Transaksion Thesari

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

 • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
 • Ku shkojne fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
 • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
 • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
 • etj.

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate permbledhese

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
  All REVZONE SOLUTIONS ALBANIA All 576,600.00 10 All => =>

  Transaksione
  *Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
  Komuna Kashar (3535) REVZONE SOLUTIONS ALBANIA Tirane 54,000 2014-12-23 2014-12-24 43128090012014 Sherbime te tjera Komuna Kashar Lik miremb prog. up 27 dt 19.08.2014 pv 02.09.2014 fat 30 dt 04.12.2014
  Komuna Kashar (3535) REVZONE SOLUTIONS ALBANIA Tirane 54,000 2014-12-23 2014-12-24 43028090012014 Sherbime te tjera Komuna Kashar Lik miremb prog. up 27 dt 19.08.2014 pv 02.09.2014 fat 29 dt 31.10.2014
  Komuna Kashar (3535) REVZONE SOLUTIONS ALBANIA Tirane 54,000 2014-10-14 2014-10-15 33528090012014 Sherbime te tjera Komuna Kashar Lik miremb programi up 27 dt 19.08.2014 fo 25.08.2014 pv vleres 02.09.2014 fat 28 dt 30.09.2014 ser 85712628 pv sherb 30.09.2014
  Komuna Kashar (3535) REVZONE SOLUTIONS ALBANIA Tirane 72,000 2014-05-15 2014-05-16 14728090012014 Shpenz. per rritjen e AQT - mjete dhe pajisje te tjera teknik kOM KASHAR BLERJE GSM UP 9 DT 23.04.2014 FTESE OFERTE 23.04.2014 PV 30.04.2014 FAT 27 DT 30.04.2014 SR 85712627 FH 14 DT 30.04.2014
  Komuna Kashar (3535) REVZONE SOLUTIONS ALBANIA Tirane 54,000 2014-04-29 2014-04-29 12828090012014 Sherbime te tjera Kom kashar Lik mrmbajtje programi Mars'14 ft.nr.26 dt.01.04.14 seria 85712626 pcv realizimi sherb.dt.31.03.14
  Komuna Kashar (3535) REVZONE SOLUTIONS ALBANIA Tirane 72,600 2014-04-04 2014-04-07 8028090012014 Shpenzime per qiramarrje per aparate dhe pajisjet teknike, makineri Kom kashar QERA SERVERI UP 4 DT 06.02.14 PV OFERTE 06.02.14 PV 07.02.14 FAT 24 DT 11.02.2014 SR 85712624
  Komuna Kashar (3535) REVZONE SOLUTIONS ALBANIA Tirane 54,000 2014-03-26 2014-03-27 6728090012014 Sherbime te tjera Kom kashar mirembajtje prog up 30 dt 31.07.13 pv 02.08.13 akt marreesbhje 05.08.13 fat 19 dt 31.12.2013 sr 85712619
  Komuna Kashar (3535) REVZONE SOLUTIONS ALBANIA Tirane 54,000 2014-03-26 2014-03-26 6828090012014 Sherbime te tjera Kom kashar mirembajtje prog up 30 dt 31.07.13 pv 02.08.13 akt marreesbhje 05.08.13 fat 23 dt 31.01.2014 sr 85712623
  Komuna Kashar (3535) REVZONE SOLUTIONS ALBANIA Tirane 54,000 2014-03-26 2014-03-26 6928090012014 Sherbime te tjera Kom kashar mirembajtje prog up 30 dt 31.07.13 pv 02.08.13 akt marreesbhje 05.08.13 fat 25 dt 28.02.2014 sr 85712625
  Komuna Kashar (3535) REVZONE SOLUTIONS ALBANIA Tirane 54,000 2014-02-07 2014-02-10 2728090012014 Unspecified kom kashar mirembajjte prog up 30 dt 31.07.13 ftese oferte 01.08.13 pv 02.08.13 fat 18 dt 02.12.13 sr 85712618 pv 02.12.13
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >