Transaksion Thesari 2019-2021

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

 • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
 • Ku shkojne fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
 • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
 • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
 • etj.

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate permbledhese

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
  Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) FARMA NET ALBANIA All 286,483,020.00 20 All => =>

  Transaksione
  *Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
  Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) FARMA NET ALBANIA Tirane 7,814,148 2020-08-14 2020-08-17 59010130012020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013001 Min shend blerje mat per mbrojtje personale per covid 19,kontrate ne vazhdim nr 2572/4 dt 05.06.2020,permbledhese flete hyrjeve dt 10.07.2020,fat nr 6478 dt 29.06.2020 seri 89385578
  Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) FARMA NET ALBANIA Tirane 6,320,574 2020-07-01 2020-07-03 45910130012020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013001 Min Shend blerj mat per mbrojt pers per covid-19,kontrate ne vazhdim,permbl flete hyrje dt 29.06.2020,fat nr 6464 dt 18.06.2020 seri 89385564
  Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) FARMA NET ALBANIA Tirane 99,295,398 2020-06-25 2020-06-26 44810130012020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013001 Min Shend blerje materiale per mbrojtje personale,kontrate nr 2572/4 dt 05.06.2020,urdh prok nr 354 dt 29.05.20,urdher nr 372 dt 15.06.20,njoft fit nr 2572/4 dt 05.06.2020,permbledh flete hyrje dt 24.06.20,fat nr 6195 dt 15.06.20 se
  Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) FARMA NET ALBANIA Tirane 50,000,000 2020-05-12 2020-05-18 30710130012020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013001 Min Shend blerje materiale personale per Covid 19,kontrate ne vazhdim fat nr 5110 dt 20.04.2020 seri 88805710,permbl flete hyrjeve dt 29.04.20
  Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) FARMA NET ALBANIA Tirane 1,005,556 2020-05-12 2020-05-18 30610130012020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013001 Min Shend blerje materiale personale per Covid 19,kontrate ne vazhdim fat nr 5111 dt 20.04.2020 seri 88805711,permbl flete hyrjeve dt 29.04.20
  Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) FARMA NET ALBANIA Tirane 5,639,520 2020-04-23 2020-04-24 26310130012020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013001 Min Shend blerje mat per mbroj pers Covid-19,kont nr 1366.18 dt 18.03.20,urdh nr 172 dt 14.03.20,urdh nr 155 dt 10.03.20,njoft fit nr 1366.13 dt 17.03.20,fat nr 4657 dt 08.04.20 seri 88768757,fle hyr nr 85 dt 08.04.20,fle hy145 08.4
  Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) FARMA NET ALBANIA Tirane 2,064,726 2020-04-22 2020-04-24 25510130012020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013001 Min Shend blerje mat per mbroj pers Covid-19,kont nr 1366.18 dt 18.03.20,urdh nr 172 dt 14.03.20,urdh nr 155 dt 10.03.20,njoft fit nr 1366.13 dt 17.03.20,fat nr 5104 dt 01.04.20 seri 88805704,fle hyr nr 139 dt 01.04.20,fle hy 2 01.4
  Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) FARMA NET ALBANIA Tirane 551,460 2020-04-23 2020-04-24 26410130012020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013001 Min Shend blerje mat per mbroj pers Covid-19,kont nr 1366.18 dt 18.03.20,urdh nr 172 dt 14.03.20,urdh nr 155 dt 10.03.20,njoft fit nr 1366.13 dt 17.03.20,fat nr 4658 dt 09.04.20 seri 88768758,fle hyr nr 14 dt 09.04.20,fle hy 3. 09.0
  Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) FARMA NET ALBANIA Tirane 1,277,400 2020-04-23 2020-04-24 26510130012020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013001 Min Shend blerje mat per mbroj pers Covid-19,kont nr 1366.18 dt 18.03.20,urdh nr 172 dt 14.03.20,urdh nr 155 dt 10.03.20,njoft fit nr 1366.13 dt 17.03.20,fat nr 4659 dt 10.04.20 seri 88768759,fle hyr nr 17 dt 10.04.20,fle hy 11 10.0
  Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) FARMA NET ALBANIA Tirane 994,110 2020-04-23 2020-04-24 25910130012020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013001 Min Shend blerje mat per mbroj pers Covid-19,kont nr 1366.18 dt 18.03.20,urdh nr 172 dt 14.03.20,urdh nr 155 dt 10.03.20,njoft fit nr 1366.13 dt 17.03.20,fat nr 5106 dt 03.04.20 seri 88805706,fle hyr 6 dt 03.04.20,fle h10 03.4.20
  Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) FARMA NET ALBANIA Tirane 30,299,844 2020-04-23 2020-04-24 26110130012020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013001 Min Shend blerje mat per mbroj pers Covid-19,kont nr 1366.18 dt 18.03.20,urdh nr 172 dt 14.03.20,urdh nr 155 dt 10.03.20,njoft fit nr 1366.13 dt 17.03.20,fat nr 4655 dt 06.04.20 seri 88768755,fle hyr 16580 dt 06.04.20,fle h25 06.4.2
  Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) FARMA NET ALBANIA Tirane 19,463,688 2020-04-23 2020-04-24 26210130012020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013001 Min Shend blerje mat per mbroj pers Covid-19,kont nr 1366.18 dt 18.03.20,urdh nr 172 dt 14.03.20,urdh nr 155 dt 10.03.20,njoft fit nr 1366.13 dt 17.03.20,fat nr 4656 dt 07.04.20 seri 88768756,fle hyr nr 11 dt 07.04.20,fle hy9 07.4.2
  Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) FARMA NET ALBANIA Tirane 409,800 2020-04-22 2020-04-24 25710130012020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013001 Min Shend blerje materiale per mbroj pers Covid-19,kont nr 1366.18 dt 18.03.20,urdh nr 172 dt 14.03.20,urdh nr 155 dt 10.03.20,njoft fit nr 1366.13 dt 17.03.20,fat nr 4651 dt 30.03.20 seri 88768751,fle hyr nr 74 dt 28.03.20
  Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) FARMA NET ALBANIA Tirane 1,282,782 2020-04-23 2020-04-24 25810130012020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013001 Min Shend blerje mat per mbroj pers Covid-19,kont nr 1366.18 dt 18.03.20,urdh nr 172 dt 14.03.20,urdh nr 155 dt 10.03.20,njoft fit nr 1366.13 dt 17.03.20,fat nr 4654 dt 02.04.20 seri 88768754,fle hyr 122 dt 02.04.20,fle h72 03.4.20
  Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) FARMA NET ALBANIA Tirane 1,663,440 2020-04-22 2020-04-24 25610130012020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013001 Min Shend blerje mat per mbroj pers Covid-19,kont nr 1366.18 dt 18.03.20,urdh nr 172 dt 14.03.20,urdh nr 155 dt 10.03.20,njoft fit nr 1366.13 dt 17.03.20,fat nr 4652 dt 31.03.20 seri 88768752,fle hyr nr 2998 dt 31.03.20,fle hy 222 d
  Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) FARMA NET ALBANIA Tirane 201,852 2020-04-23 2020-04-24 26010130012020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013001 Min Shend blerje mat per mbroj pers Covid-19,kont nr 1366.18 dt 18.03.20,urdh nr 172 dt 14.03.20,urdh nr 155 dt 10.03.20,njoft fit nr 1366.13 dt 17.03.20,fat nr 4602 dt 04.04.20 seri 88768702,fle hyr 44 dt 04.04.20,fle h28 06.4.20
  Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) FARMA NET ALBANIA Tirane 11,030,724 2020-04-06 2020-04-08 20810130012020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013001 Min Shen blerje mat pastr per Covi-19,kont nr 1366/18 dt 18.03.20,urdher nr 172 dt 14.03.20,urdh nr 155 dt 10.03.20,vend nr 240 dt 21.03.20,fat nr 3994 dt 28.03.20 seri 88734594,flete hyrje nr 3 dt 28.03.20,permbl flete hyr dt 06.04
  Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) FARMA NET ALBANIA Tirane 8,365,788 2020-04-06 2020-04-08 20910130012020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013001 Min Shen blerje mat pastr per Covi-19,kont nr 1366/18 dt 18.03.20,urdher nr 172 dt 14.03.20,urdh nr 155 dt 10.03.20,vend nr 240 dt 21.03.20,fat nr 3967 dt 27.03.20 seri 88734567,flete hyrje nr 25 dt 37.03.20,permbl flete hyr dt 06.0
  Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) FARMA NET ALBANIA Tirane 32,442,900 2020-04-06 2020-04-08 20710130012020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013001 Min Shen blerje mat pastr per Covi-19,kont nr 1366/18 dt 18.03.20,urdher nr 172 dt 14.03.20,urdh nr 155 dt 10.03.20,vend nr 240 dt 21.03.20,fat nr 3963 dt 26.03.20 seri 88734563,flete hyrje nr97 dt 26.03.20,permbl flete hyr dt 06.04
  Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) FARMA NET ALBANIA Tirane 6,359,310 2020-04-03 2020-04-06 20610130012020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013001 Min Shend Blerje materiale per mbrojtje pers per COVID 19,flet hy nr81 dt 25.03.20KONTR nr 1366/18 dt 18.03.2020,urdher nr 172 dt 14.03.2020,urdher nr 155 dt 10.03.2020,vendim nr 240 dt 21.03.20,fat nr 3956 dt 25.03.20 seri 88734556
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >