Transaksion Thesari

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

 • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
 • Ku shkojne fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
 • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
 • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
 • etj.

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate permbledhese

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
  All NATASHA MYRTAJ All 2,540,647.00 51 All => =>

  Transaksione
  *Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
  Komuna Kolonje (0922) NATASHA MYRTAJ Lushnje 5,760 2014-12-29 2014-12-31 21226080012014 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore 2608001 K.Kolonje,Sa xhirojme per likujd Mbikeqyrje punimesh"Lyerje me boje zyrat" e Kom. Sipas fat NR.49, Dt:05.12.2014, Kontrata Nr.535/2,Dt:14.11.2014,.Ndaluar fondet per detyr OSHEE sipas % aksionve te ujsjellesi
  Komuna Terbuf (0922) NATASHA MYRTAJ Lushnje 48,000 2014-12-30 2014-12-31 23626130012014 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve KOM.TERBUF 2613001 SA XH.PER LIK.SHERBIM KOLAUDIMI PER RRUGEN SHENPREMTE SIPAS DOKUMENTACIONIT
  Bordi i Kullimit Berat (0202) NATASHA MYRTAJ Berat 46,800 2014-12-29 2014-12-30 25310050672014 Sherbime te tjera Bordi i kullimit per Natasha Myrtaj mbikqyres 1005067
  Prokuroria e rrethit Lezhe (2020) NATASHA MYRTAJ Lezhe 48,000 2014-12-29 2014-12-30 14310280172014 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative PROKURORIA LEZHE PAG FAT NR 21 DT 26.12.2014
  Bashkia Roskovec (0909) NATASHA MYRTAJ Fier 424,000 2014-12-29 2014-12-30 35221130012014 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Raskovec 2113001 likujdim farture
  Komuna Terpan (0202) NATASHA MYRTAJ Berat 8,160 2014-12-26 2014-12-29 22723070012014 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Komuna kutalli per Natasha Myrtaj mbikqyrje 2307001
  Spitali Fier (0909) NATASHA MYRTAJ Fier 10,680 2014-12-26 2014-12-29 86610130172014 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shendetesore MBIKQYRJE PUNIMESH PER MATERNITETIN FIER
  Komuna Terpan (0202) NATASHA MYRTAJ Berat 11,880 2014-12-26 2014-12-29 22923070012014 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Komuna kutalli per Natasha Myrtaj kualidatore 2307001
  Bashkia Koplik (3323) NATASHA MYRTAJ M.Madhe 17,280 2014-12-23 2014-12-24 25821300012014 Shpenz. per rritjen e AQT - varrezat 2130001-Bashkia Koplik (lik.5,dt.11.12.2014,19159205)
  Komuna Cukalat (0202) NATASHA MYRTAJ Berat 8,280 2014-12-23 2014-12-24 16623110012014 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Komuna Cukalt 2311001 likujdim fature dt.19.12.2014
  Komuna Kushove (0810) NATASHA MYRTAJ Gramsh 41,880 2014-12-23 2014-12-24 21224380012014 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore 2438001 Sa paguar fat.nr.37 dt:21.11.2014 nga Komuna Ksuhove
  Komuna Gurre (0625) NATASHA MYRTAJ Mat 45,480 2014-12-23 2014-12-23 32226530012014 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve Komuna Gurre (2653001) Lik. Shpenz. per rritjen e AQT-Kontr. te Rrjeteve.(Mbikqyres Punimesh per Ndert. KUZ Shulbater).Fat.Nr.8 Dt.18.12.2014. Urdh.Prok.Nr.09 Dt.22.07.13
  Komuna Terpan (0202) NATASHA MYRTAJ Berat 6,960 2014-12-16 2014-12-17 21223070012014 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Komuna Terpan per Myrtaj fat nr 3 dt 11.12.2014 mbikqyrje punimesh 2307001
  Bashkia Mamuras (2019) NATASHA MYRTAJ Laç 2,520 2014-12-15 2014-12-17 56121620012014 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore BASHKIA MAMURRAS PAGUAR FT NR 25 DT 24.10.2014 NR SERIE 13115525 KONTRATE DT 19.09.2014 LICENCE MK 0999/2
  Komuna Terpan (0202) NATASHA MYRTAJ Berat 8,160 2014-12-16 2014-12-17 21423070012014 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj Komuna Terpan per Myrtaj mbikqyrje punimesh 2307001
  Komuna Sinje (0202) NATASHA MYRTAJ Berat 9,480 2014-12-15 2014-12-16 20223060012014 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve komuna sinje berat lik fat nentor 2014 kolaudim
  Komuna Mbrostare (0909) NATASHA MYRTAJ Fier 1,080 2014-12-15 2014-12-16 52424100012014 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore K Mbrostar Fier 2410001 likujdim fature
  Komuna Mbrostare (0909) NATASHA MYRTAJ Fier 2,280 2014-12-15 2014-12-16 52324100012014 Shpenz. per rritjen e AQT - terrenet sportive K Mbrostar Fier 2410001 likujdim fature
  Bashkia Shkoder (3333) NATASHA MYRTAJ Shkoder 15,468 2014-12-12 2014-12-15 78521410012014 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA SHKODER ft 13115543 dt 26.11.2014
  Dogana Shkoder (3333) NATASHA MYRTAJ Shkoder 15,480 2014-12-12 2014-12-15 17510100822014 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve dogana shkoder likuj fat nr 13115539 dt 26.11.2014