Transaksion Thesari 2019-2022

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

 • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
 • Ku shkojne fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
 • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
 • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
 • etj.

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate permbledhese

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
  Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) E v i t a All 947,078,072.00 13 All => =>

  Transaksione
  *Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
  Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) E v i t a Tirane 398,520,000 2021-12-28 2022-01-07 92710130012021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013001 Min Shend blerje teste diagnos antig sars cov 2,kontrate ne vazhdim nr 3708.8 dt 21.12.21,fat nr 9472 23.12.21,flete hyrj nr 23 dt 23.12.21,akt marrje dorez 2680.10 23.12.21
  Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) E v i t a Tirane 44,280,000 2021-12-29 2021-12-31 92610130012021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013001 Min Shend blerje teste diagnos antig sars cov 2,kontrate ne vazhdim nr 3708.8 dt 21.12.21,fat nr 9402 21.12.21,flete hyrj nr 22 dt 21.12.21,akt marrje dorez 2680.8 21.12.21
  Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) E v i t a Tirane 125,998,740 2021-11-17 2021-11-19 78410130012021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013001 Min shend bler test diag per SARS COV 2, marr ku nr 5250.16 dt 11.02.21,ur pro nr 646 dt 24.11.20,kont nr 3708.3 dt 01.10.21,for nr 5250.15 dt 08.04.21,fl hy 17 dt 19.10.21,marr do 2680.3 19.10.21,fat nr 5879 19.10.21
  Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) E v i t a Tirane 13,999,860 2021-11-17 2021-11-19 78310130012021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013001 Min shend bler test diag per SARS COV 2, marr ku nr 5250.16 dt 11.02.21,ur pro nr 646 dt 24.11.20,kont nr 3708.3 dt 01.10.21,for nr 5250.15 dt 08.04.21,fl hy 16 dt 01.10.21,marr do 2680.2 01.10.21,fat nr 4937 01.10.21
  Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) E v i t a Tirane 36,832,136 2021-08-27 2021-09-01 49110130012021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013001 Min Shend blerje test dhe mat per pais Cobas,urdh prok nr 582 16.10.20,form njoft fit 4644.4 20.11.20,shkres aht nor 11616.59 dt 13.07.21,kont 4644.5 dt 23.11.20,proc verb marr 5 17.05.21,flet h 22 17.05.21,fat nr 53 24.02.21
  Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) E v i t a Tirane 34,848,000 2021-08-27 2021-09-01 48910130012021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013001 Min Shend blerje test dhe mat per pais Cobas,urdh prok nr 582 16.10.20,form njoft fit 4644.4 20.11.20,shkres aht nor 11616.59 dt 13.07.21,kont 4644.5 dt 23.11.20,proc verb marr 4 08.04.21,flet h 16 08.04.21,fat nr 132 08.04.21
  Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) E v i t a Tirane 48,321,600 2021-08-27 2021-09-01 49010130012021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013001 Min Shend blerje test dhe mat per pais Cobas,urdh prok nr 582 16.10.20,form njoft fit 4644.4 20.11.20,shkres aht nor 11616.59 dt 13.07.21,kont 4644.5 dt 23.11.20,proc verb marr 3 24.02.21,flet h 10 24.02.21,fat nr 53 24.02.21
  Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) E v i t a Tirane 44,504,030 2020-12-28 2020-12-31 103610130012020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013001Min Shend blerj teste dhe mater kon per paj cobas,urdh prok nr 582 dt 16.10.20,shkr ft 7.12.20,kont 4644.5 dt 23.11.20,shkre nr 5512.1 dt 15.12.20,fat nr 16352 dt 02.12.20 seri 390506119,proc verb 1 dt 02.12.20 fle hyr 95 dt 02.12.20
  Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) E v i t a Tirane 29,760,000 2020-12-28 2020-12-31 103410130012020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013001 Min Shend bler test diag per cov 2 per nev emer,urdh prok nr 647 dt 24.11.20,kont nr 5251.5 dt 02.12.20,shkr 1970.2 dt 21.12.20,proc verb marr dore 14.12.20,flete hy nr 33 d 14.12.20 fat nr 17303 14.12.20 ser 390507070,form sig kont
  Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) E v i t a Tirane 59,892,000 2020-12-28 2020-12-31 103510130012020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013001 Min Shend bler test diag per cov 2 per nev emer,urdh prok nr 647 dt 24.11.20,kont nr 5251.5 dt 02.12.20,shkr 1970.2 dt 21.12.20,proc verb marr dore 21.12.20,flete hy nr 34 d 22.12.20 fat nr 17861 22.12.20 ser 390507628,form sig kont
  Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) E v i t a Tirane 50,973,706 2020-12-28 2020-12-31 103710130012020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013001Min Shend blerj teste dhe mater kon per paj cobas,urdh prok nr 582 dt 16.10.20,shkr ft 7.12.20,kont 4644.5 dt 23.11.20,shkre nr 5512.1 dt 15.12.20,fat nr 17912 dt 23.12.20 seri 390507679,proc verb 2 dt 23.12.20 fle hyr 100 dt 23.12.2
  Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) E v i t a Tirane 29,388,000 2020-12-28 2020-12-31 103210130012020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013001 Min Shend bler test diag per cov 2 per nev emer,urdh prok nr 647 dt 24.11.20,kont nr 5251.5 dt 02.12.20,shkr 1970.2 dt 21.12.20,proc verb marr dore 21.12.20,flete hy nr 31 dt 3.12.20 fat nr 16477 03.12.20 ser 390506244,form sig kont
  Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) E v i t a Tirane 29,760,000 2020-12-28 2020-12-31 103310130012020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013001 Min Shend bler test diag per cov 2 per nev emer,urdh prok nr 647 dt 24.11.20,kont nr 5251.5 dt 02.12.20,shkr 1970.2 dt 21.12.20,proc verb marr dore 07.12.20,flete hy nr 32 dt 7.12.20 fat nr 16732 07.12.20 ser 390506499,form sig kont
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >