Transaksion Thesari 2019-2022

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

 • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
 • Ku shkojne fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
 • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
 • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
 • etj.

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate permbledhese

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
  Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BIOMETRIC ALBANIA All 82,701,600.00 15 All => =>

  Transaksione
  *Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
  Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BIOMETRIC ALBANIA Tirane 20,850,000 2021-11-01 2021-11-03 70910130012021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013001 Min Shend blerje kite dhe mate ,marr kuad nr 947.1 dt09.10.20,urdh prok nr 947 dt 20.08.20,kont nr 2598.15 dt 23.10.20,sig kont nr 059995 dt 08.10.20,proc verb nr 1 dt 23.10.20,fat nr 290 23.10.20 se 84227590,fl hy 83 d 23.10.20
  Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BIOMETRIC ALBANIA Tirane 3,996,000 2021-11-01 2021-11-03 71410130012021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013001 Min Shend blerje kite dhe mater kons per bilogj ,marr kuad nr 947.1 dt09.10.20,urdh prok nr 947 dt 20.08.20,kont nr 2598.15 dt 23.10.20,sig kont nr 059995 dt 08.10.20,proc verb nr 8 dt 21.04.21,fat nr 409 21.04.21,fl hy 17 21.04.21
  Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BIOMETRIC ALBANIA Tirane 3,126,000 2021-11-01 2021-11-03 71310130012021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013001 Min Shend blerje kite dhe mater kons per bilogj ,marr kuad nr 947.1 dt09.10.20,urdh prok nr 947 dt 20.08.20,kont nr 2598.15 dt 23.10.20,sig kont nr 059995 dt 08.10.20,proc verb nr 7 19.03.21,fat nr 301 19.03.21,fl hy 13 dt 19.03.21
  Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BIOMETRIC ALBANIA Tirane 6,672,000 2021-11-01 2021-11-03 71010130012021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013001 Min Shend blerje kite dhe mate ,marr kuad nr 947.1 dt09.10.20,urdh prok nr 947 dt 20.08.20,kont nr 2598.15 dt 23.10.20,sig kont nr 059995 dt 08.10.20,proc verb nr 4 dt 17.12.20,fat nr 2764 11.02.20 se 84227765,fl hy 99 d 17.12.20
  Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BIOMETRIC ALBANIA Tirane 6,816,000 2021-11-01 2021-11-03 71110130012021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013001 Min Shend Difblerje kite dhe mate ,marr kuad nr 947.1 dt09.10.20,urdh prok nr 947 dt 20.08.20,kont nr 2598.15 dt 23.10.20,sig kont nr 059995 dt 08.10.20,proc verb nr 2 dt 02.11.20,fat nr 295 02.11.20 se 84227595,fl hy 84 d 02.11.20
  Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BIOMETRIC ALBANIA Tirane 171,000 2021-11-01 2021-11-03 71210130012021 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013001 Min Shend blerje kite dhe mater kons per bilogj ,marr kuad nr 947.1 dt09.10.20,urdh prok nr 947 dt 20.08.20,kont nr 2598.15 dt 23.10.20,sig kont nr 059995 dt 08.10.20,proc verb nr 6 dt 11.02.21,fat nr 153 11.02.21,fl hy 7 d 11.02.21
  Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BIOMETRIC ALBANIA Tirane 12,693,000 2021-01-21 2021-01-22 114710130012020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013001 Min Shend blerje kite,marr kuad 947.1 dt 09.10.20,shkr 947.12 dt 04.12.20,urdh pr 947 dt 20.08.20,for njof 947.8 dt 05.10.20,sig kont 059995 08.10.20,kont 2598.15 dt 23.10.20,fat 2716 01.12.20 seri 84227616,fl hy 94 01.12.20,proc ve
  Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BIOMETRIC ALBANIA Tirane 783,000 2021-01-21 2021-01-22 114810130012020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013001 Min Shend blerje kite,marr kuad 947.1 dt 09.10.20,shkr 947.12 dt 04.12.20,urdh pr 947 dt 20.08.20,for njof 947.8 dt 05.10.20,sig kont 059995 08.10.20,kont 2598.15dt 23.10.20,fat 2764 24.12.20 seri 84227787,fl hy 102 24.12.20,proc ve
  Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BIOMETRIC ALBANIA Tirane 1,524,000 2021-01-21 2021-01-22 114610130012020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013001 Min Shend blerje kite,marr kuad 947.1 dt 09.10.20,shkr 947.12 dt 04.12.20,urdh pr 947 dt 20.08.20,for njof 947.8 dt 05.10.20,sig kont 059995 08.10.20,kont 2598.15 dt 23.10.20,fat 295 02.11.20 seri 842275950,fl hy 84 01.12.20,proc ve
  Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BIOMETRIC ALBANIA Tirane 2,715,000 2020-08-24 2020-08-27 62510130012020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013001 Min Shend blerje kite per ISHP,vkm nr 249 dt 27.03.20,vkm nr 203 dt 26.02.20,kont nr 1776.13 dt 14.04.20,polic e sig dt 14.04.20,njoft fit nr 1573.15 dt 04.04.20,fat nr 2248 dt 21.05.20 seri 84227048,flete hyrje nr 30 dt 21.05.20,
  Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BIOMETRIC ALBANIA Tirane 15,160,500 2020-08-24 2020-08-27 62410130012020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013001 Min Shend blerje kite per ISHP,vkm nr 249 dt 27.03.20,vkm nr 203 dt 26.02.20,kont nr 1776.13 dt 14.04.20,polic e sig dt 14.04.20,njoft fit nr 1573.15 dt 04.04.20,fat nr 2221 dt 13.05.20 seri 84227021,flete hyrje nr 22 dt 29.04.20,
  Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BIOMETRIC ALBANIA Tirane 3,580,500 2020-08-24 2020-08-27 62610130012020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013001 Min Shend blerje kite per ISHP,vkm nr 249 dt 27.03.20,vkm nr 203 dt 26.02.20,kont nr 1776.13 dt 14.04.20,polic e sig dt 14.04.20,njoft fit nr 1573.15 dt 04.04.20,fat nr 2284 dt 05.06.20 seri 84227084,flete hyrje nr 35 dt 05.06.20,
  Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BIOMETRIC ALBANIA Tirane 3,222,000 2020-08-14 2020-08-17 59810130012020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013001 Min Shend blerje kite dhe ,ateriale konsumi per ishp,vkm nr 249 dt 27.03.20,vkm nr 203 dt 26.02.20,kontr nr 1776.13 dt 14.04.20,fat nr 2183 dt 23.04.20 seri 84226783,flete hyr nr 17 dt 23.04.20,proc verb dt 23.04.20
  Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BIOMETRIC ALBANIA Tirane 612,600 2020-08-14 2020-08-17 60010130012020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013001 Min Shend blerje kite dhe materiale konsumi per ishp,vkm nr 249 dt 27.03.20,vkm nr 203 dt 26.02.20,kontr nr 1776.13 dt 14.04.20,fat nr 2190 dt 29.04.20 seri 84226790,flete hyr nr 18 dt 27.04.20,proc verb dt 23.04.20
  Aparati Ministrise se Shendetesise (3535) / Aparati i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale (3535) BIOMETRIC ALBANIA Tirane 780,000 2020-08-14 2020-08-17 59910130012020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013001 Min Shend blerje kite dhe materiale konsumi per ishp,vkm nr 249 dt 27.03.20,vkm nr 203 dt 26.02.20,kontr nr 1776.13 dt 14.04.20,fat nr 2186 dt 27.04.20 seri 84226786,flete hyr nr 18 dt 27.04.20,proc verb dt 23.04.20
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >