Transaksion Thesari 2019-2021

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

 • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
 • Ku shkojne fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
 • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
 • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
 • etj.

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate permbledhese

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
  Spitali Shkoder (3333) EUROMED All 25,583,774.00 37 All => =>

  Transaksione
  *Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
  Spitali Shkoder (3333) EUROMED Shkoder 245,280 2021-10-08 2021-10-11 58210130232021 Ilaçe dhe materiale mjeksore Spitali Shkoder blerje materjale mjekimi etj marr kuad 511/21 dt 27.04.2020 auto lidhje dt 511/22 dt 04.05.2020 kon nr 1863 dt 16.08.2021 fat nr 1503 dt 23.08.2021 fh nr 850 dt 25.08.2021,pv dt 25.08.2021
  Spitali Shkoder (3333) EUROMED Shkoder 300,000 2021-08-09 2021-08-10 49110130232021 Ilaçe dhe materiale mjeksore Spitali Shkoder blerje materjale mjekimi kon ne vazh nr 1325 dt 04.06.2021 fat nr 951 dt 26.07.2021, fh nr 811 dt 27.07.2021 pv dt 27.07.2021
  Spitali Shkoder (3333) EUROMED Shkoder 1,562,150 2021-07-06 2021-07-07 40210130232021 Ilaçe dhe materiale mjeksore Spitali Shkoder Blerje materj mjekimi etj marr kuader nr 511/21 dt 27.04.2020, auto lidhje kon nr 511/22 dt 04.05.2020,kon nr 1325 dt 04.06.2021, fat nr 831/2021 dt 09.06.2021,fh nr 187 dty 09.06.2021, pv dt 09.06.2021
  Spitali Shkoder (3333) EUROMED Shkoder 808,596 2021-06-09 2021-06-10 32710130232021 Ilaçe dhe materiale mjeksore Spitali Shkoder blerje materj mjekimi marr kuader nr 511/21 dt 27.04.2020,auto lidhje kon nr 511/22 dt 04.05.2020,kon nr 1115 dt 11.5.2021,fat nr 709/21 dt 12.05.2021,fh nr 146 dt 12.05.21,pv dt 12.05.2021
  Spitali Shkoder (3333) EUROMED Shkoder 1,120,441 2021-03-24 2021-03-25 10610130232021 Ilaçe dhe materiale mjeksore pitali Shkoder blerje materjale mjekimi etj marr ku nr 511/21 dt 27.04.2020,,auto lidhje kon nr 511/22 dt 04.05.2020, kon nr 627 dt 09.03.2021 fat nr 515/2021 dt 10.03.2021,fh nr 30.10.03.2021, pv dt 10.03.2021
  Spitali Shkoder (3333) EUROMED Shkoder 809,138 2020-12-23 2020-12-24 100510130232020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013023 blerje materiale mjekimi per nevojat e spitaleve lot 2, mk nr 511/21 dt 27.04.20, autorizim lidhje kon nr 511/22 dt 04.05.20, fnjf app 19 dt 14.04.20, kon nr 2889 dt 21.12.20, ft nr 1700 ser 95195138+fh 22+pcv dt 22.12.2020
  Spitali Shkoder (3333) EUROMED Shkoder 610,154 2020-12-18 2020-12-21 97410130232020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013023 blerje materiale mjekimi lot 2, mk nr 511/21 dt 27.04.2020, autorizim nr 511/22 dt 04.05.2020, fnjf app nr 19 dt 14.04.2020, kon nr 2462 dt 04.11.2020 ft 1648 s 95195086+fh 425+pcv dt 10.12.2020
  Spitali Shkoder (3333) EUROMED Shkoder 20,865 2020-12-04 2020-12-07 89810130232020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013023 blerje materiale mjekimi lot 2, vazhdim kon nr 1296 dt 22.06.2020, pcv realizim me vonese kontrate nr 2760 dt 03.12.2020, ft nr 1411 ser 90602180+fh nr 361+pcv dt 05.11.2020
  Spitali Shkoder (3333) EUROMED Shkoder 10,080 2020-11-10 2020-11-11 79410130232020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013023Blerje kite e reag per lab biokimik e bakteriologjik, vazhdim kon nr 193 dt 21.01.20,ft nr 756 ser 87426623+fh nr 169 +pcv dt 25.06.2020, pcv nr 2488 dt 06.11.2020
  Spitali Shkoder (3333) EUROMED Shkoder 502,608 2020-10-20 2020-10-21 74310130232020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013023B1 BLERJE BARNA ANTIINFEKTIVE TE PERGJITHSHEM LOT 25, MK NR 457/71 DT 05.06.2020, AUTORIZIM LIDHJE KON NR 457/72 DT 08.06.2020,NJOF FIT APP NR 34 DT 08.06.2020,KON NR 2057 DT16.09.2020, ft 260563935 +fh 300+pcv dt 17.09.20
  Spitali Shkoder (3333) EUROMED Shkoder 256,627 2020-09-21 2020-09-22 58310130232020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013023 blerje materiale mjekimi per nevojat e spitaleve publike,lot 2,kon vazhdim nr 1296 dt 22.06.20,ft 1054 s 906022672+fh 284+pcv dt 01.09.2020
  Spitali Shkoder (3333) EUROMED Shkoder 147,000 2020-09-14 2020-09-15 55010130232020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013023 Blerje sistemi transfuzioni,vazhdim kon nr 1429 dt 03.07.2020, ft nr940 ser90602908 dt08.08.20,fh 258 dt08.08.20, pv dt08.08.20
  Spitali Shkoder (3333) EUROMED Shkoder 382,835 2020-08-25 2020-08-26 51510130232020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013023 blerje materiale mjekimi per nevojat e spitaleve publike,lot 2,kon nr 1296 dt 22.06.20,ft 938 s 90602906+fh 259+pcv dt 08.08.2020
  Spitali Shkoder (3333) EUROMED Shkoder 23,520 2020-08-11 2020-08-12 43810130232020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013023 blerje sistemi transfuzioni, up nr 30 dt 08.06.2020, fts of nr 900/7 dt 08.06.2020, klas perf dt 26.06.2020, njof fit dt 26.06.2020, kon nr 1429 dt 03.07.20,ft nr 912 s 90602979+fh 242+pcv dt 30.07.2020
  Spitali Shkoder (3333) EUROMED Shkoder 5,880 2020-08-11 2020-08-12 43710130232020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013023 blerje sistemi transfuzioni, vazhdim kon nr 1429 dt 03.07.2020, ft nr 819 ser 87426586+fh nr 94+pcv dt 09.07.2020
  Spitali Shkoder (3333) EUROMED Shkoder 1,291,431 2020-07-16 2020-07-17 38310130232020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013023 blerje materiale mjekimi per nevojat e spitaleve publike,lot 2,mk nr 511/21 dt 27.04.2020, autorizim lidhje kon nr 511/22 dt 04.05.2020,fnjf app nr 19 dt 14.04.2020,kon nr 1296 dt 22.06.20,ft 754 s 87426621+fh 168+pcv dt 25.06.2020
  Spitali Shkoder (3333) EUROMED Shkoder 116,100 2020-05-26 2020-05-27 28310130232020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013023Blerje kite e reag per lab biokimik e bakteriologjik, vazhdim kon nr 193 dt 21.01.20,ft nr 500 ser 87377866+fh nr 133 +pcv dt 05.05.2020
  Spitali Shkoder (3333) EUROMED Shkoder 429,480 2020-05-13 2020-05-14 24010130232020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013023 blerje materiale mjekimi per nevoja spitalore, lot2, kontr nr330 dt 04.02.2020,ft 498 ser 87377864+fh nr 131+pcv dt 30.04.2020
  Spitali Shkoder (3333) EUROMED Shkoder 952,800 2020-04-28 2020-04-29 21210130232020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013023 blerje materiale dhe mjete mbrojtese per covid 19,up nr 89 dt 09.03.2020,fts of nr 680/7 dt 09.03.2020, klas perf dt 11.03.2020, njof fit dt 11.03.2020, ft nr 66 dt 15.04.2020 ser 87377819, fh nr 117 dt 15.04.2020, pcv dt 15.04.2020
  Spitali Shkoder (3333) EUROMED Shkoder 186,540 2020-04-17 2020-04-21 19010130232020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013023Blerje kite e reag per lab biokimik e bakteriologjik, vazhdim kon nr 193 dt 21.01.20,ft nr 308 ser 87377625+fh nr 83 +pcv dt 06.03.2020