipas kont ne vazhdim nr 2457/6 dt15.10.2021.fat nr2694/2021 dt26.11.2021.fh nr 19833dt26.11.2021
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) LEKLI Tirane 209,342 2021-12-15 2021-12-17 275610130492021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049-QSUT-602-shp blerje barna sipas kont ne vazhdim nr2712/4 dt 29.10..2021.fat nr2490/2021 dt 03.11.2021.fh nr 19667.dt 3.11.2021
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) LEKLI Tirane 18,000 2021-12-15 2021-12-17 276010130492021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049-QSUT-602-shp blerje barna sipas MK3065/7 DT17.12.20.kerk DSHF 8/24 dt 14.10.2021.kont nr8/29 dt1.11.2021.fat nr2492/2021 dt3.11.2021.fh nr 19665dt 3.11.2021
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) LEKLI Tirane 1,243,200 2021-12-15 2021-12-17 275910130492021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049-QSUT-602-shp blerje barna sipas kont ne vazhdim nr 8/29 dt 1.11.2021.fat nr2491/2021 dt 03.11.2021.fh nr 19689.dt 8.11.2021
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) LEKLI Tirane 644,130 2021-12-15 2021-12-17 275710130492021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049-QSUT-602-shp blerje barna sipas MK457/71 DT5.6.20. AMSH 457/72 dt 8.6.20.kont nr2712/4 dt29.10.2021.fat nr3659/2021 dt23.11.2021.fh nr 19802dt 24.11.2021
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) LEKLI Tirane 200,972 2021-11-25 2021-12-01 262310130492021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049-QSUT- barna kont vazhdim nr 2487/4 date 05.10.2021 fat nr 2258/2021 date 07.10.2021 fh nr 19497 date 07.10.2021
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) LEKLI Tirane 1,723,475 2021-11-25 2021-12-01 262810130492021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049-QSUT- barna kont vazhdim nr 2457/6 date 15.10.2021 fat nr 2366/2021 date 20.10.2021 fh nr 19583 date 20.10.2021
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) LEKLI Tirane 126,523 2021-11-25 2021-12-01 263010130492021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049-QSUT-barna kont vazhdim nr 2565/4 date 15.10.2021 fat nr 2408 date 25.10.2021 fh nr 19602 date 25.10.2021
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) LEKLI Tirane 22,460 2021-11-24 2021-11-26 260910130492021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049-QSUT- barna kont vazhdim nr 2561/4 date 18.10.2021 fat nr 2407/2021 date 25.10.2021 fh nr 19603 date 25.10.2021
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) LEKLI Tirane 2,349,179 2021-09-15 2021-09-16 207510130492021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049-QSUT-lik mat mjeksore sipas kont ne vazhdim nr 1528/4dt7.6.21.fat nr 1874/2021 dt 24.8.21.fh nr 19317 dt 24.08.2021